بهترین شرکت طراحی وب سایت حرفه ای در تهران

The Best Web Design Professional Company in Tehran

معمولا افرادی که در تهران زندگی می‌کنند و به طراحی سایت نیاز دارند، عبارت بهترین شرکت طراحی سایت تهران یا طراحی سایت در تهران را در اینترنت جستجو می کنند تا بتوانند نزدیکترین شرکت‌ها به محل زندگی خود را پیدا نموده و برای ملاقات حضوری و برگزاری جلسات مختلف در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی نمایند. در حال حاضر شرکت دانا و توانا بعنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت حرفه ای در تهران می باشد

راهنمای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران

البته باید در نظر گرفت که امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مرزهای جغرافیایی و فاصله زمانی و مکانی از بین رفته است و اگر بهترین شرکت طراحی سایت در تهران یا هر شهر دیگری را پیدا نمایید به راحتی می‌توانید از خدمات آن استفاده نموده و با ابزارهای مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار نمایید.

بهترین شرکت طراحی وب سایت حرفه ای در تهران

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

چرا اعتماد به بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

اما مسئله مهم اینجاست که ما بهترین شرکت طراحی سایت اینترنتی را چطور پیدا و اعتماد کنیم. در این مقاله ما قصد داریم شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» را به شما معرفی کنیم که یکی از شرکت های بین المللی پیشرو دیجیتال مارکتینگ در ایران می باشد. «دانا و توانا» با تکیه برکارشناسان با تجربه و آکادمیک در حوزه طراحی سایت و تجارت الکترونیک جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینک را بصورت حرفه ای در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اگر شما به دنبال خدمات حرفه ای دیجیتال مارکتینگ هستید می توانید به آدرس اینترنتی «دانا و توانا» https://danavatavana.com مراجعه نمایید و برای رزرو جلسات مشاوره با ما در ارتباط باشید.

تاریخچه بهترین طراحی سایت حرفه ای در تهران

هسته اصلی شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» در سال 97 شکل گرفت و با تیم تخصصی و جوان خود توانست بسرعت به یکی از شرکت های مدعی در این زمینه تبدیل شود. اما دلیل معروفیت «دانا و توانا» بیشتر به خاطر سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است که سئو به روش های گفته می شود که می توان رتبه سایت را در کلمه مورد نظر در موتور جستجویی همچون گوگل بالا برد . خود شرکت طراحی وب سایت «دانا و توانا» نیز رتبه اول پیشنهادی موتور جستجوی گوگل می باشد .
هم اکنون شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» با بیش از 2000 نمونه کار فعالیت هایی در کشورهای ترکیه و آذربایجان هم دارد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت «دانا و توانا» مراجعه کنید.

معرفی شریک تجاری هاست و دامنه «دانا و توانا»

یکی از شرکای تجاری طراحی سایت «دانا و توانا» شرکت موج چهارم است ، موج چهارم با تکیه بر کارشناسان ایرانی و آلمانی در هتزنر آلمان توانسته اند بهترین خدمات هاست و سرور مجازی را در اختیار کاربران قرار دهند. بسیاری از مشتریان موج چهارم که علاقه مند به خرید هاست ایران و خرید هاست لینوکس هستند
برای خرید هاست ایران هم می توانید از خدمات شرکت موج چهارم استفاده نمایید. موج چهارم با ارائه خدمات حرفه ای در حوزه خرید هاست ایران توانسته بسیاری از مشتریان بازار را به سمت خود جلب نماید.


چگونه می توان یک شرکت طراحی سایت حرفه ای انتخاب کرد؟


برای انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر باید نکاتی را در نظر گرفت که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت وجود دارد که توصیه می شود قبل از اقدام به راه اندازی وب سایت آنها را در نظر گرفت.

