سفارش سئو - Seo Order

سفارش سئو سایت و سفارش بهینه سازی سایت یا سفارش خدمات سئو (بهینه سازی سایت) - (Seo Order) - سفارش سئو - سفارش seo


سفارش سئو Seo Order و بهینه سازی سایت - سئو دانا و توانا

اگر به دنبال سفارش سئو سایت و سفارش بهینه سازی سایت یا سفارش خدمات سئو (بهینه سازی سایت) - (Seo Order) - سفارش سئو - سفارش seo - سفارش بهینه سازی سایت می باشید می توانید این امر با به گروه سئو دانا و توانا ارائه دهنده انواع خدمات سئو بسپارید.

سفارش سئو و بهینه سازی سایت (سئو سازی) به صورت حرفه ای با قیمت مناسب توسط سئو دانا و توانا. سئو دانا و توانا با توجه به سابقه و تجربه ای که در حوزه سئو دارد می تواند بهترین مقالات مرتبط سئو سایت: سئو داخلی , سئو خارجی , سئو محلی , لینک سازی , سئو تضمینی , سئوکار حرفه ای , سئو تکنیکال , سئو خاکستری را در اختیار شما قرار دهد.

سفارش سئو Seo Order و بهینه سازی سایت - سئو دانا و توانا

چرا سفارش سئو سایت و سفارش بهینه سازی سایت؟

طبق نتایج به دست آمده بالای 80 درصد از کاربران اینترنتی از صفحات اول نتایج موتورهای جستجو برای رفع نیازهای خود استفاده می کنند، بنابراین مهمترین اصل برای صاحبان وب سایت سفارش سئو یا همان حضور دررتبه های بالاتر جستجوها می باشد.
قرار گرفتن در این جایگاه، علاوه بر دیده شدن، روزانه تعداد زیادی کلیک به همراه خواهد داشت، که باعث معرفی کالا و خدمات موردنظر ، بدون صرف هزینه های تبلیغاتی خواهد شد.
درصد موفقیت در پروژه سئو بستگی به انتخاب تیم متخصص در این زمینه دارد، که تجربه کافی در بهینه سازی وب سایتهای مختلف را داشته باشند.
زمان رسیدن به نتیجه در این نوع پروژه ها دقیقا مشخص نمی شود و شرکتهای مطرح معمولا یک بازه زمانی بین 3 تا 6 ماه را در نظر می گیرند.
از نظر هزینه باید گفت که در قراردادهای مختلف متفاوت است، و با توجه به نوع طراحی سایت، زبان سایت، کلمات کلیدی و البته جایگاه فعلی سایت در بین رقبا متغیر است.
متخصصان سئو در سئو دانا و توانا با سالها تجربه در این زمینه،آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و سعی بر این دارند که در کوتاهترین زمان ممکن،شما را به نتیجه دلخواه برسانند.
تیم بهینه سازی وب سایت در سئو دانا و توانا در پایان هر ماه گزارش کاملی در مورد رتبه بندی کلمات کلیدی مورد توافق، نسبت به ماههای گذشته برای شما ارسال خواهند کرد.

درخواست سفارش سئو - (Seo Order) دارم


بر اساس نتایج به دست آمده از تحقیقات بیش از 90 درصد افراد از صفحه اول گوگل برای رفع نیاز خود استفاده می کنند، بنابراین بهترین نتیجه برای صاحبان وب سایت ها که سفارش سئو می دهند حضور در صفحه اول نتایج گوگل می باشد.

قرار گرفتن در صفحه اول به خصوص حضور در بین چند لینک اول علاوه بر دیده شدن زیاد تعداد زیادی کلیک را به سمت وب سایت خود هدایت می کنند ، این روش به راحتی می تواند محصولات ، کالا و خدمات خود را بدون پرداخت هزینه های زیاد به هزاران و حتی میلیونها نفر معرفی کنید.

میزان موفقیت در پروژه سئو در گرو انتخاب بهترین متخصصان سئو و بهینه سازی سایت می باشد ، که علاوه بر تجربه از تخصص کافی نیز برخوردار باشد.

مقدار هزینه پروژه های سئو با توجه به نوع رقبا و... متفاوت خواهد بود. عواملی مانند طراحی سایت، زبان سایت، کلمات کلیدی ، جایگاه فعلی سایت و پتانسیل موجود از جمله عواملی خواهد بود. که در قیمت سئو وب سایت تاثیر بسزایی دارند.

متخصصان سئو سئو دانا و توانا با سال ها سال تجربه و نمونه های موفق در زمینه سئو آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند . متخصصان پونه همواره در تلاش هستند با اتخاذ اصولی ترین روش و به صورت ماندگار و ارگانیک رتبه سایت شما را در گوگل بهبود می دهد.

درخواست گزارش سئو خود را ارسال کنید

هزینۀ تهیه و تنظیم گزارش و راهنمای بهینه سازی و یک جلسۀ حضوری / تلفنی 500,000 تومان می باشد.

