"ریپورتاژ" یا "رپرتاژ" یا "رپورتاژ" یا "reportage" چیست؟

شما در حال خواندن مقاله"ریپورتاژ" یا "رپرتاژ" یا "رپورتاژ" یا "reportage" یا "رپورتاژ آگهی" چیست هستید؟

براستی رپورتاژ چیست؟ رپورتاژ آگهی دقیقاً به چه معناست ؟ مفهوم دقیق رپورتاژ , ریپورتاژ , رپرتاژ , رپورتژ , reportage , رپورتاژ آگهی , رپورتاژ خبری , رپرتاژ چیست , معنی رپورتاژ چیست , معنی واژه رپورتاژ , رپورتاژ در گوگل , رپورتاژ آگهی رایگان را با شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا بررسی می کنیم.

"ریپورتاژ" یا "رپرتاژ" یا "رپورتاژ" یا "reportage" به چه معناست؟

رپورتاژ آگهی چیست؟ قبل از هرچیزی ممکن است برای شما سوال باشد که رپورتاژ آگهی دقیقاً به چه معناست ؟ در جوابتان به زبان ساده باید بگوییم که منظور از تبلیغ رپورتاژ این است که تبلیغ شما در قالب تصاویر و توضیحات کامل همراه با لینک بعنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود. رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می شود که در قالب گزارش ارائه شود.

در ادامه معني رپرتاژ چيست , معني كلمه رپورتاژ چيست , رپرتاژ خبری چیست , نمونه رپورتاژ خبری , قیمت رپورتاژ خبری , رپرتاژ آگهی چیست , رپرتاژ چيست , رپرتاژ به چه معناست را با هم دنبال می کنیم


بهترین شرکت ارائه کننده خدمات رپورتاژ | در تهران

رپورتاژ یکی از به روزترین روش های برند سازی و بازاریابی است و می تواند تاثیر مثبتی بر سئو سایت شما داشته باشد. ریپورتاژ دانا و توانا، ارائه کننده خدمات رپورتاژ آگهی و برگزاری نشست های خبری (رپورتاژ خبری ) به کمک رسانه های مطبوعاتی قدرتمند در ایران می باشد.

پس انتشار خبر و رپورتاژ آگهی در معتبرترین سایت های خبری ایران در کوتاه ترین زمان ممکن و رقابتی ترین قیمت های بازار را از شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا بعنوان بهترین شرکت ارائه کننده خدمات رپورتاژ در تهران بخواهید.

بهترین شرکت ارائه کننده خدمات رپورتاژ

رپورتاژ چیست ؟ مفهوم دقیق رپورتاژ و تاثیر آن در سئو سایت

آیا حقیقتا رپورتاژ اگهی بهترین نوع لینک سازی ست؟ آیا تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو سایت فروشنده و رتبه سایت سفارش دهنده زیاد است ؟

وب مستران و مدیران سایت ها هرروزه به دنبال تبلیغات و معرفی و بهینه سازی و بهبود رتبه سایت خود در موتور های جستجو گر هستند. اینجاست که سئو و بهینه سازی سایت ها اهمیت ویژه خود را نشان می دهد.

جالب است بدانید سئو کاران و متخصصان بهینه سازی سایت ها، رپورتاژ آگهی را از بهترین و ارزشمندترین روش ها برای رسیدن سایت ها به رتبه اول گوگل بیان می کنند.


رپورتاژ آگهی یا Advertorial

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یا Advertorial

اولین سوالی که باید به آن پاسخ دهیم تعریف دقیق رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی به معنی انتشار یک مقاله از شما در سایتی دیگر است که معمولا با هدف معرفی یک محصول و یا لینک سازی جهت بهبود وضعیت سئو انجام میشود. در این مقاله تلاش میکنیم بیشتر در مورد خرید رپورتاژ و استانداردهایی که باید در آن رعایت شود صحبت کنیم.

رپورتاژ آگهی یا Advertorial یکی از قدیمی ترین شیوه های بازاریابی محتوا برای کسب و کارها و نیز یکی از روش های سنتی کسب درآمد برای رسانه ها محسوب می شود. رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ به خبر تبلیغاتی گفته می شود که با هدف توسعه و ایجاد آگاهی برند و رونق کسب وکار در سایت های معتبر خبری منتشر می گردد.

