آموزش خصوصی سئو | تدریس خصوصی سئو

Tutoring / Teaching / Education / Private / SEO

آموزش خصوصی سئو | تدریس خصوصی سئو

شما در حال خواندن مقاله "آموزش سئو | آموزش خصوصی سئو | تدریس خصوصی سئو | کلاس خصوصی آموزش سئو | تدریس سئو به صورت خصوصی | آموزش سئو به صورت خصوصی توسط بهترین شرکت سئو و موسسه آموزشی سئو دانا و توانا | دوره آموزش سئو ( Seo ) از 0 تا 100 | بهترین آموزش های سئو از مبتدی تا حرفه ای" هستید.
تدریس خصوصی سئو به دو شکل حضوری و غیر حضوری و در دو دوره آموزش مقدماتی یا دوره آموزش مبتدی و دوره آموزش پیشرفته یا دوره آموزش حرفه ای برگزار می شود. کلاس های خصوصی سئو با تدریس علی خواجوی مدرس، مشاور و کارشناس بهترین شرکت سئو در ایران انجام می شود. برای صحت این موضوع کافیست "بهترین شرکت سئو" را در گوگل جستجو نمایید.
در زمینه ارائه آموزش های سئو سایت ها ارائه تدریس خصوصی می تواند یک راهکار پیشنهادی باشد. این دوره های سئو بصورت خصوصی برگزار می گردند. مجموعه دانا و توانا دوره‌های جامع سئو و بهینه سازی سایت را بصورت خصوصی برگزار می کند. در این دوره از ابتدایی ترین مباحث سئو تا بحث های تخصصی به طور کامل آموزش داده خواهد شد. دوره آموزش سئو سایت و دوره تخصصی سئو سایت بصورت حرفه ای را با تیم دانا و توانا تجربه نمایید. آموزش سئو تخصصی را به بهترین شکل ممکن و بصورت خصوصی با کمترین قیمت را بگذرانید.

آموزش خصوصی بهینه سازی و سئو سایت در دانا و توانا

آموزشگاه دانا و توانا یکی از برگزار کنندگان دوره آموزش خصوصی سئو می باشد. تدریس خصوصی سئو به دو شکل حضوری و غیر حضوری و در دو دوره مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. بزودی کلاس هایی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت از نظر موتورهای جستجو در تهران سمت انقلاب، بصورت خصوصی و نیمه خصوصی یا غیر خصوصی برگزار خواهد شد . کلاس خصوصی آموزش سئو با علی خواجوی مدیر عامل شرکت دانا و توانا در سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برای وبمستران، دانشجویان جویای کار، صاحبان کسب و کار برگزار خواهد شد.
پس از درخواست های مکرر کاربران سایت جهت آموزش سئو به صورت خصوصی (تدریس خصوصی سئو) بر آن شدیم تا دوره های کامل آموزش سئو یا دوره جامع آموزش سئو (آموزش ON SEO و آموزش OFF SEO) را بر گزار نماییم. در ادامه دوره آموزش سئو + قیمت دوره جامع آموزش سئو + آموزش خصوصی سئو سایت را با هم بررسی می کنیم. دوره ی آموزش سئو سایت به صورت خصوصی و غیر خصوصی و حضوری یا غیر حضوری و انلاین با دانا و توانا . معلم خصوصی SEO سئو یا تدریس خصوصی SEO سئو ، آموزش خصوصی SEO سئو ، خودتان سئو کار شوید

تدریس سئو


تدریس خصوصی سئو

تدریس خصوصی سئو

پس از تماس های فراوان جهت آموزش مبتدی تا پیشرفته سئو به صورت خصوصی (تدریس خصوصی سئو) بر آن شدیم تا دوره های کامل آموزش سئو و رفع اشکال در این حوزه را بر گزار نماییم.

بسیاری از اشخاص، وبمستران و مدیران سایت ها تمایل دارند تا سئو وبسایت را خودشان انجام دهند. به همین جهت امکان تدریس حضوری سئو را فراهم کرده ایم. کلاس آموزش سئو در تهران قابل ارائه است.

