مشاوره دیجیتال مارکتینگ | مشاور دیجیتال مارکتینگ | Digital Marketing Consultation

شما در حال مطالعه مقاله"مشاوران دیجیتال مارکتینگ یا مشاوره دیجیتال مارکتینگ و یا مشاور دیجیتال مارکتینگ و مشاور بازاریابی دیجیتال یا مشاورین دیجیتال مارکتینگ" هستید. مشاور دیجیتال مارکتینگ چه کسی است؟ تخصص هایی که مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بر آن تسلط داشته باشد چیست؟ چه کسانی به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟ دستمزد مشاوره دیجیتال مارکتیگ چقدر است؟ چگونه مشاور دیجیتال مارکتینگ شویم؟ برای آموزش دیجیتال مارکتینگ چه کنیم؟ در این پست، قصد داریم یک مشاور دیجیتال مارکتینگ یا مشاور بازاریابی دیجیتال را معرفی کنیم . درخواست مشاوره دیجیتال مارکیتنگ دارید. ما (شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا) با ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Consultancy) کسب و کار شما را در بازار آنلاین دگرگون میکنیم.

مشاور دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Consultation) چیست؟

مشاوران دیجیتال مارکتینگ , مشاورین دیجیتال مارکتینگ , مشاوره دیجیتال مارکتینگ , مشاور ديجيتال ماركتينگ , مشاور و مجری دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Consultation) دانا و توانا با تحلیل کسب و کارها و بازار هدف بهترین روش ها و راهکارهای بازاریابی آنلاین را به صاحبان کسب و کارها ارائه می دهند. دیجیتال مارکتینگ حرفه ی ماست،
دیجیتال مارکتینگ به سبک دانا و توانا.

 مشاوره دیجیتال مارکتینگ | مشاور دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing Consultation مشاور بازاریابی دیجیتال | مشاورین دیجیتال مارکتینگ | مشاوران دیجیتال مارکتینگ
 Digital Marketing Consultant Danavatavana

Digital Marketing Consultant Danavatavana

مشاور دیجیتال مارکتینگ یا به زبان دیگر Digital Marketing Consultant یا Digital Marketing Consultancy راهی برای موفقیت کسب و کار شما در فضای دیجیتال بوسیله ابزارهای بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی اینترنتی، بازاریابی الکترونیک، آنلاین مارکتینگ، بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا می باشد.در ادامه با ما باشید تا بدانیم دیجیتال مارکتینگ چیست؟ اهداف دیجیتال مارکتینگ چیست؟ چرا باید به دنیای دیجیتال مارکتینگ وارد شویم؟


بهترین شرکت مشاور دیجیتال مارکتینگ -دانا و توانا

آیا دانا و توانا بهترین شرکت مشاور دیجیتال مارکتینگ است ؟ پس بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست؟ از یک مشاور دیجیتال مارکتینگ چه انتظاری داشته باشیم تا بهترین نتیجه را با کمترین هزینه حاصل کنیم؟ با بالا رفتن رقابت میان کسب و کارهای مختلف در دنیای امروزی، صاحبان کسب و کار ها سعی در استفاده از انواع بازاریابی به منظور تبلیغ برند خود دارند. یکی از به روز ترین و محبوب ترین بازاریابی ها که هر روزه از سمت صاحبان برندها با استقبال بالایی روبرو شده است، دیجیتال مارکتینگ می باشد که نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ را پررنگ تر می کند . برای اجرای یک بازاریابی دیجیتال موفق کافیست درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ خود را به شرکت «دانا و توانا» داشته باشید. شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا با بررسی و آنالیز کسب و کار شما و مشاوره در شناخت بهترین و موثرترین روش های بازاریابی آنلاین و با ارائه موثرترین و کاربردی ترین راهکارهای بازاریابی برندینگ در راستای برندتان شما را یاری خواهد کرد.

