دبیرستان-بین-المللی-چابهار


گزارش تصویری از دبیرستان بین المللی چابهار "آزمون پذیرش دانش آموزان دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸"

High School of International Chabahar University

دبیرستان دانا و توانای دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار


International University of Chabahar

دبیرستان بین المللی چابهار
مدیر دبیرستان دانا و توانای دانشگاه بین المللی منطقه آزادچابهار گفت: 80 درصد از دانش آموزان این دبیرستان در نخستین حضورشان در کنکور سراسری در رشته های ریاضی و فنی و علوم تجربی در مراکز آموزش عالی کشور پذیرفته شده اند، که موفقیتی چشمگیر است

دبیرستان-بین-المللی-چابهار

آزمون پذیرش دانش آموزان دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "بهرام میرزایی" افزود: از تعداد 30 نفر دانش آموزان در سال تحصیلی 97-96 در مقطع پیش دانشگاهی این دبیرستان، تعداد پذیرفته شده در دانشگاههای مختلف سراسر کشور ۱۵ نفر در رشته ریاضی و فنی و ۹ نفر در رشته ی علوم تجربی بوده اند.


وی اضافه کرد: نظر به کمبود دبیران علوم پایه در مناطق جنوبی استان، عمده دانش آموزان دارای ظرفیت علمی بالا در مرحله مشاوره انتخاب رشته برای ورود به دانشگاه فرهنگیان هدایت شدند. از مجموع 24 پذیرفته شده، تعداد 13 نفر در دانشگاههای فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران پذیرفته شدند.


کسب رتبه 548 کنکور توسط دانش آموز علیرضا دلوشی از روستای تیس نشان از استعداد بسیار بالای فرزندان این خطه از ایران اسلامی است. ایشان موفق شدند با مشاوره دقیق و انتخاب رشته صحیح، به عنوان اولین دانش آموز پسر از شهرستان چابهار در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی دریا پذیرفته شوند.


پذیرش سه نفر از دانش آموزان ریاضی در دانشگاه تربیت شهید رجایی تهران در رشته های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، و مهندسی ساخت و تولید دیگر نتیجه افتخارآفرین دانش آموزان دبیرستان دانا و توانا است.
در رشته علوم تجربی نیز محمد نبات زایی موفق به پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شد.


میرزایی بیان کرد: با برگزاری آزمون ورودی برای دانش آموزان نخبه از شهرهای جنوبی استان تعداد ۱۰۰ نفر با توجه به کسب رتبه برتر در این دبیرستان در رشته های ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی پذیرش و زیرنظر اساتید مجرب از مهرماه سال تحصیلی 98-97 در پایه دهم مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی خاطرنشان ساخت: راه اندازی این دبیرستان با حمایت "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و "ارسلان دژکام" رییس دانشگاه بین المللی چابهار صورت گرفته و دانش آموزان با امکانات رفاهی مانند خوابگاه، لابراتوار زبان انگلیسی، کتابخانه، کلاس کامپیوتر و تحت نظر بهترین مربیان و مشاورین تحصیلی مَشغول به تحصیل هستند.


توسعه دبیرستان و تأسیس مجتمع آموزشی شبانه روزی پسرانه و دخترانه در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در سالهای آینده با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار در دست اقدام و پیگیری است.نتایج آزمون دبیرستان دانشگاه بین المللی چابهار

نتایج دبیرستان دانشگاه بین المللی چابهار
ثبت نام دبیرستان دانشگاه بین المللی چابهار
استخدامی دانشگاه بین المللی چابهار
نتایج استخدامی دانشگاه بین المللی چابهار
اعلام نتایج دانشگاه بین المللی چابهار
اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه بین المللی چابهار
فراخوان استخدام نیروی خدمات آموزشی در دانشگاه بین المللی چابهار