رپورتاژ آگهی چیست؟

Reportage Ads or Advertorial

رپورتاژ آگهی چیست؟

در این مقاله از دانا و توانا چه می خوانید: , رپورتاژ آگهی چیست؟ , تاریخچه رپورتاژ آگهی , چرا رپورتاژ آگهی مهم است؟ , یعنی به تاثیر رپورتاژ آگهی اعتماد کنیم ؟ , تفاوت بک لینک با رپورتاژ آگهی , چرا باید یک رپورتاژ اگهی جذاب بنویسیم؟ , جذب مخاطب در بند نخست رپورتاژ آگهی , ادامه رپورتاژ آگهی را چگونه بنویسیم؟ , رپورتاژ آگهی و اهمیت این سبک جدید از تبلیغات در چیست ؟ , نحوه نگارش رپورتاژ آگهی چگونه است ؟ , هر آنچه در مورد رپورتاژ آگهی باید بدانید , بهترین سایت های رپورتاژ آگهی , آیا رپورتاژ خبری موثر ترین تکنیک سئو سایت SEO می باشد؟ , چرا رپورتاژ خبری در حال حاضر خیلی طرفدار دارد؟ , چرا می گوییم رپورتاژ آگهی بهترین روش تبلیغات است؟ , تاثیر رپورتاژ آگهی در محبوبیت و سئوی سایت شما چیست؟ , رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در محبوبیت و سئوی سایت شما در گوگل چیست؟ رپورتاژ آگهی و تاثیر آن روی ترافیک سایت شما , و بهترین سایت های خرید رپورتاژ آگهی و خبری (تعرفه در سال ۹۸) + تخفیف ویژه.

برای رپورتاژ آگهی با شماره 09128981231 تماس بگیرید

رپورتاژ آگهی

لینک سازی و لینک بیلدینگ طبیعی (بصورت رپورتاژ آگهی) موثرترین روش افزایش بازدید می باشد. ایجاد لینک در انواع مختلف و با در نظر گرفتن سیر درست لینک سازی و لینک بیلدینگ میتواند سئو سایت شما را متحول نماید. برجا گذاشتن لینک فالو در دیگر سایت ها، انتشار خبر و برجا گذاشتن لینک سایت شما به عنوان منبع ، ارزش سایت شما را در موتورهای جستجو دو چندان میکند.
امروزه خرید رپورتاژ آگهی یکی از موثر ترین روش های افزایش بازدید و بهینه سازی و سئو سایت محسوب می شود. خرید رپرتاژ آگهی نوعی تبلیغ در فضای اینترنتی به شمار میرود که با توجه به کوری بنری مخاطب، تاثیر بیشتری بر روی بازدید از محصول ، خدمات یک برند،شرکت و یا اشخاص را به همراه دارد. در لینکدون با بهترین قیمت ها و بهترین سایت ها به سفارش رپرتاژ آگهی خود بپردازید و از تخفیف های مجدد در خرید های بعدی بهره مند شوید.

رپورتاژ آگهی چیست ؟

اهمیت رپورتاژ آگهی در چیست ؟ نحوه نگارش رپورتاژ آگهی چگونه است ؟هر آنچه در مورد رپورتاژ آگهی باید بدانید.

دانا و توانا مرجع خرید و فروش رپرتاژ آگهی ست که سفارش رپورتاژ آگهی از بهترین سایت های ایرانی را با بهترین قیمت برای شما ممکن کرده است.

رپورتاژ آگهی چیست ؟

چرا می گوییم رپورتاژ آگهی بهترین روش تبلیغات است؟

رپورتاژ آگهی در واقع به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد میکنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه میکنند .
 1. اثرگذاری بسیار بالا بروی مخاطبان بدلیل اینکه رپورتاژ بصورت یک خبر منتشر میشود و باعث اعتماد بیشتر مخاطبان خواهد شد.
 2. انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های معتبر و سایتهای خبری تخصصی پربازدید.
 3. عدم حذف رپرتاژ از سایتها که باعث ماندگاری تاثیرگذاری میشود .
 4. نمایش خبر منتشر شده در جستجوهای گوگل که بسیار موثر است.
 5. معرفی شخص یا برند ، معرفی کامل محصولات ، خدمات و ویژگی های وبسایت تبلیغ دهنده.
 6. هایپر لنیک چند کلمه به وب سایت تبلیغ دهنده برای هدایت مخاطبان به سایت شما.
 7. معرفی مدیران برندها بصورت مصاحبه یا معرفی خدمات آنها در قالب گزارش آگهی.
 8. همچنین از نظر هزینه نیز قیمت رپورتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغات اینترنتی بسیار مناسب تر است و حتی بازدهی بالاتری دارد .

چرا رپورتاژ خبری در حال حاضر خیلی طرفدار دارد؟

بسیاری از بازدیدکنندگان، از دیدن تبلیغات محض به شدت بیزارند. اگر کمی بخواهیم با هم روراست باشیم، بر حقیقت این نکته تفاهم داریم که حجم تبلیغاتی که این روزها در اطراف خود و خصوصاً در فضای مجازی مشاهده می‌کنیم، سرسآم آور است. به همین دلیل بسیاری از بازدیدکنندگان به راحتی جذب تیترهای جذاب و خلاقانه‌ی تبلیغاتی نخواهند شد.

تفاوت بک لینک با رپورتاژ آگهی

بک لینک ابزاری است که از آن برای افزایش رتبه در گوگل استفاده می کنیم و در رپورتاژ آگهی بسیار کاربردی و مهم می باشد. به همین دلیل است که اکثر مدیران سایت های مختلف یا سئو سایت ها به دنبال گرفتن بک لینک از سایت‌ های رپورتاژ آگهی هستند.

مهمترین مزیت رپورتاژ آگهی در مقایسه با خرید بک لینک، دائمی بودن آن است. یعنی تبلیغ شما برای همیشه در سایت‌ های رپورتاژ آگهی که رپورتاژ خود را داده اید، باقی خواهد ماند و شما نیاز به تمدید تبلیغ تان ندارید و هزینه ای بابت آن پرداخت نمی کنید. در صورتی که هنگام خرید بک لینک، شما باید برای تمدید آن، هر ماه هزینه ای را بپردازید.

تبلیغ ریپورتاژ

بطور کلی رپورتاژ آگهی یک نوع آگهی تبلیغاتی هستند که در قالب یک نوع گزارش یا نوشته بی طرفانه ارائه میشوند. از آنجاییکه مدتهاست کوری بنری باعث شده، افراد بنرهای موجود در سایت را نبینند ، تبلیغی که بصورت رپورتاژ آگهی (مقاله با لینک های فالو ) در سایتی مرتبط داده میشود بیشترین بازدهی را برای جذب مخاطب و البته جذب موتورهای جستجوگر دارد.

تبلیغ ریپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت‌ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود.

