The best design company in Iran

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران


بهترین شرکت طراحی سایت در ایران - دانا و توانا

همراه با بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باشید تا بدانیم چه شرکتی بهترین طراحی سایت را انجام می دهد؟ چگونه می توان یک شرکت طراحی سایت در ایران را پیدا کرد؟ بهترین شرکت در زمینه طراحی سایت در ایران کجا قرار دارد؟

چرا «دانا و توانا»، بهترین شرکت طراحی سایت در ایران است؟

زیرا بهترین تیم طراحی سایت در ایران را داریم. بهترین روش طراحی سایت در ایران را داریم. بهترین نرم افزار طراحی سایت در ایران را داریم. بهترین نوع طراحی سایت در ایران را داریم. بهترین ابزار برای طراحی قالب سایت در ایران را داریم. بهترین نیروی انسانی برای طراحی سایت در ایران را داریم. بهترین فونت فارسی برای طراحی سایت، کدام است؟ بهترین طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را با چه سی‌ام‌اسی می‌توان انجام داد؟ بهترین زبان طراحی سایت در ایران چیست؟ بهترین نرم افزار طراحی سایت در ایران چیست؟ بهترین راه و روش طراحی وب در ایران کدام است؟ چگونه می توانم بهترین سایت در ایران از لحاظ طراحی را پیدا کنم و نمونه بهترین طراحی سایت را ببینم؟

best Web Design Companies(Company) in Iran for your needs. Best Web Designers Agency in Tehran. Danavatavana Company

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران - دانا و توانا


بهترین شرکت طراحی سایت در ایران:«دانا و توانا»، بهترین تیم طراحان وبسایت در ایران


کدام داوری در کیفیت خدمات یک شرکت طراح، بهتر از مشتریان اوست؟

شرکت «دانا و توانا»، بزرگترین سرمایه چند سال فعالیت مستمر خود را، مشتریان رضایتمندی می داند، که هر ساله، سرویس پشتیبانی خود را تمدید می کنند، هر سه سال یکبار بازطراحی دیزاین دموده شده قبلی خود را، باز به ما می سپارند و اگر سایت جدیدی بخواهند سراغ ما می آیند و اگر دوستی از ایشان، در رابطه با معرفی بهترین طراحی سایت بپرسد، ما را نشان خواهند داد.

صنعت طراحی وب در دنیا با سرعت خیره کننده ای بروز می شود و گرچه ممکن است تاسیس یک شرکت طراح وب، آسان به نظر برسد اما ماندن در این عرصه، پا به پای فناوری آپدیت شدن و از قافله روز دنیا عقب نماندن، کاری واقعا سخت، زمان بر و پرهزینه است.بهترین شرکت طراحی سایت در ایران شدن سخت است.

ما در داده ورزان، برای تبدیل شدن به بهترین شرکت طراح سایت در ایران، دائما تلاش می کنیم تا با بهره مندی بیشتر از بهترین گروه طراحی سایت، جستجوی دائمی برای پیدا کردن بهترین ابزار طراحی، تحقیق در استفاده از بهترین نرم افزار طراحی قالب و یافتن بهترین برنامه مدیریت محتوا، ارائه خدمات بهینه به مشتریان عزیز خود را، جامه عمل بپوشانیم و بتوانیم در تهران، در اصفهان، در تبریز، در مشهد و در شیراز و دیگر نقاط کشور عزیزمان ایران، بهترین طراحی سایت ایرانی را رقم بزنیم.


چرا «دانا و توانا»، بهترین شرکت طراحی سایت در ایران است؟

به جای اینکه خود را بهترین تصور کنیم، همیشه سعی می کنیم به بهتر از خوددر ایران نزدیک شویم.


بهترین تیم طراحی سایت در ایران را داریم

(We have the best web design team in Iran)

سعی کرده ایم با جذب کادر متخصص، حرفه ای و دلسوز، بهترین گروه طراحی سایت ایران را تشکیل دهیم. پرسنلی که با تخصص های گوناگون، بهترین طراح در تهران محسوب میشوند و در یک کار تیمی و گروهی سعی میکنند هر پروژه از پروژه های قبلی بهتر باشد.