آموزش خصوصی سئو بوسیله دانا و توانا

آموزش خصوصی سئو دانا و توانا، ارائه دهنده انواع آموزش های خصوصیو غیر خصوصی در زمینه سئو و افزایش رتبه سایت در تهران و سایر شهرهای ایران به شکل حضوری و غیر حضوری نیز عرضه می‌شود. دوره آموزش سئو سایت ، ما در آموزش خصوصی سئو در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای اصول seo را به شما آموزش (آموزش seo خصوصی | تدریس خصوصی سئو) می دهیم.

ما در دوره آموزش سئو سایت به شما کمک می کنیم تا مباحث سئو سایت را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی فرا بگیرید تا بتوانید بازدید از سایت خود را افزایش دهید.


دوره آموزش سئو

دوره جامع آموزش سئو خصوصی یک دوره بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی می باشد که علاقمند به یادگیری سئو سایت می باشند ، اگر به برنامه نویسی آشنا نیستید و به همین دلیل از یادگیری سئو امتناع می کنید.

جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما در دوره های آموزشی خود از ابتدایی ترین مبحث برنامه نویسی یعنی ساخت یک سند html همراه شما تا انتهای یادگیری سئو خواهیم بود

دوره آموزش سئو

ما در دوره ی آموزش سئو(Tutoring SEO) سایت به شما به صورت کد نویسی سئو را آموزش خواهیم داد شما در حین اینکه با محیط برنامه نویسی آشنا خواهید شود کارکردن با تگ ها و متا تگ ها را فر خواهید گرفت و متوجه خواهید شد که هر تگ و متا تگ برای چه فاکتوری و ویژگی به سند اضافه می شود

شما یاد خواهید گرفت بدون افزونه و به صورت دستی یک وب سایت را بهینه سازی کنید و در صورتی که یک وب سایت بهینه سازی نشده باشد با افزایش تگ ها و متا تگ ها و به طور کلی اضافه کردن فاکتورهای سئو به صورت دستی وب سایت را بهینه نمایید

دانش آموختگان دوره آموزش سئو خصوصی(Teaching private tutor) می توانند تا سه ماه از مشاوره های رایگان دانا و توانا نیز استفاده نمایند

انواع دوره ی آموزش سئو سایت

انواع دوره ی آموزش سئو سایت

آموزش سئو خصوصی

در این نوع از آموزش یعنی آموزس سئو سایت خصوصی فرد به صورت تنها در کلاس حضور دارد و هر جلسه به میزان 1 ساعت برای فرد کلاس توسط مدرسان قرار داده می شود.

هزینه آموزش سئو به صورت خصوصی بیشتر از هزینه کلاس به صورت غیر خصوصی می باشد اما با توجه به اینکه تنها یک نفر در کلاس حاضر می باشد امکان پرس و جو و رفه اشکال بیشتر می باشد شما می تواند با ثبت نام در این دوره بعد از گذشت یک هفته در کلاس های آموزشی شرکت نمایید.

لازم به ذکر می باشد تعداد جلسات برای اموزش خصوصی سئو بسته به میزان توانمندی شما دارد لذا در جلسه اول از شما برای تعیین سطح سوالاتی پرسیده می شود و سپس تعداد جلسات مورد نیاز براساس توانمندی های شما برای شما قرار داده می شود

آموزس سئو غیر خصوصی

در این کلاس آموزش سئو که حداقل نیازمند 5 نفر می باشد در هر ماه تنها یکبار صورت می گیرد و افراد می توانند در این کلاس ها بعد از ثبت نام در ابتدای هر ماه حاضر شوند.

تعداد جلسات این نوع از آموزش نیز 8 جلسه می باشد . جهت ثبت نام در این کلاس ها می توانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید.

سرفصل های دوره جامع آموزش سئو را در این قسمت مشاهده کنید.

