Best-Site-Builder

بهترین سایت ساز ها و فروشگاه ساز ها


به دنبال پیدا کردن بهترین سایت ساز ها هستید؟ با دانا و توانا مقایسه و رتبه بندی سایت ساز های خارجی و ایرانی را ببینید. بهترین سایت ساز را انتخاب کنید.راستی بهترین سایت ساز های رایگان , بهترین سایت ساز های ایرانی , بهترین وب سایت ساز های آنلاین رایگان , بهترین سایت های رزومه ساز , بهترین سایت های فروشگاه ساز , بهترین سایت ساز ها , بهترین سایت ساز های دنیا , بهترین سایت های وبلاگ ساز کدام است. در این مقاله به شما می گوییم که سایت ساز چیست و همچنین به معرفی و مقایسه بهترین سایت ساز ها و فروشگاه ساز های ایرانی پرداخته ایم.

بهترین سایت ساز ها و فروشگاه ساز ها

بهترین سایت ساز های ایرانی و خارجی در سال ۹۷ – مقایسه و رتبه بندی

در پایان نیز پس از معرفی تک تک این سایت ساز ها و فروشگاه ساز های معتبر خارجی به امکانات بسیار عالی بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی پرداخته شده است. بهترین سایت ساز می تواند شما را در کسب و کارتان یاری کند. در حال حاضر سایت ساز های خارجی و ایرانی بسیاری وجود دارد. بهترین سایت ساز ها که ساخت سایت را آسان کرده اند ! راه اندازی و طراحی سایت یکی از مهمترین مراحل راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی است، سایت ساز چیست ؟ سایت ساز ها ( website builder ) برنامه و ابزارهایی هستند که به شما در ایجاد وب سایت کمک می کنند.

معرفی بهترین سایت ساز ها

بهترین وب سایت ساز های آنلاین رایگان. برای ایجاد وب سایت می توانید از سایت سازها استفاده نمایید. در اینجا قصد داریم ده سایت ساز ایرانی که در کشور فعالیت دارند را معرفی کنیم. هر کدام از این سایت ساز ها دارای ویژگیهای منحصر به فردی می باشد. امروز میخواهیم لیستی از بهترین و قابل اعتمادترین سایت ساز های رایگان برای ساختن سریع و آسان سایت را به شما معرفی کنیم. سایت ساز ها راه حلی مناسب برای افراد و کسب و کارهای کوچک است تا بدون استخدام برنامه نویس بتوانند سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنند.

سایت ساز آنلاین - sitesaz.online

ادرس سایت ساز ویکس: https://www.sitesaz.online
امتیاز گرفته شده : 4.9

قابلیت طراحی صفر تا صد سایت
امکانات پیشرفته برای توسعه دهندگان

سایت ساز آنلاین یک سایت ساز تمام حرفه ای و پیشرفته است که به شما امکان طراحی صفر تا صد سایت تان را می دهد. بطوریکه محدودیتی برای پیاده سازی ایده های خود نخواهید داشت .


سایت ساز ویکس - wix

ادرس سایت ساز ویکس: wix.com
امتیاز گرفته شده : 4.9

قابلیت طراحی صفر تا صد سایت
امکانات پیشرفته برای توسعه دهندگان

ویکس یک سایت ساز تمام عیار و پیشرفته است که به شما امکان طراحی صفر تا صد سایت تان را می دهد. بطوریکه محدودیتی برای پیاده سازی ایده های خود نخواهید داشت و تقریبا هر ابزاری که فکرش را بکنید در آن گنجانده شده است.

سایت ساز وبزی - webzi

ادرس سایت ساز وبزی : https://webzi.ir/
امتیاز گرفته شده : 4.8

قابلیت طراحی صفر تا صد سایت
رابط کاربری بسیار ساده
سئو مطابق با آخرین الگوریتم گوگل

سایت ساز وبزی یک پلتفرم قدرتمند ساخت سایت است که مانند ویکس به شما قابلیت طراحی نامحدود ارائه می کند. سادگی کار کردن با وبزی، انعطاف پذیری و امکانات زیاد، سئو فوق العاده و پشتیبانی عالی از جمله مهم ترین ویژگی های وبزی هستند.