داشتن تیم کارآزموده و متخصص


همیشه باید در نظر داشت که شرکتی در طراحی سایت موفق تر عمل خواهد کرد که دارای روحیه تیمی باشد. طراحی سایت یک فرآیند چند مرحله ای است و نیازمند فعالیت تیمی است. پس تیم کارآزموده و خبره اولین و مهم ترین گزینه در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت است. تیم حرفه ای نشان دهنده تخصص بالای شرکت است، چرا که مدیر یک شرکت طراحی سایت معتبر همیشه به دنبال افراد متخصص برای تشکیل کادر فنی خود می گردد.

نمونه کارهای حرفه ای


همیشه یکی از گزینه های معتبر و قابل اطمینان برای معرفی کسب و کارها، نمونه کارهای آنها است. نمونه کارهای طراحی سایت نیز می تواند گزینه بسیار برای شناخت شرکت طراحی سایت باشد. با مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت می توان با سبک کاری و فعالیت شرکت طراحی سایت آشنا شد. طراحی سایت انواع مختلفی دارد و هر یک از این انواع با هم متفاوت هستند. برای مثال طراحی فروشگاه اینترنتی دارای گزینه ها و ماژول های مختلفی است که نمونه کارهای طراحی سایت های شرکتی و یا طراحی سایت های شخصی فاقد آنها هستند. قبل از طراحی سایت باید موارد و امکانات مورد نیاز خود را مد نظر است در سایت وجود داشته باشند را بررسی کرد و به صورت یک لیست همراه خود داشت. بهترین شرکت طراحی سایت معمولا در شروع کار موارد مفید و مضر در سایت را معرفی می کند تا بتوان با دید بازتری نسبت به انتخاب طراحی سایت خود اقدام کرد.

توانایی در جلب رضایت مشتریان


بهترین شرکت طراحی سایت همیشه مشتری را در راس امور قرار می دهد و در تمام مراحل سعی بر آن دارد تا حد امکان رضایت مشتری را جلب کند. توانایی جلب رضایت مشتری به این معنی است که شرکت طراحی سایت تمام نیازهای مشتری خود را درک کرده و سعی در برآورده کردن آن دارد. برای بررسی رضایت مندی مشتریان می توان با نمونه کارهای شرکت طراحی سایت تماس حاصل کرد تا بتوان میزان رضایت مندی آنها را سنجید. البته باید در نظر داشت که برای سنجش رضایت مشتریان اکثریت را در نظر گرفت. توانمندی شرکت طراحی سایت در جلب رضایت مشتری معیار مناسبی در انتخاب آن شرکت برای انجام طراحی سایت است.

قیمت طراحی سایت


شرکت های طراحی سایت معمولا قیمت های مختلفی را برای انواع طراحی سایت خود ارائه می دهند. اما شرکت طراحی سایت حرفه ای همیشه این نکته را در نظر دارد که قیمت طراحی سایت یکی از عوامل محدود کننده مشتریان در سفارش طراحی سایت است. از این رو باید سعی کرد تا قیمت های خود را به صورت منصفانه و همسو با خدمات خود ارائه داد. صرفا قیمت بالای طراحی سایت به معنای طراحی سایت حرفه ای نیست. باید در نظر داشت که هزینه ای که برای طراحی سایت پرداخت می شود متناسب با امکاناتی باشد که در سایت پیاده سازی می شود. بهتر است قبل از سفارش طراحی سایت از تمام هزینه هایی که برای طراحی سایت پرداخت می شود مطلع شد. به طور کلی باید در نظر داشت که یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی معمولا نسبت به طراحی سایت شرکتی گران تر است.

چگونه بهترین شرکت طراحی سایت تهران را پیدا کنم؟

شرکت‌های طراحی سایت زیادی در تهران و سایر استان‌ها وجود دارد که خدمات بسیار خوبی ارائه می‌دهند و هر کدام نمونه کارهای موفق و درخشانی دارند. در ادامه برخی ویژگی‌ها که می‌تواند به شما در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت کمک کند را نام می‌بریم.