آموزس سئو غیر خصوصی

تدریس سئو - آموزش خصوصی سئو - کلاس آموزش خصوصی سئو SEO

آموزش سئو به صورت خصوصی (تدریس خصوصی سئو) توسط کارشناسان دانا و توانا با بالاترین کیفیت ممکن انجام می پذیرد.

شماره تماس: 09128981231 .

تدریس خصوصی سئو یا آموزش خصوصی سئو

یکی از خدمات مورد ارائه در سئو دانا و توانا سرویس تدریس خصوصی سئو است. در این سرویس آموزش سئو از مباحث پایه تا پیشرفته ترین سطح قابل ارائه است. به همین جهت آموزش حضوری سئو را به چند سرویس تقسیم بندی کرده ایم. در زیر به انواع سرویسهای قابل ارائه درج شده است. شما می توانید سرویس مناسب با نیاز خودتان را انتخاب کنید.

هزینه آموزش خصوصی سئو:

هزینه آموزش خصوصی سئو حضوری یا غیر حضوری به شکل بی‌نظیری متناسب با نیازهای شما طراحی شده است تا با کمترین هزینه بتوانید نیازهای مورد نظر خود را در زمینه سئو برطرف کنید.

مدت زمان آموزش خصوصی سئو:

آموزش های حضوری و یا آنلاین (غیرحضوری) می تواند مختلف می‌باشند. مدت زمان برای آموزش کاملا بر عهده داوطلب محترم می‌باشد و می‌تواند براساس نیازها، سطح عملی و مالی خود زمان آموزش خصوصی را مشخص کند.

تفاوت آموزش خصوصی سئو با آموزش عمومی(گروهی):

دانا و توانا، با داشتن تجربیات ارزشمندی که سال‌ها به دست آمده، آمادگی کامل دارد تا در زمینه آموزش خصوصی سئو به شکل انفرادی و یا گروهی ارائه خدمات بدهد. آموزش خصوصی سئو برای کسانی مفید است که می خواهند در فضای مجازی مهارت زیادی داشته باشند زیرا همانطور که می‌دانید امروزه نمی‌توان به راحتی از ظرفیت‌های عظیم فضای مجازی در جهت توسعه کسب وکار عبور کرد، و اگر قصد دارید به شکل اصولی در این فضای عظیم، کسب و کار خود را نشان دهید بهترین، موثرترین و ارزان‌ترین روش، سئو است.

تدریس خصوصی سئو

مباحث مربوط به سئو داخلی سایت

در این سرویس سئوی داخلی سایت آموزش داده می شود. مباحثی مانند بهینه سازی و افزایش سرعت سایت ، آموزش نحوه رفع مشکلات ساختاری ، مهندسی ساختار سایت ، آموزش تولید محتوای با کیفیت و ده ها مورد دیگر که در ارتباط با سئوی داخلی سایت هستند در تدریس خصوصی سئو مطرح و به شما آموزش داده می شود.

هزینه این سرویس 5 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 6 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 7 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 20 تا 30 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی با شماره 09128981231 در تماس باشید.

آموزش خصوصی سئو

مباحث مربوط به سئو خارجی سایت

در این سرویس سئوی خارجی سایت آموزش داده می شود. مباحثی مانند لینک بیلدینگ ، شبکه های اجتماعی ، رفع جریمه گوگل ، افزایش اعتبار سایت بواسطه DA , PA ، افزایش تراست رنک و ده ها مورد دیگر که در ارتباط با سئوی خارجی سایت هستند در آموزش خصوصی سئو مطرح و به شما آموزش داده می شود.

هزینه این سرویس 7 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 8 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 9 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 20 تا 30 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی با شماره 09128981231 در تماس باشید.

آموزش حضوری سئو

مباحث مربوط به سئو داخلی و خارجی سایت

این سرویس ترکیب دو سرویس بالا به علاوه ارتباط این دو است. هزینه این سرویس 10 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 11 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 12 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 50 تا 60 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی با شماره 09128981231 در تماس باشید.

