best-seo-company

بهترین شرکت سئو و بهینه سازی سایت در ایران و تهران

شما در حال خواندن مقاله "بهترین شرکت سئو" هستید. براستی بهترین شرکت های سئو کدام شرکتها هستند؟ بهترین شرکت سئو در تهران چه شرکتی است؟ بهترین شرکت سئو و بهینه سازی سایت در ایران کدام شرکت است؟ چگونه بهترین شرکت سئو کار را انتخاب کنیم؟ چطور بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در تهران و ایران را پیدا کنیم؟ با دانا و توانا همراه باشید

بهترین شرکت های سئو (best-seo-company)

در زیر لیست کاملی از رتبه بندی شرکت های برتر در زمینه سئو و بهینه سازی سایت توسط شرکت طراحی وب سایت و سئو سایت دانا و توانا گفته شده است. در ادامه به بررسی مشخصات برترین شرکت های سئو سایت می پردازیم. چگونه یک شرکت خوب سئو برای کسب و کارمان پیدا کنیم؟ بهترین شرکت سئو در ایران چیست؟ بهترین شرکت سئو را برای وب سایت خود انتخاب کنید. شرکت سئو چیست؟ و چگونه یک شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ برای اینکه بتوانید بهترین شرکت سئو یا بهترین شرکت سئو کار را برای پروژه سئو و بهینه سازی سایت شرکت خود انتخاب کنید. چگونه بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ بهترین شرکت های سئو (best-seo-company) چه مشخصاتی دارند؟

بهترین شرکت سئو و بهینه سازی سایت در ایران و تهران

چگونه یک شرکت سئو معتبر انتخاب کنیم؟

واقعیت این است که سئو امری پیچیده است و یک شرکت بدون داشتن متخصص سئو نمی تواند آن را به درستی به دست بگیرد. سئو دارای جنبه های زیادی است که تنها یک متخصص سئو از عهده آن بر می آید. سازمان های زیادی وجود دارند که بسته به نیاز مشتری خدمات سئو ارائه می دهند. در زمینه سئو می توانیم یا یک نفر کارشناس سئو استخدام کنیم و یا کار سئو را به شرکت سئوکار بسپاریم. در این مقاله ما مزایای استخدام کارشناس سئو و چگونگی انتخاب بهترین شرکت سئو را عنوان می کنیم و بیان می کنیم که برای انتخاب یک شرکت سئو کار باید چه معیارهایی را در نظر بگیریم و چه سوالاتی در مصاحبه با آنها مطرح کنیم.


مزایای استخدام کارشناس سئو


1- یک متخصص سئو می داند چه کار می کند.

کسب و کارهای موفق می دانند که چرا باید شخصی باذکاوتر از خود را استخدام کنند. استخدام فردی که باهوش تر باشد پیش زمینه موفقیت یک کسب و کار است. چه کسی زمان این را دارد که با تغییرات مداوم سئو همگام پیش برود غیر خود کارشناس seo. هیچ صاحب کسب و کاری هم نمی تواند یک متخصص بازاریاب باشد مگر اینکه خود یک شرکت بازاریابی باشد. از آنجا که سئو یک مهارت تمام وقت است استخدام یک متخصص سئو یا مشاور سئو کار معقولی است. به خصوص وقتی شما خود مشغول کارهای دیگر هستید و می خواهید تمرکز خود را بر قسمت های دیگر بگذارید و در کل در حال اداره کسب و کار خود هستید.

2- استخدام متخصص سئو باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.

شاید شما وسوسه شوید خودتان وارد مهارت های بازاریابی شوید و یا یکی از کارمندان خود را بر این کار بگمارید. مثلا از منشی بخواهید هم به تلفن ها پاسخ دهد و هم تلاش ها ی بازایابی شما را مدیریت کند ؟
زمانی که درک کردید که متخصص سئو یک سرمایه گذاریست و نه یک هزینه آن وقت راهنمایی از متخصص سئو کار معقولی به نظر می رسد. زمان پول است . شما نباید از کارمندان حاضر خود توقع داشته باشید یک مهارت جدید را نیز یاد بگیرند و در سئو نیز متخصص شوند. یک متخصص سئو می تواند باتوجه به بودجه شما بهتان کمک کند سرمایه خود را در کدام بخش بازار خرج کنید. حتی اگر هم که یک تیم بازاریابی تمام وقت دارید اما باز هم به آخرین نرم افزارهای سئو مطلع نیستید و به آن اشراف ندارید.

