SEO Company - Search Engine Optimization Company - SEO Agency

Best Seo Company - شرکت seo

شما در حال خواندن مقاله" Seo Company - شرکت seo "هستید. در این مطلب ما قصد داریم که به سوالات عمده در این زمینه پاسخ دهیم: , شرکت سئو چیست؟ , شرکت های سئو چه کاری انجام می دهند؟ , چه خدمات سئویی در شرکت سئو بایست وجود داشه باشد؟ , چگونه یک شرکت سئو مناسب انتخاب کنیم؟ و دیگر سوالاتی که ممکن است برای شما در زمینه شرکت های seo پیش بیاید.
در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با شرکت سئو کار و کار هایی که برای سئو انجام می دهند آشنا سازیم. تا بتوانید شرکت سئو کار مناسب را به بهترین شکل ممکن برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

شرکت سئو چیست؟ - Seo Company

یک شرکت سئو یا Seo Company، خدماتی در زمینه بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جستجو ارائه می دهد تا به هر چه بیشتر دیده شدن آن در فضای آنلاین کمک کند. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، فرایندیست که در آن تغییراتی در وبسایت و محتوای آن ایجاد شده تا صفحات سایت، دارای جذابیت هر چه بیشتر برای موتورهای جستجو شوند.

دانا و توانا؛ شرکت سئو تمام عیار برای کسب و کار شما

یکی از زمینه های فعالیت شرکت دانا و توانا طراحی وب می باشد و در صورتی که در گوگل عبارات کلیدی مرتبط به فعالیت این شرکت نظیر "بهترین شرکت سئو" ، "بهترین شرکت سئو در تهران" ، "بهترین شرکت seo سئو" ، "بهترین شرکت سئو SEO حرفه ای در تهران " ، "بهینه سازی وب سایت در تهران" را جستجو نمایید می توانید دانا و توانا را در صفحه اول گوگل بیابید.

ما در دانا و توانا مجموعه عملیاتی به نام سئو و بهینه سازی وب سایت را بر روی سایت های خود انجام داده ایم تا مشتریان ما بتوانند با جستجو در گوگل که پر کاربردترین موتور جستجو می باشد شرکت ما را بیابند.


شرکت سئو چیست؟ - Seo Company

مهمترین فایده در استفاده از خدمات یک شرکت سئو (Best SEO Companies & Services - Top Search Engine Optimization Companies) مانند دانا و توانا، کمک گرفتن از تجربه آنها در کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوهاست. کارشناسان سئو دانا و توانا می دانند که چه کارهایی بایست در وب سایت شما انجام شود تا ترافیک کسب شده از موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ افزایش یابد.


آیا نیاز به شرکت سئو و بهینه سازی سایت دارید؟

هر چه وب سایت شما بهتر برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بهینه شده باشد، احتمال کسب رتبه بالاتر صفحات سایت در نتایج جستجو بیشتر می شود. به عبارت دیگر رتبه سایت به ازای جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات کسب و کارتان افزایش می یابد.

بهترین شرکت های سئو با وبسایت شما همانند وب سایت خود رفتار می کنند. این مسئله بدین معنیست که آنها تصمیماتی در مورد سئو سایتتان می گیرند که بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را برای شما به ارمغان بیاورد. چنین شرکت هایی به سایت شما از زوایای مختلف نگاه کرده تا از کسب بهترین نتایج از سئو سایت، اطمینان حاصل کنند.

یک شرکت سئو به استخدام متخصصین امور مختلف در زمینه بهینه سازی سایت می پردازد. این متخصصین سئو خدمات گسترده ای را از جمله بررسی سایت، انتخاب استراتژی سئو مناسب برای سایت و همینطور تاکتیک های موثر برای کمک به اهداف کسب و کارتان به شما ارائه می دهند.

تضمین رتبه سایت شما در گوگل توسط شرکت سئوکار

طبق این مقاله گوگل تضمین رتبه شما در گوگل توسط شرکت سئوکار فرآیندی اشتباه می باشد و هیچ شرکت سئوکاری نمی تواند رتبه شما را در موتور جستجو تضمین نماید و بنابراین ما نیز در دانا و توانا تضمین جایگاه شما را در گوگل نمی دهیم.

طبق مقاله آیا به یک شرکت سئو کار نیاز دارید نوشته شده توسط شرکت گوگل هیچ شرکت و یا فردی نمی تواند جایگاه شما را در موتور جستجو تضمین نماید.