آیا رپورتاژ آگهی بر سئو و رتبه وب سایت من در گوگل تاثیر دارد؟

بی شک تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو ثابت شده است. اغلب متخصصین باور دارند که ارائه یک رپورتاژ آگهی می تواند تاثیر مثبتی بر روی سئو و رتبه سایت شما در نتایج جستجو داشته باشد. بگذارید کمی مسئله را بازتر کنیم. اگر راه درستی برای سفارش رپورتاژ اگهی انتخاب کرده باشید، به دنبال وب سایتی معتبر، پربازدید و مرتبط با تجارت تان خواهید بود.

از آنجاییکه این وب سایت ها اعتبار بالایی در موتورهای جستجو دارند، بالطبع دارای Domain Authority بسیار خوبی هستند. به این ترتیب قرار دادن لینک وب سایت تان در متن رپورتاژ آگهی می تواند سیگنال رتبه بندی قدرتمندی برای موتورهای جستجو ارسال کند. مطمئناً داشتن یک لینک از وب سایتی با اعتبار دامنۀ بالا تاثیر بسیار خوبی بر روی سئوی سایت شما خواهد داشت.

کسب بازدید از رپورتاژ آگهی: یک سود دیگر رپورتاژ آگهی برای شایت شما این است که وب سایت هایی که رپورتاژ آگهی منتشر می کنند، معمولاً بازدید روزانه خوبی دارند. قرار دادن لینک در متن رپورتاژ آگهی باعث می شود که بازدیدکنندگان این وب سایت ها به سمت وب سایت شما هدایت شوند. همین موضوع باعث افزایش ترافیک وب سایت شما خواهد شد.

برندسازی با رپورتاژ اگهی : علاوه بر این ارائه رپورتاژ در وب سایتی معتبر تاثیر بسیاری به برند سازی و جلب اعتماد مشتریان تان دارد. همۀ این عوامل در گرو کپی رایتینگ خوب و طراحی صفحه فرودی است که بتواند بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند.خرید رپورتاژ چیست؟

Buy reportage

خرید رپورتاژ به معنی خرید یک صفحه اختصاصی بر روی سایتی دیگر است که به محتوای مورد نظر شما لینک سازی کرده است. هرچقدر این صفحه ارزشمندتر باشد و جایگاه بهتری در نتایج گوگل کسب کند شانس شما نیز برای کسب جایگاه و اعتبار در کمه هدف بیشتر خواهد شد.

خرید رپورتاژ چیست؟
چرا رپورتاژ آگهی؟

چرا رپورتاژ آگهی؟

افزایش بازدید سایت یا رنک و سئو سایت با رپورتاژ

همه بدنبال افزایش بازدید سایت و قطعا افزایش درآمد از طریق حضور در رتبه اول گوگل هستند. رپورتاژ علاوه بر اینکه سبب افزایش مشتریان شما می شود سئو سایت تان را افزایش می دهد. اینکه رپورتاژ آگهی تا چه حد می تواند بر روی سئو سایت شما تاثیر گذار باشد؟


آیا استفاده از تبلیغ ریپورتاژ برای افزایش سئو سایت صحیح می باشد؟

می خواهید سایت شما در نتیجه ی جستجوی گوگل در صفحه اول دیده شود؟
- می خواهید مشتریان سایت شما از طریق گوگل چندین برابر شود؟
- گوگل سایتهایی را جزو نتایج اول و در صفحه اول جستجو نشان می دهد که اعتبار بیشتری داشته باشند.
- یکی از مهمترین روشهای تشخیص اعتبار سایت توسط گوگل، تعداد لینک به سایت توسط سایتهای معتبر و فعال دیگر (بک لینک) است.
تبلیغ ریپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود.

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی است.

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی است.

بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی، رپورتاژ هیچوقت پاک نمی شود.

رپورتاژ آگهی مخاطب را جذب می کند.