رپورتاژ آگهی یا تبلیغ رپورتاژ به این معنی است که تبلیغ یا خبر شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب یا پست در سایتی منتشر شود و این رپرتاژ آگهی اینترنتی یا اصطلاحاً پست تبلیغی با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند، اما در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای وب سایت ها، کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند. شما نیز می توانید با خرید رپورتاژ در دانا و توانا از دیگر مجموعه های رقیب سبقت بگیرید.

بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از سایت های پربازدید با اتوریتی بالا ، تاثیرگذاری منحصر به فردی در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد. رپورتاژ با جدیدترین الگوریتم هایی که در گوگل وجود دارد تاثیرگذاری بسیار زیادی در رتبه و بازدید سایت در گوگل دارد.

مزایای رپورتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی رپورتاژ یا پست تبلیغاتی (Reportage Ads یا Advertorial) معمولاً تبلیغاتی است که به صورت خبر یا گزارش منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه رپروتاژ ها در سایتی معتبر منتشر شده، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپورتاژ خبری (رپورتژ) یا رویداد خبری از نظر ارتقاء رتبه در گوگل و افزایش بازدید نیز بسیار مورد توجه صاحبان وبسایتها است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر (رپیورتاژ) یک یا چند کلمه کلیدی به وب سایت سفارش دهنده لینک می شود.

ریپرتاژ همانطور که گفته شد یکی خدماتی که برای مجموعه های دارای وبسایت اینترنتی می توان انجام داد این است که، در محتوای ریپورتاژ اگهي چند کلمه کلیدی از متن رپورتاز به صورت مستقیم (Follow) به سایت شما لینک می شود، که این کار باعث خواهد شد سئو کلمات کلیدی (SEO keywords) سایت شما بهتر شود. “بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر بالاترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در گوگل دارد.”

تبلیغ ریپورتاژ (رپوئرتاژ) تنها روش تبلیغاتی است که زمان محدودی ندارد، یعنی همیشه در سایت‌ها باقی می ماند، بنابراین تاثیر آن برای سئو سایت بیشتر خواهد بود و در واقع بهترین راه سئو خواهد بود. با توجه به اعتماد کاربران، سئو و بازدید بالا، اگر می خواهید تبلیغاتی هدفمند و پر بازده برای کالا، خدمات و یا کسب و کار خود داشته باشید تبلیغات رپورتاژ در دانا و توانا یکی از موثرترین روش ها می باشد.

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در جهان محسوب می شود. در این روش، یک خبر تبلیغاتی بصورت گزارش، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات شما در سایت‌های معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر نیز به وبسایت شما هایپرلینک می شود، بنابراین برای سئوی سایت در گوگل بسیار موثر و کارآمد است.

یک مزیت اصلی رپورتاژ آگهی این است که بک لینکهای داخل آن دائمی بوده و از روی سایتها حذف نمی گردد.

یک مزیت دیگر رپورتاژ آگهی اینست که با توضیحات کامل و چند تصویر و چندین بک لینک در پست رپورتاژ، بازدیدکنندگان را با محصول/خدمات خود آشنا می کنید و ایشان را برای بازدید سایتتان تشویق می نمایید.

تنها عیب رپورتاژ آگهی نیز این است که بک لینک داده شده در تمام صفحات سایت مذکور درج نمی شود. با خرید پکیج رپورتاژ آگهی، متن رپورتاژ دائمی شما در تمام سایتهای پکیج قرار داده می شود که باعث افزایش اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو می شود.

رپورتاژ شامل یک پست (مطلب) دائمی در سایتهای انتخاب شده توسط شما، بهمراه یک تصویر و توضیحات ارسالی شما و حداکثر 5 بک لینک به سایت شما از هر سایت می باشد. هیچ هزینه ی دیگری غیر از هزینه ی فوق جهت انجام سفارش بر عهده مشتری نمی باشد. تمام بک لینک ها در رپورتاژ آگهی در سایتها از نوع بک لینک فالو و بک لینک دائمی می باشد.

تاریخچه رپورتاژ آگهی

این مدل از تبلیغات که این روز ها سر و صدا بی شماری پیدا کرده و مورد استقبال صاحبان کسب و کار ها واقع شده است مختص دنیای مدرن و دیجیتال امروزی نیست.
اولین رپورتاژ آگهی اولین بار در سال 1946 پا به عرصه ی تبلیغات گذاشت ؛ یک جمع و تفریق ساده نشان می دهد که این تازه وارد دنیای بازاریابی چندان پیر و فرسوده نیست و با تمرکز و حمایت توسعه دهندگانش ، در سرازیری پیشرفت قرار گرفته است .

در ادامه با دو بعد متفاوت از رپورتاژ آگهی آشنا می شوید که بی شک به کارتان خواهد آمد : چیستی و چرایی !

چرا رپورتاژ آگهی مهم است؟

تبلیغات آنلاین چند سالی است که بخش عمده ای از بودجه های تبلیغاتی شرکت‌ها را به خود اختصاص داده است و به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین روش تبلیغاتی و بازاریابی است، در این میان یکی از روش های جذاب موفقیت برندها استفاده از رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری است که در این مقاله بهترین سایت‌ های رپورتاژ آگهی را خواهید شناخت.

برندهای بزرگ در سراسر دنیا اخبار تبلیغاتی خود را در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری تخصصی منتشر میکنند و طوفان تبلیغاتی خود را در تمام دنیا به جریان می‌اندازند و خوب درنتیجه میلیون‌ها مشتری در سراسر دنیا دارند .

در چنین شرایطی برای شروع تبلیغات، روش های متفاوتی پیش روی شما خواهد بود که هریک از آنها مزایای خاص خود را دارند؛ شما باید با توجه به هدف و برنامه های بازاریابی‌تان، بهترین راه برای تبلیغات اینترنتی خود را انتخاب کنید.

چرا بازده این مدل تبلیغاتی بالاتر از مدل های دیگر است ؟ راز موفقیت کسب و کارهایی که به طور مداوم از ریپورتاژ آگهی استفاده می کنند کجاست ؟ شاید بارها عبارت “رپورتاژ آگهی” به گوشتان خورده باشد اما حالا زمان این فرا رسیده که همه جوره ملکه ذهنتان شود .

پاسخ به چرایی :

چون سلیقه مخاطب را به خوبی کشف کرده !

تبلیغات به صورت واضح ، همان چیزی است که مخاطبان امروزی از آن بیزارند و از شعاع ده کیلومتری آن رد نمی شوند. گاهی هم ناخواسته و به الاجبار در دامش میوفتند اما با انزجار خود را خلاص می کنند .
بیایید رو راست باشیم ، خود ما هم در کسوت مخاطب و بازدیدکننده ، سایه تبلیغات را با تیر می زنیم و حاضر نیستیم حتی چند ثانیه از زمان گران بهایمان را صرف بررسی اش کنیم !