یک شرکت سئو چه کارهایی انجام می دهد؟

شرکت سئو تیمی متشکل از نیروهای باتجربه، کارآزموده، تحصیل کرده، آشنا با امور وب و کاملا آموزش دیده برای اعمال مختلف سئو می‌باشد که دیده شدن در گوگل را هدف اصلی خود قرار داده اند. اهداف شرکت سئو متفاوت است؛ اما ما در تیم سئو دانا و توانا همواره یک رویکرد مشترک را در انجام وظایف خود در نظر داشته ایم: بهینه سازی وب سایت شما گویی که در حال سئو وب سایت شخصی خودمان هستیم! رویکردی که باعث شده است از هیچ تلاشی برای بهینه شدن وب سایت ها مضایغه نکنیم و تا کنون نیز رضایت مشتریان از خدمات سئو دانا و توانا گویا همین رویکرد بوده است.
شرکت سئو برای شروع فرآیند بهینه سازی وب سایت امور زیر را انجام می‌دهد:
• طراحی مجدد وب سایت : طراحی مجدد سایت در اغلب موارد به دلیل به روز نبودن وب سایت یا استاندارد نبودن کد ها صورت می‌گیرد.
• بازبینی اساسی کدها : حتی اگر شرکت سئو طراحی مجدد سایت را چندان ضروری نداند لازم است به بازبینی اساسی کدها بپردازد تا هدف اصلی سئو راحت تر محقق شود.
• حذف یا بازسازی لینک ها : اگر تیم سئو دانا و توانا تشخیص دهد که وب سایت شما حاوی لینک های مضر و بی‌کیفیت است تعمیرات کد را آغاز می‌کند. تعمیر کد مقدمه آغاز فعالیت شرکت سئو خواهد بود.
• ساخت لینک ها : سئو مثل بازی فوتبال در زمین چمن است و لینک به منزله چمن آن! بدون لینک هیچ سایتی ارزش نمی‌یابد.
• نظارت بر برند : اگرچه با سئو نظارت بر برند ممکن می‌شود اما می‌توانید خدمات برندینگ سئو دانا و توانا را به صورت اختصاصی و جداگانه تجربه کنید.

بسیاری از صاحبین وب سایت ها در درک ماهیت شرکت های سئو عاجز هستند و نهایتا تصور می کنند که متخصصین این شرکت ها در حال شعبده بازی می باشند.

بهره گیری از خدمات یک شرکت سئو معتبر بسیار مهم است. چرا که 93 درصد تجربه های آنلاین از یک جستجو آغاز شده و طبق آمارها حداقل 47 درصد کاربران تنها بر روی سه نتیجه اول نتایج جستجو کلیک می کنند.

اگر دقت کرده باشید ما از صفت معتبر برای یک شرکت سئو خوب استفاده کردیم. چرا که در دنیای آنلاین دو نوع سئو وجود دارد: سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه. منظور از سئو کلاه سفید، کسب نتیجه از طریق تلاش و روش های درست است. سئو کلاه سیاه نیز به تکنیک هایی گفته می شود که از طرق نا مناسب و غیر قانونی موجب افزایش رتبه سایت شما می گردند. اما نتایج به دست آمده خیلی دیری نمی پاید که از بین می روند. همچنین این روش ها موجب آسیب جدی به سایت شده و حتی ممکن است چنین وب سایت هایی برای مدت زمان زیادی از طرف گوگل جریمه شوند.

اما در سئو کلاه سفید چه می گذرد؟ گوگل در رتبه بندی سایت ها حداقل از 200 فاکتور استفاده می کند. مهمترین این موارد که با سئو کلاه سفید در ارتباطند، عبارتند از:

 • امنیت وب سایت
 • موبایل فرندلی بودن وب سایت
 • سرعت بارگذاری وب سایت
 • استفاده از داده های ساختار یافته
 • کیفیت محتوای صفحات
 • طول محتوای صفحات
 • حضور در شبکه های اجتماعی
 • داشتن بک لینک های با کبفیت
 • بهینه سازی تصا.یر سایت

شرکت های سئو معتبر به بررسی این عوامل پرداخته و نسبت به بهینه سازی آنها اقدام می کنند.