تدریس خصوصی سئو

مباحث مربوط به ارتقا رتبه کلمات کلیدی رقابتی

این سرویس با موارد فوق تفاوت دارد و برای سئوکارها یا افراد متخصص سئو ارائه می شود. در این سرویس راهکارهای ارتقا رتبه کلمات کلیدی رقابتی آموزش داده می شود. ضمنا حجم مطالب در این سرویس بالا نیست اما ارزش محتوای مورد ارائه بسیار ارزشمند است.

هزینه این سرویس 7 میلیون تومان در تبریز ، مبلغ 8 میلیون تومان در شهرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، اردبیل ، رشت و مبلغ 9 میلیون در شهرهای دیگر است. مقدار زمان آموزش بسته به شرایط از 15 تا 20 ساعت متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا هماهنگی در مورد تدریس خصوصی سئو با شماره 09128981231 در تماس باشید.

تفاوت آموزش خصوصی با کلاس عمومی آموزشگاه سئو

خوبی که کلاس آموزش خصوصی دارد این است که متناسب با نیازهای دانشجو می‌توان سرفصل‌های کلاس سئو را پیش برد و یک سناریو کاملا اختصاصی و برحسب مشکلات و مسئله‌های دانشجو، آموزش را پیاده‌سازی نمود. ولی در کلاس های عمومی که در آموزشگاه ها برگزار می‌شود چنین عملی امکان پذیر نیست و مدرس در کلاس‌های عمومی باید یک سرفصل از قبل اماده کند و به همه که در یک سطح عملی نیستند و دغدغه‌های یکسان ندارند، یک چیز را تدرس کند و این ممکن است مورد رضایت شما نباشد.

هزینه آموزش سئو خصوصی در این روزها با هزینه دوره های حضوری و گروهی در مجتمع های فنی کشور فرق چندانی ندارد، هزینه های میلیونی گرفته می شود ولی گروهی آموزش داده می شود به شکلی که نمیتوان کارکرد لازم در کلاس های سئو را به شکل مفید در کسب و کار پیاده کرد.

خوبی که آموزش خصوصی سئو دارد این است که متناسب با نیازهای دانشجو میتوان کلاس را پیش برد ولی در کلاس های عمومی چنین عملی را نمیتوان پیاده کرد و مدرس باید یک سرفصل از قبل اماده کند و به همه که در یک سطح عملی نیستند درس دهد ولی در کلاس های خصوصی سئو میتوان براساس مشکلات و نیازهای دانشجو سرفصل های اموزش سئو را تنظیم و اجرا کرد.

مشکل بعدی که در کلاس های عمومی سئو وجود دارد از بین رفتن وقت کلاس در زمان پرسیدن سوالات دیگر دانشجوها است چرا که سطح علمی همه یکسان نیست ممکن است سوالات بسیار مبتدی باشد و از طرفی مدرس نمیتواند بدون پاسخ به سوال ها به ادامه اموزش سئو بپردازد بنابراین وقت کلاس ممکن است در این مسیر هدر رود.

در اموزش سئو به شکل خصوصی میتوان به تمام مشکلات یک دانشجو پرداخت و یک سناریو کاملا اختصاصی و کاتومایز شده برحسب نیازهای آن پیاده سازی کرد ولی در کلاس های عمومی باید یک سناریو کلی و عمومی که شاید نیاز همه نباشه پیاده سازی کرد و نمیتوان حتی یک سناریو دانشجوها را در کلاس پیاده کرد چرا که دیگر دانشجوها ممکن است دلخور این موضوع شوند که چرا بر روی آن ها پیاده نشده است.

پشتیبانی امری مهم در آموزش های خصوصی سئو است و وقتی تعداد دانشجوها بالا میرود کمتر میتوان به پشتیبانی مطلوب و مورد دلخواه کاربر رسید. ولی در کلاس های سئو خصوصی میتوان به شکل های مختلف و با زمان بیشتر این پشتیبانی را صورت داد و باید دقت داشته باشیم که آموزش سئو پایان ندارد و باید متناسب با نیازهای دانشجو سرفصل ها را اماده و پیاده سازی کرد.