اما جالب اینجاست همین تبلیغاتی که بازده چندانی ندارند ، هزینه های سرسام آوری دارند ! همین دنیای اینترنت در نظر بگیرید ؛ کافیست بخواهید در حاشیه صفحه اصلی یک سایت معتبر با هویت تبلیغاتی برای خود جا رزرو کنید تا پس از اطلاع از قیمت های نجومی اش ، دورش را خط قرمز بکشید .

شاید با یک مثال شیرین موضوع بهتر برای شما جا بیوفتد. اگر قرار باشد یکی از جملات زیر را انتخاب کنید ، کدام یک از جملات زیر خواهد بود ؟

 1. به پر فروش ترین فروشگاه زیورآلات سری بزنید
 2. چه نکاتی برای نگه داری از زیورآلات حائز اهمیت است ؟

در اینکه عبارت شماره دو بیشتر مورد اقبال مخاطبان قرار میگیرد شکی نیست . در واقع رپورتاژ آگهی لباس تبلیغ به تن ندارد و براحتی مخاطب را برای انتخاب برند شما قانع میکند. ! مخاطب شما مانند مشتریان بالقوه اغلب اوقات بی هدف و سرگردان در سطح نت در حال گشت و گذارند که توسط شکارچیان ماهری مثل رپورتاژ آگهی ها به دام می افتند .

کافیست که برند شما روی غلتک موفقیت بیافتد

به محضی که برنده این میدان باشید و بقول معروف این رپورتاژ آگهی ها جواب دهند ، نانتان در روغن است . برخورد با رپورتاژ آگهی شما در پهنه ی وسیع دنیای تبلیغات ، اولین چراغ سبزی است که از جانب مشتری برای کسب و کار شما روشن میشود . در واقع شما با یک رپورتاژ آگهی خوب ، مخاطبان خود را با علایق و سلیقه های متفاوت را بدون هیچ زحمتی غربال کرده اید .


 رپورتاژ آگهی چیست؟

آیا رپورتاژ خبری موثر ترین تکنیک سئو سایت SEO می باشد؟

موتور جستجوی گوگل به طور فزاینده ای به سایت هایی که از محتوایی با کیفیت (که در خبرگزاری های پربازدید منتشر شده است) لینک فالو دریافت میکنند رتبه بهتری میدهد. که این تنها به کمک کمپین های رپورتاژ آگهی میسر میشود.

بنابراین انتشار رپورتاژ با محتوای خوب در سایت های پربازدید، بهترین تکنیک سئو سایت است و به طور مرتب می‌تواند به صعود سایت شما در رتبه بندی نتایج گوگل کمک کند.

نکات مهم در تولید محتوای رپورتاژ با هدف بازاریابی محتوا و سئو؛

 • بهترین سایت ها را با توجه به مخاطب، اعتبار سایت و اتوریتی دامین انتخاب کنید
 • محتوا را با توجه به نوع مخاطبان بصورت هدفمند تهیه کنید تا افراد بالقوه به شما توجه کنند
 • مهمترین کلمات کلیدی را به صفحات مرتبط سایت خود بک لینک دهید
 • مطالب را به کمک ویرلن در بهترین زمان منتشر کنید

یعنی به تاثیر رپورتاژ آگهی اعتماد کنیم ؟

وقتی که علاقه به خواندن و مطالعه در جوامع رو به افزایش است ، وقتی که همگام با فرهنگ سازی کتابخوانی حرکت کنیم ، چرا به بازخورد ریپورتاژ آگهی بی اعتماد باشیم ؟
در اینکه مطالعه یک مقاله با محتوای مفید جاذبه ی بیشتری برای مخاطب دارد تا مطالعه یک آگهی تبلیغاتی ، شکی نیست . در بالا مثال زیدم که مدتهاست مخاطبین به کوری بنری مبتلا شده اند و بنرها را نمیبینند. البته این ادعای ما نیست . نتیجه تحقیقاتی Readers Digest در سال 2007 است .

نکات مهم در خرید رپورتاژ آگهی

 1. رپورتاژ خود را در سایت های مرتبط با کسب و کارتان منتشر کنید و دقت کنید که تا حد ممکن سایت آگهی دهنده از لحاظ موضوعی و محتوایی به سایت شما نزدیک باشد.
 2. بازدید سایت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید و بررسی کنید که در حوزه کاری مورد نظر، این سایت چه میزان بازدید دارد. هر چه میزان بازدید سایت و مخاطب علاقمندی که دارد بیشتر باشد، می تواند اثر گذاری بیشتری برای شما ایجاد کند.
 3. به اعتبار دامنه و عمر دامنه سایت مورد نظر توجه کنید. سایت هایی که اعتبار دامنه بالاتر از ۵۰ دارند، سایت های مناسبی هستند.
 4. به امتیاز اسپم یا spam score سایت آگهی دهنده توجه کنید. سایت هایی که spam score آن ها بین صفر تا سه است، سایت های مناسبی می باشند.
 5. در نظر داشته باشید که اعتبار دامنه و امتیاز اسپم بودن سایت بر اساس فاکتورهای شرکت moz مشخص می شوند و با فاکتورهای سئو که توسط گوگل ارائه می شود، تفاوت دارند اما تا حدودی می توانند به ما کمک کنند تا بتوانیم تخمین درستی نسبت به مفید بودن آن سایت داشته باشیم.
 6. برای هر رپورتاژ آگهی، یک محتوای اختصاصی تهیه کنید. محتوای تکراری، تاثیر زیادی نخواهد داشت و به راحتی از طرف موتورهای جستجو نادیده گرفته می شود. نباید برای چندین رپورتاژ از یک متن استفاده کنید. حتی از مقالات یا محتوای موجود در سایت تان نیز برای رپورتاژ آگهی استفاده نکنید. به میزانی که محتوای شما اختصاصی تر باشد، ارزش صفحه رپورتاژ آگهی شما بالاتر می رود و جایگاه بهتری در نتایج جستجو کسب می کند.
 7. حداکثر از پنج لینک در رپورتاژ آگهی استفاده کنید. هر چقدر تعداد لینک های شما بیشتر شود، ارزش و اعتبار داده شده به لینک ها کاهش می یابد زیرا ارزش و اعتبار کل صفحه بر تعداد لینک ها تقسیم می شود. بهترین حالت، قرار دادن سه الی پنج لینک در متن تبلیغ است.
 8. برای هر صفحه از سایت تان، تنها یک لینک در متن آگهی قرار دهید. نباید با انکرتکست های متفاوت به یک صفحه مشخص از سایت تان لینک بدهید. گوگل تنها، لینک اول را در نظر خواهد گرفت و سایر لینک ها بی اثر خواهند بود. سعی کنید داخل رپورتاژ آگهی به صفحات داخلی سایت تان که از رقابت کمتری برخوردارند لینک بدهید. زیرا راحت تر می توانند رتبه بگیرند.
 9. استفاده از تصویر و ویدئو مرتبط با محتوا در رپورتاژ آگهی به ارزش و اعتبار صفحه تبلیغ می افزاید و اثربخشی آن را افزایش می دهد.