سه واحد اصلی شرکت سئو

اگرچه سئو دانا و توانا خدمات دیگری را به عنوان زیرمجموعه سئو و در قالب بازاریابی اینترنتی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و... انجام می‌دهد اما عمده فعالیت ما شامل بازاریابی محتوا، بهینه سازی لینک ها و آنالیز وب سایت به صورت مداوم با ابزار سئو است. این حوزه در سه واحد مستقل زیر در شرکت سئو سازماندهی می‌شود:
• تولید محتوا
• سئو On-page
• سئو On-page

سئو دانا و توانا : شرکت سئو ایده آل شما

برای این که جایگاه آنلاین شما در گوگل تثبیت شود نیاز به انتخاب بهترین شرکت سئو دارید. برای گزینش کمپانی معتبر سئو اولا می‌توانید به نتایج خود گوگل اعتماد کنید؛ چرا که گوگل بهتر از هرکسی می‌تواند محبوبیت شرکت سئو و خدمات آن را بر اساس جستجو های انجام شده به شما نشان دهد. ثانیا می‌توانید به نمونه کار ها اعتماد کنید. وب سایت های بزرگی تا کنون از مشتریان سئو دانا و توانا بودند و با برنامه ریزی‌های دقیق تیم ما به وضعیت مطلوبی در بین رقبا رسیدند.
انتخاب بهترین سرویس دهنده سئو آسان نیست؛ اما بعد از انتخاب صحیح خود می‌توانید با خیال آسوده اطمینان داشته باشید که شرکت سئو عناصر وب سایتتان را هدف می‌گیرد و با همکاری خود شما از مدرن ترین روش‌های موجود برای بالا آمدن وب سایتتان بهره می‌گیرد.
راه دوری نروید! شرکت سئو معتبر شما پیش روی شما قرار گرفته است. همین امروز برای بهره مندی از خدمات سئو و مشاوره سئو سایت خود با ما ارتباط برقرار کنید.

چه مواردی در قرارداد با یک شرکت سئو می بایست درج شوند؟

شرکت های سئو با استفاده از خدمات خود به پیاده سازی فاکتورهای سئو می پردازند. یک شرکت سئو خوب می بایست در قرارداد خود نسبت به درج موارد زیر اقدام کند:

 1. آنالیز ساختار سایت
 2. آنالیز محتوای سایت، شامل آنالیز نرخ تبدیل
 3. آنالیز سئو خارجی
 4. بهینه سازی کدهای سایت
 5. بهینه سازی محتوای سایت
 6. بهینه سازی فاکتورهای سئو خارجی

1. آنالیز ساختار وب سایت

با اینکه گوگل و سایر موتورهای جستوی بزرگ ماند بینگ مدام اعلام می کنند که محتوای سایت می بایست برای کاربران آن بهینه شود، اما قبل از اینکه محتوا در دسترس کاربران قرار گیرد می بایست ابتدا به خوبی در دسترس موتورهای جستجو قرار گرفته و ارزیابی شود. فعالیت های تیم سئو دانا و توانا در این راستا عبارتند از:

 • HTTP یا HTTPS: وجود s در انتهای HTTPS بیانگر امن بودن سایت شماست. حتی اگر تراکنش مالی در سایت شما انجام نمی شود، می بایست نسبت به امن کردن آن اقدام کنید، چرا که گوگل امتیاز خوبی به چنین وب سایت هایی در رتبه بندی می دهد.
 • راه اندازی آنالیتیکس: ما به دنبال آنالیز ترافیک سایت هستیم. اگر از آنالیتیکس تاکنون استفاده نکرده باشید، ما آن را بر روی سایت شما نصب و از داده های آن برای بررسی منشا ترافیک سایت استفاده می نماییم. این نتایج به ما کمک می کند تا در سئو سایت بهتر عمل کنیم.
 • Robots.txt: این فایل برای جلوگیری از پایش آدرس های سایت و ایندکس آنها استفاده می شود. تنظیم صحیح این فایل از جمله فعالیت های ما است.
 • خطاهای سایت: این گونه خطاها سیگنال هایی به موتورهای جستجو می فرستند، مبنی بر اینکه سایت شما دارای اعتبار کاغی می باشد. خطاهای رایج شامل خطای 404، محتوای تکراری، عنوان صفحه تکراری، صفحات بدون عنوان و صفحاتی که توسط robots.txt از پایش آنها جلوگیری شده می باشند.
 • وضعیت ایندکس: صفحاتی که توسط پایشگرهای گوگل مشاهده و ایندکس شده در نتایج جستجو مشاهده می گردند. در نتیجه می بایست از کیفیت بالایی برخوردار بوده تا موجب رتبه بالاتر وکسب ترافیک بیشتری برای سایت شوند.
 • نقشه سایت: نقشه سایت XML شامل لیستی از صفحات است که جهت ایندکس شدن به موتورهای جستجو معرفی می شود.
 • سرعت بارگذاری سایت: تجربه کاربری برای موتورهای جستجو کاربران مهم بوده و ازین رو به آن بایست توجه ویژه ای کرد. سرعت سایت از جمله فاکتورهاییست که می بایست برای بهبود تجربه کاربری نسبت به بهینه سازی آن اقدام نمود.
 • داده های متا: وجود عناوین صفحه، دیسکریپشن و محتوای تکراری همگی بر روی سئو و رتبه سایت در نتایج جستجو تاثیر منفی گذاشته و نرخ کلیک را کاهش می دهند. اطمینان از بهینه بودن داده های متا موجب شانس بیشتر در کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجو می شود.
 • نرخ تبدیل: تیم دانا و توانا به دنبال مشکلاتی در تجربه کاربری می گردد که موجب کاهش فروش سایت شده است. به عنوان مثال ما با استفاده از اجرای تست های A/B و همینطور تکیه بر روی استانداردها، به شکلی که بیشترین نرخ تبدیل را برای سایت شما به همراه خواهد داشت پی خواهیم برد.

