سفارش ساخت نرم افزار، طراحی و ساخت اپلیکیشن

making the application and the Android Store
طراحی و ساخت سفارش اپلیکیشن اندروید و نرم افزار موبایل شرکتی و فروشگاهی و شخصی و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل و اندروید در شرکت «دانا و توانا» را با هم بررسی می کنیم.

سفارش طراحی و ساخت انواع نرم افزار و اپلیکیشن

سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل برای شرکت ها
سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل برای موسسات
سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل برای سازمان ها
ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید برای سایت
ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت
طراحی اپلیکیشن موبایل android
سفارش ساخت نرم افزار و فروشگاه اندروید
سفارش اپلیکیشن اندروید و IOS
طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید و IOS

سفارش ساخت نرم افزار و فروشگاه اندروید

سفارش طراحی اپلیکیشن

شرکت نرم افزاری «دانا و توانا» یکی از باسابقه ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت و نرم افزار اندروید برای سایت در تهران که در حال حاضر ساخت نرم افزار اندروید برای وبسایت در تهران را انجام می دهد یکی از شرکت هایی است که با تیم برنامه نویسی اندروید حرفه ای و قدرتمند خود در زمینه ساخت نرم افزار اندروید برای سایت در تهران اقدام به دریافت سفارش طراحی نرم افزار اندروید برای وب سایت ها در تهران و دیگر نقاط کشور از جمله تهران و اصفهان و شیراز و سایر شهرها می نماید. طی چند سال گذشته، شاهد افزایش روز به روز موبایل و به خصوص سیستم عامل اندروید بوده ایم. امروزه اندروید به عنوان یکی از پرقدرت ترین سیستم عامل های تلفن همراه شناخه میشود و بیشترین سطح استفاده کننده را به خود اختصاص داده است . امروزه موبایل نقش بالقوه ای در زندگی ما ایفا میکنند و بسیاری از امور و کارها ، به وسیله تلفن های همراه انجام می پذیرد. در ادامه با " ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت , ساخت اپلیکیشن موبایل , طراحی اپلیکیشن موبایل , سفارش اپلیکیشن اندروید , سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید , سفارش ساخت برنامه اندروید , سفارش ساخت نرم افزار اندروید , سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل , سفارش طراحی فروشگاه اندروید , ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید , طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید , ساخت نرم افزار اندروید فروشگاهی , ساخت نرم افزار اندروید , طراحی نرم افزار اندروید , سفارش طراحی نرم افزار اندروید , سفارش ساخت نرم افزار , سفارش ساخت نرم افزار اندروید , سفارش ساخت نرم افزار کامپیوتر , سفارش ساخت نرم افزار ویندوز , سفارش ساخت نرم افزار حسابداری , سفارش ساخت نرم افزار موبایل , ساخت نرم افزار سفارش غذا , ساخت نرم افزار سفارش آنلاین بلیط هواپیما" همراه شما خواهیم بود.

سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید iOS


چنانچه قصد طراحی اپلیکیشن اندروید یا IOS را برای شرکت خود دارید فقط کافیست با شماره تلفن 09128981231 تماس بگیرید!

سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل در چندین دسته بندی

با توجه نیازهای مشتریان، اپ ویزارد، طراحی اپلیکیشن را در چند دسته زیر تقسیم بندی کرده است. کدام گروه مد نظر شماست؟!

طراحی اپلیکیشن سمینار و کنفرانس

طراحی نرم افزار اندروید و iOS کنفرانس و سمینار با امکانات بسیار خوبی مانند نام نویسی، پرداخت، زمانبندی، سخنرانان، محور ها، برگزار کنندگان و ...

طراحی نرم افزار اندروید و iOS خبری

این نوع اپلیکیشن برای وبسایت های خبری و وبسایت هایی که محتوای مورد ارئه ای دارند مورد استفاده قرار میگیرند.