آزمایش Reader’s Digest درباره مقایسه تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی ؟

سال 2007 ، Readers Digest دست به کار شد تا با کمک آمار و ارقام ثابت کند ، رپورتاژ آگهی سه هیچ از بقیه سبک های تبلیغاتی جلو زده است . در ابتدا دو متن آماده کرد . محتوای متن ها کاملا واضح و به دور از هر ابهامی نگارش شد با این تفاوت که اولین متن منطبق با ساز و کار رپورتاژ و دومین متن در قالب همین آگهی های سنتی و تبلیغاتی نگارش شد و سپس مورد آزمون قرار گرفت.

هر دو متن ، دارای هدف گزاری مشابهی بودند اما مسیر های متفاوتی را برای رسیدن به هدفشان انتخاب کردند . هدف هر دو متن ، تبلیغ و افزایش فروش نمک آدولف بود که نتیجه ارزشمند زیر را به دنیای علم بازایابی هدیه کرد :

مقاله ای که منطبق بر قالب نگارشی رپورتاژ آگهی بود ، بیشتر به مذاق خوانندگان خوش آمد و این نتیجه حاصل افزایش فروش 81 درصدی بود که از این مقاله کسب شد . در واقع ریپورتاژ آگهی ها 500 برابر تبلیغات سنتی بازدهی داشتند .
قطعا شما هم اعتراف می کنید این نرخ 500 درصدی ارزشمند است و ارزش سرمایه گذاری برای کسب و کار شما را دارد.

اما دانستن اینکه رپورتاژ آگهی چیست و چه تاثیر مثبتی در برند شما دارد تمام ماجرا نیست !

نگارش و نوشتن رپورتاژ آگهی میتواند تاثیر آن را دو چندان کند یا نهایتا بی تاثیر نماید. به نظر واضح است که نگارش رپرتاژ آگهی نیاز به افراد متخصص و با تجربه ای دارد که در عین کاهش بار تبلیغاتی ، بازده تبلیغات را برای شما افزایش دهند .

هر محتوای تبلیغاتی ، یک گزارش بسیار حساس است که رابطه تنگاتنگی با “موفقیت” یا “عدم موفقیت” کسب و کار شما دارد . رپورتاژ آگهی هم از این قاعده مستثنی نیست.

مایلم نگارش این متن جادویی را یاد بگیرم :

البته توصیه می کنیم که نوشتن رپورتاژ آگهی را در این مقاله به بهترین شکل بیاموزید: آموزش نوشتن یک رپورتاژ آگهی خوب

با اینحال اگر مقاله مورد نظر را خوانده اید این مقاله نیز میتواند نکات پیرامون نوشتن رپورتاژ آگهی برای شما بدنبال داشته باشد:

برای اینکه یک رپورتاژ آگهی بنویسید ، زحمتی زیادی به گردنتان نخواهد بود . 3 چراغ دارد که ما آن را برایتان روشن می کنیم تا در طول مسیر همراهتان باشد .

 1. ارزش آفرینی

خواننده ای که به رپورتاژ شما مراجعه کرده ، قبل از اینکه تمایلی به اهداف تبلیغاتی شما داشته باشد ، به دنبال یک محتوای غنی و ارزشمند است . در واقع برای نگارش چنین گزارشی فرض را بر این بگذارید که خواننده به اطلاعات و محتوای مهم شما نیاز دارد ! متن شما شما باید پاسخی جامع به یکی از دغدغه ها یا چالش های فکری خواننده باشد . سعی کنید رپورتاژ آگهی شما حداقل شامل 70 درصد نکات مهم و کارآمد (مطابق با نیاز مخاطب) در بر داشته باشد.

هرچه قدر محتوای شما کاربردی تر باشد ، مشتریان بالقوه بیشتری را جذب می کنید . خودتان را جای خوانندگان بگذارید ، قطعا در برخورد با مقاله ای مفید ، راحت تر به آن اعتماد می کنید و گام به گام طبق هدف گزاری هایش پیش می روید .

 1. حفظ فرمت نوشتاری

اصول و قاده ی نوشتاری حاکم بر محتواهای پایگاه ها و رسانه های خبری و اطلاعاتی ، با گذشت زمان باعث بروز عادت بین خوانندگان آنها شده است.
خوب یا بد ، برای نگارش رپورتاژ آگهی ها باید پیرو این فرمت نوشتاری باشیم تا با شوک نوشتاری ناگهانی ، حس بی اعتمادی را به خواننده القا نکنیم .

از کجا شروع کنیم ؟
بسیار ساده است ؛ کافیست مثل خبرنگاران باشید . تجربه ثابت کرده است لحن خبری حس اعتماد و اطمینان و مخاطب را برمی انگیزد و این همان چیزی است که برای رپورتاژ آگهی خود نیاز داریم . اگر سررشته ای در نگارش متون خبری دارید که فبها ، اگر نه ، تا ما را دارید نگران نباشید . علی الحساب چند نکته زیر را مد نظر قرار داشته باشید :

تا جاییکه جا دارد رپورتاژ اگهی را جذاب بنویسید

شما برای مخاطب مینویسید و نه ربات های گوگل. پس جذابیت نوشته حرف اول و آخر را میزند. مخاطب در چند جمله ابتدایی بوی کسالت متن شما را حس میکند. در عین حال که به خواننده اطلاعات می دهید او را سرگرم کنید.

از جذاب ترین تیترهای ممکن بهره ببرید

سعی کنید با تیتری جذاب مخاطب را وادار به خواندن مقاله خود کنید. این روزها رقابت اصلی در بازاریابی محتوا بر روی انتخاب تیتر مناسب و انگیزشی است.

 • استفاده از آرایه اغراق (مثال : موشک های ایران ، دنیا را تکان دادند!) .
 • استفاده از آرایه طنز (مثال: رپورتاژ نویس می بودی تو ؟!!! ) .
 • استفاده جز برای کل ( مثال: امشب در استادیوم ؛ مسی در مقابل یوونتوس! ) .
 • استفاده از استعاره ( مثال: ورود نوشدارو در دیقه 80! {استعاده از داستان جنگ رستم و سهراب} )
 • جان بخشی به اشیا ( مثال: محرم امد، ایران سیاه پوش می شود)
 • استفهام انکاری: در این روش سوالی پرسیده می شود که پارادوکسی در آن نهفته است. (مثال: داعش و تروریسم؟! )
 • تیترهای دوتکه رایج ترین تیتر هایی هستند که در جذب مخاطب بسیار مستعد و موثر ظاهر شده اند . مثلا : « تندخوانی ، راز موفقیت رتبه های برتر کنکور»

اگر حوصله و فرصت خوبی برای خواندن ادامه این مقاله را دارید برای شما نکات بیشتری درباره نوشتن رپورتاژ آگهی موفق جمع آوری کرده ایم. توصیه میکنیم با ما همراه باشید.