نمونه‌کارهای طراحی سایت

نمونه‌ کارهای طراحی سایت هر شرکت می‌تواند گویای خیلی از مسائل باشد. با بررسی آن می‌توانید به مهارت و توانایی تیم برنامه نویسی، گرافیک و سئوی آن شرکت پی‌ببرید.

پشتیبانی بلند مدت

پایان پروژه طراحی وب سایت به معنای تمام شدن کار نیست، بلکه کارفرما همچنان نیاز به آموزش، راهنمایی و ارائه راه حل‌های مختلف جهت توسعه کسب و کار خود دارد. بنابراین پشتیبانی با کیفیت و دلسوزانه جزو فاکتورهای بسیار مهم است.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت با توجه به بودجه، اهداف و نیازهای شما می‌تواند متفاوت باشد و به عنوان یکی از فاکتورها در انتخاب شرکت طراحی سایت تهران در نظر گرفت. ارائه خدمات طراحی سایت ارزان یا دریافت مبلغ بسیار بالا به عنوان هزینه طراحی سایت حرفه‌ ای دلیل بر خوب یا بد بودن یک شرکت طراحی وب نیست.

تخصص، مهارت و تجربه

مجموعه افراد شرکت طراحی وب سایت باید از دانش، تخصص و تجربه کاری لازم در زمینه طراحی وب برخوردار باشند. یکی از راه‌هایی که می‌توان این موضوع را متوجه شد مشاهده نمونه کارها است.

مشاهده نمونه کارهای طراحی وب در زمینه‌های گوناگون مانند طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت نیازمندی ، طراحی سایت پزشکی و … نشان دهنده توانایی شرکت طراحی وب جهت انجام ایده‌های خلاقانه و گذر از چالش‌های مختلف است.

رعایت اصول سئو در طراحی وب سایت

سئو سایت کاری نیست که در یک زمان انجام شود و سپس به پایان برسد. شروع سئو وب سایت از طراحی گرافیک سایت و با در نظر گرفتن مکان هر اِلِمان مانند منو، عنوان و … شروع می شود و در زمان کدنویسی سایت و تولید محتوا و سایر موارد به اوج خود می‌رسد.

استفاده از تکنولوژی های روز در طراحی وب

از دیگر فاکتورها برای انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران ، استفاده از تکنولوژی‌های روز در طراحی وب است. استفاده از فناوری‌هایی مانند HTML5، CSS3، bootstrap و … نشان دهنده به روز بودن شرکت طراحی سایت است.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت تهران

کدام شرکت طراحی سایت در تهران مناسب من است؟


اگر تمام موارد گفته شده در بالا را بررسی نمودید و به چند شرکت کاملا یکسان رسیدید (که از هر جهت شبیه یک دیگر هستند)، می‌توان دو فاکتور نزدیک بودن و نحوه برخورد و اخلاق کارفرما را برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران در نظر گرفت و به نتیجه نهایی رسید.

مزیت ویژه شرکت طراحی سایت «دانا و توانا»

آنچه شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» را نسبت به دیگران متمایز می کند، اصل “دلسوزی و مشتری مداری” ما در پروژه های کاری است و همین اصل را برگ برنده خود می‌دانیم و برای رسیدن هرچه بهتر به آن با افتخار خواهیم کوشید.

شرکت طراحی وب سایت «دانا و توانا» با ارائه محصولات کاملا اختصاصی و بومی مانند فروشگاه ساز حجره و با دارا بودن نمونه‌کارهای موفق در زمینه‌های مختلف تلاش می‌کند تا بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه دهد و عنوان بهترین شرکت طراحی سایت تهران را از مشتری‌های خود دریافت نماید.

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت «دانا و توانا»

شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» مفتخر است که نمونه کارهای قوی در انواع زمینه ها دارد. برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت

اطلاعات کامل شامل رتبه الکسا، امکانات و سایر موارد در صفحه نمونه کارها در نظر گرفته شده است و با مشاهده و بررسی هر کدام می‌توانید از میزان توانایی و تخصص گروه نرم‌افزاری «دانا و توانا» آگاه شوید.