بهترین روش طراحی سایت در ایران را داریم

( We have the best web design Method in Iran)

مطابق با روشی که نخبگان دنیا، با ایجاد کمترین مشغله برای مشتری، بهترین راه طراحی سایت را طی میکنند، ما هم در «دانا و توانا»، با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای تخصصی، مراحل مدیریت پروژه، مراودات با مشتری، ورود دیتا، کنترل کیفی و آموزش را مکانیزه کرده ایم.

بهترین سبک های جدید طراحی سایت در ایران

( New trends of site design in Iran)

پیگیری سبک های نوین طراحی وب در دنیا، یکی از ملزومات یک شرکت قوی است. سبک های هنرمندانه و جدیدی که علاوه بر زیبایی و چشم نوازی و دلپذیری، سرعت لود و نمایش تحت دیوایس های مختلف و سئو را هم مورد لحاظ قرار داده باشد.

بهترین نرم افزار طراحی سایت در ایران را داریم

(We have the best site design software in Iran)

بعد از اینکه توسعه نرم افزار مدیریت محتوای خودمان، 10 سال عمر ما را گرفت، به این نتیجه رسیدیم که لزوما کار درستی نکرده ایم! سه سال روی هسته های اوپن سورس جهانی مطالعه و تحقیق کردیم تا نهایتا روی وردپرس به نتیجه رسیدیم.

بهترین نوع طراحی سایت در ایران را داریم

(We have the best kind of site design in Iran)

بهترین نوع طراحی، آن است که نظرات گرافیکی و سلایق مشتری درک و ایده آل ها و سایتهای نمونه معرفی شده اش بررسی شود، اما در عین حال به وی مشاوره تخصصی گرافیکی داده شود، با بعضی از نظراتش به علت لطمه به زیبایی یا کارایی مخالفت شود.

بهترین ابزار برای طراحی قالب سایت در ایران

(The Best tool for designing site templates in Iran)

ما علاوه بر پانل ادمینی خوشدست، در ایجاد تغییرات گرافیکی در تم صفحه اول و صفحات داخلی هم ابزار صفحه سازی در اختیار او قرار می دهیم که به سادگی هرچه تمامتر و با Drag & Drop می تواند قالب صفحه خود را مدیریت کند.

بهترین شرکت طراحی سایت از نظر قیمت طراحی سایت در ایران

البته می دانید که بهترین شرکت طراحی سایت قاعدتا ارزانترین و یا حتی گرانترین شرکت طراحی سایت نیست. بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی است که با تعرفه یا قیمت طراحی سایت مناسب بتواند بهترین امکانات را به شما ارائه دهد.

مزایای سپردن طراحی سایت خود به شرکت «دانا و توانا»

طراحی اختصاصی توسط «دانا و توانا»، با آنچه دیگر طراحان وب ایران انجام می دهند، چه تمایزی خواهد داشت؟

ویرایش زنده صفحه(Page Live Edit)

بروزرسانی سایت مستقیما از ظاهر سایت، بدون نیاز به رفتن به پانل ادمین. البته نه هر بازدیدکننده، بلکه ادمین بعد از لاگین، می تواند در صفحه خبر، به آسانی روی عنوان آن کلیک کرده، و همانجا به ویرایش عنوان خبر بپردازد. جایی که می تواند دقیقا تناسب طول عبارت عنوان خبر و شکسته نشدن آن به خط دوم را ببیند. یا عکس محصول را در صفحه اول، با کلیک روی آن، ویرایش کند، طوری که بتواند تناسب رنگ آن عکس با دیگر عکس های صفحه اول را ببیند.

اگر سابقا وبمستری و تولید محتوا کرده باشید، در اولین تجربه استفاده از ویرایش زنده، حسی بسیار مطبوع خواهید داشت و از سرعت و گشایش دست تان در آپدیت سایت، در شگفت خواهید شد.

مدیریت تغییر طراحی تمپلت(Theme Design Management)

اگرچه طراحی اختصاصی پوسته گرافیکی سایت با شرکت طراح است و ما در داده ورزان، علاوه بر صفحه اول، صفحات داخلی را هم بسته به تقاضای مشتری، دیزاین می کنیم، اما ممکن است بنا به هر دلیلی، در طول مدت بهره برداری، بخواهید در طراحی تمپلت صفحه ای دست ببرید، سکشنی اضافه یا کم کنید و ....