چرا مشاوره دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

از بزرگترین مشکلات مشتریان محترم ما با صنعت دیجیتال مارکتینگ ، عدم دانش کافی و نا آشنا بودن با این حرفه است ! دلیل این امر هم نوپا بودن صنعت دیجیتال مارکتینگ و یا به عبارت دیگر تبلیغات و بازاریابی داده محور در ایران است. با توجه به اینکه در شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا ، اولیت اصلی به مشتریان و سرویس گیرندگان آژانس تخصیص داده شده ، آژانس با ارائه مشاوره های رایگان به مشتریان عزیز خود سعی میکند تمامی ابهامات موجود در رابطه با همکاری با آژانس و خدمات دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا را بر طرف نموده تا بتواند نام «دانا و توانا» را به عنوان سمبلی نیکو از آژانس های دیجیتال مارکتینگ به جای بگذارد.

آیا به جای مشاور دیجیتال مارکتینگ به دنبال یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل میگردید ؟

تعداد بسیار زیادی از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ وجود دارند که خدمات جامعی مانند سئو، طراحی سایت، طراحی رابط کاربری، تولید محتوا و شبکه اجتماعی ….. را به شما پیشنهاد میکنند.
با این حال اگر شما یک جستجو سریع برای پیدا کردن آن ها در گوگل انجام بدهید، متوجه میشوید که بسیاری از آنها هیچ توجهی به دیجیتال آنالیتیکس یا بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) نکرده اند و حتی در وبسایت خود جایگاهی را برای آن در نظر نگرفته اند.
تمام عملیات دیجیتال مارکتینگی که بر اساس تحقیق بازار، داده های بازاریابی آنلاین قبلی، معیار ها و شاخص های ارزیابی عملکرد (KPIs) نباشند، میتوانند بودجه کسب و کار شما را نابود و سرمایه گذاری شما در حوزه آنلاین را با شکست مواجه کنند.

آیا برای بهبود استراتژی بازاریابی اینترنتی خود آماده هستید ؟

ما به عنوان مشاور بازاریابی آنلاین به شما کمک می کنیم که داده های مورد نیاز از رفتار کاربران سایتتان که تحلیل و بهبود بر اساس آن ها موجب افزایش فروش و ROI دیجیتال مارکتینگ شما میشود را بدست بیاورید. و اگر شما به دنبال بازدیدکننده هدفمند هستید، میتوانیم رتبه شما در موتورهای جستجو را از طریق سئو (SEO) بهبود بدهیم و یا با مدیریت و اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین در گوگل ادورز یا دیگر سیستم های تبلیغاتی PPC، بازدیدکننده های مرتبط را به صورت موثر به سمت سایت شما هدایت کنیم.

ارائه مشاوره بازاریابی دیجیتال

برای کمک به داشتن کسب و کار دیجیتال با استفاده از بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی، تیم های دیجیتال مارکتینگ | Digital Marketing Consultation | دانا و توانا با برگزاری جلسات مشاوره کسب و کار اینترنتی، ضمن آشنایی کامل با کسب و کار شما، مشکلات و اهداف شما در برنامه ریزی و اجرای بازاریابی اینترنتی و مسائل مرتبط، بر اساس تجربیات ارزشمند حاصل از کار با سازمانها و شرکتهای بزرگ، رویه انجام پروژه بازاریابی دیجیتال و خدمات بازاریابی اینترنتی قابل ارائه به کسب و کار شما را بطور کامل توضیح می دهند.

آشنایی با وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ

یک متخصص دیجیتال مارکتینگ جدا از اینکه باید بداند دیجیتال مارکتینگ چیست؟ باید برای انجام امور مشاوره دیجیتال مارکتینگ میبایست ضمن اشراف برروی تمامی کانالها و اصول دیجیتال مارکتینگ، پروژه را با صرف کمترین هزینه به بهترین نتیجه برساند. شما به عنوان یک مشاور و مدیر مارکتینگ، وظیفه بالانس کردن ابزار دیجیتال مارکتینگ در زمانهای مختلف را به عهده دارید. به عنوان مثال از نظر یک کارشناس کم تجربه شبکه های اجتماعی، نوع به روزرسانی صفحات در موقعیت برندینگ، فروش و غیره یکسان است و اینجا نقش یک راهبر در توزیع امور و منابع و همچنین کیفیت کارها نمایان می‌شود.