ساخت اپلیکیشن معرفی شرکت یا محصول

ساخت اپلیکیشن برای معرفی شرکت یا محصول به شکل آفلاین یا آنلاین از پنل مدیریت قدرتمند، مناسب شرکتها برای جایگزینی کا تا لوگ و CD مالتی-مدیا

اپلیکیشن بر اساس مکان فعلی موبایل

در این نوع اپلیکیشن اصل نرم افزار بر اساس موقعیت فعلی کاربر بوده و کاربران می توانند بر اساس موقعیت خود، سرویس دریافت کنند. مانند اپلیکیشن های تاکسی یاب و ...

طراحی نرم افزار ios و اندروید بانک اطلاعاتی

در اپلیکیشن بانک اطلاعاتی، اطلاعات مورد نیاز شما می تواند از طریق پنل تحت وب قرار گرفته و از طریق اپلیکیشن قابل مشاهده و انجام عملیات مختلف را داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن با ایده شما و انحصاری

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios بر اساس نیاز شما و بر اساس ایده شما به شکل اختصاصی برای اشخاصی که به دنبال ساخت نرم افزار به اختصاصی هستند.


سفارش اپلیکیشن

برای سفارش اپلیکیشن تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن اندروید فروشگاهی
طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی
ساخت اپلیکیشن اندروید خبری
ساخت اپلیکیشن حرفه ای کتاب و مجلات
ساخت اپلیکیشن سفارش غذا
طراحی اپلیکیشن پزشکی، سلامت و بهداشت
طراحی اپلیکیشن اختصاصی
طراحی اپلیکیشن اتوماسیون اداری و سازمانی
ساخت اپلیکیشن اندروید
ساخت اپلیکیشن iOS


کار با اندروید

سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید برای وب سایت های فروشگاهی، سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید برای شرکت ها خصوصی و دولتی، ساخت نرم افزار فروشگاهی اندروید ، سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید رستوران، سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید خبرگزاری ها و سایت های خبری، سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید شرکت های خدمات مسافرتی و تور و سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید هتل ها، سفارش طراحی فروشگاه اندروید، سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید شرکتی و غیره کمک بسزایی برای به روز بودم و گسترش کسب و کار و در نتیجه افزایش درآمد می تواند ایفا کند.

شما می توانید با سفارش ساخت نرم افزار اندروید، آخرین محصولات، خدمات و اخبار را به سریعترین شکل ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید. مشتری های شما با داشتن اپلیکیشن اندروید، هر لحظه می توانند از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند یا به سفارش محصولات بپردازند و یا می توانید با ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید و سفارش دادن طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید به فروش محصولات خود از طریق اپلیکیشن اندروید بپردازید.

برای سفارش اپلیکیشن اندروید ابتدا باید نیازهای خود را شناسایی کرده و سپس به بررسی و طبقه بندی آنها اقدام کنید تا برای ساخت نرم افزار اندروید اقدام شود. برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید ابتدا مشخص کنید که در طراحی نرم افزار اندروید این اپلیکیشن قرار است کدامیک از نیازهای کاربران را مورد ارزیابی قرار داده و در جهت رفع آن اقدام کند. برای مثال زمانی که شما بخواهید سفارش ساخت برنامه اندروید مشابه تلگرام را ارائه کنید باید در برنامه ریزی خود مشخص کنید که این نرم افزار قرار است چه خدماتی به کاربران ارائه دهد. مثلا در این اپلیکیشن اندروید امکان ارسال و دریافت پیام و عکس و فیلم وجود دارد لذا شما نیز باید در بررسی اولیه خود برای سفارش ساخت نرم افزار اندروید مشخص کنید که آیا اپلیکیشن مورد نظر شما تنها قرار است ارسال و دریافت پیام انجام دهد یا علاوه بر این امکان انتقال تصویر و ویدئو نیز مد نظر می باشد. یا مثلا زمانی که شما قصد دارید سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل برای نرم افزار حسابداری دارید باید بدانید که شما از طریق این اپلیکیشن موبایل قرار است به کاربر اجازه دهید چه کارهایی را انجام دهد و یا چه گزارشهایی را بتواند از طریق اپلیکیشن خروجی بگیرد.

سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل برای شرکت ها


ممکن است یک شرکت خصوصی برای مجموعه خود نیاز به سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید داشته باشد. در این شرایط این شرکت ابتدا باید به بررسی و مشخص کردن هدف خود از ایجاد و سفارش سفارش ساخت برنامه اندروید بپردازد. هدف برخی شرکت ها از سفارش ساخت نرم افزار اندروید این است که کاربران یا مشتریان این شرکت ها از طریق این اپلیکیشن اندروید به اطلاعات کلی شرکت دسترسی داشته باشند که در این شرایط اصطلاحا سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل جهت معرفی شرکت صورت پذیرفته است. اما دربرخی موارد نیز ممکن است این شرکت جهت معرفی محصولات خود بخواهد اقدام به سفارش اپلیکیشن اندروید بکند. در این حالت شرکت باید همراه سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید خود امکان معرفی محصول را نیز سفارش دهد. در برخی شرایط نیز این امکان وجود دارد که شرکت سفارش ساخت برنامه اندروید خود را به قصد فروش محصولات ارائه می کند که در این حالت باید سفارش طراحی فروشگاه اندروید توسط شرکت ارائه گردد.

شرکت داده پردازی «دانا و توانا» یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی نرم افزار اندروید برای شرکت ها در تهران که در حال حاضر ساخت نرم افزار اندروید برای شرکتها در تهران را برای وب سایت های شرکتی خود انجام می دهد یکی از شرکت هایی است که با تیم حرفه ای و قدرتمند خود در زمینه ساخت نرم افزار اندروید شرکتی در تهران اقدام به دریافت سفارش طراحی نرم افزار اندروید برای شرکت ها در تهران و دیگر نقاط کشور از جمله تهران و اصفهان و شیراز و سایر شهرها می نماید.

سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل برای موسسات


برخی موسسات ممکن است برای خدمات خود اقدام به سفارش طراحی نرم افزار اندروید نمایند. استفاده این موسسات از اپلیکیشن اندروید بسته به نیازهایشان تعریف می شود. برای مثال یک موسسه آموزشی برای معرفی خدمات خود سفارش اپلیکیشن اندروید می دهد اما امکاناتی دیگر نیز همراه با معرفی می تواند در این اپلیکیشن اندروید جای بگیرد. به عنوان نمونه موسسه می تواند سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید خود را به همراه قسمتی برای قرار دادن ویدوئوهای آموزشی انجام دهد. یک موسسه مالی و اعتباری را فرض کنید. این موسسه برای ارائه خدمات به مشتریان خود سفارش ساخت برنامه اندروید می دهد. خدماتی شامل دریافت مانده حساب، درخواست گزارشگیری از حساب، بررسی وضعیت سررسید اقساط وام ها و دیگر موارد توسط موسسات مالی در سفارش ساخت نرم افزار اندروید لحاظ می گردد.

موسسه خیریه کمک به کودکان سرطانی مشک از جمله موسساتی است که اقدام به سفارش ساخت برنامه اندروید برای موسسه خود نموده است.

موسسه خیریه ملائک نیز از جمله موسساتی است که سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل خود را به یک شرکت خصوصی واگذار کرده است جهت اطلاع کاربران از کلیه فعالیت های موسسه خیریه خود اقدام به سفارش ساخت نرم افزار اندروید نموده است.

شرکت داده پردازی «دانا و توانا» به عنوان یک شرکت با سابقه در زمینه طراحی نرم افزار اندروید برای موسسات در تهران که در حال حاضر ساخت نرم افزار اندروید برای موسسات در تهران را انجام می دهد یکی از شرکت هایی است که با تیم حرفه ای و قدرتمند خود در زمینه ساخت نرم افزار اندروید موسسه ها در تهران اقدام به دریافت سفارش طراحی نرم افزار اندروید برای موسسات در تهران و دیگر نقاط کشور از جمله تهران و اصفهان و شیراز و سایر شهرها می نماید.

سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل برای سازمان ها


سازمان ها نیز از دیگر استفاده کنندگان اپلیکیشن موبایل هستند که بسته به خدماتی که ارائه می کنند برای سهولت در تکریم ارباب رجوع به سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل روی می آورند. برای مثال شهرداری تهران با ساخت نرم افزار اندروید نقشه‌ی همراه تهران اپلیکیشنی را در اختیار منتظر کرده که کاربران به راحتی از طریق آن به نقشه شهر در تهران دسترسی دارند.

طراحی نرم افزار اندروید ضوابط ساخت و ساز شهرداری تهران نیز که سفارش طراحی نرم افزار اندروید در تهران آن توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران بوده توسط این سازمان تولید شده است و در اختیار کاربران مربوطه قرار گرفته است.

شرکت داده پردازی «دانا و توانا» از جمله شرکت های قوی در زمینه طراحی نرم افزار اندروید برای سازمانها در تهران که در حال حاضر ساخت نرم افزار اندروید سازمانی در تهران را انجام می دهد یکی از شرکت هایی است که با بهره گیری از برنامه نویسان اندروید قدرتمند خود در زمینه ساخت نرم افزار اندروید سازمانی در تهران اقدام به دریافت سفارش طراحی نرم افزار اندروید برای سازمان ها در تهران و دیگر نقاط کشور از جمله تهران و اصفهان و شیراز و سایر شهرها می نماید.

ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید برای سایت


نوعی دیگر از سفارش اپلیکیشن اندروید مربوط به دارندگان وب سایت ها می باشد. معمولا این پروژها بسته به نوع خدماتی که یک وب سایت ارائه می کند ممکن است متفاوت باشد. برای مثال ممکن است یک کاربر برای فروش محصولات خود نیازمند ساخت نرم افزار فروشگاهی اندروید باشد. در این مواقع باید طراحی نرم افزار اندروید در جهت استفاده از فروشگاه اندروید استفاده شود. از نمونه های بازر ساخت نرم افزار اندروید فروشگاهی اپلیکیشن موبایل دیجی کالا مثالی است که می توانیم برای این مورد بزنیم. سفارش ساخت برنامه اندروید این اپلیکیشن به منظور در دسترس قرار گرفتن راحت تر محصولات سایت بر روی موبایل طراحی شده است که توسط تیم برنامه نویسی دیجی کالا طراحی نرم افزار اندروید صورت پذیرفته است.

یکی دیگر از نمونه های طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید، فروشگاه شارژ می باشد که از طریق این نوع اپلیکیشن فروشگاه اندروید می توان اقدام به فروش شارژ سیم کارت های اعتباری نمود.

از دیگر موارد سفارش طراحی فروشگاه اندروید اپلیکیشن بازار موبایل می باشد. در این اپلیکیشن که ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید آن توسط بازار موبایل صورت پذیرفته است امکان خرید و فروش گوشی های موبایل نو و کارکرده وجود دارد.

طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید بایکس نیز که ساخت نرم افزار اندروید فروشگاهی آن توسط فروشگاه آنلاین بایکس انجام شده یکی دیگر از موارد سایت های فروشگاهی است که از طریق طراحی نرم افزار اندروید امکان فروش لباس و پوشاک از طریق اپلیکیشن اندروید در آن فراهم شده است.

شرکت داده پردازی «دانا و توانا» یکی از شرکت های فعال در زمینه سفارش طراحی فروشگاه اندروید در تهران که در حال حاضر طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید در تهران را برای وب سایت های فروشگاهی خود انجام می دهد یکی از شرکت هایی است که با تیم حرفه ای و قدرتمند خود در زمینه ساخت نرم افزار اندروید فروشگاهی در تهران اقدام به دریافت سفارش طراحی نرم افزار اندروید در تهران و دیگر نقاط کشور از جمله تهران و اصفهان و شیراز و سایر شهرها می نماید.

ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت

سفارش ساخت نرم افزار اندروید آپارات بدین منظور بوده که کاربران به راحتی بتوانند از طریق موبایل به ویدیوهای موجود در سایت آپارات دسترسی داشته باشند. و یا ممکن است یک هتل برای معرفی هتل خود به سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اقدام کند. از سایر موارد اپلیکیشن موبایل که می توان به آن اشاره کرد ساخت نرم افزار فروشگاهی اندروید، سفارش اپلیکیشن اندروید شرکتها، سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید رستوران، سفارش ساخت برنامه اندروید برای هتل ها، سفارش طراحی فروشگاه اندروید برای سایت، سفارش ساخت نرم افزار اندروید شرکتی، ساخت اپلیکیشن فروشگاه اندروید برای فروش محصولات، سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل حسابداری، طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید برای سایت فروشگاهی، ساخت نرم افزار اندروید فروشگاهی برای شرکت ها و موسسات تجاری و غیره اشاره کرد.


پس از اینکه نیازهای خود را مشخص کردید و آنها را طبقه بندی نمودید نیاز دارید که برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید ایده خود را با شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل مطرح کنید. البته باید دقت نمایئد که این شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید سابقه و تجربه کافی برای انجام پروژه شما را دارا باشد. همچنین دارا بودن کادر طراحان، اپلیکیشن نویسان و برنامه نویسان موبایل قدرتمند نیز می تواند به شما در داشتن اپلیکیشن اندروید بهتری یاری رساند. در صورتی که میخواهید سفارش طراحی فروشگاه اندروید به یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید ارائه دهید باید طراحی نرم افزار اندروید به نحوی باشد که بتواند با وب سایت فروشگاهی شما ارتباط موفقی برقرار کند. البته این ارتباط موفق بستگی به وب سایت فروشگاهی شما نیز دارد که طراحی آن به چه ترتیبی انجام شده و آیا پس از طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید قابلیت های لازم را برای اتصال به نرم افزار اندروید فروشگاه خواهد داشت یا خیر.

شرکت «دانا و توانا» با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی وب سایت و خدمات برنامه نویسی و سیستم های نرم افزاری تحت وب و با توجه به دارا بودن تیم برنامه نویسی قدرتمند ساخت نرم افزار اندروید می تواند مطمئین ترین محل برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اندروید شما باشد.

شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید «دانا و توانا»
اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن اندروید
اپلیکیشن اندروید چیست؟
شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و موبایل
هزینه و قیمت و تعرفه ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید و موبایل

عمده فعالیتها

تجزیه ، تحلیل و طراحی سیستم های نرم افزاری
تجزیه ، تحلیل و طراحی سیستم های نرم افزاری
پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی تحت وب و ویندوز
پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی تحت وب و ویندوز
پیاده سازی سیستم های نرم افزاری سفارشی
پیاده سازی سیستم های نرم افزاری سفارشی
طراحی و پیاده سازی پرتال و سایت های کاملاً داینامیک
طراحی و پیاده سازی پرتال و سایت
تولید کننده نرم افزارهای تحت وب و ویندوز
تولید کننده نرم افزارهای تحت وب و ویندوز
برگزاری دوره های آموزشی توسعه نرم افزار
برگزاری دوره های آموزشی توسعه نرم افزار

شرکت نرم افزاری «دانا و توانا» تولید کننده نرم افزارهای تحت وب و ویندوز
شرکت نرم افزاری «دانا و توانا» هوشمند با 10 سال سابقه (گروه نرم افزاری «دانا و توانا») در تولید و طراحی نرم افزارهای تحت وب و ویندوز با دارا بودن پرسنل با تجربه در زمینه تحلیل ، طراحی و برنامه نویسی
برخی از نرم افزارهای شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی «دانا و توانا» هوشمند عبارتند از :
نرم افزار آرشیو و مدیریت اسناد
نرم افزار دبیرخانه و اتوماسیون اداری
نرم افزار آزمون آنلاین
نرم افزار تنخواه گردان و مدیریت تنخواه
نرم افزار پخش مویرگی «دانا و توانا»
نرم افزار مطب و مدیریت مطب
نرم افزار مدیریت کلینیک و درمانگاه
نرم افزار مديريت بیمارستان دامپزشکی