بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در ایران

براستی بهترین شرکت سئو کار در ایران (The Best SEO Company in Iran) کدام است؟ دانا و توانا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که آدرس سایت شرکت https://www.danavatavana.com/ می باشد. «دانا و توانا» دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و همچنین دارای رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد. «دانا و توانا» همچنین دارای مجوز فعالیت نشر دیجیتال بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

فعالیت های شرکت سئوکار :

سئو , طراحی وب سایت با اصول سئو , آنالیز وب سایت , اندازه گیری رتبه وب سایت , مشاوره رایگان سئو , پشتیبانی سئو , گوگل ادوردز , طراحی سایت فروشگاهی , افزایش رتبه سایت در انواع موتورهای جستجو , سئو سایت حرفه ای , سئو سایت تضمینی , تحویل به موقع سئو سایت , پشتیبانی قدرتمند سئو سایت , افزایش ترافیک با سئو , اثر بخشی هزینه با سئو , برندسازی با سئو , افزایش فروش با سئو , آنالیز سئو سایت , جستجوی کلمه کلیدی برای سئو , آنالیز رقبا در سئو سایت , لینک سازی در سئو , سئو سایت کشورهای خارجی , سئو سایت فروشگاهی , سئو سایت ویدیویی.

بهترین شرکت سئو در ایران

شرکت بهینه سازی سایت و سئو

خدمات بهینه سازی سایت و سئو مورد بسیار مهمی برای شرکت ها می باشد، زیرا شرکت ها از طریق این خدمات در موتورهای جستجو شناخته می شوند. به عنوان مثال در صورتی که شخصی قصد داشته باشد طراحی سایت نماید اولین اقدامی که در این جهت می نماید برای جستجوی شرکت های طراحی سایت است. بنابراین در گوگل جستجو می نماید و معمولا کاربران بر روی نتیجه های ابتدایی و صفحه اول گوگل کلیک می نمایند.
خدمات سئو و بهینه سازی سایت باعث می شود تا مشتریان شما بتوانند شما را از طریق موتورهای جستجو بیابند و به این طریق به کسب و کار اینترنتی شرکت ها رونق داده خواهد شد. طراحی سایت «دانا و توانا» از سال 1395 تا کنون اقدام به طراحی سایت های اینترنتی نموده است و در این مدت تجربه فراوانی در زمینه طراحی سایت و سئو بدست آورده است. نمایش سایت در صفحه اول گوگل دارای دو عملیات می باشد:

1- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو


در این فرآیند سایت به گونه ای طراحی و یا تغییر داده می شود تا توسط موتورهای جستجو به خوبی مرور شود. در این مرحله سایت به صورت استاندارد طراحی شده و در صفحه بندی سایت از دایو استفاده می گردد و سایت پس از طراحی استاندارد سازی w3c می شود تا مشکلی از نظر جستجو نداشته باشد. سیستم آدرس دهی صفحات در این مرحله درست می شود و سایت به صورت بخش به بخش طراحی می گردد. در صورت لزوم در این مرحله از ابزارهای جدید گوگل برای نمایش بهتر سایت در نتیجه های جستجوی گوگل مانند rich snippet در سایت استفاده می گردد. این مرحله بسیار مهم می باشد و می بایست با دقت فراوان انجام شود. تجربه در این مرحله بسیار مهم است زیرا ممکن است در این مرحله کاری انجام شود که به رنک وب سایت صدمه بزند. پس این بخش می بایست توسط متخصص سئو به صورت مستمر نظارت گردد تا مشکلی برای سایت پیش نیاید.

2- معرفی سایت به موتورهای جستجو


کاری که در این مرحله انجام می گیرد آن است که سایت توسط ایجاد بک لینک به موتورهای جستجو معرفی می شود. در صورتی که شما بهترین سایت را داشته باشید ولی اگر نتوانید سایت خود را و صفحات آن را به موتورهای جستجو معرفی ننمایید، سایت شما به خوبی در موتورهای جستجو نمی شود. در این مرحله بر روی کلمات کلیدی سایت بررسی می گردد و پس از بررسی کلمات سایت عملیات ایجاد لینک در سایت های دیگر انجام می شود. پس از انجام این کار سایت در نتیجه های جستجوی موتورهای جستجو نمایش داده می شود.

شرکت سئو دانا و توانا، خدمات برتر سئو سایت ارائه می دهد.


شرکت سئو در تهران، شهرستان و هر استان، خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد. ما در این مجموعه به عنوان یک شرکت سئو سایت در تهران ارئه دهنده خدمات حرفه ای و تضمینی سئو به شما هستیم. افراد زیادی هستند که به عنوان سئوکار در بازار سئو و خدمات اینترنتی مشغول به فعالیت هستند اما شرکت سئو به دلیل داشتن تیم فنی و پشتیبانی قدرتمند سئو سایت برای مشتریان مقرون به صرفه تر و مطمئن تر است.