بعد از اجرای مسائل فنی قدم به مرحله بعد می گذاریم.

2. آنالیز محتوا

اینجاست که سایر اعضای تیم سئو وارد می شوند. در این مرحله محتوای سایت به دقت مورد آنالیز قرار گرفته و تعدادی از مشکلات مربوط به این قسمت از سایت ظاهر می شوند:

 • سازگاری با جستجوی صوتی
 • کلمات کلیدی که به اشتباه هدفگذاری شده اند
 • محتوای ضعیف برای کسب رتبه
 • مشکلات مرتبط با محتوای تکراری
 • صفحات نا معتبر
 • وجود نا هماهنگی در اطلاعات مربوط به تماس با شما
 • و سایر موارد

محتوای سایت مهمترین قسمت سایت می باشد که موجب جذب کاربران به آن و تبدیل آنها به مشتری می گردد. بنابراین پس از گرفتن ایده ای از محتوای حال حاضر سایت، در مورد ساختار برنامه سئو سایت تصمیم گیری می کنیم.

همچتین ما یک بررسی جامع درباره کلمات کلیدی سایت انجام داده تا به بهترین فرصت ها برای کسب رتبه بالاتر در نتایج جستجو و همینطور کسب مشتریان بیشتر برسیم.

3. آنالیز سئو خارجی

قسمت اعظم موفقیت های سئو سایت شما در خارج از سایت از جمله در وب سایت های نقد و بررسی، وبلاگ های مرتبط با حوزه صنایع و دیرکتوری های آنلاین اتفاق می افتد. خبر خوب اینجاست که اگر شما در فضای آنلاین دارای محبوبیت بوده و نقدهای مثبت زیادی از کاربران خود کسب کرده باشید، کسب رتبه در کلمات کلیدی مرتبط با آن آسان است. خبر بد در این شرایط اینست که نقدهای منفی زیادی جدا از خوب یا بد بودن کیفیت خدمات رسانی خود، از کاربران دریافت کرده باشید.

بنابراین ما بعد از جستجوی جامع درباره وب سایت شما به این موضوع توجه می کنیم که دیگران درباره شما چه می گویند. این موضوع شامل اشاراتیست که به شما در سایر وب سایت ها می گردد. اگر نقدهای منفی در این زمینه بیابیم، به شما نشان می دهیم که چگونه به آنها پاسخ داده تا نظر کاربران را بتوانیم در مورد وب سایتتان عوض کینم. هدف ما اینست که اعتبار بالاتری برای شما در فضای آنلاین ایجاد کنیم تا کاربران به شما اعتماد بیشتری کنند. برای رسیدن به چنین هدفی از ابزارهای زیر استفاده می کنیم:

 • افزای ترافیک طبیعی (ترافیک کسب شده از نتایج جستجو)
 • محتوای متناسب با مکان شما
 • عنوام و دیسکریپشن مستقل برای هر یک از محصولات و خدمات سایت
 • اطلاعات تماس یکسان در تمام صفحات سایت
 • نقدهای صحیح به همراه داده های ساختار یافته مناسب
 • لیست کردن سایت در دیرکتوری های معتبر
 • بهینه سازی نسخه موبایل سایت
 • افزایش آتوریتی سایت

شما مطمئنا پس از اجرای تمهیدات فوق، از مشاهده نتایج به دست آمده متعجب خواهید شد. چرا که توجه به این نکات موجب ارتقای حضور شما در فضای آنلاین می گردد.