هدف نهایی بازاریابی محتوا از طریق رپورتاژ، رشد کسب و کار شماست

محتوای رپورتاژ باید به گونه ای نوشته شود که مخاطب را کنجکاو کند بر روی هایپر لینک ها کلیک کند، تا وب‌سایت برند شما را بیشتر بررسی کند. سپس طراحی و محتوای سایت باید به گونه ای باشد که مخاطبان را به خرید خدمات و محصولات شما تشویق کند.

اما باید بدانید اگر محتوای شما محصول تان را برای حل مشکل افراد نمایان نمی کند،پس تلاش های بازاریابی محتوا شمای کافی نبوده است.

هدف از استراتژی بازاریابی محتوا بوسیله رپورتاژ ایجاد مزیت رقابتی و ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان است یعنی چیزی بیشتر از آنچه رقبا قادر به انجام آن هستند.

چرا باید یک رپورتاژ اگهی جذاب بنویسیم؟

در فضای وب امروزی انقدر فضای اطراف ما پر از محتوا و در عین حال بی محتوا شده است که اگر توجه کافی به کیفیت محتوای رپورتاز اگهی نکنیم نمی توانیم مخاطب را گیر بیاندازیم. قبل از اینکه سفت و سخت شروع به یادگیری این مهارت نوشتاری کنید ، کمی در اهداف درونی و ذهنتان سرک بکشید . تا چه اندازه مفهوم این ابزار را درک کرده اید و با آن ارتباط برقرار کرده اید ؟ آیا می توانید به خط قرمز ها و قواعدش جامه ی عمل بپوشانید ؟ بقول معروف ، آیا برای این کار (تولید محتوای حرفه ای ) ساخته شده اید ؟ رپورتاژ اگهی جذاب و دوست داشتنی برای مخاطب محتوایی است که کاملا هدفدار ، ارزش آفرین ، مفید ، هیجان برانگیز و ترغیب کننده مخاطب به انجام یک عمل خاص باشد.

الگو بگیرید اما کپی نکنید

پس با رپورتاژ نویسی هوشمندانه و کاملا حرفه ای می توانید یک تعامل خوب با مخاطب برقرار کنید ، با او حرف بزنید ، به حرف هایش گوش کنید و خلاصه یک ارتباط دو طرفه و دوستانه با مخاطب برقرار کنید و در نهایت کسب و کار خود را رونق دهید و فروش خود را افزایش دهید.

جذب مخاطب در بند نخست رپورتاژ آگهی

در هر نوع محتوایی اولین جمله، نیروی محرکه‌ای برای خواندن باقی محتوای شما است. رپورتاژ آگهی هم از این قاعده مستثنی نیست.
جالب است بدانید که قانون اینرسی در مطالعه نیز صادق است. هر چه مخاطب بیشتر می‌خواند، از تمایل و نیرویش برای خواندن ادامه مطلب بیشتر کاسته می‌شود. آرزو میکند که به انتهای مطلب برسد و مطالعه را تمام کند.

با این وجود اما مخاطبی که جذب مطلب شده باشد، به راحتی آن را رها نمی‌کند و تا انتها پیش می‌رود. جمله اول همان نیرویی است که خواننده را تا آخر محتوا می‌رساند؛ هرچه قوی‌تر باشد، اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

ویژگی‌های انتخاب ماهرانه برای جمله ابتدایی

لزومی ندارد که جمله اولیه رپورتاژ آگهی شما دقیقاً با عنوان و یا موضوع مطلبی که می‌خواهید در ادامه به آن بپردازید در ارتباط باشد. بیشتر از هر چیز باید هدفتان جلب توجه و انگیزه مخاطب به خواندن محتوا باشد. سه ویژگی زیر، ویژگی‌هایی است که استفاده از آن‌ها در جملات ابتدایی مؤثر است.

مختصر نویسی

اگر به متن‌های نگارنده‌های حرفه‌ای یک رپورتاژ آگهی نگاهی بیندازید، خواهید دید که جملات ابتدایی را معمولاً کوتاه انتخاب می‌کنند. حتی گاهی از عبارت کوتاهی به‌جای جمله استفاده می‌کنند و یا با استفاده از یک جمله تکمیل‌نشده، خواننده را به خواندن جملات بعدی دعوت می‌کنند.

گفت‌وگو

شروع متن یک ریپورتاژ آگهی با بیان مکالمه بین دو نفر و یا به‌صورت گفت‌وگوی مستقیم با خواننده می‌تواند به گیرایی محتوای شما اضافه کند. حس ارتباط و صمیمیت را منتقل کند و یا خواننده را در فضای احساسی جدیدی وارد کند.

جملات مبهم و یا سؤال‌برانگیز

اگر جملات ابتدایی رپرتاژ آگهی شما دربرگیرنده سؤال باشد و یا ابهامی در جمله وجود داشته باشد، احتمال اینکه خواننده به خواندن ادامه مطلب ترغیب شود، بیشتر خواهد بود.

ادامه رپورتاژ آگهی را چگونه بنویسیم؟

فرض میگیریم پاراگراف اول شما بخوبی مخاطب را جلب کرده است. تازه تریبون دست شما افتاده است. در ادامه متن رپورتاژ آگهی مبایست مخاطب خود را به هدفی که میخواهید برسانید.

با برقراری ارتباط فردی با خواننده، به جذابیت متن خود اضافه کنید.

هدف از انتشار محتوا برقراری ارتباط و آشنایی مخاطب با شما و محصولات شما است. بنابراین در صورتی خواننده جذب نوشته شما می‌شود که تمایل شما به برقراری ارتباط را از محتوا درک کند. برقراری ارتباط یک نیاز طبیعی است. خواننده در صورتی به خواندن ادامه محتوا مشتاق خواهد بود که او را مخاطب قرار داده باشید، محترم شمرده و به این نیاز پاسخ داده باشید.

از قرار دادن فضای سفید در نوشتار غافل نشوید.

این کار ضمن خسته نکردن ذهن خواننده، به توجه او به مطلب اضافه می‌کند. ضمن رعایت اختصار در نوشتن محتوا که قبلاً به آن اشاره کردیم، گاهی سعی کنید جمله جدید را از سر سطر شروع کنید.

از کلمات ساده استفاده کنید.

فراموش نکنید که هدف، جلب مخاطب برای مطالعه کامل محتوا است. قرار نیست دایره لغات خود را به رخ دیگران بکشید.