سئو، بازاریابی موتورهای جستجو و ادوردز، کانتنت مارکتینگ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی از طریق ایمیل، بازاریابی با تلفن همراه و بازاریابی بنری از جمله شاخه ها و ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای رسیدن با اهداف برندینگ و افزایش فروش می باشند.

 • یک مشاور و مدیر دیجیتال مارکتینگ میبایست شناخت کامل به جامعه بازار هدف خود و رفتارشان داشته باشد و برنامه اجرایی خود را با توجه به آن پیاده سازی کند.
 • اندازه گیری، آنالیز و برگزاری کمپین و فرآیند در مقیاس کوچک از دیگر وظایف مشاور تبلیغات آنلاین محسوب می‌شود.
 • انتخاب درست استراتژی و همکاری با مدیر محصول و مدیر پروژه برای توزیع کارها بین اعضای تیم و نظارت براجرای امور.
 • راهبری استفاده از منابع انسانی، مالی و زمانی برای جلوگیری از اتلاف منابع.

مشاور دیجیتال مارکتینگ

وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مشاوران دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا با تحلیل کسب و کارها و بازار هدف بهترین روش های بازاریابی آنلاین را به صاحبان کسب و کارها ارائه می دهند. دیجیتال مارکتینگ و برندینگ اینترنتی ، حرفه ی ماست. ما جدیدترین راه کارهای تبلیغاتی را به شما نشان می دهیم. شرکت دانا و توانا ،یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال است که سرویس های دیجیتال مارکتینگ اعم از طراحی سایت ، گرافیک ، سئو ، تولید محتوا، کار درشبکه های اجتماعی و … را به همراه پکیج های تبلیغاتی اعم از طراحی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، تبلیغات محیطی ، ارائه می دهد. آژانس تبلیغات دیجیتال دانا و توانا ، پیشگام در انجام برندسازی اینترنتی و بازاریابی هدفمند اینترنتی است. با دانا و توانا به تجربه ای بی نظیر از خدمات دست پیدا خواهید کرد.

تسلط کامل به تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ

اشراف کامل به روش های دیجیتال مارکتینگ

انتخاب درست استراتژی و همکاری با مدیر محصول.

شناخت بازار هدف و دسته بندی بازار هدف مربوطه


خدمات دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Services):

واقعا دیجیتال مارکتینگ چیست ؟! استفاده از رسانه های حوزه دیجیتال برای معرفی کسب و کار، یا محصول و خدمات را در مقیاس بزرگ و زمان طولانی ، دیجیتال مارکتینگ می گویند. اینکه شما یک سری تبلیغات در مقیاس کوچک و زمان کم انجام داده اید، به این مفهوم نیست که بازاریابی دیجیتال را انجام داده اید. اهداف دیجیتال مارکتینگ شامل ایجاد ارتباط موثر و بیشتر با مخاطبان، جذب مخاطبان جدید، و افزایش فروش و گرفتن بخش عمده ای از بازار بعلاوه تولید محتوا و برندسازی اینترنتی است.

ما در آکادمی دیجیتال مارکتینگ شرکت دانا و توانا به بیان برخی از آخرین آموزشهای مبحث دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و تبلیغات می پردازیم و ابزارهای مناسب در این زمینه را به مخاطبان معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آخرین اخبار بازاریابی دیجیتال عضو خبرنامه ما شوید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا شامل ساخت تیزر , خدمات گویندگی , ویدئو مارکتینگ , موشن گرافیک , دوره های آموزشی رادمان , بازاریابی محتوا , سیستم مدیریت پروژه آنلاین , ایمیل مارکتینگ , تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام , تبلیغات در گوگل مانند گوگل ادوردز , مشاوره دیجیتال مارکتینگ , طرح کسب و کار , ثبت در گوگل می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا ، یکی از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ با جدیدترین استراتژی های تبلیغاتی و کاملترین تیم کارشناسی است که می تواند کسب و کار شما را با ابزارهای دنیای دیجیتال دگرگون کند.


ابزارهای مشاور دیجیتال مارکتینگ


بازاریابی محتوا یا کانت مارکتینگ

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده است. بازاریابی محتوا به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح تعریف و شناخته شده هستند

بازاریابی با ابزارهای ارسال ایمیل

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهایی است که از نظر امکانات و هزینه برای هر کسب و کاری مناسب است. این ابزار یکی از تفاوت هایی که با سایر ابزارهای اطلاع رسانی مثل شبکه های اجتماعی دارد،این است که دیتابیس شما همیشه برای شما می باشد.