مزیت های انتخاب سئو دانا و توانا برای سفارش بهینه سازی سایت


تیم سئو و بهینه سازی وب سایت سئو دانا و توانا با اتخاد اصولی ترین روش ها در پایان هر ماه گزارش کاملی از کارهای انجام شده , جایگاه سایت شما در کلمات کلیدی را به صورت مکتوب ارسال می کند.

سئو سایت مختص یک نوع سایت نیست و بهینه سازی وب سایت شامل انواع وب سایت ها مانند وب سایت های شرکتی، فروشگاه اینترنتی، سایت خبری، انجمن اینترنتی ، سایت شخصی ، سایت های دانلودی و انواع سایت های اینترنتی می باشد. شما به عنوان مالک هر کدام از این سایت ها اگر به توسعه خود فکر می کنید باید همواره از نظر و تخصص کارشناسان سئو در راستای موفقیت خود استفاده کنید.

در ابتدا در جلسه حضوری ما به شما تحلیل کاملی از وضعیت موجود سایت فعلی ارائه می دهیم و در پایان هر ماه نیز با ارائه گزارش های مکتوب شما را از میزان پیشرفت کار و نتایج حاصله و ...مطلع می سازیم.

سفارش سئو و بیینه سازی سایت


تصمیم خود برای توسعه کسب و کارتان را گرفته اید؟ نظرتان در مورد یک جلسه گپ و گفت دوستانه و نوشیدن یک فنجان قهوه در کنار تیم سئو دانا و توانا و صحبت در مورد کسب و کارتان چیست؟ اگر آماده اید ؟ هم اکنون برای سفارش سئو سایت خود با شماره 09128981231 تماس بگیرید.

سفارش سئو سایت


برای اینکه سایتتان در جستجو های گوگل رتبه بهتری را کسب کند و بتوانید جایگاه بهتری را برای خودمایید باید کار سئو حرفه ای سایت خود را به شرکتی بسپارید که با استفاده از موتور های جستجو قادر باشد شما را به یک قطب غیر قابل رقابت در کارتان در موتور های جستجو و دنیای مجازی تبدیل نماید.

شرکت های مختلفی به ارائه خدمات سئو می پردازند و این را همواره مد نظر قرار دهید که هر شرکتی به روشی جداگانه سئو سایت شما را انجام خواهد داد و اینگونه نمی باشد که تمامی شرکت ها از یک اصول و روال استفاده کنند بلکه هر مجموعه ای با تکیه بر دانش فنی خود یک روال کاری را در پیش گرفته مهمترین مسئله در ارائه خدمات این است که شما به هدف خود و بر اساس استاندارد های گوگل دستیابی پیدا نمایید.

اما همواره توجه داشته باشید که خدمات سئو پروسه ای زمانبر با نتایجی شگرف در زمینه کاری شما خواهدبود.

دستیابی شما به رتبه مد نظرتان اگر چه بسیار مهم است اما اگر بر مبنای الگریتم های گوگل نباشد دچار شکست خواهید شد بنابراین پیشنهاد ما استاندارد سازی سایتتان و سپس دستیابی به رتبه اول گوگل می باشد ، حال که شما با مفاهیم کلی سئو آشنا گردیده اید میتوان از طریق بررسی سئو سایت درخواست خود را برای ارزیابی وضعیت سایتتان برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی نتایج را برایتان ایمیل کنیم یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

برچسب های سفارش سئو , سفارش سئو سایت , سفارش سئو وردپرس , سفارش بهینه سازی سئو می باشد.


سفارش سئو SEO و بهینه سازی سایت - سئو دانا و توانا

سئو دانا و توانا با تجربه مناسب در بخش بهینه سازی سایت های مختلف برای موتورهای جستجو قادر است تا سایت شما را با قیمت مناسب با بهره‌گیری از روش قانونی White Hat در موتورهای جستجوی مطرح مانند گوگل و بینگ بهینه سازی نموده که در نتیجه سایت شما در صفحات اول جستجوی موتورهای جستجو نمایش داده شود، بازدید و پیج رنک شما افزایش پیدا کند و در نتیجه تجارت اینترنتی شما رونق بیشتری بگیرد. برای بهینه سازی سایت فرق نمی‌کند سایت شما استاتیک است یا داینامیک یا از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کنید. فعالیت‌های ما در حوزه سئو با توجه به اهداف و نیازهای مشتریان طراحی می‌شود و با توجه به سابقه و تجربه‌ای که در این حوزه داریم بهترین راهکار را به شما ارائه خواهیم داد.