در یک آموزشگاه سئو که کلاس عمومی برگزار می‌کنند طبیعتا تعداد دانشجو بالا است و نمی‌توان به پشتیبانی مطلوب و مورد نیاز دانشجو رسید و شاید به دلیل کمبود وقت مدرس نتواند روش ماهگیری را آموزش دهد، چرا که آموزش سئو پایان ندارد به همین دلیل باید روش ماهیگیری را یاد داد تا آنکه ماهی به دانشجو داد و روش آموزش ماهیگیری برای هر کسی متفاوت است.
از طرفی اگر در کلاس های آموزشگاه سئو ، شما یک جلسه حضور نداشته باشید، کلاس را برای همیشه از دست می‌دهید ولی در کلاس های خصوصی می‌توانید با هماهنگی قبلی زمان کلاس سئو را به روزهای آتی موکول کنید.

انواع کلاس‌های خصوصی دانا و توانا

حال در دانا و توانا شرایطی فراهم شده که می‌توان براساس نیازها کلاس مختلفی را انتخاب نمود، تدریس های خصوصی به ۶ دوره تقسیم بندی می‌شود:

  • آموزش خصوصی SEO (سئو)
  • آموزش خصوصی Search Console (سرچ کنسول یا وبمسترتولز قدیم)
  • آموزش خصوصی Google Analytics (گوگل آنالیتیکس)
  • آموزش خصوصی زبان HTML و CSS (آموزش در حدی که در سئو نیازمند است)
  • آموزش خصوصی Google Tag Manager (گوگل تگ منیجر)
  • آموزش خصوصی وردپرس WordPress (این دوره برای دانشجویان دانا و توانا رایگان است)

در هر دوره از کلاس‌ها، سطح مقدماتی و پیشرفته وجود دارد. که انتخاب نوع دوره و سطح دوره براساس درخواست شما است و حتی می‌توان ترکیبی از این دوره‌ها را انتخاب کرد. اگر انتخاب دوره برای شما سخت است و نیاز به مشاوره داشتید با شماره‌های 09128981231 دانا و توانا تماس بگیرید .

توجه مهم: در کلاس های آموزش خصوصی سئو (تعرفه کل پکیج) از برخی ابزارهای نسخه حرفه ای همانند moz.com ، ahrefs.com ، keywordrevealer.com ، keywordtool.io ، kwfinder.com ، majestic.com ، Alexa.com و غیره استفاده می‌شود، این ویژگی در هیچ کلاس سئو نمی‌توانید پیدا کنید چرا اینکه مدرس نمی‌تواند اکانت حرفه‌ای چند دلاری خود را در یک کلاس عمومی به دانشجویان بدهد ولی در کلاس سئو خصوصی این ویژگی فراهم است.

آموزش سئو بصورت حضوری

سرفصل های آموزش سئو بصورت حضوری بنابه توافق انجام شده از مراحل مقدماتی تا پیشرفته ترین سطح قابل ارائه است. در آموزش حضوری سئو ما تمامی اطلاعات و دانش لازم برای انجام سخت ترین پروژه های SEO را به شما آموزش میدهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص SEO سئو تعریف SEO را بخوانید. برای هماهنگی آموزش سئو(SEO Training) بصورت حضوری با شماره 09128981231– علی خواجوی تماس بگیرید.

تدریس خصوصی سئو در دفتر شما

در این صورت به تعرفه ها ۱۰درصد اضافه خواهد شد و مکان آموزش به شکل حضوری در دفتر شما خواهد بود.

*توجه: امکان آموزش نیمه خصوصی و به شکل گروهی هم نیز امکان پذیر است.