3- قواعد سئو مدام در حال تغییر است.

چه کسی از آخرین قواعد و بازی های سئو آشنا است؟ خود متخصص سئو . این کار آنهاست.
کاری که یکی دو سال پیش شدنی بود امروز ممکن است یک اشتباه فاحش باشد. وظیفه متخصص سئو بیش از بازی با کلمات کلیدی است. بلکه حوزه های زیر را نیز در بر می گیرد:

 • وب سایت شما
 • بهینه سازی محتوا(سئو محتوا)
 • تجربه کاربر
 • لینک سازی موثر
 • بهینه سازی با توجه به ظهور هر روزه عوامل دیگر رتبه بندی مانند RankBrain
 • رسانه های اجتماعی
 • سئو محلی

متخصص سئو در زمینه های زیر به شما یاری می رساند:

 • بازاریابی
 • ارتباطات
 • کسب و کار
 • اقتصاد
 • تفکر استراتژیک
 • تمرکز بر اهداف
 • نگاه به بیرون از جعبه

4- از بروز اشتباهات بزرگ جلوگیری می کنید.

وقتی پای سئو به میان می آید اگر چیزی را از قلم بیاندازید هزینه زیادی متحمل می شوید. آیا می دانستید که اگر از کلمات کلیدی زیاد استفاده کنید وب سایت شما جریمه می شود و آیا می دانستید که اگر به تصاویر خود نام صحیح ندهید همین اتفاق می افتد؟ آیا می دانستید محتوای تکراری به سئو شما لطمی می زند یا لینک سازی بد یه شدت بر آن اثر منفی دارد. اما فکر نکنید که افت ترافیک تنها هزینه ای باشد که می پردازید . شما حتی ممکن است وارد لیست سیاه گوگل شوید. آن زمان باید پول و هزینه زیادی بپردازید تا آن اشکالات را تصحیح کنید. پس از یک مشاور سئو یا متخصص سئو حتما کمک بگیرید تا مانع ار بروز چنین مشکلاتی شوید.

5- فروش شما افزایش می یابد.

ممکن است شما خود در سئو پیشرفت کنید اما آنچه مهم است موفقیت بلند مدت شرکت است. یک متخصص سئو تمام تمرکز خود را بر برند سازی شرکت شما می گذارد. هر چه تعداد افراد بیشتری شما و محصولات و خدمات شما را بشناسند فروش شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. اما کار او اینجا تمام نمی شود. کارشناس seo اعتبار و اعتماد نیز بین مشتریان ایجاد می کند. مردم از شرکت هایی که به آنها اعتمادی ندارند خرید نمی کنند.
از طرفی کسب و کارهای انلاین تماما بر وب سایت خود متکی هستند. اگر وب سایت به خوبی بهینه نشود نمی تواند اهداف خود راعملی کند. وقتی مشتریان بیشتر و بیشتری با کلمات کلید خاص از وب سایت شما بازدید کنند یک وب سایت بهینه شده درامد بیشتری برای شرکت دارد

6- متخصص سئو و تکنیک ها و ابزارهای تحلیلی را می شناسد.

آیا شما علم تجزیه و تحلیل را می شناسید. آیا از آنها سر در می آورید و مثلا ممکن است ندانید می دانید بونس ریت چیست و چطور تفسیر می شود. متخصص سئو می داند و به اهمیت آن واقف است. شما نه وقت آن را دارید و نه پولش را تا این نوع تجزیه و تحلیل ها را فرا گیرید و نباید هم وقت خود را بر سر آن تلف کنید . از یک متخصص و مشاور سئو کمک بگیرید. متخصص سئو ابزار ها و تکنیک ها را با دانش خود فرا گرفته که افراد عادی نمی دانند و به خوبی می داند برای کسب نتیجه بهتر چطور از آنها استفاده کند. از طرفی صنعت سئو بسیار پویاست و عوامل رتبه بندی رو به روز در حال تغییر و به روز رسانی هستند. یک متخصص سئو به خوبی با این روندها و تغییرات آشنایی دارد.