با برانگیختن کنجکاوی، خواننده را به مطالعه تا انتها دعوت کنید.

با ایجاد سؤال برای خواننده و برانگیختن حس کنجکاوی او می‌توانید او را تا انتهای متن مشتاق نگه دارید. اگر چاشنی کنجکاوی را به محتوای خود اضافه نکنید، خواننده کمی بعد از شروع متن، هیجان خود را از دست می‌دهد و خواندن محتوا را رها می‌کند.

در انتهای هر تعداد از پاراگراف‌های متن، یک جمله کوتاه قرار دهید. آن جمله باید حاوی دلیلی برای خواندن پاراگراف بعد باشد. این جملات کوتاه می‌توانند مشابه جملات زیر باشد:

 • توضیح می‌دهم!
 • اما دلایل بسیاری وجود دارد!
 • بالاخره به قسمت هیجان‌انگیز ماجرا رسیدیم.
 • اما این پایان راه ما نبود.
 • ولی ما شکست را نپذیرفتیم.

در بیان نوشته‌هایتان یک سیر منطقی در پیش بگیرید.

احساسات مخاطب ، در دسترس ترین ابزاری است که در مسیر موفقیت در اختیار شماست . خود را جای خواننده بگذارید و ببینید با مطالعه این محتوا چه سؤال‌هایی ممکن است برایتان پیش آید. سعی کنید پاسخ به آن سؤال‌ها را نیز به متن خود اضافه کنید. مخصوصاً برای معرفی محصولات و خدمات، این نکته بسیار تعیین‌کننده است. مهم است که بتوانید سؤالات احتمالی را پیش‌بینی کنید و یا اطلاعاتی از مشتری در این رابطه تهیه کنید و جواب‌های حساب‌شده و دقیق و کامل را، در محتوای خود بگنجانید. به یاد داشته باشید که محتوایی جذاب است که همیشه یک قدم از ذهن خواننده جلوتر باشد.

در واقع مشکل و دغدغه ی مخاطب ، همان میانبری است که شما سریعتر از انتظار به هدف می رساند .

در نمایش مشکل بزرگنمایی کنید

یک حقه بزرگ را بشناسید . بزرگنمایی در نمایش مشکل ؛ یا از جهاتی فضاسازی عمیق .
مثال زیر را در نظر بگیرید ؛

« احمد دوسال تمام با سمت کارشناس فروش در شرکت جدیدش مشغول فعالیت بود تا بالاخره توانست نظر مدیران ارشد خود را جلب کند و ترفیع مقام بگیرد. هم اکنون از مدیران شرکت خود به حساب می‌آید. همه چیز خوب پیش می رفت تا جایی که ناگهان متوجه شد که مبتلا به نوع خاصی از سرطان است.»

بیایید اعتراف کنیم همین حالا ، با شور و اشتیاق در حال مطالعه این دو خط بودید و حداقل 50 درصد تحت تاثیر فضاسازی آن واقع شدید .
کافیتست مخاطب با مقاله شما عجین شود تا شما برنده این میدان باشید .

سند معتبری برای اثبات ادعاهایتان رو کنید

حرف و حدیث در همه جا بسیار است . فردی که به ادعا کردن بسنده می کند ، شق القمر نکرده . ادعا را هرکسی می تواند داشته ، آنچه شما را متمایز می کند ، اسناد شما در راستای اثبات ادعاست !
باز هم میرسیم به اعتماد مخاطب . اگر بتوانید اعتماد مخاطب خود را جلب کنید همه چیز تمام است . مخاطبی که به اعتماد کرده ، بسیار ساده تحت تاثیر متن تبلیغی شما قرار میگیرد . البته حواستان به نقطه مقابل هم باشد . در صورتی که با ادعای پوچ و توخالی به استقبال مخاطبان خود بروید ، آنها از شما فاصله خواهند گرفت .

پایان داستان

حواستان باشد از تکنیک داستان سرایی استفاده نکنید که به یک پایان تلخ برسید . رپورتاژ آگهی یک داستان درام نیست ، اما می تواند داستان با تم تبلیغاتی و فضاسازی های هوشمندانه باشد.

سلسله مراتب پایانی رپورتاژ آگهی شما سه چیز نیاز دارد :

 • پایان خوش
 • نکات آموزنده
 • کشف مقصرین


حرف آخر :

معجزه رپورتاژ اگهی را دست کم نگیرید . این سبک تبلیغاتی هرچند بی حاشیه و کم سر و صداست اما مزایای بی شماری دارد تا کاربر همیشگی اش باشید :

رپورتاژ آگهی یکی از ابزارهای پرکاربرد در واحدهای تبلیغات و روابط عمومی در نظر گرفته می‌شود. این ابزار مزایای متعددی دارد:

 • خوش قیمت و مقرون به صرفه (نسبت به سبک های تبلیغاتی دیگر)
 • غربال بازار هدف بدون دردسر
 • مدیریت و کنترل بی دردسر
 • سهولت انتشار بین اعضای یک بازار هدف
 • ردیابی و پیگیری ساده

اگر انتظار دارید در این سطر های پایانی به شما نشان افتخار بدهند و بگویند از حالا به بعد ، شما یک رپورتاژ نویس قهار هستید متاسفانه سخت در اشتباهید. از حالا مسیر شما آغاز شده و نتیجه ، تنها در انحصار تلاش و اراده شماست . این گوی و این میدان !

در صورتی هم که علاقه چندانی به فعالیت در این حوزه ندارید، می‌توانید از متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا با توجه به نظر شما متن مناسبی را باب میلتان برای انتشار آماده کنند. اما در صورتی که قصد انجام این کار را دارید باید بدانید که باز هم نکات بالا در ارزیابی آگهی نوشته شده می‌تواند به شما کمک قابل توجهی کند.

توصیه میکنیم حتما مقاله زیر را را درباره نوشتن رپورتاژ آگهی بخوانید . نکات حرفه ای تری در این مقاله برای شما که به این مضووع علاقه مند هستید گردآوری کرده ایم:

رپورتاژ آگهی را می توان نوعی از تبلیغات همسان در نظر گرفت که تنها یک هدف دارد: جلب توجه خواننده و جذب وی به سوی کسب و کار شما. از این رو یک رپورتاژ آگهی موفق با نگارشی که برای خواننده روان و قابل درک است، وی را با محصولات و یا خدمات شما آشنا می کند. در این مرحله وجود یک "فراخوان برای اقدام" یا همان Call to action (CTA) قدم نهایی برای تبدیل مشتری بالقوه به مشتری نهایی است.