رپورتاژ آگهی مخاطب را جذب می کند.

رپورتاژ یک راه عالی برای معرفی شما و جلب اعتماد مخاطبان است.

رپورتاژ آگهی یک معرفی جامع است

رپورتاژ آگهی یک معرفی جامع است

محدودیت کلمه وجود ندارد و می توانید خود را کامل معرفی کنید.

سوالات متداول پیرامون رپورتاژ

چند لینک در هر رپورتاژ آگهی مناسب است؟ رپورتاژ دقیقاً چیست و چه فایده ای برای شما دارد؟ آیا رپورتاژ در سئو سایت هم تاثیر گذار است؟ آیا خودمان قادر به ارسال رپورتاژ در این وبسایت ها هستیم؟ آیا رپورتاژ در افزایش آمار بازدید وبسایت ما تاثیر خواهد گذاشت؟

مزایای رپورتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی رپورتاژ یا پست تبلیغاتی (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپروتاژ ها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری (رپورتژ) یا رویداد خبری از نظر ارتقاء رتبه در گوگل و افزایش بازدید نیز بسیار مورد توجه صاحبان وبسایتها است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر (رپیورتاژ) یک یا چند کلمه کلیدی به وب سایت سفارش دهنده لینک می شود.

ریپرتاژ همانطور که گفته شد یک خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای ریپورتاژ اگهي چند کلمه کلیدی از متن رپورتاز به صورت مستقیم (Follow) به سایت شما لینک می شود، که این کار باعث خواهد شد سئو کلمات کلیدی (SEO keywords) سایت شما بهتر شود. “بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.”

رپورتاژ آگهی چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟

تبلیغ ریپورتاژ (رپوئرتاژ) تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود. با توجه به اعتماد کاربران، سئو و بازدید بالا، اگر می خواهید تبلیغاتی هدفمند و پر بازده برای کالا، خدمات و یا کسب و کار خود داشته باشید تبلیغات رپورتاژ یا رپورتاژ آگهی در سایت ساز آنلاین و سایت ساز وبلاگ از تولیدات شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا، یکی از موثرترین روش ها می باشد.

سفارش رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در جهان محسوب می شود. در این روش، یک خبر تبلیغاتی بصورت گزارش، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات شما در سایت های معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر نیز به وبسایت شما هایپرلینک می شود، بنابراین برای سئوی سایت در گوگل بسیار موثر و کارآمد است.
یک مزیت اصلی رپورتاژ آگهی این است که بک لینکهای داخل آن دائمی بوده و از روی سایتها حذف نمی گردد.
یک مزیت دیگر رپورتاژ آگهی اینست که با توضیحات کامل و چند تصویر و چندین بک لینک در پست رپورتاژ، بازدیدکنندگان را با محصول/خدمات خود آشنا می کنید و ایشان را برای بازدید سایتتان تشویق می نمایید.
با رپورتاژ آگهی می توانید سئوی سایت خود را بهبود بخشید و رتبه خوبی در صفحات جستجوی گوگل بدست آورید همچنین با رپورتاژ آگهی بازدید از سایت شما افزایش را انجام دهید.

مهمترین نکات در خرید رپورتاژ چیست؟

مهمترین نکات در خرید رپورتاژ چیست؟

مهمترین مزیت رپورتاژ آگهی در مقایسه با خرید بک لینک دائمی بودن آن است.

معمولا مقاله شما برای همیشه در سایت آگهی دهنده باقی می ماند و شما برای تمدید این لینک هزینه ای پرداخت نمیکنید ولی زمانیکه بک لینک یا تبلیغات متنی خریداری میکنید باید هر ماه هزینه ای برای تمدید و نگهداری آن پرداخت کنید.

برای بهره گیری بهتر از رپورتاژ آگهی نکاتی را باید رعایت کنیم در غیر اینصورت هزینه انجام شده بی تاثیر خواهد ماند و یا حتی میتواند موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود. در ادامه مهمترین نکات مربوط به خرید بک لینک دائمی را با هم مرور میکنیم.