7- متخصص سئو می تواند رقبای شما را زیر نظر بگیرد.

آگاهی از رقبا اثر به سزایی بر موفقیت کسب و کار دارد اما این تنها چیزی نیست که یک متخصص سئو می داند. یک متخصص سئو شناخت کافی از صنعت شما دارد. این یعنی وقتی آنها به دنبال رقبا هستند مسائل زیر را نیز در نظر می گیرند:
• رقبای شما در حال حاضر چه کار درستی انجام می دهد؟
• رقبای شما چه کار اشتباهی می کند؟
• رقبای شما از کدام کلمات کلیدی استفاده می کنند ؟
• چه کارهایی شما را از رقبایتان متمایز می کند؟

8- وب سایت شما عالی به نظر می رسد.

استخدام یک متخصص سئو یا شرکت خلاق در زمینه سئو ایده بسیار عالی است. آنها با عملکرد صحیح در زمینه سئو وب ساتتان را به رتبه های برتر صفحات جستجو ارتقا می دهند و به آن کمک می کند در معرض دید افراد بیشتری قرار گرفته و مخاطبان بیشتری به سمت خود جذب کند و در نهایت به یک برند تبدیل شود.

9- به کسب و کارها کمک می کند تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود قرار دهند.

سئو زمان بر و هزینه بر است و تلاش زیادی می خواهد. به عنوان یک صاحب کسب و کار وقت گذاشتن بر سئو مطلوب نیست به خصوص وقتی کارهای دیگر وجود دارد. سئو تلاش زیادی می خواهد و به تمرکز و زمان زیادی نیاز دارد. استخدام یک مشاور یا متخصص در این زمینه باعث می شود شما تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود قرار دهید و از استرس اینکه وب سایت شما چطور عمل می کند دور بمانید، زیرا کسی هست که به این مسائل رسیدگی کند.

چگونه شرکت معتبر سئو انتخاب کنیم؟

حال که دلایل استخدام یک متخصص و مشاور سئو را دانستید شاید بخواهید با یک شرکت سئو قرارداد ببندید و از متخصصان سئو او استفاده کنید. بنابراین باید با ویژگی های یک شرکت سئو خوب نیز آشنا باشید. هر مشتری به دنبال بهترین شرکت سئو است. خیلی از شرکت ها سعی دارند بهترین باشند. اما چه ویژگی هایی از آنها یک شرکت خوب سئو می سازد؟

ویژگی بهترین شرکت سئو و بهینه سازی سایت در ایران و تهران

در اینجا 7 ویژگی یک شرکت خوب سئو بیان شده است:

1- تحلیل گرا: سئو یک کسب و کار استراتژیک است که ذهن تحلیل گرا می خواد. اگر شرکت سئو در همان ابتدای امر نتواند استراتژی شرکت شما را درک کند و یا کلمات کلیدی را در نیابد مطمعنا نمی تواند انتظارات شما را برآورده کند.

2- پاسخ گو : بله، شرکت های سئو مشغول کارهای زیادی هستند. اما این بهانه ای برای پاسخ گو نبودن به مشتری نیست. بهترین شرکت سئو به میل مشتری همیشه در دسترس بوده و به سوالات وی پاسخ می دهد.

3- انعطاف پذیر: بهترین شرکت سئو می داند هر کمپین سئو منحصر به فرد است و به همان نسبت هر مشتری نیز منحصر به فرد است. به همین خاطر شرکت سئو باید در زمینه استراتژی هایی که انتخاب می کند انعطاف پذیر باشد .

4- شفاف: مبهم بودن در دنیای سئو جایی ندارد. بهترین شرکت سئو از کوچکترین تا بزرگترین جزئیات استراتژی خود را برای مشتری بازگو می کند.

5- پیگیر: در دنیای صنعت متخصصان و کارشناسان بسیار مشغول هستند. برخی از آنها ممکن است به پیگیر نبودن به سئوی شما توجه کافی نداشته باشند. شما باید یک شرکت پیگیر پیدا کنید.