4. بهینه سازی کدها و ساختار سایت

در بعضی مواقع مشاهده می شود که کدها و ساختار سایتتان در وضعیت خوبیست و تنها نیاز به اجرای چند ترفند بهینه سازی است. بیایید واقع گرا باشیم، چرا که هیچ ساختاری ایده آل نبوده و همواره مواردی هر چند کوچک برای بهینه سازی بهتر وجود دارند. هنگامی که بهینه سازی کدها و ساختار سایت را به تیم شرکت سئو دانا و توانا می سپارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که این کار را به دست یک تیم متخصص سپرده اید و از این بابت می تواندی آسوده خاطر باشید. در حالت کلی مهمترین کارهایی که ما در این فاز از سئو سایت پیاده سازی می کنیم عبارتند از:

 • بهینه سازی ساختار هدایت کاربران سایت برای اطمینان از یافتن مطاب مورد نظر کاربران توسط آنها
 • پاک سازی کدها از موارد اضافه برای هر چه سریعتر کردن بارگذاری سایت
 • رفع خطاها برای پایش هر چه بهتر ربات های گوگل در سایت
 • ساخت یک نقشه سایت برای یافتن هر چه سریعتر صفحات جدید توسط ربات های گوگل
 • اضافه کردن لینک های داخلی در صفحات برای جا به جایی هر چه ساده تر کاربران در سایت

5. بهینه سازی محتوای صفحات

محتوا پادشاه است و در فاز نگهداری از سایت، این مسئله یک فرایند یکباره محسوب نمی شود. تنها تولید محتوا برای صفحات فرود و رد شدن از این مرحله کافی نیست. برای کسب ترافیک بیشتر در سایت و همینطور ارتقا رتبه آن در نتایج جستجو، می بایست به صورت منظمی دست به تولید محتوا زده و وب سایت را با محتوای جدید بروزرسانی کنید. تیم سئو دانا و توانا در این راستا کارهای زیر را انجام می دهد:

 • پاک کردن یا دوباره نویسی محتوای تکراری
 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در عنوان صفحه در جهت کسب رتبه بهتر
 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی و عبارت متشابه با آن در صفحات فرود سایت
 • ساخت صفحات فرود جدید برای کسب کاربران بیشتر
 • اضافه کردن تصویر و استایل دهی به صفحات سایت برای افزایش هر چه بیشتر نرخ تبدیل

6. بهنیه سازی فاکتورهای خارجی

حضور خارجی سایت نیز همانند فاکتورهای داخلی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا ما دست به انجام کارهای زیر می زنیم:

 • استفاده از تاکتیک های سئو محلی برای ارتقا جایگاه سایت شما متناسب با کلمات کلیدی مرتبط
 • یافتن دیرکتوری های مرتبط با حیطه کسب و کار شما و بروزرسانی اطلاعات تماس شما در آنها
 • یافتن دیرکتوری های آنلاین برای درج اطلاعات سایت شما
 • ثبت محتوا در مورد خدمات و محصولات شما در وبسایت های معتبر
 • یافتن وبلاگ های مرتبط با حیطه کسب و کارتان که رقیب شما محسوب نمی شوند برای نوشتن پست مهمان در وبلاگشان
 • کسب بک لینک از وب سایت های معتبر برای افزایش آتوریتی سایت

7. آنالیز های پیوسته

بهینه سازی وب سایت چیزی فراتر ار اعمال این تغییرات در سایت است. پروسه ایجاد تغییرات در سایت وقتی تکمیل می شود که توام با آنالیز داده های مرتبط باشد. کاری که ما در دانا و توانا انجام می دهیم، پیگیری نتایج، تست های مداوم، اجرای ترفند ها و تکرار همه این موارد به صورت دائمیست. در این پروسه ما دست به اقدامات زیر خواهیم زد:

 • بررسی رتبه، ترافیک، نرخ تبدیل در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه
 • استفاده از این داده ها برای تشخیص بهترین آیتم برای بهینه سازی بیشتر

آیا می بایست یک شرکت سئو استخدام کنیم؟

اگر میخواهید به هر یک از اهدافی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، دست یابید بدون هیچ اما و اگری می بایست دست به استخدام یک شرکت سئو برای وب سایت خود کنید. استخدام یک شرکت سئو موجب رسیدن به اهداف زیر می شود:

 • رشد کسب و کار
 • هر چه بیشتر دیده شدن وب سایت
 • داشتن تماس بیشتر از طرف کاربران
 • افزایش فروش و درامد
 • ایجاد تفاوت در بین شما و دیگر رقبایتان
 • تضمین موفقیت کسب و کارتان در آینده
 • سبقت گرفتن از رقبا در نتایج جستج

چه زمانی به خدمات یک شرکت سئو نیاز پیدا می کنیم؟

طبق نظر گوگل هر زمانی که احساس به ضرورت استخدام سئوکار کردید، بهتر است هر چه زودتر به انجام این کار اقدام کنید. یکی از بهترین زمان ها برای استخدام شرکت سئو، هنگام طراحی مجدد یا برنامه ریزی برای پیاده سازی یک سایت جدید است. بدین شکل شما می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به شکلی طراحی شده که از ابتدا برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است.