1- رپورتاژ‌ آگهی را از سایت مرتبط بخرید

در فضای وب فارسی سایت های معتبری که تبلیغات به صورت ریپورتاژ را میپذیرند زیاد نیستند. همین مسئله موجب میشود گزینه های شما برای انتخاب محدود شود ولی همیشه تلاش کنید خرید رپورتاژ را از سایت هایی انجام دهید که از نظر موضوعی و محتوایی به سایت شما نزدیک هستند.

2- برای هر رپورتاژ یک متن اختصاصی بنویسید

محتوای تکراری شانس زیادی برای کسب جایگاه در نتایج گوگل ندارد و معمولا از طرف ربات های گوگل نادیده گرفته میشود. بسیار دیده ایم که برخی از مدیران سایت ها یک مقاله مشخص را تهیه میکنند و آن را به صورت رپورتاژ در چندین سایت مختلف منتشر میکنند. حتی برخی برای متن رپورتاژ خود از مقالات یا محتوای موجود بر روی سایت خود استفاده میکنند.

خرید رپورتاژ به معنی خرید یک صفحه اختصاصی بر روی سایتی دیگر است که به محتوای مورد نظر شما لینک سازی کرده است. هرچقدر این صفحه ارزشمندتر باشد و جایگاه بهتری در نتایج گوگل کسب کند شانس شما نیز برای کسب جایگاه و اعتبار در کمه هدف بیشتر خواهد شد.

3- بیشتر از ۵ بک لینک در رپورتاژ خود قرار ندهید

خیلی از افراد فکر میکنند که هرچقدر لینک های بیشتری در رپورتاژ آگهی درج کنند شانس خود را افزایش داده و در کلمات بیشتری جایگاه کسب میکنند ولی در عمل برعکس این موضوع اتفاق خواهد افتاد.

هر صفحه از اینترنت ارزش و اعتبار مشخصی از نظر گوگل دارد (Page Authority) و این اعتبار به اندازه مساوی میان تمام لینک های موجود در آن تقسیم میشود. هرچقدر تعداد لینک های موجود در صفحه رپورتاژ آگهی افزایش یابد اعتبار منتقل شده به هریک از آنها کاهش خواهد یافت.

4- برای هر صفحه از سایت تنها یک لینک در متن قرار دهید

یکی دیگر از اشتباهات رایج در خرید رپورتاژ درج چند لینک با Anchor Text متفاوت به یک صفحه از سایت است. بعنوان مثال در یک متن آگهی سه لینک قرار داده میشود که همگی به صفحه اصلی سایت اشاره دارند ولی هریک با عبارتی مجزا لینک شده اند. با این کار گوگل تنها اولین لینک موجود در صفحه را در نظر میگیرد و بقیه لینک ها بی اثر خواهند شد.

5- رپورتاژ آگهی را برای صفحات داخلی سایت بخرید

صفحه اصلی سایت معمولا با عبارات دشوار و پرجستجو هدف گذاری میشود و رپورتاژ آگهی آنقدر تاثیرگذار نیست که بتواند سایت شما را در این دست کلمات ارتقا دهد. مگر آنکه رقابت در آن کلمه بسیار پایین باشد یا شما جایگاه بسیار خوبی داشته باشید.

پیشنهاد میشود لینک سازی در رپورتاژ آگهی به صفحات داخلی سایت و بر روی کلمات کم رقابت انجام شود.

6- در رپورتاژ آگهی خود از تصاویر استفاده کنید

یکی از فاکتورهای تاثیر گذار بر رتبه بندی نتایج گوگل وجود تصویر و ویدیو در صفحه است. شما میتوانید با قرار دادن تصاویر اختصاصی و مرتبط با متن آگهی ارزش و اعتبار صفحه ایجاد شده را افزایش داده و نتیجه بهتری از خرید رپورتاژ کسب کنید. هرچقدر محتوای صفحه ای که ایجاد میکنید ارزشمندتر باشد اعتبار بیشتری به سایت شما منتقل خواهد کرد.

7- برای رپورتاژ آگهی خود بک لینک بخرید!

