http://danaweb.co

داناوب آنلاین: طراحی سایت ارزان در بندرعباس

واسه همین ما؛ تیم داناوب، عزممون رو جزم کردیم و دنبال راهی گشتیم که بتونیم خدمات با کیفیت رو در شکل کم هزینه تری ارائه دهیم و به ساختار و رسالت اصلی داناوب (یعنی همون طراحی شخصیت مجازی بجای طراحی سایت) در بخش مرکزی ضربه ای نزنیم.

بالاخره بعد یه مدت موفق شدیم زیر ساختهای لازم داناوب آنلاین رو تدوین کنیم و حالا هم این افتخار رو داریم که این وب سایت در دسترس همه عزیزانیه که به ما افتخار دادن و ما و کیفیت متمایزمون رو مورد تایید قرار میدن و قصد دارن برای طراحی سایت و حضور در دنیای مجازی از خدمات ما استفاده کنن.

داناوب آنلاین: طراحی سایت ارزان در بندرعباس

آنچه در داناوب آنلاین بدست خواهید آورد:

۱- کاهش هزینه های پیاده سازی
با توجه به تغییر ساختاری و بنیادین در داناوب آنلاین، با اقداماتی چون :
• طراحی قالبهای استاندارد با طرح یکسان جهت فروش
• پشتیبانی بصورت کاملا آنلاین
• عدم طراحی اختصاصی طرح فتوشاپ
موفق به کاهش هزینه ها شدیم.

۲- اطمینان به کیفیت بالای سایتهای طراحی شده
برای تایید این حرف تنها کافیست سری به سایت اصلی مجموعه ما یعنی Danaweb.co بزنید و کیفیت مارا از مشتریان بپرسید. چرا که یکی از بزرگترین افتخارات داناوب داشتن مشتریانیست که بیش از ۸ سال است در کنارشان برای پیشبرد اهدافشان در دنیای مجازی تلاش کرده ایم.

۳- اطمینان به پشتیبانی مادام الاعمر در صورت خرید بسته های پشتیبانی
از نظر ما پشتیبانی یک وبسایت و عقد قراردادهای لازم آن به اندازه طراحی یک سایت و حتی بیش از آن ارزشمند است، لذا همراهی ما در داناوب آنلاین نیز مانند داناوب برای دوستانی که به ما اعتماد دارند مادام العمر است.


درباره داناوب
داناوب از سال 86 وارد دنیای وب شد، که تا به امروز پروژه های متعددی در حوزه های مختلف طراحی و پیاده سازی کرده است.
ما در داناوب با ارائه خدمات با کیفیت در سطح تراز اول ملی، همواره به دنبال افزایش ضریب کاربرد تکنولوژی های مبتنی بر وب در کسب و کارهای بومی و گسترش استفاده از بستر تجارت الکترونیک در جامعه پیرامونمان هستیم.
راز موفقیت ما در "قلب/ عشق" ی است که به کارمان داریم و آنرا در خط به خط کُدها و تمامی مراحل ارتباطمان با مشتریانمان جاری کرده ایم و در فوتر تمامی وب سایتهای طرحی شده مان به نمایش در آورده ایم.

ساده و صمیمی: به اعتقاد ما داناوبی ها تجارت الکترونیک یه دانش تخصصی آمیخته با ذوق، هنر و خلاقیته. این ذوق هنری و خلاقانه در داناوب در نتیجه یه کار حرفه ای به شکل مجموعه ای از صفحات قا بل دسترس در دنیای مجازی یا همون اینترنت به تصویر کشیده میشه!
هیچ تفاوتی نداره که شما یه هولدینگ چند شرکته رو اداره میکنید یا فروشگاه یا حتی یه کسب و کار خونگی کوچیک؛ در واقع وقتی فردی توی اینترنت دنبال مطلب یا کالایی میگرده حکم مشتری رو داره و برنده رقابت در تجارت الکترونیک کسیست که بهترین خدمات و اطلاعات رو بشکلی حرفه ای و ایده آل به مخاطب ارایه کنه.
شاید در دهه قبل داشتن وب سایت تاییدی برای یک کسب و کار موفق بود اما حالا یک تجارت حرفه ای در دنیای امروزی شرکتی که سایت بهتری داشته باشه و از تکنولوژی های روز در گسترش خدمات و کارش استفاده کنه میتونه مشتریان بیشتری رو بدست بیاره.

اطلاعات تماس داناوب

آدرس دفتر مرکزی داناوب

: بندرعباس، بلوار امام خمینی، اتوبوسرانی، کوچه شبنم، ساختمان الماس آبی، طبقه 2

تلفن داناوب

ایمیل داناوب

info@danaweb.co

ceo@danaweb.co