6- ذهن باز: بهترین شرکت سئو همیشه به شما گوش فرا می دهد و همیشه تمایل دارند از تکنیک های جدید سئو در کار خود استفاده کند و با چالش های جدید رو به رو شود.

7- ارائه نتایج: قامت یک شرکت سئو خوب نهایتا به اینجا می رسد، به قسمت ارائه نتایج. امروزه اگر مشتری پول خوبی پرداخت کند می تواند انتظارات واقعی داشته باشد. به طور کلی شرکت های سئو باید بتواند نتایج زیر را برای شما محقق کند:

 • قابلیت دیده شدن را افزایش دهند.
 • آگاهی از برند را بهبود بخشند.
 • باعث افزایش فروش شما شوند.
 • حاشیه رقابتی شما را بالا برند.
 • مشتریان جدید به شما جذب کنند
 • نتایج بلند مدت به شما بدهند
 • روابط بلند مدت با شما برقرار کنند.

در هنگام انتخاب شرکت سئو سایت به چه چیزهایی توجه کنم؟


- وب سایت خوب

وقتی به دنبال یک شرکت سئو هستید اولین کاری که باید بکنید این است که وب سایت آنها را مشاهده کنید. سعی کنید وب سایت آنها ارزیابی کنید و اعتبار آن را بسنجید. کسانی هستند که ادعا دارند وب سایت خوب و جذاب برای شما طراحی می کنند. خوب اگر وب سایت خود آنها خوب به نظر نرسد و بهینه نشده باشد چه انتظاری می توانید از آنها داشته باشید. یک وب سایت خوب ظاهر شکیل دارد و کاربر پسند است.

- استراتژی

یکی از چیزهای مهم دیگری که باید در هنگام انتخاب شرکت سئو به آن توجه نشان دهید استراتژی سئو آنهاست. کسب و کارهای آنلاین بسیار رقابتی هستند و هر کسب و کاری که نتواند از استراتژی های آنلاین خود به درستی استفاده کند محکوم به شکست است. بعضی وقت ها شرکت های سئو زیادی می بینید که رتبه بالا سئو دارند اما وقتی به سراغ آنها می روید کار تقلبی انجام می دهند. بنابراین باید توجه داشته باشید شرکت از کلمات کلیدی مناسب و لینک سازی داخلی خوب و ... برای خود استفاده می کند. به طور دقیق تر بگوییم باید بفهمید رازهای آنها چیست.

- انواع بسته سئو

شما باید به بسته پیشنهادی سئو آنها نیز دقت کنید. یک شرکت سئو سایت انتخاب کنید و بسته های آنها را این ارزیابی کنید. آیا این بسته ها نیازها و ملزومات شما را برآورده می کنند و آیا فقط یک بسته دارند که همه چیز دارد و هیچ چیز ندارد در این صورت ممکن است مناسب کسب و کار شما نباشد. همیشه به یاد داشته باشید که کار خوب مجانی به دست نمی آید. باید به جستجوی خود ادامه دهید.

- شهرت

شعرت و اعتبار یک شرکت سئو سایت هم عامل مهم دیگری در هنگام انتخاب بهترین شرکت سئو است. یک شرکت خوب سئو فالورهای زیادی دارد چون کارش را خوب انجام می دهد. به همین خاطر اگر دنبال یک شرکت خوب سئو هستید یک شرکت مشهور بیابید. اعضای خانواده یا دوستان ممکن است قبلا از یک شرکت سئو استفاده کرده باشند .

- تجربه

هر کسی سریعا می تواند یک شرکت سئو راه انداری کند و خود را متخصص سئو بنامد. به همین خاطر است که باید به دنبال شرکت های با تجربه بروید. بهترین شرکت سئو قادر است با نگاه به یک وب سایت بفهمد چه چیزهایی لازم دارد و باید انجام شود تا ترافیک بیشتری به دست آورد. از طرف دیگر یک شرکت سئو تازه کار ممکن است همین اقدامات را انجام دهد اما اثر بخشی آن به مراتب از یک شرکت باتجربه کمتر خواهد بود .