شرکت سئو سایت کمپانی تیم قوی پشت پروژه شما می گذارد و از همان اول تمام اصول بهینه سازی سایت را روی پروژه پیاده سازی می کند. بحث دیگر تحویل به موقع سئو سایت است که متاسفانه افرادی که به صورت شخصی کار می کنند، خیلی به این موضوع پایبند نیستند. این مدت زمان معمولا 3 الی 4 ماه طول می کشد تا یک سایت به صورت استاندارد و دائمی سئو شود. باز هم بسته به نوع پروژه این زمان می تواند کمتر و بیشتر شود. تیم سئو سایت کمپانی در طول پروژه شما، تمام انرژی خود را برای برطرف سازی مشکلات و قوی سازی وبسایت شما در راستای به روزرسانی های جدید گوگل انجام می دهد.

تیم شرکت سئو دانا و توانا شامل افرادی بسیار با تجربه و فرق التحصیل دانشگاه های برتر کشور هستند و دانش آن ها زبان زد می باشد. این رضایت از چند برابر شدن فروش مشتریان ما پس از اتمام پروسه سئو سایتشان قابل اثبات است. ما در کنار تمام فعایت های تضمینی و سئو سایت حرفه ای که به شما ارائه می دهیم، خدماتی را به عنوان سئو سایت رایگان به صورت آموزش سئو برای شما در نظر گرفته ایم. تمام فعالیت هایی که در این مجموعه انجام می شود، به دلیل آن که شرکت هستیم تحت یک قرارداد رسمی با رضایت طرفین انجام می شود.


شرکت سئو سایت چه فعالیت هایی دارد؟


فعالیت های شرکت سئو در چند دسته قرار می گیرد که توسز شرکت سئو سایت کمپانی به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. اولین فعالیت طراحی سایت بر اساس استانداردهای سئو برای مشتریانی که وبسایت ندارند و یا اصلاح طراحی سایت بر اساس اصول سئو برای مشتریان دارای سایت است. در این مرحله تمام سورس سایت لازم است اصللاح شود و تمام ایرادات در شروع پروژه، شروع به برطرف شدن کند. پس از آن که تمام کدهای غلط تصحیح شد، سئو خارجی آغاز می شود و فعالیت های شبکه های اجتماعی و لینک بیلدینگ آغاز می شود. لازم به ذکر است با کارهایی که در این مرحله انجام می شود، ما نه تنها سایت شما را در گوگل بالا می آوریم، بلکه برندسازی با سئو و شهرت برند شما در فضای مجازی نیز صورت می گیرد. شرکت سئو سایت کمپانی در خدمت شماست. با ما تماس بگیرید تا با خدمات بی نظیر ما آشنا شوید.

سئو سایت چیست؟

سئو سایت به استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های که جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای بدست آوردن جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است، گفته می شود. بهینه سازی سایت باعث ظاهر شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو شده که متعاقبا به رونق کسب و کارها کمک بزرگی خواهد کرد. بهینه سازی سایت باعث می شود هنگامی که کلمات کلیدی شما جستجو شد، وب سایت شما در صفحه نخست موتورهای جستجو ظاهر شود. خدمات سئو در واقع فعالیت هایی است که به دو دسته تقسیم می شود: 1- سئو سایت داخلی 2- سئو سایت خارجی شرکت سئوکار به صورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه های زیادی بوده و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد. هدف ما قراردادن کلمات کلیدی مورد نظر شما جزو رتبه های نخست موتورهای جستجو است.

شرکت سئو سایت، سئو، افزایش رتبه سایت، سئو وب سایت


فرآیند افزایش رتبه وب سایت

بررسی وب سایت و تهیه چک لیستی از کارها در مورد چگونگی افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو با استفاده از تکنیک های سئو.

آموزش سئو

آموزش سئو یکی از خدماتی است که توسط سئوکار ارائه می شود. از کلیه افرادی که علاقمند به آموزش سئو هستند می توانند در دوره های آموزش سئو ثبت نام نمایند.

بهینه سازی سایت

سئو سایت جهت رسیدن به جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است. سئو سایت با هدف افزایش تعداد بازدید کنندگان توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود.

طراحی با اصول سئو سایت

طراحی با اصول سئو سایت در حوزه های کسب و کار مختلف با استفاده از تکنولوژی های جدید با در نظر گرفتن کردن فاکتورهای مهم سئو در طراحی سایت.

مشاوره رایگان سئو سایت

ارائه مشاوره حرفه ای و تصمیم سازی در زمینه بهینه سازی سایت و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه با هدف توسعه کسب و کارهای مختلف.