با استفاده از امکان مدیریت تمپلت، به نحوی کاملا آسان و قابل فهم، در پانلی کاربرپسند و خوشدست، می توانید خودتان، مستقل از شرکت طراح، در دیزاین دست ببرید و بصورت Drag & Drop، آبجکت ها را جابجا کرده یا آبجکتی بیفزایید یا کسر کنید. حتی لازم نیست نگران به هم ریختگی احتمالی صفحه باشید، چون می توانید Undo کرده یا به بک آپ 10 دقیقه پیش برگردانید.

اپ بروزرسانی از طریق موبایل برای ادمین(Admin Mobile App for Site Update)

امروز موبایل به مراتب بهتر و بیشتر از کامپیوتر دسکتاپ در دسترس و دائما همراه است. اگرچه پانل مدیریت سایت های طراحی شده شرکت داده ورزان، ریسپانسیو است و می توان با مرورگر موبایل در ادمین سایت لاگین کرده و آن را بروز کرد، اما ارائه اپ موبایل اختصاصی برای بروزرسانی سایت، قابل نصب روی اندروید و آی او اس چیز دیگری است.

ادمین می تواند متن یک خبر یا مقاله را نوشته، با موبایل عکسی گرفته، آن را در متن درج کند و مطلب مذکور را در اپ منتشر کند تا در اولین فرصت اتصال موبایل به اینترنت، اپ با سایت سینک شده، مطلب روی سایت آپلود و منتشر شود.

تضمین بالاترین سرعت بارگذاری صفحات(Guaranteed Highest Loading Speed)

بر اساس گزارشات گوگل سرعت متوسط بارگزاری یک صفحه نباید بیش از 5 ثانیه باشد. زیرا اگر سایت دیرتر از 5 ثانیه بارگذاری شود، موجب ریزش مشتریان شده و تاثیر منفی در رتبه سایت در موتورهای جستجو دارد. از سوی دیگر رسیدن به چنین سرعت لودی کار اصلا آسانی نیست.

شرکت داده ورزان، با رعایت آخرین استانداردهای توسعه نرم افزاری، بهره گیری از سرورهای بهترین شرکت های هاست جهانی، با کانفیگ مهندسی کش سرور و سرورهای توزیع شده سی دی ان و بهینه سازی تصاویر سایت و ... ، می تواند رسیدن به سرعت لود رتبه A در ابزار معروف بین المللی GTMetrix را تضمین کند که به وضوح و کاملا قابل مشاهده و احساس، سرعت لود سایت مشتری را به ایده آل خواهد رسانید.

اشتراک گذاری محتوا در تلگرام(Telegram Content Sharing)

اگر صفحات سایت شما، به نحوی زیبا و اصولی، قابل به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی باشند، به افزایش نرخ اشتراک گذاری و دریافت سوشیال سیگنال ها کمک خواهد کرد. همچنین اشتراک اتوماتیک یا مطابق با زمانبندی، آخرین مقالات، اخبار یا محصولات معرفی شده در سایت در کانال های تلگرام، فیس بوک و ...، می تواند به تقویت برندسازی اینترنتی شما در شبکه های اجتماعی کمک کند.

شرکت داده ورزان با همساز کردن سیستم مدیریت محتوا با استانداردهای پروتوکل Open Graph و توسعه بات تلگرامی اختصاصی ، کیفیت اسنیپت درج شده در شبکه های اجتماعی از صفحه سایت شما را بالا برده و به بهبود سیگنالینگ اجتماعی کمک می کند.

بهترین فونت فارسی برای طراحی سایت در ایران ، کدام است؟

در یک اظهارنظر کلی، متاسفانه به علت کمکاری خود ما ایرانیان و تعاملات بد با همه دنیا، فونت فارسی هنوز به بلوغ کافی نرسیده و اصلا تنوع لازم برای زیباسازی سایت، آنچنان که می توان در فونت های لاتین انجام داد را ندارد.