- سابقه موفقیت

برای یک شرکت سئو راحت است که اسم خود را شرکت سئو بگذارد اما راضی و خوشحال کردن مشتری داستان دیگری است. به همین خاطر همیشه از آنها نمونه کارهایان را درخواست کنید. مطمئن شوید که شرکت سئو دارای چندین نمونه کار موفق است و شواهد آن را ارائه داده است.

- تحلیل و ارزیابی

یک شرکت سئو متخصص تجزیه و تحلیل های دقیق از وب سایت به عمل می آورد تا نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی کند. این تحلیل ها برای برنامه ریزی یک طرح اثر بخش ضروری است.

- مطابقت با فرهنگ سازمانی

برای یک شرکت مهم است که فردی که به عنوان متخصص سئو استخدام می کند با دیگر بخش های کاری مانند IT، بازاریابی، خدمات مشتری و فروش در تعامل باشد. در صورتی که او به تعامل و گفتگو با این اعضا نپردازد روند پیشرفت کار بسیار کند خواهد بود.

- نظارت مداوم

سئو یک فرآیند یک باره نیست بلکه یک فعالیت متداوم است که نتایج قابل اندازه گیری به دست می دهد. یک شرکت سئو موفق تنها یک بار از وب سایت شما دیدن نمی کند بلکه تمام معیارهای سنجش را در نظر می گیرد تا بتواند وب سایت و حضور آنلاین او را بهبود دهد.


سوال های خوب برای مصاحبه با شرکت سئو سایت

وقتی یک شرکت خوب سئو انتخاب کرید لازم است تا در جلسه گفتگو سوالاتی را مطرح کنید تا از انتخاب خود مطمئن شوید. به اعتماد به نفس آنها در کلامشان و جزیئاتی که مطرح می کنند توجه کنید. در این قسمت چند سوال برای پرسیدن مطرح شده است:

• از چه فرآیندهای برای محقق کردن اهداف ما استفاده می کنید و چرا از این فرآیندهای خاص استفاده می کنید؟
• گزارشاتتان هر چند وقت یکبار است؟ هماهنگی شان چگونه است؟
• چه کار و منابعی را باید خودتان انجام و ارائه دهید؟
• وقتی اوضاع آنگونه که باید پیش نمی رود، چه کار می کنید؟
• لطفاً به من بگویید رتبه گوگل چگونه نتیجه می دهد، و شما به عنوان یک شرکت سئو چگونه آن را تغییر می دهید؟
• چه مدت طول می کشد نتایج را ببینم؟
• آیا می توانید رتبه بندی خاصی راتضمین کنید؟ اگر جواب آنها مثبت بود سریعا کنار بکشید زیرا هیچ تضمینی برای رتبه خاص وجود ندارد زیرا همه چیز به گوگل بستگی دارد !!!
• بر چه جنبه هایی از سئو تمرکز دارید؟ فنی، لینک سازی، تولید محتوا و ... . متخصص سئو باید بر تمام جوانب سئو فعالیت کندو نه یک زمینه !!!

سخن آخر

سئو کاری زمان بر و پیچیده و حساس است و مستلزم صرف وقت و مطالعه فراوان می باشد. حتی اگر بتوانید با مطالعه فروان به دانش زیادی در این زمینه دست یابید باز هم در عمل ممکن است دچار خطاهای جبران ناپذیری شوید و به جای نتیجه خوب نتیجه برعکس به دست آید. پس بهتر است وقت خود را بر مسائل مهم شرکت خود قرار دهید و سئو را به دست سئوکار آن بسپارید . شرکت سئو سایت دانا و توانا یک شرکت سئو در تهران است که جز شرکت های برتر سئوکار بوده و برای ارائه هر نوع خدمات سئو در خدمت کسب و کار شماست. به وب سایت ما سری بزنید تا خودتان متوجه شوید.