به خوبی میدانیم که خرید بک لینک یا تبلیغات متنی میتواند موجب جریمه گوگل برای سایت شما شود ولی لینک سازی داخلی موجب افزایش اعتبار صفحه خواهد شد. پیشنهاد میشود بعد از خرید رپورتاژ آگهی از همان سایت آگهی دهنده یک بک لینک بخرید و لینک صفحه رپورتاژ را در آن قرار دهید. با این کار لینک سازی داخلی خوبی برای صفحه تبلیغ شما انجام میشود که موجب افزایش اعتبار این صفحه خواهد شد.

8- اعتبار دامنه و spam score سایت آگهی دهنده را بررسی کنید

یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای افزایش تاثیر رپورتاژ عمر دامنه،‌ اعتبار دامنه و البته spam score سایتی است که از آن رپورتاژ میخرید. قبل از سفارش وضعیت سایت را در ابزارهای آنلاین مانند open site explorer بررسی کنید و از اعتبار سایت هدف مطمئن شوید.

اگر Domain Authority این سایت بالاتر از ۳۰ باشد گزینه معمولی خواهد بود و اگر بالاتر از ۴۰ باشد خوب است. اگر سایتی پیدا کردید که اعتبار دامنه آن بالاتر از ۵۰ است یک گزینه ایده آل یافته اید.

دقت کنید که برخی سایت ها با داشتن اعتبار بالا spam score بالایی نیز دارند. این سایت های به دلیل لینک سازی زیاد یا فروش بک لینک ارزش و اعتبار خود را از نظر گوگل از دست داده اند. هیچ وقت از سایت هایی که spam score آنها بالاتر از ۵ است رپورتاژ آگهی نخرید.

9- از پست مهمان یا رپورتاژ آگهی رایگان استفاده کنید

بسیاری از سایت ها به شما اجازه میدهند تا بعنوان یک کاربر عمومی مقاله ای را تهیه کرده و به عنوان پست مهمان در سایت منتشر کنید. این سایت ها عموما به شما اجازه میدهند که در پست مهمان لینک سازی برای سایت خود نیز انجام دهید. مقالاتی که به عنوان پست مهمان درج میشوند معمولا باید از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دقیقا مطابق با موضوعات سایت پذیرنده باشد. همه مواردی که در رپورتاژ آگهی رعایت میکنید باید در این روش نیز به کار گیرید.

محتوای رپورتاژ آگهی چقدر باشد؟

خرید رپورتاژ آگهی به شما اجازه میدهد یک صفحه در سایت آگهی دهنده ایجاد کنید و این صفحه باید از نظر محتوایی در سطح بسیار بالایی باشد. برای تهیه متن رپورتاژ خود موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • محتوای رپورتاژ آگهی حداقل ۷۰۰ کلمه و حداکثر ۱۲۰۰ کلمه باشد.
 • از تگ های h2 در محتوای آگهی استفاده کنید.
 • کلمات لینک شده در رپورتاژ دقیقا عباراتی باشند که میخواهید در آنها جایگاه کسب کنید.
 • از عبارات طولانی در لینک سازی استفاده کنید و عبارات عمومی و پرجستجو را هدف قرار ندهید.
 • در متن جایگزین تصاویر کلمات کلیدی هدف خود را استفاده کنید.
 • محتوای رپورتاژ آگهی شما کاملا اختصاصی و تازه باشد.
 • از تگ نوفالو در لینک های خود استفاده نکنید.
 • اگر سایت هدف امکان ارسال دیدگاه دارد در این صفحه کامنت گذاری کنید تا ارزش و اعتبار آن افزایش یابد.

تجربیات خود از خرید رپورتاژ را با ما به اشتراک بگذارید و سایت های معتبری که در این زمینه میشناسید معرفی کنید.