سایت ساز وردپرس - wordpress

ادرس سایت ساز وردپرس : https://wordpress.org/
امتیاز گرفته شده : 4.3

تعدد قالب ها و افزونه ها
جامعه کاربری گسترده
امنیت و سرعت پایین

وردپرس شناخته شده ترین سایت ساز بین کاربران سراسر دنیاست. وجود تعداد زیادی قالب و پلاگین، مهم ترین خصوصیت وردپرس است. این سایت ساز به تنهایی قابلیت طراحی ندارد، اما افزونه هایی وجود دارند که این قابلیت را به شکل محدودتری به وردپرس می آورند.

سایت ساز پوپش - poopesh

ادرس سایت ساز پوپش : https://poopesh.com/
امتیاز گرفته شده : 4.1

امکان طراحی صفر تا صد
سئو ضعیف
رابط کاربری پیچیده

پوپش نیز سایت ساز ایرانی دیگری با قابلیت های مختلف در طراحی و ویرایش صفحات وب است. امکانات فروشگاهی و بلاگی خوبی برای آن در نظرگرفته شده تا همه نیاز های شما را براورده سازد. طراحی و ساخت سایت بوسیله بهترین سایت ساز ایرانی پوپش ، تهیه شده توسط شرکت مسیر رویایی پارس.
سایت ساز پوپش متعلق به شرکت مسیر رویایی پارس می باشد.

سایت ساز دروپال - drupal

ادرس سایت ساز دروپال : https://www.drupal.org/
امتیاز گرفته شده : 3.9

سیستم مدیریت محتوای پیشرفته
پلاگین های کاربردی
رابط کاربری بسیار پیچیده

دروپال یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و قدرتمند است که به رغم ویژگی های خوبی که دارد، کمتر در بین کاربران ایرانی مورد توجه قرار گرفته است. . هر چند تمام این تفاسیر نمی تواند منکر قدرت بالای دروپال در ساخت و مدیریت سایت باشد.

سایت ساز پرتال - portal

ادرس سایت ساز پرتال : https://www.portal.ir/
امتیاز گرفته شده : 3.4

امکان تغییر محتویات هر قالب
محدودیت در تعداد محصولات، صفحات و ...
انعطاف پذیری کم

این سایت ساز با قابلیت ویرایش اطلاعات قالب های آماده، سایت هایی با محتوای موردنظر شما می سازد. پرتال قالب های محدودی دارد و در صورتی که بخواهید تغییری در ساختار آنها ایجاد کنید، نیازمند دانش برنامه نویسی خواهید داشت. پرتال در مجموع ویژگی های قابل قبولی دارد که می تواند تا حدودی نیاز های شما مرتفع سازد.

سایت ساز رایو - rayo

ادرس سایت ساز رایو : https://rayo.ir/
امتیاز گرفته شده : 3.4


رابط کاری آسان . کاربرپسند
امکان ویرایش قالب به سلیقه کاربر
انعطاف پذیری کم

رایو علاوه بر امکانات کامل ویرایش و مدیریت سایت، رابط کاربری جذابی نیز دارد. با استفاده از قالب های آماده ی رایو و تغییر آنها به خواست خودتان می توانید در زمان کوتاهی یک سایت کامل و زیبا داشته باشید.

سایت ساز جوملا - Joomla

ادرس سایت ساز جوملا : https://www.joomla.org

امتیاز گرفته شده : 3.3


جامعه کاربران گسترده
تعدد قالب ها و ماژول ها
امنیت ضعیف و درصد نفوذ بالا

جوملا یکی از با سابقه ترین سیستم های مدیریت محتوا به شمار می رود که امکانات قابل قبولی در مدیریت سایت و فروشگاه در اختیار تان میگذارد. به مانند وردپرس از قالب ها و ماژول های متعددی برخوردار است که به واسطه ی آنها می توانید سایت خود را ارتقا دهید.

سایت ساز کاموا - camva

ادرس سایت ساز کاموا : https://camva.ir/
امتیاز گرفته شده : 2.4

امکانات تغییر متن و عکس در صفحه
امکانات بسیار محدود
عدم وجود فروشگاه ساز یکپارچه

سایت ساز کاموا به شکل ساده ای طراحی شده است. به این صورت که برای انتخاب ظاهر سایت خود می توانید از قسمت های آماده از پیش طراحی شده استفاده کنید و متن ها و عکس های آن را به دلخواه تغییر دهید.