روش های انتخاب بهترین شرکت سئو

چگونه یک شرکت خوب سئو برای کسب و کارمان پیدا کنیم؟

امروزه حضور آنلاین شما در دنیای اینترنت بستگی به سئو و بهینه سازی وب سایتتان دارد. اگر شما نتوانید نتایج خوبی را از طریق موتور های جستجو به دست آورید، ارتباط با مخاطبان و صنایع وابسته به کسب و کار شما بسیار دشوار تر خواهد شد. معرفی محصولات و خدمات شما بدون استفاده از موتور های جستجو بسیار پر هزینه و مشکل خواهد بود. پس اگر می خواهید با کسب رتبه های برتر موتور های جستجو وب سایت شما توسط مخاطبان بیشتر دیده شود باید یک شرکت خوب در زمینه سئو پیدا کنید.

متاسفانه بسیاری از کسب و کار ها از استراتژی های سئو خوبی بهره مند نیستند و همچنین محتوای خوبی ندارند. برخی از این وب سایت ها نیز هر موقع که فکر می کنند نیاز به مطلبی دارند آن را در وبلاگ خود قرار می دهند و به اصول سئو توجهی ندارند.

آیا استفاده از گوگل برای پیدا کردن شرکت سئو هوشمندانه است؟

در واقع باید گفت که گوگل عالی است! از سال 1989 گوگل صنعت جستجو را دگرگون کردند و با استفاده از ابزار های خود عبارت مد نظر شما را از بین 30 تریلیون صفحه وب سایت پیدا کند.

اما جستجوی گوگل کامل نیست و برخی از نوآوری های جدید آن کار را سخت تر نموده است. هنگام جستجو برای یک نوع کسب و کار مانند شرکت های جستجوگر، الگوریتم محلی گوگل به بازی می آید. موتور های جستجو ارزش بیشتری را برای کسب و کار هایی که در منطقه شما وجود دارند قائل شده و رتبه بهتری به آن ها می دهند. در واقع این یک مزیت است. فرض کنید شما قصد دارید یک فروشگاه پوشاک مناسب را پیدا کنید. وقتی در گوگل آن را سرچ کنید، گوگل برترین فروشگاه های پوشاک در نزدیکی شما را نمایش خواهد داد.



همانطور که می بینید گوگل به دنبال بهترین شرکت های سئو در نزدیکی شما می رود و اگر شما همین عنوان را در ایران و شهری دیگر جستجو کنید، یافته های گوگل برای شما کاملا متفاوت خواهد بود. در زیر ما همان عنوان را در شهر منهتن جستجو کردیم و نتیجه به صورت زیر بود:


اما اگر کمی به پایین صفحه بروید باز هم صفحه مربوط به جستجو در شهر پورتلند را مشاهده می کنید:


در واقع گوگل رتبه بندی های خود را با توجه به منطقه و مکان شما تغییر می دهد و این کار شما را کمی پیچیده تر خواهد کرد. اگر شما به دنبال یک بهترین شرکت سئو هستید ممکن است در این بخش دچار سردر گمی شوید و ممکن است فکر کنید گوگل قصد فریب دادن شما را دارد.

چطور بدون فریب خوردن بهترین شرکت سئو را پیدا کنیم؟

شما می توانید کلمه کلیدی مد نظرتان را خودتان بسازید ولی یک تیم بازاریابی و سئو می تواند بر رتبه بندی و افزایش بازید آن از طریق عواملی که موتور های جستجو آن ها را دوست دارند تاثیر بگذارد. عواملی مانند:

 • محلی سازی
 • قدرت دامنه
 • لینک های داخلی
 • لینک های خارجی
 • کلمات کلیدی

آیا نباید بر اساس رتبه بندی موتور های جستجو انتخاب کنیم؟

شما قطعا باید در انتخاب شرکت های سئو که ترافیک ورودی چندانی ندارد احتیاط کنید ولی شرکت های برتر در جستجو های شما لزوما آن هایی نیستند که در رتبه بالاتری در موتور های جستجو قرار دارند. اما به هیچ وجه داشتن رتبه خوب در موتور های جستجو چیز بدی نیست. بدیهی است یک شرکتی که می تواند محتویاتی را بنویسد که به خوبی در موتور های جستجو رتبه بندی می شوند، به احتمال زیاد درست عمل می کند.