با اینکه نتایج فوری و بسیار خوبی را می توان در چنین زمان هایی از سئو دریافت نمود، اما این بدین معنی نخواهد بود که وب سایت هایی با قدمت زیاد شانسی برای موفقیت ندارند. چنین وب سایت هایی نیاز به تاکتیک های سئو متفاوتی خواهند داشت.

همچنین شما در مواردی که با افت شدید ترافیک رو به رو می شوید نیز ممکن است به دنبال یک شرکت سئو بروید. این مورد اغلب در هنگام تغییر در الگوریتم های گوگل اتفاق می افتد و در چنین مواقعی نیاز است که نسبت به استراتژی سئو سایت توجه دوباره ای کرده تا ترافیک سایت مجددا به حالت قبل بازگردد.

چگونه بهترین شرکت سئو را متناسب با نیازهایمان بیابیم؟

همکاری های سئو به شکل دراز مدت است و می بایست از همان ابتدا بدانید که در حال استخدام چه کسانی هستید. آیا مطالبی را که درباره سئو کلاه سیاه عرض کردیم را به خاطر می آورید؟ شرکت سئو منتخب شما نبایست به هیچ وجه از این گونه تکنیک ها استفاده کند.

همه شرکت های سئو یا تولیدکنندگان محتوا به قول های خود درباره افزایش ترافیک، کسب رتبه بهتر و فروش بیشتر عمل نمی کنند. از کمپانی های سئویی که قول موارد زیر را می دهند جدا پرهیز کنید:

 • کسب رتبه یک شبه
 • دو برابر کردن ترافیک در مدت زمانی کوتاه
 • افزایش ترافیک فوری
 • درج تعداد زیاد بک لینک
 • سئو تضمینی
 • زمان کاملا مشخص برای رسیدن به نتیجه

اگر به دنبال قول هایی این چنینی هستید، به راحتی آنها را می یابید، اما شک نکنید که خیلی زود و بعد از آنکه به نتایج مورد نظر نرسیدید، از بستن قرارداد با چنین شرکت هایی پشیمان خواهید شد.

نشانه های سئو کلاه سیاه

وجود سئو کلاه سیاه در زمانی که شرکت سئو به شما قول افزایش رتبه مشخصی را در ازای زمان مشخصی به شما می دهد، کاملا مشهود است. سئوکارهایی که متاسفانه در کسب و کار ما موجب ایجاد بدبینی برای کاربران شده اند، اغلب با شبیه سازی قصد دارند که رتبه های یک شبه برای وب سایت کاربران کسب کنند. این گونه شرکت های سئو از تکنیک های زیر استفاده می کنند:

 • خرید حجم عظیمی از بک لینک
 • استفاده از برنامه های کامپیوتری برای تولید صدها صفحه بی ارزش
 • استفاده از محتوای تکراری و کپی شده از سایر سایت ها

ما به هیچ وجه نمی گوییم که این روش ها کار نمی کنند، بلکه در اغلب مواقع نتایجی هم به دست می آید. مشکل در اینجاست که این بازی موش و گربه با گوگل، راه به جایی ندارد و گوگل پس از شناسایی هر کدام از این گونه شبیه سازی ها، تاثیر آنها را از بین می برد. تنها مسئله زمان است که گوگل بالاخره دیر یا زود به آن می رسد.

اگر تاکنون از تکنیک های سئو کلاه سیاه در وب سایت استفاده ننموده اید، ازین پس همین رویه را ادامه دهید. اما اگر از چنین تکنیک هایی در سایت استفاده نموده اید، از یک شرکت سئو معتبر کمک گرفته تا اثرات سئو کلاه سیاه را در سایت پاک کند. ریسک جریمه گوگل را به هیچ وجه نپذیرید.

قبل از استخدام یک شرکت سئو چه سوالاتی را از آنها بپرسیم؟

قبل از استخدام یک شرکت سئو نگاهی به نقدهایی که از آنها شده است بیندازید. اگر افراد زیادی مشکلاتی در کار با آنها داشته اند، پس یک جای کار می لنگد. به محتوای صفحات سایت شرکت های سئو دقت زیادی کنید. شرکت هایی که تنها صفحات فرودی برای جذب مشتری داشته و هیچ گونه محتوایی از تجربه خود در وبلاگ سایتشان ندارند، خیلی قابل اطمینان نیستند. اغلب وب سایت هایی که از بخش آموزش سئو قوی برخوردارند، شرکت هایی هستند که از دید کلاه سفید به سئو نگاه کرده و کاملا قابل اعتمادند. همچنین پرسش های زیر نیز می تواند راهگشای شما در انتخاب شرکت سئوکارتان باشد.