ریپورتاژ آگهی می توانند در قالب هر یک از انواع زیر به مخاطبین ارائه گردد:

- یک لیست معرفی محصول و یا خدمت به همراه راهنمای استفاده

- محتوای تصویری در قالب ویدیو و یا اینفوگرافی

- متن خبری نوشته شده

فارق از این که شما کدام یک از موارد فوق را انتخاب کرده و از چه رسانه ای (رادیو، تلوزیون، روزنامه و یا وبسایت) جهت معرفی خود استفاده می کنید، مهم ترین و اساسی ترین نکته، بیان داستان است. بر همین اساس شباهات زیادی بین موارد مورد نیاز برای نگارش یک پشت وبلاگ و نگارش رپورتاژ آگهی وجود دارد.

در ادامه 14 نکته کلیدی برای نوشتن رپورتاژ آگهی موفق بیان می گردد.


1- سایر مقالات منتشر شده توسط رسانه مورد نظر

2- سرمقاله

3- پاراگراف آغازین

4- بدنه اصلی مقاله

5- توجه به مخاطبین

6- شناسایی هدف اصلی از رپورتاژ آگهی خود

7- داستان سرایی

8- توجه به نیاز اصلی مخاطب

9- ارائه توضیح در مورد مشکل مخاطب

10- معرفی دلایل وجودآورده مشکل

11- ارائه راهکار حل مشکل

12- معرفی ویژگی های برتری محصول و یا خدمت خود

13- یک پایان شکوهمندانه

14- ارائه یک CTA


 • نمناک

  namnak.com
  تفریحی پیشنهاد ما
  رتبه ایران: 4اعتبار سئو: 32
  700 هزار تومان
 • نی نی سایت

  ninisite.com
  سلامت پیشنهاد ما
  رتبه ایران: 13اعتبار سئو: 28
  2 میلیون تومان
 • بیتوته

  beytoote.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 15اعتبار سئو: 45
  846 هزار تومان
 • فارس نیوز

  farsnews.com
  خبری پیشنهاد ما
  رتبه ایران: 19اعتبار سئو: 81
  1.7 میلیون تومان
 • عصر ایران

  asriran.com
  خبری پیشنهاد ما
  رتبه ایران: 23اعتبار سئو: 60
  1.1 میلیون تومان
 • ستاره

  setare.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 24اعتبار سئو: 27
  1 میلیون تومان
 • طرفداری

  tarafdari.com
  ورزشی
  رتبه ایران: 25اعتبار سئو: 45
  1.2 میلیون تومان
 • ایسنا

  isna.ir
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 28اعتبار سئو: 84
  850 هزار تومان
 • تابناک

  tabnak.ir
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 31اعتبار سئو: 64
  1.550 میلیون تومان
 • تسنیم نیوز

  tasnimnews.com
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 34اعتبار سئو: 81
  1.5 میلیون تومان
 • مهر نیوز

  mehrnews.com
  خبری
  رتبه ایران: 39اعتبار سئو: 79
  1 میلیون تومان
 • پارس فوتبال

  parsfootball.com
  ورزشی
  رتبه ایران: 40اعتبار سئو: 34
  800 هزار تومان
 • جام نیوز

  jamnews.com
  خبری
  رتبه ایران: 41اعتبار سئو: 45
  800 هزار تومان
 • فرارو

  fararu.com
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 48اعتبار سئو: 56
  700 هزار تومان
 • زومیت

  zoomit.ir
  تکنولوژیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 50اعتبار سئو: 50
  1.4 میلیون تومان
 • خبرآنلاین

  khabaronline.ir
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 53اعتبار سئو: 61
  1.5 میلیون تومان
 • خبر فارسی

  khabarfarsi.com
  خبری
  رتبه ایران: 54اعتبار سئو: 46
  875 هزار تومان
 • فردا نیوز

  fardanews.com
  خبری
  رتبه ایران: 65اعتبار سئو: 54
  550 هزار تومان
 • مشرق نیوز

  mashreghnews.ir
  خبری
  رتبه ایران: 69اعتبار سئو: 67
  600 هزار تومان
 • گجت نیوز

  gadgetnews.net
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 75اعتبار سئو: 37
  800 هزار تومان
 • رکنا

  rokna.net
  خبری
  رتبه ایران: 77اعتبار سئو: 35
  700 هزارتومان
 • پارس ناز

  parsnaz.com
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 82اعتبار سئو: 33
  750 هزار تومان
 • فتوکده

  photokade.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 90اعتبار سئو: 32
  800 هزار تومان
 • افکار نیوز

  afkarnews.com
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 91اعتبار سئو: 43
  500 هزار تومان
 • نی نی بان

  www.niniban.com
  سلامت
  رتبه ایران: 94اعتبار سئو: 23
  800 هزار تومان
 • چطور

  chetor.com
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 98اعتبار سئو: 29
  650 هزار تومان
 • دلگرم

  delgarm.com
  سبک زندگی
  رتبه ایران: 103اعتبار سئو: 26
  250 هزار تومان
 • برترینها

  bartarinha.ir
  سبک زندگی
  رتبه ایران: 108اعتبار سئو: 41
  1.5 میلیون تومان
 • ایران جیب

  iranjib.ir
  اقتصادی
  رتبه ایران: 117اعتبار سئو: 31
  450 هزار تومان
 • برنا نیوز

  borna.news
  خبری
  رتبه ایران: 118اعتبار سئو: 41
  500 هزار تومان
 • پارسینه

  www.parsine.com
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 132اعتبار سئو: 48
  400 هزار تومان
 • پی سی دانلود

  p30download.com
  پیشنهاد ما
  رتبه ایران: 135اعتبار سئو: 55
  تماس بگیرید
 • سیمرغ

  seemorgh.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 136اعتبار سئو: 36
  700 هزار تومان
 • دیجیاتو

  digiato.com
  تکنولوژیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 138اعتبار سئو: 43
  1.2 میلیون تومان
 • زومجی

  zoomg.ir
  بازیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 148اعتبار سئو: 39
  1 میلیون تومان
 • موبایل کمک

  mobilekomak.com
  موبایلپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 156اعتبار سئو: 24
  650 هزار تومان
 • آی تی رسان

  itresan.com
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 168اعتبار سئو: 29
  650 هزار تومان
 • تصویر زندگی

  tasvirezendegi.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 171اعتبار سئو: 22
  350 هزار تومان
 • ساعت ۲۴

  saat24.news
  رتبه ایران: 174اعتبار سئو: 20
  250 هزار تومان
 • تالاب

  talab.org
  تفریحی
  رتبه ایران: 191اعتبار سئو: 27
  500 هزار تومان
 • الف

  alef.ir
  خبری
  رتبه ایران: 198اعتبار سئو: 53
  600 هزار تومان
 • انزل وب

  anzalweb.ir
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 199اعتبار سئو: 24
  450 هزار تومان
 • وانا نیوز

  vananews.com
  خبری
  رتبه ایران: 205اعتبار سئو: 25
  250 هزار تومان
 • اقتصاد آنلاین – آخرین اخبار

  eghtesadonline.com
  اقتصادی
  رتبه ایران: 216اعتبار سئو: 48
  700 هزار تومان
 • اقتصاد آنلاین – اخبار داغ

  eghtesadonline.com
  اقتصادی
  رتبه ایران: 216اعتبار سئو: 48
  2 میلیون تومان
 • جی اس ام

  gsm.ir
  موبایل
  رتبه ایران: 218اعتبار سئو: 33
  900 هزار تومان
 • کجارو

  kojaro.com
  گردشگریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 223اعتبار سئو: 32
  1 میلیون تومان
 • همگردی

  hamgardi.com
  گردشگری
  رتبه ایران: 234اعتبار سئو: 27
  2 میلیون تومان
 • دو نفره

