مدرسه دانا و توانا
مدرسه دانا و توانا : پیش دبستان غیر دولتی مختلط

درباره پیش دبستان مختلط غیر دولتی دانا و توانا

مدرسه دانا و توانا یک مدرسه مختلط در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 در شهر یزد است. این مدرسه در نشانی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 0357203930 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهدیه خالقی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش های زیر می توانید پیدا کنید.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.این مرکز از سال 1392 تاسیس و شروع به کار کرد و با داشتن مدیریت و کادری قوی آماده تربیت فرزند شما آماده خدمت رسانی می باشد.این مجموعه شامل دو کلاس مجزا و در برگیرنده ی 26 نوآموز می باشد.این مرکز دارای فضایی شاد و وسایل سرگرم کننده و آموزشی(تصویر سازی و قصه سازی و شعر و بازدید های علمی و تفریحی و ...) برای نو گلان شما آماده شده است و همچنین مربیانی باتجربه و دلسوز برای آموختن مطالب اولیه و آماده کردن نوآموز شما برای ورود به مدارس عالی در این مرکز آماده خدمت به شما والدین گرامی هستند.این مدرسه اخبار خود را برای درج در «دانا و توانا» ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید) آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در «دانا و توانا» منتشر شده است؟