اما به تازگی، فونت زیبایی به نام "فونت ایرانیان سنس" توسعه یافته است که هم زیباست، هم استاندارد است و هم کاملا حرفه ای، خوانا و مناسب برای طراحی وب است. شرکت «دانا و توانا»، با خریداری لایسنس این فونت زیبا، در تمامی پروژه های خود از این فونت که نمونه استفاده اش را در همین صفحه می توانید ببینید، استفاده می کند.

بهترین طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در ایران را با چه سی ام اسی می توان انجام داد؟

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، CMS های مختلفی وجود دارد. در یک اظهارنظر کلی، قطعا سیستم های مدیریت محتوای جهانی نسبت به نمونه های مشابه ایرانی که درون یک شرکت توسعه یافته اند، قوی تر ، حرفه ای تر و جامع نگرانه تر هستند و عموم سی ام اس های داخلی، خصوصا در راه اندازی فروشگاه اینترنتی، از ضعف های فراوانی رنج می برند.

اما در بین سامانه های متن باز فروشگاه ساز، اسامی جهانی اعم از اوپن کارت، مجنتو، پرستاشاپ و ... ، بررسی چندساله کارشناسان زبده «دانا و توانا» نشان داد، ووکامرس بر بستر وردپرس، جامع تر ، قوی تر، به شرط استفاده درست امن تر و برای مشتریان ایرانی کارآمدتر از دیگر سامانه هاست.

بهترین زبان طراحی سایت در ایران چیست؟

پرسشگر این سوال تصور می کند از بین زبان های مختلف، یکی از بقیه ، برای تمام حالت ها و شرایط و برای انواع وبسایت ها بهتر است و قوی تر پاسخ می دهد! این تصور درستی نیست. زبان های برنامه نویسی ، آنها که در جهان فراگیر شده اند و مورد استفاده مهندسان و برنامه نویسان خبره و شرکت های مطرح نرم افزاری دنیا هستند، همه قوی ، حرفه ای و عالی هستند.

بسیار بیشتر از زبان برنامه نویسی، این برنامه نویسان و متد مهندسی نرم افزار و شعور و تجربه ایشان در پیروی از برنامه نویسی استاندارد و علمی است که در سریع، زیبا و امن بودن سایت طراحی شده، موثر است. لذا باید سعی کنید بهترین شرکت طراح سایت در ایران را پیدا کنید.

بهترین نرم افزار طراحی سایت در ایران چیست؟

در دنیا نرم افزارهای متعددی برای طراحی سایت وجود دارد، نرم افزارهایی که کمک می کنند تا دیزاینر، اسکچ اولیه سایت را به زیبایی و با در نظر گرفتن نکات ریسپانسیو طراحی کند یا نرم افزارهایی که مناسب توسعه و برنامه نویسی یک وب سایت هستند. اما به احتمال زیاد، منظور پرسشگر از این سوال، پرسش از بهترین cms برای طراحی سایت بوده است که بهتر است سایت را بر اساس کدام سیستم میدیریت محتوا، راه اندازی کنیم؟

مثل همیشه یک پاسخ همیشه درست، برای انواع وب سایت ها و انواع حالت های بهره برداری وجود ندارد. اما از آنجا که اکثر وب سایت ها نقش اطلاع رسانی دارند، می توان گفت بهترین برنامه جهت طراحی سایت اطلاع رسانی ، وردپرس است. کسانی که به دنبال بهترین نرم افزار طراحی وب سایت حرفه ای هستند، به شرط اینکه تخصصی در طراحی داشته باشند، می توانند از وردپرس استفاده کنند.

بهترین راه و روش طراحی وب در ایران کدام است؟

طراحی وب یک رشته علمی است و راه اندازی یک وبسایت اصولی که بتواند به کسب و کار شما واقعا کمک کند، کاری کاملا تکنیکی و تخصصی است. لذا قطعا یاد گرفتن طراحی سایت برای زدن یک سایت برای خودتان، راه عاقلانه ای نیست!

بهترين روش طراحي وب سايت آن است که بهترین شرکت طراح سایت در ایران را پیدا کنید و پروژه خود را به او بسپارید. بهترین شرکت، حتما شرکتی است که با تجربه کافی و تحقیق مفصل :

  • بهترین نرم افزار طراحی سایت فارسی در ایران را می شناسد.
  • بهترین فونت فارسی برای طراحی سایت در ایران را می شناسد.
  • بهترین نرم افزار طراحی سایت داینامیک در ایران را می شناسد.
  • بهترین ابزار و برنامه برای طراحی قالب سایت در ایران را می شناسد.

