با داناپ دانش خود را به راحتی افزایش دهید !

داناپ(danup) پلتفرم دوره های آموزش آنلاین ویدیویی است که با هدف ترویج فرهنگ دانش آموختن و همچنین ارائه آموزش های تخصصی با هزینه های اندک کار خود را آغاز نموده است. درباره داناپ. داناپ با هدف آسان سازی فرآیند یادگیری و ترویج فرهنگ آموختن دانش، کار خود را آغاز کرده.

داستان داناپ

داناپ در ابتدا یک وبسایت تخصصی در حوزه کارآفرینی، استارتاپ ها و کسب و کارهای اینترنتی بوده و تا آخرین لحظه از فعالیت خود سعی بر رشد دانش و فرهنگ کارآفرینی در ایران داشته است و با توجه به نیاز روز افزون جامعه به کسب دانش تخصصی در حوزه های مختلف تصمیم به تغییر مسیر خود گرفت و در نهایت تبدیل به یک پلتفرم e-learning شد که در آن اساتید مجرب می توانند با به اشتراک گذاری دانش ناب خود با دانشجویان کسب درآمد کنند و همچنین دانشجویان نیز بتوانند با هزینه هایی بسیار اندک نسبت به دوره های آموزشی حضوری، دانش خود را در حوزه های مورد نظر افزایش دهند.

هدف داناپ

داناپ با هدف آسان سازی فرآیند یادگیری و ترویج فرهنگ آموختن دانش، کار خود را آغاز کرده و امیدوار است نقشی هرچند کوچک در رشد سطح دانش تخصصی در جامعه ایفا کند. ما همواره معتقدیم کسب علم و دانش تنها راه رهایی یک مملکت از ضلالت و گمراهی است و بر این باور هستیم که می توان با ترویج فرهنگ مطالعه و آموختن دانش، فردایی بهتر را رقم زد.


 • ادرس
  تهران، شریعتی، انتهای خواجه عبداله انصاری، خیابان بنی هاشم، پلاک 68
 • تلفن
  021-22534127
 • پیام گیر
  021-22534127
 • ایمیل
  Info@danup.ir