بهترین فروشگاه ساز ها

فروشگاه سازها سیستم هایی هستند که در سال های اخیر به وفور از آنها برای ساخت فروشگاه اینترنتی استفاده شده است. در این مقاله به معرفی بهترین سایت ساز ها و فروشگاه سازهای رایگان جهان می پردازیم و همچنین تعدادی از سایت سازها و فروشگاه سازهای داخلی را نیز برمی شماریم. برای انتخاب هر فروشگاه ساز باید یکسری معیار ها داشته باشیم که بر اساس این معیار ها cms و فروشگاه ساز خود را انتخاب بکنیم. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه سازها کار بسیار ساده ای است و کافی است سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی را از سایت های زیر انتخاب کنید.

بهترین فروشگاه ساز های ایرانی و خارجی در سال ۹۷ – مقایسه و رتبه بندی

در زیر لیستی از بهترین فروشگاه سازهای رایگان برای شما آورده ام هدف آنها در نهایت ایجاد بهترین سیستم فروشگاه ساز می باشد. انتخاب بهترین فروشگاه ساز رایگان همواره یکی از سوالات و دغدغه های اصلی کسانی است که قصد ساخت فروشگاه اینترنتی را دارند. با افزایش روز افزون کاربران اینترنت و نیاز به امکانات بیشتری که برای ساخت فروشگاه اینترنتی احساس میشود، این دغدغه ها و سوالات برای انتخاب بهترین فروشگاه ساز فارسی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که در این مقاله قصد دارم به معرفی بهترین فروشگاه سازهای فارسی بپردازم. پس اگر شما هم قصد دارید تا از کسب و کار سنتی خود فاصله گرفته و به دنیای کسب و کار اینترنتی وارد شوید تا انتهای این مقاله همراه باشید.

معرفی بهترین فروشگاه ساز ها

قبل از اینکه به معرفی و مقایسه بهترین فروشگاه سازهای فارسی بپردازم بهتر است به ذکر نکاتی که برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه ساز رایگان ممکن است به آن نیاز داشته باشید اشاره ای بکنم. در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروشگاه سازها نقش مهمی دارند. در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین فروشگاه سازها صحبت کنیم.

فروشگاه ساز وبزی - webzi

ادرس فروشگاه ساز وبزی: https://webzi.ir/ecommerce
امتیاز گرفته شده : 4.9

قابلیت طراحی ظاهر سایت با سلیقه کاربر
امکانات فروشگاهی بسیار گسترده
سرعت فوق العاده فروشگاه

فروشگاه ساز وبزی، تقریبا همه ابزار هایی که برای داشتن یک فروشگاه حرفه ای نیاز دارید، در اختیارتان می گذارد. اضافه کردن مشخصات، توضیحات و نقد وبررسی برای هر محصول، زمان بندی حراج ها، و اتصای بی دردسر درگاه های بانکی از جمله امکانات فروشگاه ساز وبزی هستند.

فروشگاه ساز شاپفا - shopfa

ادرس فروشگاه ساز شاپفا : https://shopfa.com/
امتیاز گرفته شده : 4.3

تعداد زیاد قالب
گزارش فعالیت کاربران
سرعت بسیار پایین

شاپفا نیز یک فروشگاه ساز ایرانی قدرتمند است که به شما کمک می کند محصولات تان را در فضای وب به فروش برسانید. شاپفا قالب های محدودی دارد اما امکانات فروشگاهی قابل قبولی برای ارائه دارد. هر چند که رابط کاربری آن شاید در ابتدا شما را مقداری گیج کند یا نتوانید تمام امکانات آن را به خوبی پیدا کنید، اما با کمی کار کردن قطعا به آن مسلط خواهید شد.

فروشگاه ساز ووکامرس - woocommerce

ادرس فروشگاه ساز ووکامرس : http://woocommerce.ir/
امتیاز گرفته شده : 4.1

تعداد زیاد قالب ها و افزونه ها
جامعه کاربران گسترده
سرعت بسیار پایین در تعداد بالای محصول

ووکامرس یک افزونه رایگان و قدرتمند برای وردپرس است که محبوبیت زیادی نیز بین کاربران دارد. تعداد زیاد قالب برای این پلتفرم مهم ترین مزیت ووکامرس نسبت به رقباست. اگر چه که سرعت پایین فروشگاه خصوصا در تعداد بالای محصولات باعث شده نتوان از این فروشگاه ساز برای فروشگاهی با تعداد زیادی محصول استفاده کرد.