*دقت داشته باشید که خدماتی که ما به عنوان تدریس خصوصی سئو در نظر گرفته ایم به صورت ۱۰۰% عملی و تضمینی بوده و در واقع در این دوره ها حاصل سال ها تجربه خود را به صورت کاملا عملی در اختیار شما قرار خواهیم داد و به صورت تضمینی به شما آموزش می دهیم که چگونه با کلمات مورد نظرتان بتوانید در موتورهای جستجو در بالاترین رتبه و در صفحه اول قرار گیرید.

این خدمات به صورت کاملا اختصاصی و تخصصی ارائه می گردد و از ابتدای دوره آموزشی با یک پروژه عملی کار را شروع خواهیم کرد و در پایان دوره خودتان خواهید دید که چگونه پروژه مورد نظر با کلمه تعیین شده به صفحه اول گوگل آمده است. شاید بتوان کلاس ها و دوره های مختلف اموزشی زیادی را راجع به موضوع سئو پیدا کرد اما تفاوت دوره های ما با سایر دوره های دیگر در عملی بودن و تضمینی بودن کار است.

*همزمان با برگزاری کلاس بر روس سئو سایت خودتان تمرین خواهید نمود و سایت خودتان را به صفحه اول گوگل خواهید آورد.

در این دوره سئو تکنیک هایی آموزش داده خواهد شد که جزء رموز سئو بوده و هیچ کس آن را به شما آموزش نخواهد داد. ما تضمین می کنیم شما یک سئوکار خبره خواهید شد.

آموزش خصوصی سئو برای شرکت ها و موسسات

بسیاری از شرکت ها و موسسات فعال در حوزه وب، طراحی و سئو نیازمند آموزش کارکنان و مدیران خود در زمینه سئو هستند. برای افزایش سطح کیفی و ارائه محتوای آموزشی منطبق بر زمینه کاری و نیازهای شرکت شما، دانا و توانا آمادگی برگزاری دوره های آموزشی سئو به صورت خصوصی و در محل شرکت شما را خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09128981231، علی خواجوی قره میر شاملو تماس بگیرید.

دوره جامع آموزش سئو مقدماتی تا حرفه ای - حضوری و خصوصی

دوره جامع آموزش خصوصی سئو دانا و توانا، کامل ترین دوره آموزش برای افزایش رتبه سایت در گوگل به شکل تخصصی و حرفه ای برای وردپرس و جوملا و سایر می باشد. دوره جامع سئو وردپرس و جوملا ، سایت فروشگاهی و پی اچ پی را با دانا و توانا تجربه نمایید.

درباره آموزشگاه و مدرس سئو و بهینه سازی دانا و توانا بیشتر بدانید.

مدرس دوره آموزشی seo مهندس علی خواجوی قره میر شاملو " مستر سئو دانا و توانا" می باشد. SEO یکی از روش های تخصصی تجارت الکترونیک و برند سازی دیجیتال در جهان می باشد. یکی از بخش های فعالیت شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا در ایران برگزاری دوره آموزش تخصصی سئو میباشد . تیم شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا با تکیه بر تحقیقات خود در بخش سئو دوره های آموزشی خود را برگزار می نماید.

آنچه که در دوره ویژه آموزش سئو خصوصی فرا خواهیم گرفت :


