شرکت های برتر طراحی سایت جشنواره وب ایران

انتخاب شرکت های برتر طراحی وب با رای مردمی به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت کشور در جشنواره وب ایرانtop-5-web-design-companies-of-iran.

معرفی برترین های شرکت طراحی سایت ایران از دید دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران توسط برترین و بهترین شرکت طراحی وب سایت یعنی «دانا و توانا»

درباره جشنواره وب و موبایل ایران


جشنواره وب و موبایل ایران با ده ها هزار شرکت کننده، به عنوان بزرگ ترین عرصه رقابت میان وبسایت ها و نرم افزارهای موبایل در گروه های مختلف شناخته می شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد. این جشنواره هرساله در گروه های مختلف، یک وبسایت و یک نرم افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می کند.

بخش داوری جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره هر ساله در گروه های مختلف، یک وبسایت و یک نرم افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می کند.


بخش مردمی جشنواره وب و موبایل ایران

علاوه بر بخش داوری، در بخش دیگری از جشنواره که تحت عنوان نگاه مردمی برگزار می شود، وبسایت یا نرم افزار موبایل برگزیده توسط آرای تمامی کاربران دنیای مجازی انتخاب می شود. در این بخش محبوب ترین وبسایت یا نرم افزار موبایل ایران توسط صدها هزار رای مردمی انتخاب می شود.

تاریخچه ی جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران در سال ۱۳۹۱ به عنوان بزرگ ترین جشنواره در زمینه اپلیکیشن های تلفن همراه توسط میلاد احرام پوش و محسن براتی برگزار شد و از همان ابتدا هزاران اپلیکیشن موبایل برای کسب عنوان بهترین نرم افزار موبایل ایران در این رقابت ثبت نام کردند.

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار در ایران توسط شایان شلیله و با هدف معرفی برترین وبسایت های فارسی بنیان گذاری شد و پس از چندین سال برگزاری به صورت شخصی و با توجه به رشد بسیار بالای شرکت کنندگان در این سال ها، مدیریت آن به کانون کارآفرینی ایران واگذار شد.


برگزار کننده جشنواره وب و موبایل ایران


برگزار کنندگان جشنواره وب ایران و جشنواره نرم افزار های موبایل ایران از سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتند تا به منظور هم افزایی بیشتر، دو جشنواره را با یکدیگر ادغام کنند و پس از آن، همه ساله شاهد برگزاری بزرگ ترین رویداد ایران در حوزه وب و موبایل هستیم. بنا بر پیشنهاد بنیان گذاران جشنواره وب و موبایل ایران، این رویداد از سال ۱۳۹۴ توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی برگزار می شود. انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی یک تشکل غیر دولتی است که در آذرماه سال ۱۳۹۲ با هدف پیگیری مشکلات و دغدغه های صنفی کسب و کارهای اینترنتی راه اندازی شده است.

شوارای سیاست گذاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران


جشنواره وب و موبایل ایران هرساله به منظور بررسی سیاست های کلی جشنواره و همچنین نظارت و کنترل بر فرایند های برگزاری این رویداد از نظر اجرایی و محتوایی شورای سیاست گذاری جشنواره وب و موبایل ایران را تعیین میکند که این شورا از میان برخی از اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی ، بنیانگذاران جشنواره وب و موبایل ایران و برخی از چهره های فعال در اکوسیستم انتخاب میشوند. هدف از تشکیل این شورا این است که تیم اجرایی جشنواره بتوانند از تجربیات این دوستان در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد استفاده کنند. در ادامه با اعضای شورازی سیاسیت گذاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آشنا شوید.


مشاوره تلفنی ، آنلاین و غیر حضوری رایگان طراحی سایت و سئو توسط برترین و بهترین شرکت طراحی وب سایت یعنی «دانا و توانا» در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.