بازاریابی با شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای سریع و تقریبا ارزان، با توجه به سایر ابزارها می باشد. در حال حاضر شرکت ها و کسب و کارهایی وجود دارند که تنها بر پایه شبکه های اجتماعی راه اندازی شده اند، ولی نکته مهم اینجاست برای موفقیت باید به تمام ابزارها مجهز باشید.

بازاریابی ویروسی

استفاده از بازاریابی ویروسی و تولید رسانه های اجتماعی به گونه ای که باعث شود افراد مختلف جامعه بیشتر در مورد آن صحبت کنند و رسانه های اجتماعی شما را به اشتراک بگذارند در حال گسترش است و جز روش های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.

بازاریابی چریکی

استفاده از روش های خلاقانه جهت معرفی محصول به مشتری، به گونه ای که توجه او را جلب کند و باعث شود که مشتریان در مورد برند شما صحبت کنند را بازاریابی چریکی می گویند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله بازاریابی چریکی چیست را مطالعه نمایید.

بازاریابی درونگرا یا جاذبه ای

بازاریابی درونگرا و روش های مختلف مرتبط با آن، بر این اساس بنا شده اند که به جای اینکه فروشنده به دنبال مشتری باشد، مشتری به فروشنده مراجعه نماید و از طریق روش های مختلف مانند سئو، بازاریابی محتوا و… وب سایت شما بتواند مخاطب هدف را به سمت خود جذب کند.

نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارید؟

اگر شما به تازگی تجارت الکترونیک خود را آغاز کرده اید و یا به دنبال گسترش فعالیت خود در فضای مجازی هستید حتما نیاز مبرم خود را به مشاور کسب و کار اینترنتی احساس کرده اید ، ما آماده ایم تا با ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ در سطح بین المللی، شما را برای شروع و ادامه کار آماده کنیم. دیجیتال مارکتینگ که به معنی بازاریابی در رسانه های دیجیتال است، یکی از بهترین ویترین ها و بیلبوردهای تبلیغاتی برندهای اینترنتی است. اصول دیجیتال مارکتینگ برای نتیجه گیری نیازمند تداوم تبلیغ و حضور مستمر در جلوی چشم مخاطبان خواهد بود. جهت مشاوره دیجیتال در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ با آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا تماس حاصل نمایید.

خدماتی که دانا و توانا در جلسه با کارشناسان ارشد مشاور دیجیتال مارکتینگ ، ارائه می دهد به شرح زیر است:

 1. تحلیل وب سایت شما به طور دقیق و تخصصی
 2. معرفی زیر ساخت های دیجیتال مارکتینگ

 3. ارائه راهکارهای پیاده سازی پروژه های آنلاین

 4. بررسی UI سایت و ارائه راهکارهای رفع مشکل

 5. بررسی UX سایت و ارایه پیشنهادات کاربردی

 6. بررسی محتوای تولید شده و ایجاد استراتژی بازاریابی

 7. بررسی مشتریان و نحوه بازاریابی سایت

 8. ارائه راهکارهای مبتنی بر وب برای افزایش فروش

 9. تحلیل و پیشنهاد روشهای بازاریابی تخصصی

 10. پیشنهاد رفع اشکالات تخصصی سایت از دید فنی

 11. تحلیل ایده و ایده یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی

 12. پیدا کردن جایگاه و انتخاب حوزه فعالیت صحیح

 13. ارائه راهکارهای تخصصی بازاریابی در گوگل

 14. معرفی ابزار برای رفع مشکلات فنی تخصصی

 15. بررسی وضعیت سئو سایت و ارائه راهکارهای بهبود سئو

 16. تحلیل سیستم بازاریابی ایمیلی و بهبود ایمیل مارکتینگ

 17. تحلیل شبکه های اجتماعی و بهبود سوشیال مارکتینگ

 18. بررسی محتوای تولید شده و ایجاد استراتژی بازاریابی


مشاوران دیجیتال مارکتینگ باید چه دانش یا تجربه‌ای داشته باشند؟

برای توسعه و بهره‌مند شدن از دنیای دیجیتال مارکتینگ، مشاورانی می‌توانند در کنار شما باشند که نه تنها سابقه خوبی در IT، برنامه‌نویسی، طراحی سایت و سئو داشته باشند بلکه باید در مباحثی مانند بازاریابی، فروش، طراحی سیستم‌ها، فرآیندها و مالی نیز صاحب نظر و با تجربه باشند.

