first-page-of-google

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل - سئو ، سئو سایت

شما در حال مطالعه مقاله"قرار گرفتن در صفحه اول گوگل - سئو ، سئو سایت" هستید. در ادامه یاد می گیرید با بهینه سازی یک صفحه چگونه در صفحه اول گوگل باشیم. چرا صفحه اول گوگل باشیم؟ چرا 90 درصد کاربران تنها صفحه اول گوگل را مشاهده می کنند و هیچ گاه به صفحات بعدی وارد نمی شوند؟

صفحه اول گوگل - چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟ چه آرزوی بزرگی دارید؟ می خواهید بدانید چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم ؟ می خواهید بدانید چطور لینک اول گوگل شوید؟ بهترین راه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چیست؟ چرا بودن در صفحه اول نتایج گوگل مهم است؟ رتبه اول گوگل , نماش سایت در گوگل , چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم , قرار گرفتن در صفحه اول گوگل , چگونه در گوگل اول باشیم؟

صفحه اول گوگل - چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟

روش قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

ممکن است برای شما هم این سئوال پیش آمده باشد که : چطور به صفحه اول گوگل بیام و یا قیمت صفحه اول گوگل چقدر است؟

با دانا و توانا همراه باشید تا به سئوالات شما در ارتباط با صفحه اول گوگل پاسخ دهیم و بتوانیم از قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل درآمد کسب کنیم.


اولین جایگاه گوگل

اولین سئوال:

آیا هر سایت می تواند در صفحه اول گوگل قرار بگیرد؟

بله ، این امکان برای هر سایت با هر نامی وجود دارد که در حوزه ی فعالیت خود با سرچ های مرتبط در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. البته که این موضوع مانند هر کار دیگری نیاز به تخصص و تلاش دارد.

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم؟

مهم ترین کاری که برای آمدن به بهترین رتبه های نتایج گوگل باید انجام دهید این است که همیشه برای سایت خود، مطالب غیر کپی تولید کرده و انتشار دهید(که این موضوع نیاز به کمی آموزش دارد)

کار دیگری که برای موفقیت در گوگل باید انجام دهید ، ایجاد لینک های حقیقی برای سایت خودتان است که با ارتباط گرفتن و همکاری با دوستان تان که در حوزه کاری شما فعالیت دارند می توانید ایجاد کنید و از آنها برای سایت خود لینک های مفید بگیرید.

برای موفقیت در گوگل دو راه وجود دارد:

1 خودتان آموزش ببینید و کارهای سایت خود را انجام دهید. برای آموزش سئو از اینجا شروع کنید.

2 سئو سایت خود را به تیمی حرفه ای بسپارید.(اگر فرصت آموزش های حرفه ای و طولانی را ندارید)

از بین شرکت های سئو سایت در ایران بگردید و بهترین شرکت را انتخاب کنید> 1 سوابق شرکت را بپرسید 2 ببینید به شما چه تعهداتی می دهند و در ازاء آن چه هزینه ای دریافت می کنند. پیشنهاد می کنیم به تیمی خوب و حرفه ای کار سئو سایت خود را بسپارید، با این کار شما هم می توانید به سراغ گسترش تجارت خود بروید و فقط خروجی تیم سئو کار سایت خود را بررسی و مانیتور نمایید.

سئوالات شما دوستان که در خصوص آمدن به صفحه اول گوگل پرسیده میشوند:

آوردن سایت به صفحه اول گوگل چقدر زمان می برد؟

بالا آمدن سایت و رسیدن به نتایج بالای سایت گوگل ، معمولا 3 تا 18 ماه زمان می برد و این بستگی به عوامل زیادی دارد، در ادامه این عوامل را باهم می شماریم:

 • کلمه کلیدی که انتخاب کرده اید
 • انتخاب صحیح دسته بندی های سایت
 • رقبای شما چقدر فعالیت می کنند
 • دانش تیم سئو شما چقدر است
 • نسبت محتوای تولیدیه شما به رقبا چقدر است
 • انتشار محتوای خود در سایر سایت ها (شبیه به pr)
 • پیشینه رقبای شما چه میزان است
 • فعالیت شما در شبکه های اجتماعی چه میزان است
 • برای کسب لینک های خوب چقدر تلاش کرده اید
 • به الگوریتم های غیر همگام با سایت خود در گوگل برخورد نکنید
 • استفاده نکردن از روش های فیک و غیر اورگانیک

موارد فوق همگی در زمان رسیدن شما به صفحه اول گوگل موثر می باشد


قرار گرفتن در رتبه اول گوگل

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

قیمت رسیدن به صفحه اول گوگل بستگی به موارد متعددی مانند بزرگ بودن کلمه و تعداد رقبای جدی در کلمه کلیدی شما دارد. البته اینکه از چه روشی برای بالا آمدن هم استفاده می کنید مهم می باشد، برخی سئو کاران به دنبال لینک سازی میروند و برخی فقط با محتوا می خواهند در گوگل به نتیجه ی خوب برسند، در این میان افرادی که با دانش و تجربه و همچنین ارتباطات سئو می کنند نه تنها موفق تر هستند بلکه هزینه کمتری را برای پروژه سئوی شما تحمیل می کنند. پس سعی کنید به دنبال افراد با تجریه و با سابقه تر بروید ، زیرا آنها بالا و پایین سئو را میش شناسند و با استفاده از روابط خود هزینه های بالا آمدن سایت در گوگل را کم می کنند.

سئو سایت کوچک یک هزینه دارد و سئو سایت بزرگ مانند سئو سایت دیجی کالا یک هزینه دیگر اما در هر دو صورت، با مدیریت هزینه ها می توان نتیجه ی بهتری گرفت و مدیران سایت و مشتری ها هم به دنبال همین موضوع هستند که کمتر هزینه کنند و تعرفه سئو سایت خود را کاهش دهند.

در ادامه با موضوعات زیر با دانا و توانا همراه شوید.


هزینه صفحه اول گوگل

چگونه برخی ادعا می کنند: صفحه اول گوگل تضمینی

نمایش سایت شما در گوگل

روش قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم
روش رسیدن به صفحه اول گوگل را به صورت کامل برایتان باز بررسی می کنیم تا خود شما با دانش سئو روز آشنا شوید و بیاموزید سئو کاران بزرگ چطور یک سایت را به صفحه اول نتایج گوگل می آورند و به بیزینیس های گوناگون برای فروش بیشتر کمک می کند.
برای آمدن به صفحه اول جستجو در گوگل باید صبر داشته و تلاش کرد.

چطور در گوگل اولین باشیم، روش قرار گرفتن در رتبه اول گوگل