نکات زیر به شما کمک می کند یک متن آگهی رپورتاژ موثر و خوب بنویسید:

 • عنوانی جذاب، وسوسه بر انگیز و تاثیرگذار بنویسید زیرا عنوان متن اولین چیزی است که کاربر با آن روبرو می شود به همین دلیل باید طوری باشد که کاربر برای خواندن ادامه متن کنجکاو شود. عنوان سئو مهم است چون در گوگل هم دیده می شود.
 • محتوای کوتاه (آنقدر کوتاه که حتی به اصل موضوع نرسیده باشد) و خیلی بلند (آنقدر بلند که کاربر را خسته کند) جایی در رپورتاژ آگهی ندارند.
 • در طول متن از کلمات قدرتمند و موثر در فرآیند فروش استفاده کنید. (شگفت انگیز، فوق العاده و…)
 • حتما تیتر بندی (تگ H2 و تگ H3) در مقاله استفاده کنید، و سعی کنید تیتر ها را به صورت پرسش های چالش برانگیز مطرح کنید).
 • اگر بتوانید مثل وب سایت پذیرنده آگهی محتوایی یکدست با دیگر مقالات بنویسید با یک تیر چند نشان زده اید؛ هم تبلیغاتی بودن آن را پنهان کرده اید و هم اینکه مقاله ای نوشته اید که مخاطبین سایت آن را می خوانند.
 • استفاده از استوری تلینگ Storytelling یا داستان سرایی به شما اجازه می دهد بدون خسته کردن کاربر سیر تا پیاز ویژگی و مزایای محصولات تان را بیان کنید.
 • اگر بجای شمردن ویژگی های محصولتان به کاربردی بودن و مزیت هایی که برای مشتری دارد بپردازید مطمئن باشید ثمره بهتری در انتظارتان خواهد بود.
 • قانون 30-70 را رعایت کنید! این قانون می گوید 70 درصد از متن تان را به بیان مزیت ها اختصاص داده و 30 درصد باقی را روش فروش و تبلیغات مانور بدهید.
 • یک عکس را 1000 کلمه گفته اند. اگر 3 تصویر خوب و جالب توجه در محتواتان باشد 3000 کلمه بیشتر صحبت کرده اید.
 • بنظر ما 3 تا 5 لینک فالو DoFollow در محتوا هم تاثیرگذاری کافی روی سئو دارد هم به اندازه ای بک لینک کسب کرده اید که گوگل به مقاله شما مشکوک نشود.
 • نه از متن کپی شده برای رپورتاژ استفاده نکنید، نه انکر تکست تکراری برای آن استفاده کنید.
 • توصیه ما این است که یکی از لینک ها را به برند تان اختصاص داده و یک CTA یا فراخوان عمل درست و حسابی به آن اضافه کنید.

در خرید رپورتاژ آگهی به چه مواردی دقت کنیم؟

هر چه موضوع فعالیت سایت مورد نظر به زمینه کاری شما بیشتر مربوط باشد بهتر است مخاطب نزدیک تری بدست می آورید.نزدیک تر بودن موضوع فعالیت سایت مورد نظر به سایت شما تاثیر بیشتری روی سئو وب سایت شما خواهد داشت.برای جریمه نشدن توسط گوگل از خرید زیاد از حد رپورتاژ پرهیز کنید (بهتر است از استراتژی درستی برای این کار استفاده کنید)تنها زمانی از سایت های پر قدرت رپورتاژ بخرید که در صفحه اول یا دوم گوگل حضور داشته باشید

انواع رپورتاژ به چند دسته تقسیم می شود؟

تبلیغات رپورتاژ به شکل های مختلفی انجام می شود و انواع آن بسیار زیاد است. اما از موثر ترین و مهم ترین آن ها می توان به تبلیغات رسانه ای (رادیو یا تلویزیون)، تبلیغات نوشتاری (روزنامه ها و مجله ها) و تبلیغات اینترنتی (وب سایت ها و خبرنامه ها) اشاره کرد.