توسعه و بهبود دیجیتال مارکتینگ از چه مراحلی می‌گذرد؟

 1. UI/UX سایت و سایر درگاه‌ها
 2. تولید محتوا
 3. ایمیل‌ مارکتینگ
 4. شبکه‌های اجتماعی
 5. تبلیغات
 6. CRM
 7. ابزارهای سئو

UI/UX سایت و سایر درگاه‌ها

دیجیتال مارکتینگ از داشتن یک سایت مناسب آغاز می‌شود. سایتی که به تمام جزییاتش در تمام صفحات از معرفی تا خرید محصول، ساعت‌ها فکر شده و با دانش و تجربه‌ی بالایی سازمان‌دهی شده باشد.
ما محصول، بازار، نیازها و خواسته‌ها را بررسی می‌کنیم و با توجه به دانش برنامه‌نویسی، بهترین حالت‌ها را از نظر فنی و هزینه‌ای انتخاب کرده و آنها را در قالب فرمت‌های مناسبی برای برنامه‌نویسان و طراحان سایت تهیه می‌کنیم.
دقت به اصول سئو و تدارک سایتی کاربرپسند در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است.

تولید محتوا

«محتوا پادشاه است.» این ادعا را گوگل در پاسخ به این سوال که «بهترین شیوه SEO چیست؟» مطرح می‎کند. از نظر غول دنیای مجازی بهترین و پایدارترین روش بهینه‌سازی، تولید محتواست. Content Marketing علاوه بر تأثیر فراوان بر روی فروش، کلید دستیابی به Digital Branding نیز هست.
ما به شما کمک می‌کنیم تا صاحب یک تیم حرفه‌ای برای تولید محتوا در سازمان‌تان شوید. سپس استراتژی‌ها را مشخص و نهایتا به یک برنامه‌ریزی عملیاتی رو به بهبود، خواهیم رسید. ما محتوای متنی، عکس، فیلم و... را بر اساس معرفی محصول یا وبلاگ تقسیم‌بندی می‌کنیم و نکات کلیدی سئو را در آن پیاده‌سازی می‌کنیم.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های تبلیغاتی مطلوب و حائز اهمیت در دنیای امروز محسوب می‌شود. این مهم، مانند هر ابزار تبلیغاتی دیگر، نیاز به تخصص و تجربه‌ی کافی دارد تا بتواند فروش شرکت شما را ارتقاء و توسعه دهد. متاسفانه بسیاری از افراد با فقدان اطلاعات صحیح از دنیای ایمیل مارکتینگ، به راحتی از کنار آن می‌گذرند.
ما در جلسات مشاوره، ادبیات درست ایمیل مارکتینگ را در سازمان پیاده و کمپین‌هایی را طراحی می‌کنیم تا تیم طراح یا تولید محتوا بتوانند به سادگی از این شیوه‌ی تبلیغاتی بهره‌مند شوند.

شبکه‌های اجتماعی

انتخاب، طراحی سناریو، تولید محتوا، پایش و آموزش ابزارهای درست برای بهره‌مندی حداکثری از شبکه‌های اجتماعی را در جلسات مشاوره با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

تبلیغات

در دیجیتال مارکتینگ فضاهای بسیاری برای انجام تبلیغات وجود دارد که برخی از این تبلیغ‌ها رایگان هستند و برخی با پرداخت هزینه‌های بالا قابلیت ارائه دارند. در جلسات مشاوره با توجه به نیاز سازمان‌ها و موارد مهم و ضروری، شیوه‌های تبلیغات بررسی خواهند شد.