پشتیبانی سئو سایت

پاسخگویی سریع به پرسش های مشتریان در زمینه بهینه سازی سایت از طریق کانال های ارتباطی مختلف و خدمات پشتیباتی وب سایت و سئو.


چند تذکر:
* هاست نیز در رنک سایت در موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد. در صورتی که هاست خود را از شرکتی دیگری جز هاست «دانا و توانا» تهیه می نمایید مطمئن شوید شرکت هاستینگ شما معتبر باشد و تمامی موارد استاندارد هاستینگ ها را رعایت نماید. زیرا هاست بد ممکن است باعث شود رنک سایت شما به طور کلی در موتورهای جستجو از بین رود.
* در صورتی که طراحی سایت «دانا و توانا» نتواند به تعهد خود عمل نماید، کل مبلغ دریافتی را عودت می نماید.
* در مراحل بهینه سازی سایت کارفرما نیز می بایست با «دانا و توانا» همکاری نماید و مطالب مورد نیاز «دانا و توانا» را در اختیار قرار دهد.
* برای آنکه در نتیجه های جستجوی گوگل باقی بمانید می بایست پیوسته عملیاتی انجام گردد تا رتبه سایت را در موتورهای جستجو حفظ نماید و همچنین آن را ارتقاء دهد.
* پروسه نمایش سایت در صفحه اول گوگل معمولا یک ماه زمان نیاز دارد. البته در برخی موارد این مورد زودتر اتفاق می افتد.


برچسب ها ی شرکت سئو , بهبود سئو سایت , طراحی و سئو سایت , هزینه سئو سایت , آموزش سئو وب سایت , سئو در وب سایت چیست , بررسی سئو سایت , افزایش سئو سایت رایگان , سئو سایت , خدمات سئو , سئو وب سایت , شرکت های seo , بهینه سازی وب سایت , پکیج خدمات سئو , انجام سئو سایت , سئو سایت چیست؟ , سئو سایت شرکتی , آموزش رایگان سئو , اموزش سئو سایت , آموزش سئو قالب وردپرس , سئوی سایت , بهبود سئو سایت وردپرس , آموزش سئو وردپرس , چرا سئو مهم است , بازاریابی سئو چیست , فرایند سئو , سئو سیما , اصول سئو , بهینه سازی سایت , اینتن , خدمات سئو سایت , طراحی سایت و سئو , هزینه سئو سایت وردپرس , بهینه سازی سایت سئو , هزینه طراحی سایت و سئو , سئو ویکی پدیا , آموزش سئو وردپرس pdf , دوره آموزش سئو , مشاهده سئو سایت , راههای افزایش سئو سایت , هدف سئو , سئو داخلی , سئو سازی , سئو در گوگل , سئو روز , بهینه سازی سایت چیست , آموزش های سئو , سئو گوگل , روش های بهبود سئو , سئو رایگان , سئو چیست , سایت سئو , سئو بین , سئو حرفه ای , سئو سایت شما , سئو در طراحی سایت , سئو سایت تضمینی , انجام seo , پکیج سئو , سایت seo , سئو محتوای سایت , تقویت سئو سایت , 7 سئو , بهبود سئو وب سایت , بهبود رتبه و سئو سایت , مراحل سئو سایت , چگونه سایت را سئو کنیم , بررسی کامل سئو سایت , افزایش سئو سایت , alexa , alexa extension , افزایش بازدید سایت , alexa widget , alexa addons , alexa internet , alexa ranking , alexa agency , alexa com google , خرید بازدید سایت , کلیک اول , قیمت سئو سایت , تعرفه سئو سایت , آموزش سئو سایت , سئو و بهینه سازی سایت , سئو سایت رایگان , بهینه کردن سایت , آموزش بهینه سازی سایت , بهینه سازی وب سایت seo , بهینه سازی سایت وردپرس , آموزش رایگان سئو وردپرس , آموزش سئو , بررسی رایگان سئو سایت , چرا باید سایت را سئو کرد , تعریف سئو سایت , سئو کلی سایت , سئو سایت وردپرس , سئو سازی وردپرس , فیلم آموزش سئو وردپرس , شرکت سئو , سئو سایت پزشکی , سئو سايت , سئو سایت قیمت , بهینه سازی سایت چیست؟ , افزايش سئو سايت , سئو (seo) چیست؟ , سئو آموزش , سئو کار , آموزش کامل سئو وردپرس , دانلود فیلم آموزشی سئو به زبان فارسی , آموزش سئوی وردپرس از طریق محتوای بهینه , سئو سایت تک صفحه , سئو حرفه ای وب سایت , آموزش سئو حرفه ای , بهینه سازی و سئو سایت , سئو چیست pdf , اصول سئو چیست , seo چیست pdf , سئو سایت دات نت , انجام خدمات سئو , بهبود رتبه الکسا , کاهش رتبه الکسا , افزایش رتبه الکسا می باشد.