چگونه می توانم بهترین سایت از لحاظ طراحی در ایران را پیدا کنم و نمونه بهترین طراحی سایت را ببینم؟

ممکن است بتوانید با دیدن بهترین نمونه سایت های طراحی شده، برای طراحی سایت خود الگو بگیرید، اما همچنان که میدانید، طراحی نمونه و عالی که مناسب هر سایتی با هر محتوا یا کارکردی باشد وجود ندارد. همیشه بهترینها، بر این اساس انتخاب می شوند که چقدر آن دیزاین، بر آن کاربرد، تطبیق کرده است و اصولی پیاده شدنش به سرعت لود، سئو و زیبایی رندر آن کمک کرده است.

اما در یک راهنمایی کلی، می توانید با جستجوی عباراتی نظیر webby awards 2017، در گوگل، بهترین سایتهای بین المللی که در زمینه های مختلف کاری، برنده جایزه بهترین طراحی در دنیا شده اند را پیدا کنید و با دیدن آنها الگو بگیرید. سایت هایی هستند که کار آنها، معرفی بهترین طراحی سایت ها است. البته با ذکر این نکته که نمی توانید بهترین نمونه های برنده جایزه خودروی خارجی را ببینید و از طراح داخلی، با همه محدودیت های فنی ایرانی اش، ساختن مشابه آن را تقاضا کنید، اما مبلغ معادل آن را نپردازید!


مشاوره رایگان (Free Advice) توسط بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ درایران

برای دریافت مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا به صورت تلفنی، آنلاین، غیر حضوری توسط مشاورین با تجربه و تخصصی برترین شرکت طراحی سایت و بهترین شرکت سئو سایت در تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، رشت، زاهدان، همدان، کرمان، یزد، اردبیل، بندرعباس، اراک، اسلامشهر، زنجان، سنندج، قزوین، خرم آباد، گرگان، سارئ، شهریار، قدس، کاشان، ملارد، دزفول، نیشابور، بابل، خمینی شهر، سبزوار، گلستان، آمل، پاکدشت، نجف آباد، بروجرد، آبادان، قرچک، بجنورد، ورامین، بوشهر، ساوه، قائم شهر، بیرجند، نسیم شهر، سیرجان و خوی با شماره 09128981231 تماس بگیرد.


برچسب های بهترین شرکت سایت , بهترین شرکت طراحی سایت در تهران , بهترین شرکت طراحی سایت , بهترین شرکت طراحی سایت در ایران , بهترین شرکت طراحی سایت ایران , بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان , بهترین شرکت طراحی سایت تهران , بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد , بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز , بهترین شرکت های طراحی سایت , بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز , بهترین شرکت های طراحی وب سایت , بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان , بهترین شرکت های طراحی سایت ایران , بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران , بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران , بهترین شرکت طراحی وب سایت در شیراز , برترین شرکت های طراحی سایت , فهرست بهترین شرکت های طراحی سایت , ویژگی های بهترین شرکت طراحی وب سایت , بهترین شرکت طراحی سایت ایران , جایزه بهترین طراحی سایت , لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران , قیمت طراحی سایت , انتخاب شرکت طراحی سایت , طراحی سایت فروشگاهی , دیزاین سایت , طراحی سایت ساعتی , شرکت طراحی سایت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان. , بهترین شرکت طراحی سایت ایران , بهترین شرکت طراحی سایت در ایران , بهترین شرکت های طراحی سایت ایران , بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران , بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان , بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان , بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز , بهترین شرکت طراحی سایت , بهترین شرکت های طراحی وب سایت , بهترین شرکت طراحی سایت تهران , بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد , بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز , بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران , ویژگی های بهترین شرکت طراحی وب سایت , بهترین شرکت طراحی سایت در تهران , بهترین شرکت طراحی وب سایت در شیراز در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. می باشد.