 • قرارد سئو سایت چگونه است؟ شامل چه چیزهایی بوده و چگونه پایان می یابد؟
 • فرایند کنسل کردن قرارداد به چگونه است؟ بسیاری از قرارداد های سئو دارای بخش مشخصی برای انتهای خود ندارند.
 • چگونه می توانیم با شما ارتباط برقرار کنیم؟ انتظارات خود را از ابتدا مشخص کرده تا در ادامه مایوس نشوید.
 • آیا من دسترسی کاملی به وب سایت و اکانت آنالیتیکس آن دارم؟ اطلاع از اینکه چه کسانی به سایت دسترسی دارند، کمک کننده است.
 • آیا من صاحب وبسایت خودم هستم؟ بعضی از شرکت های سئو به شرط ساخت رایگان سایت، مالکیت آن را مال خود می کنند تا در صورتی که کنسل شدن قرارداد، شما هیچ حقی برای صاحب شدن آن نداشته باشید. اکیدا از بستن چنین نوع قراردادهایی پرهیز کنید.
 • آیا گارانتی برای سئو وجود دارد؟ یک شرکت سئو خوب چنین کاری انجام نمی دهد. همانطور که در مطلب سئو تضمینی نیز بیان کردیم، به خاطر احتمال تغییرات گسترده در الگوریتم های گوگل و همینطور متفاوت بودن شرایط هر سایت، تضمین نتایج کاری غیر ممکن است. اگر با شرکتی صحبت می کنید که همه چیز را از ابتدا تضمین می کند، اکیدا توصیه می کنیم که از آنها دور شوید.
 • آیا برای وب سایت هایی مشابه با سایت ما نیز کار کرده اید؟ این مورد می تواند در بعضی مواقع بسیار حیاتی باشد. کسب و کارهای مختلف، نیازهای سئو متفاوتی دارند. این مسئله بدین معنیست که پیدا کردن یک شرکت سئو که قبلا در حیطه کسب و کار شما فعالیت کرده است، می تواند بسیار به شما در پیشرفت سایتتان کمک کند.
 • چه گزینه های اختیاری در قرارداد وجود دارد؟ چگونه بودجه مناسب برای سئو را پیش بینی کنم؟ این مورد به نقطه شروع شما، اهداف، میزان رقابت و توانایی های ذاتی کسب و کار شما وابسته است.
 • هزینه های جانبی سئو کدامند؟ در هنگام قرارداد مشخص کنید که هزینه مورد نظر صرف چه کارهایی شده و احیانا چه هزینه جانبی دیگری را ممکن است در آینده باید بپردازید. در غیر این صورت بعد از چند ماه کار با این جمله مواجه می شوید که "شما هزینه این کار را پرداخت نکرده اید".
 • تکنیک های سئو شما در حال حاضر چیست و این تکنیک ها نسبت به چند سال اخیر چه تغییراتی داشته است؟
 • چند وقت است که در حیطه سئو فعالیت می کنید؟
 • در طول قراردادمان چه گزارشاتی به من ارائه خواهید داد؟

تصورات غلط رایج درباره شرکت های سئو کدامند؟

اطلاعات اشتباه بسیاری درباره سئو و شرکت های سئو وجود دارد و تکیه بر این گونه اطلاعات موجب کسب نتایج ضعیف خواهد شد. بعضی از معروف ترین تصورات اشتباه در این باره عبارتند از:

 • فرایندهای سئو می توانند کاملا به صورت اتوماتیک دربیایند. بسیاری از کمپین های سئو دارای اصول مشابهی هستند، اما هر کسب و کاری در حالت کلی نیاز به یک برنامه سئو متناسب با خود دارد. با اینکه ممکن است بعضی کارها را به صورت اتوماتیک انجام داد، اما تدوین استراتژی سئو سایت چیزیست که می بایست به صورت خاص برای شما طراحی شود.
 • اندازه شرکت سئو نشانگر اعتبار آنهاست. این موضوع شاید نشاندهنده موفق شدن آنها در بعضی از پروژه هایشان باشد، اما اینکه چه درصدی از کل پروژه ها به موفقیت رسیده اند، اهمیت بسیار بیشتری دارد.
 • شما می توانید یکبار سایت را سئو کرده و کار تمام است. سئو به هیچ وجه یک اقدام یکباره نیست. هیچ شعبده بازی یا فرمول مشخصی برای سئو وجود ندارد. سئو استراتژیست که می بایست پیاده سازی، تست، ویرایش و مجددا تکرار شود.
 • یک وب سایت زیبا نشان دهنده موفقیت سایت است. فردی که در زیر زمین خانه خود مشغول است می تواند با کمی تلاش یک وب سایت بسیار زیبا طراحی کند. این مسئله بدین معنی نخواهد بود که صاحب چنین وب سایتی قادر به ارائه کمپین های سئو مناسب به شماست.
 • اگر چیزی در یک ماه اول اتفاق نیفتد. پس یک جای کار می لنگد. سئو برای اجرا و کسب نتیجه، نیاز به زمان دارد. با اینکه ممکن است در ماه اول نتایجی را مشاهده کنید، اما می بایست خود را برای یک بازی بلند مدت آماده نگه دارید. ماه های اول صرفا زمانی برای پیاده سازی مسائل بنیادیست. از این پس می باشد که تکنیک های سئو می بایست در قالب یک استراتژی اجرا شده تا بتوانیم رشد وب سایت را نظاره کنیم.