سئو24 با استفاده از روش های اصولی مورد تایید گوگل به دنبال بهبود ورودی ترافیک هدفمند از طریق موتورهای جستجو برای مشتریان خود است و با تکمیل فرآیندهای مختلف بازاریابی اینترنتی باعث می‌شود که بیشترین بازدهی از فعالیت سئو سایت برای سایت های مورد نظر انجام شود. سفارش بهینه سازی سایت به ما باعث می‌شود که بتوانید با خیال آسوده روند فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ خود را برنامه ریزی کنید و بر همین اساس پیشرفت کاری و افزایش بازدید را برای وب سایت خود رقم بزنید. ما علاوه بر بهینه سازی ساختاری وب سایت از نظر فنی و محتوایی، بر روی طراحی استراتژی‌های موثر و همچنین تکنیک‌های سئو خارجی و برندسازی اینترنتی نیز فعالیت می‌کنیم و روند رشد سئو را با ما تجربه خواهید کرد.

سئو danavatavana برای مشتریان خود چه خدماتی را انجام می دهد؟

خدمات سئو ارائه شده توسط ما بر اساس نیازهای مشتریان متفاوت است، برخی از خدمات سئو ارائه شده توسط سئو24 عبارتند از:

 • معرفی و ثبت در موتورهای جستجوی مطرح
 • انجام تنظیمات حرفه ای سئو
 • انجام روش های جدید و قانونی سئو
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • طراحی استراتژی سئو
 • تحلیل و آنالیز رقبا
 • انتخاب مناسبترین و بهترین عناوین
 • بهینه سازی ساختار سایت
 • بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت
 • نصب افزونه های سئو
 • بهینه سازی قالب سایت (ویرایش، حذف و اضافه کدها)
 • رفع پیغام های مهم سایت براساس استاندارد W3C
 • ساخت صفحات اجتماعی
 • بهینه سازی سایت با کلمه (۱ الی ۳ کلمه – هزینه جدا)
 • تهیه محتوا ( هزینه جداگانه)
 • بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتمهای گوگل
 • حل مشکلات سئو سایت (در صورت عدم Penalize بودن سایت)
 • پشتیـــبانی، راهنــمایی و پاسخ به ســولات
 • تبلیغات در گوگل (هزینه جداگانه)
 • انجام سایر امورات دیگر که جزء اسرار کاری سئو دانا و توانا است.

آیا سئو دانا و توانا بطور رایگان سایت ها را بهینه سازی می کند؟

خیر؛ هیچ خدمات رایگانی بی علت نیست و با توجه به اینکه پروژه‌های انجام شده توسط سئو دانا و توانا با در نظر گرفتن استراتژی سئو و دید درازمدت و بر اساس مدل‌های سئو سفید انجام می‌شود، عملا امکان فعالیت سئو رایگان یا سئو ارزان وجود ندارد. اما ما در مجموعه سئو دانا و توانا برای سایت‌هایی که تولید محتوا می‌کنند و موضوع فرهنگی، اسلامی یا اجتماعی دارند تخفیف در نظر خواهیم گرفت. در نظر داشته باشید که سئو یکی از روش‌های مهم بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است که بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را ایجاد می‌کند و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع هزینه‌ای که شما بابت خدمات سئو سایت خود انجام می‌دهید در کمترین زمان ممکن و با بازدهی بالا بازخواهد گشت و برای مجموعه شما سودآوری ایجاد می‌کند (در صورت هدفگذاری صحیح و اصولی)


قبلا از ارسال سفارش سئو دقت داشته باشید که :

 1. به دلیل داشتن سایت‌های مشابه در زمینه “طراحی سایت”، ”خدمات هاست”، "دیجیتال مارکتینگ" و "رپورتاژ" بهینه سازی سایت‌ها به اساس کلمه با این موضوعات امکان پذیر نیست.
 2. از آنجایی که مطلب هسته اصلی سئو را تشکیل می‌دهد، بهینه سازی سایت‌های که محتویات غیره مفید، کپی و اسپم دارند یا مطلبی جهت ارائه ندارند (مانند سایتهای تفریحی) امکان پذیر نیست.
 3. بهینه سازی سایت های خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی امکان پذیر نیست.
 4. بهینه سازی سایت از نظر ساختاری بین ۳ هفته تا ۳ماه طول خواهید کشید و بستگی به شرایط اولیه سایت و سرعت عمل تیم فنی شما دارد، بنابرین صبور باشید.
 5. هیچ تضمینی برای بهینه ماندن سایت برای همیشه وجود ندارد، ما به صورت کاملا اصولی کار می‌کنیم و هیچ صدمه‌ای به سایت نخواهیم زد، ما موارد فوق را درست انجام می‌دهیم تا رتبه سایت شما در موتورهای جستجو ارتقاء پیدا کند ولی در نظر داشته باشید که رتبه بندی وب سایت‌ها در گوگل تحت کنترل کامل هیچ شرکت سئو ای در دنیا نیست، این گوگل است که سایت شما را رتبه بندی می‌کند و الگوریتم‌های خود را بروزرسانی می‌کند.
 6. قراردادهای سئو به صورت سالیانه منعقد می‌شوند.

در صورتی که با شرایط فوق موافقید، سفارش SEO سایت خود را از برگه تماس با ما ارسال فرمایید

جهت مشاوره سئو و سفارش سئو با کارشناسان ما تماس بگیرید.