CRM

ما تسلط بالایی در طراحی، پیاده‌سازی و به کارگیری CRM‌ها داریم. اینکه چگونه می‌توانیم از CRM، در ارتقا دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم.
اگر CRM ندارید به شما مشاوره خواهیم داد که چگونه یک نرم‌افزار مناسب را انتخاب و در سازمان پیاده‌سازی نمایید. همچنین اگر در حال حاضر مجهز به نرم‌افزار مناسبی هستید، تلاش خواهیم کرد تا به بهترین شکل از آن بهره‌مند شوید.

ابزارهای سئو

ما با دقت اطلاعات Google Webmaster Tools ،Google Analytics ،Google Adwords ،Google Trends ،Alexa ،MOZ و... را پایش می‌کنیم و بر اساس آن تنظیماتی را انجام می‌دهیم و یا در شیوه‌ی کار تغییراتی را اعمال خواهیم کرد.

مدت زمان مشاوره

طبق تجارب گذشته، پیش‌بینی این است که جلسات مشاوره حداقل حدود 6 ماه و در سه فاز (زیرساخت، حفظ و توسعه) به طول خواهد انجامید. با این حال به درخواست شما و توافق طرفین این مدت کم و زیاد می‌تواند باشد.

تعداد جلسات پیشنهادی در فاز 1: (30 ساعت)

ما در فاز 1 سعی خواهیم کرد گلوگاه‌های ضروری را شناسایی و اقدامات سریع برای بهره‌برداری حداکثری را پیشنهاد داده و عملی کنیم.

 1. برگزاری 4 جلسه دو ساعت و نیم در ماه اول
 2. برگزاری 8 جلسه دو ساعت و نیم در ماه دوم
 3. پایش و مرور جلسات مشاوره و اقدامات انجام شده/ تصمیم‌گیری در خصوص شیوه ادامه‌ی همکاری در فازهای بعد

هزینه

هزینه هر ساعت مشاوره با توجه به شرایط و اندازه پروژه بین 130 هزار تومان تا 180 هزار تومان برای سال 1397 می‌باشد. بنابراین کل مبلغ در فاز 1 مشاوره بین سه میلیون و ششصد هزار تومان تا پنج میلیون و صد هزار تومان می‌باشد.

شرایط پرداخت

50 درصد قبل از شروع به کار و 50 درصد پس از انجام هر فاز دریافت می‌شود.
مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ با شرکت دانا و توانا

مشاوره تلفنی دیجیتال مارکتینگ :

شما میتوانید با برقراری تماس و یا ارسال پیام به دانا و توانا ، سوالات خود را پیرامون تخصص دیجیتال مارکتینگ ، تعرفه های خدمات دیجیتال مارکتینگ ، روش های همکاری آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا و دیگر سوالاتتان را با ما در میان گذاشته و پاسخ مناسب خود را دریافت کنید !

– پاسخ به جزئیات خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا .

– پاسخ به تعرفه های سرویس های آژانس.

– پاسخ به سطح نیاز های شما به هرکدام از سرویس ها.

– هماهنگی برای ارسال کارشناس به صورت حضوری.

مشاوره حضوری دیجیتال مارکتینگ :

آژانس دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» ، به شما این امکان را میدهد که پس از هماهنگی های اولیه با آژانس ، کارشناسی را برای ارائه مشاوره و همکاری به دفتر شما ارسال میکند . شما میتوانید با سران شرکت خود به همراه کارشناس آژانس دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» به دور یک میز جمع شده تا تمام ابهامات شما به صورت کامل رفع شده تا بتوان این جلسه های مشاوره را به یک همکاری دوستانه تبدیل کرد.

در جلسه مشاوره حضوری دیجیتال مارکتینگ، صفر تا صد کسب و کار شما از تمام زاوایا بررسی می‌شود تا تمام نواقص و مشکلات احتمالی کسب و کارتان پیدا شده و راهکار های مناسبی برای رفع آن‌ها پیاده سازی شود. شاید هم شما نیاز به استراتژی هایی برای رشد کسب و کارتان داشته باشید و یا احتمالات متعدد دیگر که در هر کسب و کاری مطرح هستند در جلسات مشاوره در نظر گرفته می‌شوند.

– گفت و گوی حضوری و چند جانبه !