# آشنایی با علم بهینه سازی سئو ؟ سئو چیست ؟
# معرفی و بررسی وب سایت ها و نظریه ها در مورد سئو
# رفتار موتور های جست و جو گر و اسپایدر ها
# رفتار عملی موتور های جست وجو گر و نحوه مشاهده فایل ها
# مولفه های سئو و بهینه سازی وب سایت
# توضیحات مولفه های سئو و تاثیرات آن در سایت ها
# بررسی مولفه های CONTENT و روش بهینه سازی و الگوریت ها
# تولید محتوا اصولی با استفاده از سیستم های نشر محتوا +الگویتم ها
# مولفه لینک و انواع لینک های داخلی (انکر تکست و co citation )
# توضیحات در مورد انواع لینک های داخلی و نکات کلیدی آن
# مولفه لینک های خارجی و لینک بیلدینگ
# لینک دهی در فروم و دایرکتوری ها
# بررسی دایرکتوری ها و فروم های تخصصی و لینک پاپیولاریتی
# توضیحات متا و تاثیر آن بر علم سئو
# انواع متا تگ ها و بررسی عملی آن در سایت ها
# معرفی سیستم های مدیریت محتوا وردپرس-جوملا
# روش های بهینه سازی سیستم های وردپرس و جوملا
# بررسی بهینه سازی تصاویر =CSS- و HTACCESS سایت
# سیستم های اشتراک گذاری ویدئویی و بلاگینگ و سئو بلک هت
# تولید محتوای منحصربفرد –ویدئو – بلاگینگ- سئو منفی
# بررسی سیستم های ادوردز – وب مستر – آنالیتیک و کارکرد آن
# ابزارهای بهبود ساختار سایت و افزایش رتبه
# معرفی سایت های راهنمایی کننده در امر سئو و ساختار URL
# یوز فرندلی- ریدایرکت ها – رنک ها – 404 –ایندکس محتوا – پنالتی OVER SEO
# بررسی CSS و تصاویر بهینه با استفاده از ابزار
# تبلیغات – الگوریتم ها و نکات اصلی - SEM
# تاثیر تبلیغات SEM – الگوریتم ها و نکات نهایی سئو ساختاری
# بررسی شبکه های اجتماعی, SMO
# نحوه کارکرد مفید از شبکه های اجتماعی در جهت بهبود سئو و سایت های مرجع سر فصل های آموزشی SEO

پس از سپری کردن دوره های کامل و آموزش تخصصی سئو شما میتوانید به یک کارشناس موضوعی سئو تبدیل گردید
SEO courses and workshop in IRAN

تدریس و آموزش خصوصی سئو در تمامی شهرستان های ایران

تدریس و آموزش خصوصی سئو در تهران , تدریس و آموزش خصوصی سئو در مشهد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در اصفهان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در کرج , تدریس و آموزش خصوصی سئو در شیراز , تدریس و آموزش خصوصی سئو در تبریز , تدریس و آموزش خصوصی سئو در قم , تدریس و آموزش خصوصی سئو در اهواز , تدریس و آموزش خصوصی سئو در کرمانشاه , تدریس و آموزش خصوصی سئو در ارومیه , تدریس و آموزش خصوصی سئو در رشت , تدریس و آموزش خصوصی سئو در زاهدان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در همدان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در کرمان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در یزد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در اردبیل , تدریس و آموزش خصوصی سئو در بندرعباس , تدریس و آموزش خصوصی سئو در اراک , تدریس و آموزش خصوصی سئو در اسلامشهر , تدریس و آموزش خصوصی سئو در زنجان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در سنندج , تدریس و آموزش خصوصی سئو در قزوین , تدریس و آموزش خصوصی سئو در خرم آباد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در گرگان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در سارئ , تدریس و آموزش خصوصی سئو در شهریار , تدریس و آموزش خصوصی سئو در قدس , تدریس و آموزش خصوصی سئو در کاشان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در ملارد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در دزفول , تدریس و آموزش خصوصی سئو در نیشابور , تدریس و آموزش خصوصی سئو در بابل , تدریس و آموزش خصوصی سئو در خمینی شهر , تدریس و آموزش خصوصی سئو در سبزوار , تدریس و آموزش خصوصی سئو در گلستان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در آمل , تدریس و آموزش خصوصی سئو در پاکدشت , تدریس و آموزش خصوصی سئو در نجف آباد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در بروجرد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در آبادان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در قرچک , تدریس و آموزش خصوصی سئو در بجنورد , تدریس و آموزش خصوصی سئو در ورامین , تدریس و آموزش خصوصی سئو در بوشهر , تدریس و آموزش خصوصی سئو در ساوه , تدریس و آموزش خصوصی سئو در قائم شهر , تدریس و آموزش خصوصی سئو در بیرجند , تدریس و آموزش خصوصی سئو در نسیم شهر , تدریس و آموزش خصوصی سئو در سیرجان , تدریس و آموزش خصوصی سئو در خوی. برای شرکت در دوره تدریس و آموزش خصوصی سئو با شماره 09128981231 تماس بگیرد.