فروشگاه ساز پرتال - portal

ادرس فروشگاه ساز پرتال : https://www.portal.ir/shopbuilder
امتیاز گرفته شده : 3.7

رابط کاربری ساده
محدود بودن تنها به چند قالب
محدود بودن تعداد محصول در کنار قیمت بالا

فروشگاه ساز پرتال رتبه سوم برترین فروشگاه ساز ها را در این مقایسه به خودش اختصاص داده چرا که امکانات مناسبی برای بخش فروشگاهی برای آن در نظرگرفته شده است. البته پورتال به شما قابلیت طراحی و شخصی سازی قالب را نمی دهد و شما محدود به چند قالب موجود هستید.

فروشگاه ساز سازیتو - sazito

ادرس فروشگاه ساز سازیتو : https://sazito.com/
امتیاز گرفته شده : 3.9

شروع رایگان (کارمزد روی فروش شما)
رابط کاربری به دور از پیچیدگی
هزینه بسیار بالا در صورت رسیدن به فروش

سازیتو یکی دیگر از فروشگاه ساز های این لیست است که رابط کاربری ساده و کاربر پسندی دارد. هر چند سیستم درآمد زایی آن وابسته به فروش شماست و باید درصدی از فروش تان را به سازیتو بدهید و این امر برای فروشگاه های بزرگ تر خیلی خوشایند نیست. برای اینکه متوجه بشید استفاده از سازیتو برای شما به صرفه هست یا خیر نیاز به یک حساب ساده است. چهار درصد کارمزد سازیتو هست. با فرض اینکه شما روی هر محصول ده درصد سود میگیرید یعنی سازیتو صاحب چهل درصد از درامد شما خواهد بود.

فروشگاه ساز مجنتو - magento

ادرس فروشگاه ساز مجنتو : https://www.magento-farsi.com/
امتیاز گرفته شده : 3.9

امکانات فروشگاهی بسیار عالی
پشتیبانی ضعیف در ایران
سرعت پایین

مجنتو یکی از بهترین فروشگاه ساز های جهان هست که امکانات بسیار کاملی برای فروشگاه ارائه میکند و برند های زیادی در سطح جهانی از این فروشگاه ساز استفاده می کنند.

فروشگاه ساز کاموا - kamva

ادرس فروشگاه ساز کاموا : https://kamva.ir/
امتیاز گرفته شده : 3.4

پشتیبانی مناسب
امکانات کم فروشگاه ساز

فروشگاه ساز کاموا امکانات اولیه برای یک فروشگاه اینترنتی از قبیل تعریف دسته بندی، ویژگی را در اختیار شما می گذارد همچنین روبات تلگرامی یکی از مزیت کاموا است.

فروشگاه ساز پروفی شاپ - profishop

ادرس فروشگاه ساز پروفی شاپ : https://profishop.ir/
امتیاز گرفته شده : 3.1

قیمت ارزان
امکانات بسیار محدود
پشتیبانی ضعیف

پروفی شاپ یک فروشگاه ساز ارزان قیمت است که امکانات محدودی دارد. در صورتی که صرفا می خواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و برنامه بلند مدت ندارید، پروفی شاپ می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.


برچسبهای بهترین سایت ساز ایرانی رایگان , بهترین فروشگاه ساز رایگان ایرانی , بهترین سایت ساز رایگان خارجی , بهترین سایت ساز , بهترین سایت ساز ایرانی , بهترین سایت ساز رایگان , بهترین سایت ساز رایگان فارسی , بهترین سایت سازهای رایگان , بهترین سایت ساز فارسی , بهترین سایت ساز فروشگاهی , بهترین سایت ساز های ایرانی , بهترین فروشگاه ساز ایرانی , بهترین سایت ساز ایران , بهترین سایت ساز رایگان ایرانی , بهترین فروشگاه ساز رایگان , بهترین فروشگاه ساز رایگان فارسی , بهترین سایت فروشگاه ساز رایگان , بهترین سایت ساز های رایگان , بهترین فروشگاه ساز اینترنتی رایگان , بهترین فروشگاه ساز های رایگان , بهترین سایت ساز کاملا رایگان , بهترین سایت ساز فارسی رایگان , بهترین فروشگاه ساز فارسی , بهترین سایت فروشگاه ساز می باشد.