– پاسخ گویی به تمامی سوالات اعضای شرکت !

– امکان ارائه مشاوره همراه با محتوی تصویری برای شفافیت بیشتر !

مشاوره رایگان و آنلاین دیجیتال مارکتینگ :

برای مشاوره تلفنی، آنلاین، غیر حضوری و رایگان دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت و سئو سایت توسط برترین و بهترین شرکت طراحی وب سایت یعنی «دانا و توانا» در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.


برچسب های , مشاوره دیجیتال مارکتینگ , بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ , مشاوره بازاریابی , مشاور دیجیتال مارکتینگ , دیجیتال مارکتینگ رادمان , دیجیتال مارکتینگ اصفهان , آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان , آژانس بازاریابی دیجیتال , دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا , شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران , digital content consultant , mckinsey digital consultant , digital brand consultant , digital marketing consultant profile , digital media consultant salary , digital media consultants , digital business consultancy , digitization consultant , digital content consultant job description , creative content consultant , content strategy consultant , content consultant salary , what does an editorial consultant do , freelance content consultant , content consulting edmonton , editorial consultant definition , digital consultant mckinsey salary , digital mckinsey vs mckinsey , mckinsey healthcare consulting , mckinsey careers , mckinsey associate , mckinsey technology consulting , mckinsey positions , mckinsey analytics careers , what are digital brands , ways of digital branding , digital brand creation , digital brand promotion , branding in digital space , branding in digital world , branding in digital age , digital brand experience , digital marketing consultant salary , digital media consultant job description , digital marketing consultant freelance , digital marketing expert resume , marketing consultant job description , google digital marketing consultant , digital marketing sales consultant job description , digital marketing profile summary , media consultant jobs , social media consultant salary , social media consultant salary india , digital consultant salary wells fargo , digital consultant salary accenture , digital consultant accenture , digital strategy consultant salary , social media consultant hourly rate , digital marketing consultant job description , digital media consulting firms , what is a digital consultant , media consultant resume , social media consultant , , بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ , , تبلیغات دیجیتال مارکتینگ , دیجیتال مارکتینگ مشهد , دیجیتال مارکتینگ راتین , دیجیتال مارکتینگ ماکان , دیجیتال مارکتینگ جورچین , نوین دیجیتال مارکتینگ , شرکت بومرنگ دیجیتال مارکتینگ , آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان , آژانس دیجیتال مارکتینگ , خدمات دیجیتال مارکتینگ , شرکت دیجیتال مارکتینگ , آژانس تبلیغاتی , آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین , وبلاگ دیجیتال مارکتینگ , نوین مارکتینگ , آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد , آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس , irandima , آژانس دیجیتال مارکتینگ بومرنگ , دوره بازاریابی دیجیتال , آکادمی دیجیتال مارکتینگ , آژانس دیجیتال مارکتینگ فیلیپ , دوره ی دیجیتال مارکتینگ , شرکت تبلیغاتی , آژانس بازاریابی و تبلیغات دیجیتال رسپیناتک , شرکت تبلیغاتی بومرنگ , novin marketing , آموزش دیجیتال مارکتینگ , بازاریابی محتوا نوین , آموزش بازاریابی , novin blog , novin movie , نوین وبلاگ , آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت , , شرکت دیجیتال مارکتینگ , , آموزش دیجیتال مارکتینگ , ديجيتال ماركتينگ چيست , دوره دیجیتال مارکتینگ , کتاب دیجیتال مارکتینگ , مقاله دیجیتال مارکتینگ , دیجیتال مارکتینگ+pdf , اصول دیجیتال مارکتینگ , آژانس بازاریابی دیجیتال , خدمات دیجیتال مارکتینگ , لیست آژانس های دیجیتال مارکتینگ , آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین , آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان , آژانس بازاریابی دیجیتال ماکان , دیجیتال مارکتینگ در ایران , دیجیتال مارکتینگ pdf , آژانس دیجیتال مارکتینگ , phseo , ratin agency , اژانس ديجيتال ماركتينگ , midas digital agency , آکادمی ای نتورک , دیجیتال مارکتینگ , ابزارهای دیجیتال مارکتینگ , ديجيتال ماركتينگ , دیجیتال مارکتینگ چیست , دیجیتال مارکتینگ چیست pdf , تبلیغات دیجیتال چیست , مقاله بازاریابی دیجیتال , آموزش بازاریابی دیجیتال , بازاریابی دیجیتال چیست , آموزش دیجیتال مارکتینگ pdf , دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ , دوره های دیجیتال مارکتینگ , کلاس دیجیتال مارکتینگ , جزوه اصول بازاریابی pdf , بازاریابی آنلاین+pdf , درباره بازاریابی دیجیتال , آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان , دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ , فیلم آموزشی دیجیتال مارکتینگ , اصول مارکتینگ , بازاریابی دیجیتال pdf , مقاله بازاریابی اینترنتی+pdf , digital marketing چیست , دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی , مقاله های دیجیتال مارکتینگ , مقاله در مورد دیجیتال مارکتینگ , what is a digital marketing campaign , what encompasses digital marketing , what is digital marketing experience , what is digital marketing blog , digital marketing umbrella , digital marketing explained , آکادمی دیجیتال مارکتینگ , دانلود دوره دیجیتال مارکتینگ , آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ , بازاریابی دیجیتال , digital marketing functions , what are the examples of digital marketing , digital marketing assets , digital marketing examples , کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتال , مدرس بازاریابی و فروش , مدرس فروش وبازاریابی , بهزاد حسین عباسی , آموزش کامل دیجیتال مارکتینگ , آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی , اصول تبلیغات در شبکه های اجتماعی , نحوه تبلیغات در شبکه های اجتماعی , بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟ , اصول بازاریابی در شبکه های اجتماعی , مقاله بازاریابی در شبکه های اجتماعی , آموزش تبلیغات در شبکه های اجتماعی , بازاریابی شبکه های اجتماعی+pdf , شرکت دیجیتال مارکتینگ , اطلاعات در مورد دیجیتال مارکتینگ , مقاله دیجیتال مارکتینگ pdf , بازاريابي ديجيتال , مدرس دیجتال مارکتینگ , مدرس بازاریابی اینترنتی , مدرس دیجیتال مارکتینگ , دکتر شایان عرفانیان , مزایای بازاریابی محتوا , استراتژی بازاریابی محتوا , انواع بازاریابی محتوایی , انواع محتوا , بازاریابی اپلیکیشن , تبلیغات و بازاریابی اینترنتی , واژه نامه دیجیتال مارکتینگ , , شرکت دیجیتال مارکتینگ , شرکت دیجیتال مارکتینگ رادمان , شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس , شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان , شرکت دیجیتال مارکتینگ اصفهان , شرکت دیجیتال مارکتینگ دکتر وثوقی , شرکت دیجیتال مارکتینگ یلدا , شرکت دیجیتال مارکتینگ راتین , شرکت دیجیتال مارکتینگ راسا , شرکت دیجیتال مارکتینگ شبکه آفتاب می باشد.


شما در حال مطالعه مشاوره دیجیتال مارکتینگ | مشاور دیجیتال مارکتینگ | Digital Marketing Consultation | مشاور بازاریابی دیجیتال | مشاورین دیجیتال مارکتینگ | مشاوران دیجیتال مارکتینگ بودید.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا

ویدئو مارکتینگ
بهترین تیزرهای تبلیغاتی را برای شما می سازیم و در پر مخاطب ترین مکانها اکران می کنیم.

کمپین های بازاریابی
ایده پردازی برای ایجاد و طراحی کمپین های تبلیغاتی تخصص ماست.

بهینه سازی سایت
با کلمه کلیدی خود در صدر نتایج گوگل دیده شوید، ما اول شدن را به شما تضمین می دهیم.

دیجیتال مارکتینگ
ما راه کارهای نوین تبلیغات در دنیای دیجیتال را به شما نشان می دهیم.

برندسازی اینترنتی
انجام کلیه خدمات برندسازی و ریبرندینگ را با دانا و توانایی شدن تجربه کنید.

سوشیال مارکتینگ
مدیریت ، توسعه و تبلیغات در شبکه های اجتماعی را با بالاترین کیفیت تجربه کنید.