معمول ترین شکل ثبت رپورتاژ آگهی در انواع رسانه ها به چه شکل است؟

 • در وب سایت های اینترنتی – مقاله ویرایش شده (محتوای فروش)
 • در رسانه های تلویزیونی – پیام های بازرگانی
 • در سینما – تیزر و تریلر های تبلیغاتی
 • در نشریات و جراید – ستون های متنی در پاورقی
 • در رادیو و پادکست – نام بردن از برند ها در پایان هر برنامه یا ترک به عنوان اسپانسر

تاثیر رپورتاژ در سئو

از مهم ترین مزیت های رپورتاژ در سئو کسب بک لینک مستقیم و با متن لینک سفارشی از معتبر ترین و پر مخاطب ترین سایت های کشور است. اگرچه لینک های رپورتاژ کاملا طبیعی نیستند ولی در طراحی استراتژی سئو و لینک سازی می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

قیمت رپورتاژ آگهی چقدر است؟

معمولا سایت ها بر اساس رتبه الکسا، تعداد بازدید و مخاطب و همین طور اقتدار دامنه ای که دارند تعرفه رپورتاژ خود را تعریف می کنند. پس باید متوجه شده باشید که معمولا هزینه های بالای ثبت رپورتاژ به همان میزان هم بازدهی بیشتری برای شما خواهد داشت.
با اینکه قیمت خرید رپورتاژ در مقایسه با بک لینک به مراتب بالا تر است.اما به شما پیشنهاد می کنیم این کار را بکنید چراکه آگهی شما (برخلاف بک لینک که در صورت عدم تمدید و پرداخت تاثیرش را از دست می دهند) در نشریه پذیرنده آگهی به صورت مادام العمر و بدون نیاز به تمدید باقی می ماند.

رپورتاژ آگهی با چه هدفی نوشته می شود؟

بازاریابی آنلاین، برندسازی، معرفی و فروش محصول، جذب مخاطب، کسب بک لینک و افزایش رتبه وب سایت و بهبود وضعیت سئو از معمول ترین اهداف انتشار رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی در ایران به واسطه مدل استفاده از بستر اینترنت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از بزرگ ترین برند های اینترنتی کشور مثل دیجی کالا، بامیلو، اسنپ، تپ سی، ایرانسل، همراه اول، سامسونگ، سونی و ال جی همه به نوعی از رپورتاژ آگهی استفاده می کنند.

از رپورتاژ آگهی چه نتیجه ای می گیریم؟

اگر می خواهید تکانی اساسی به رتبه خود در نتایج موتور های جستجو دهید یکی از بهترین راه ها استفاده از رپورتاژ آگهی است. ممکن است این روش برای شما هزینه داشته باشد اما بازدهی بالایی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. با یک رپورتاژ آگهی اصولی و تاثیر گذار می توانید اعتماد کاربران فضای مجازی را جلب و آن ها را به مشتریان بالقوه تبدیل کنید.

شرکت طراحی سایت دانا و توانا با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی سایت اختصاصی و انجام سئو و بهینه سازی سایت، میتواند بهترین مشاور و مجری شما در زمینه رپورتاژ باشد.

کلمات کلیدی رپورتاژ آگهی رایگان , خرید رپورتاژ , تعرفه رپورتاژ آگهی , پکیج رپورتاژ آگهی , خرید رپورتاژ آگهی , نمونه رپورتاژ آگهی , درج رپورتاژ , تبادل رپورتاژ , رپورتاژ کی تعریف , رپورتاژ چیست , رپورتاژ آگهی , رپورتاژ نگاری , رپورتاژ آگهی رایگان , رپورتاژ خبری چیست , رپورتاژ خبری , رپورتاژ آگهی زومیت , خرید رپورتاژ , معنی رپورتاژ , نمونه رپورتاژ آگهی , خرید رپورتاژ آگهی , هزینه رپورتاژ آگهی , قیمت رپورتاژ آگهی , معنی کلمه رپورتاژ , معنی رپورتاژ چیست , رپورتاژ کی تعریف , رپورتاژ چیست , تعرفه رپورتاژ آگهی , خرید رپورتاژ آگهی , نوین رپورتاژ , رپورتاژ ادز , خرید رپورتاژ اگهی , رپورتاژ زومیت , رپورتاژ آگهی سایت ورزش سه , نمونه رپورتاژ آگهی , virlan ir , reportaj ir , خرید بک لینک , رپورتاژ آگهی چیست , آژانس بازاریابی نوین , تبلیغات نوین , ریپورتاژ آگهی , پابلیکا , تسمینو , رپورتاژ آگهی , رپورتاژ چیست , تبلیغات در زومیت , zoomit iran , ورزش 3 می باشد.