رتبه بندی همه چیز نیست و بیشترین دلایلی که باعث می شوند وب سایت یک شرکت در صفحه اول گوگل برای شما نمایش داده شود در زیر آمده است:

 • آن ها تنها شرکت بزرگ سئو در شهر شما هستند.
 • آن ها از نوآوری های جدید سئو و بازاریابی اینترنتی استفاده می کنند.
 • شما قبلا سایت هایی را کلیک کرده اید که شباهت زیادی به آن ها دارند.
 • آن ها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.

اما اگر یک شرکت بهترین شرکت سئو در شهر شما باشد، برای شما کافی است؟ مگر اینکه شما یک کسب و کار بسیار محلی مانند یک رستوران داشته باشید. تلاش های بازاریابی شما باید در سطح ملی و در برخی موارد بین المللی باشد. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که بتواند برترین نتایج گوگل را برای کسب و کار شما ارائه دهد و این کار هم بسیار سخت خواهد بود.

چرا سئو کلاه سیاه خوب نیست؟

ما در مقالات قبلی درباره سئو کلاه سیاه صبحت کردیم، اما چرا نباید با شرکت هایی که سئو کلاه سیاه انجام می دهند همکاری کنیم؟

روش های سئو کلاه سیاه شاید بتواند وب سایت شما را در مدت کوتاهی به صفحات برتر موتور های جستجو بیاورد ولی این روش ها از چشم الگوریتم های گوگل دور نمی ماند و در عرض مدت کوتاهی وب سایت شما با جریمه های سنگین و گاهی همیشگی از سوی گوگل مواجه خواهد شد، که این می تواند به معنای نابودی کسب و کار اینترنتی شما و از صفر شروع کردن همه چیز باشد. به عنوان مثال به نمودار زیر دقت کنید:


تصور کنید این وب سایت شما است که با روش های نامناسب سئو شده است و پس از مدتی دچار افت شدید ترافیک می شود. این وب سایت در واقعا از دست رفته قلمداد می شود.

بهترین شرکت های سئو چه مشخصاتی دارند؟

با توجه به این که سئو و بهینه سازی سایت ممکن است تا ماه ها طول بکشد، انتخاب درست و دقیق شرکت مد نظر اهمیت بالایی دارد.

شفافیت رمز موفقیت شرکت ها خواهد بود. برخی شرکت ها آموزش هایی را ارائه می دهند که به مشتریان مفهایم سئو را آموزش می دهد. یک شرکت خوب می تواند برخی از استراتژی ها و ابزارهای اختصاصی (دانا و توانا ) را نیز داشته باشد. یکی از بارز ترین نشانه ها، کنجکاوی و کسب اطلاعات بیشتر شرکت های سئو از کسب و کار شما است. این نشان می دهد که آن ها علاقه مند به کسب نتایج برای شما هستند و می خواهند اطمینان حاصل کنند که مهارت ها و تجربه های لازم برای برآوردن نیازهای شما دارند یا خیر! آن ها معمولا سئوالاتی درباره سابقه شرکت، فعالیت های شرکت شما در شبکه های اجتماعی، استرتژی بازاریابی شرکت و همچین اهداف شرکت شما می پرسند.

در پایان این نکته را یاد آور می شوم که شرکت های سئو باید قابلیت درک بقیه تیم بازاریابی شرکت شما را داشته باشند و فقط به دنبال رتبه بندی مطالب سایت و نوشتن مطالب و لینک دادن به سایت شرکت شما نباشند.

شرکت دانا و توانا با داشتن تجربه فراوان و امکانات به روز بهینه سازی وب سایت ها توسط موتور های جستجو، به مشتریان خود کمک می نماید تا در یک بازه زمانی مناسب وب سایت مد نظر آن ها را در بین برترین صفحات بازدید گوگل قرار دهد. شرکت دانا و توانا با بهره بردن از ابزار های به روز در زمینه سئو و کادری متخصص سعی دارد تا بهترین نتیجه و رتبه را توسط موتور های جستجو مختلف از جمله گوگل برای وب سایت اینترنتی شما کسب نماید.


مشاوره تلفنی ، آنلاین و غیر حضوری رایگان طراحی سایت و سئو توسط برترین و بهترین شرکت طراحی وب سایت یعنی «دانا و توانا» در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.