برچسب های آموزش خصوصی سئو , آموزش خصوصی سئو وردپرس , آموزش خصوصی سئو نویسی , آموزش خصوصی سئو شیراز , آموزش خصوصی سئو سایت همیار وردپرس , آموزش خصوصی سئو سایت Pdf , آموزش خصوصی سئو تولید محتوا , آموزش خصوصی سئو مجتمع فنی تهران , آموزش خصوصی سئو سایت وردپرسی , آموزش خصوصی سئو با Yoast , آموزش خصوصی سئو وردپرس Pdf , آموزش خصوصی سئو وردپرس فارسی , آموزش خصوصی سئو وردپرس حرفه ای , آموزش خصوصی سئو وردپرس با Yoast Seo , آموزش خصوصی سئو وردپرس اپارات , آموزش خصوصی سئو در وردپرس , فیلم آموزش خصوصی سئو وردپرس , آموزش خصوصی کامل سئو وردپرس , آموزش خصوصی سئو قالب وردپرس , آموزش خصوصی برنامه نویسی سئو , آموزش خصوصی سئو در شیراز , آموزش خصوصی تولید محتوای سئو شده , آموزش خصوصی تولید محتوا و سئو , فیلم آموزش خصوصی سئو سایت وردپرس , کتاب آموزش خصوصی سئو سایت های وردپرسی , آموزش خصوصی سئو سازی سایت وردپرس , آموزش خصوصی سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo , دوره آموزش خصوصی سئو سایت , کلاس آموزش خصوصی سئو سایت , دوره های آموزش خصوصی سئو سایت , دوره آموزش خصوصی سئو حرفه ای , دوره آموزش خصوصی سئو در اصفهان , دوره آموزش خصوصی سئو وردپرس , دوره آموزشی سئو , دوره های آموزشی سئو , دوره جامع آموزش خصوصی سئو , دوره های آموزش خصوصی سئو , دوره رایگان آموزش خصوصی سئو , قیمت دوره آموزش خصوصی سئو , آموزش خصوصی سئو , آموزش خصوصی سئو وردپرس , آموزش خصوصی سئو سایت , آموزش خصوصی سئو سایت Pdf , آموزش خصوصی سئو سایت همیار وردپرس , آموزش خصوصی سئو شیراز , آموزش خصوصی سئو تولید محتوا , آموزش خصوصی سئو مجتمع فنی تهران , آموزش خصوصی سئو نویسی , آموزش خصوصی سئو در اینستاگرام , آموزش خصوصی سئو وردپرس فارسی , آموزش خصوصی سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo , آموزش خصوصی سئو وردپرس با Yoast Seo , آموزش خصوصی سئو وردپرس Pdf , آموزش خصوصی سئو وردپرس حرفه ای , آموزش خصوصی سئو وردپرس اپارات , آموزش خصوصی سئو در وردپرس , فیلم آموزش خصوصی سئو وردپرس , آموزش کامل سئو وردپرس , آموزش خصوصی سئو سایت وردپرسی , آموزش خصوصی سئو سایت فروشگاهی , آموزش خصوصی سئو سایت رایگان , آموزش خصوصی سئو سایت Html , آموزش خصوصی سئو سایت موزیک , آموزش خصوصی سئو سایت ورد پرس , آموزش خصوصی سئو سایت حرفه ای , آموزش خصوصی سئو در شیراز , آموزش تولید محتوای سئو شده , آموزش تولید محتوا و سئو , آموزش برنامه نویسی سئو , آموزش خصوصی سئو اینستاگرام می باشد.