ضوابط و قوانین شرکت سئو

شرکت سئو معتبری همچون سئو دانا و توانا اگر بخواهد فعالیت قابل قبول و با ثباتی از نظر گوگل داشته باشد لازم است باید ها و نباید‌هایی در کار خود تحت نظر داشته باشد. این نکات همان سئو کلاه سیاه است که در حوزه کاری سئو دانا و توانا به هیچ وجه قرار نمی گیرد.
• خرید عمده لینک از چندین وب سایت به صورت تصادفی
• استفاده از برنامه‌های کامپیوتری برای بهینه سازی کدها
• استفاده از محتوای تکراری و غیراختصاصی
به همین دلیل است که خدمات واقعی سئو هیچ گاه رایگان یا ارزان نمی شود و در حقیقت سئو ارزان وجود خارجی ندارد! اگر تمام نتایجی که به دنبال جستجو سئو در گوگل مشاهده می‌کنید چندان قابل اعتماد نیستند به دلیل عدم رعایت همین خط قرمز ها یا ضوابطی است که شرکت سئو باید نسبت بدان پایبند بماند. ضمنا شرکت سئو خدمات خود را به صورت شفاف در ابتدا همکاری تشریح و مشخص می نماید و هیچ گونه مسئولیتی بابت تغییرات رنک در مدت زمان کوتاه وتحول در میزان ترافیک سایت نمی‌پذیرد.


تصمیم گیری نهایی

انتخاب شرکت سئو کاری نیست که بخواهید تنها از روی بی حوصلگی و بدون بررسی همه انتخابهای خود انجام دهید. در عین حال نیز این گزینه ای نیست که که بخواهید خیلی آن را به عقب بیندازید. هرچه دیرتر وارد فضای آنلاین شوید، رقبای شما فرصت بیشتری خواهند داشت تا وب سایت خود را در نتایج بالای جستجو قرار دهند.

اهداف خود را مشخص کنید، پروپوزالی از پیشنهادات شرکت های مختلف جمع آوری کرده و سپس با توجه به نیازهای خود دست به انتخاب شرکت سئو بزنید. با این روش می توانید مطمئن باشید که بهترین تصمیم را گرفته و تنها می بایست منتظر مشاهده نتایج مثبت باشید.

شرکت سئو دانا و توانا همواره در خدمت وب سایت های مختلف بوده و متناسب با هر نوع سایتی می تواند به نیازهای سئو آنها پاسخ جامعی دهد. تنها کافیست که همین الان با ما تماس گرفته و از مشاوره سئو با کارشناسان ما بهره مند شوید.


برچسب های خدمات Seo Company , SEO چیست؟ سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد. سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که معادل کلمه SEO است. , (Search Engine Optimization & SEO Services). , , SEO Company - Search Engine Optimization Company - SEO Agency , What does SEO do for a company? , Who is the best SEO company? , How do I choose a good SEO company? , Best SEO Companies & Services , SEO Services Company , SEO Company | SEO Services - Search Engine Optimization , What Does An SEO Company Do? , What Is an SEO Company? , Danavatavana Search Engine Marketing Company - SEO Company , SEO Danavatavana | Top SEO & Digital Marketing Services Company , The Big SEO Company , Firm SEO Services , Best SEO Companies & Top SEO Services , Danavatavana SEO Company | Search Engine Marketing Services , Danavatavana SEO & Digital Marketing Company , Online Marketing SEO Company | Internet Marketing , SEO Company Services in Tehran , SEO for Startups & Small Businesses , SEO Company in Tehran | SEO Services Agency , SEO Corporate , Website Optimization Company , iranian(Persian) SEO Company , seo company websites , seo agency , seo company iran , seo service , consulting with an SEO company , Top Seo Company In Iran(Tehran) , می باشد.