  2nafare.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 239اعتبار سئو: 22
  700 هزار تومان
 • ایران ناز

  irannaz.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 254اعتبار سئو: 31
  600 هزار تومان
 • حرف تازه

  harfetaze.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 311اعتبار سئو: 20
  300 هزار تومان
 • ایلنا

  ilna.ir
  خبری
  رتبه ایران: 313اعتبار سئو: 61
  700 هزار تومان
 • سرپوش

  sarpoosh.com
  خبری
  رتبه ایران: 324اعتبار سئو: 32
  400 هزار تومان
 • آفتاب آی آر

  aftabir.com
  خبری
  رتبه ایران: 346اعتبار سئو: 46
  600 هزار تومان
 • تابناک باتو

  tabnakbato.ir
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 366اعتبار سئو: 30
  400 هزار تومان
 • سخت افزار مگ

  sakhtafzarmag.com
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 372اعتبار سئو: 35
  650 هزار تومان
 • پارس نیوز

  parsnews.com
  خبری
  رتبه ایران: 373اعتبار سئو: 31
  400 هزار تومان
 • کلیک

  click.ir
  تکنولوژیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 379اعتبار سئو: 27
  650 هزار تومان
 • شبکه مگ

  shabakeh-mag.com
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 385اعتبار سئو: 26
  450 هزار تومان
 • خبرگزاری دانشجو

  snn.ir
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 386اعتبار سئو: 46
  600 هزار تومان
 • آفتاب نیوز

  aftabnews.ir
  خبری
  رتبه ایران: 390اعتبار سئو: 52
  550 هزار تومان
 • چیدانه

  chidaneh.com
  هنری
  رتبه ایران: 402اعتبار سئو: 26
  900 هزار تومان
 • همیار وردپرس

  hamyarwp.com
  پیشنهاد ما
  رتبه ایران: 409اعتبار سئو: 19
  1.2 میلیون تومان
 • آکا ایران

  akairan.com
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 411اعتبار سئو: 42
  1.2 میلیون تومان
 • روزیاتو

  rooziato.com
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 453اعتبار سئو: 31
  600 هزار تومان
 • کارناوال

  karnaval.ir
  گردشگری
  رتبه ایران: 454اعتبار سئو: 27
  1 میلیون تومان
 • فوت و فن

  footofan.com
  سبک زندگی
  رتبه ایران: 463اعتبار سئو: 19
  400 هزار تومان
 • دانا نیوز

  dana.ir
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 473اعتبار سئو: 42
  400 هزار تومان
 • ساتین

  saten.ir
  تفریحی
  رتبه ایران: 485اعتبار سئو: 34
  300 هزار تومان
 • گیمفا

  gamefa.com
  بازی
  رتبه ایران: 502اعتبار سئو: 32
  300 هزار تومان
 • رند

  rond.ir
  موبایلپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 506اعتبار سئو: 9
  600 هزار تومان
 • بهار نیوز

  baharnews.ir
  خبری
  رتبه ایران: 541اعتبار سئو: 42
  250 هزار تومان
 • زیبامون

  zibamoon.com
  سلامت
  رتبه ایران: 550اعتبار سئو: 18
  500 هزار تومان
 • ایتنا

  itna.ir
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 564اعتبار سئو: 30
  450 هزار تومان
 • شریان

  Shariyan.com
  خبری
  رتبه ایران: 619اعتبار سئو: 18
  300 هزار تومان
 • جام جم آنلاین

  jamejamonline.ir
  خبریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 661اعتبار سئو: 55
  460 هزار تومان
 • گویا آی تی

  gooyait.com
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 690اعتبار سئو: 33
  650 هزار تومان
 • توریسم آنلاین

  tourismonline.co
  گردشگری
  رتبه ایران: 703اعتبار سئو: 23
  200 هزار تومان
 • آسمونی

  asemooni.com
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 725اعتبار سئو: 29
  400 هزار تومان
 • جوان آنلاین

  javanonline.ir
  خبری
  رتبه ایران: 735اعتبار سئو: 50
  400 هزار تومان
 • نمکستان

  namakstan.net
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 774اعتبار سئو: 25
  250 هزار تومان
 • روزگار

  rouzegar.com
  تفریحی
  رتبه ایران: 785اعتبار سئو: 24
  350 هزار تومان
 • موبایلستان

  mobilestan.net
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 836اعتبار سئو: 27
  300 هزار تومان
 • با علم

  baelm.net
  سبک زندگی
  رتبه ایران: 849اعتبار سئو: 21
  300 هزار تومان
 • تاریخ ما

  tarikhema.org
  گردشگری
  رتبه ایران: 905اعتبار سئو: 24
  200 هزار تومان
 • ای پی کی تاپس

  apktops.ir
  موبایلپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 932اعتبار سئو: 33
  250 هزار تومان
 • سیری در ایران

  seeiran.ir
  گردشگریپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 982اعتبار سئو: 24
  400 هزار تومان
 • دیدوگرام

  didogram.com
  موبایلپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 986اعتبار سئو: 15
  480 هزار تومان
 • تکراتو

  techrato.com
  تکنولوژیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 998اعتبار سئو: 29
  550 هزار تومان
 • ۱ پزشک

  1pezeshk.com
  تکنولوژیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 1,019اعتبار سئو: 42
  450 هزار تومان
 • فرادید

  Faradeed.ir
  سبک زندگی
  رتبه ایران: 1,112اعتبار سئو: 31
  400 هزار تومان
 • تیشینه

  tishineh.com
  گردشگری
  رتبه ایران: 1,233اعتبار سئو: 37
  350 هزار تومان
 • اعتماد آنلاین

  etemadonline.com
  خبری
  رتبه ایران: 1,261اعتبار سئو: 33
  350 هزار تومان
 • دیجی رو

  digiro.ir
  تکنولوژیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 1,300اعتبار سئو: 23
  400 هزار تومان
 • فارنت

  farnet.ir
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 1,311اعتبار سئو: 30
  500 هزار تومان
 • آلامتو

  alamto.com
  تفریحیپیشنهاد ما
  رتبه ایران: 1,514اعتبار سئو: 27
  350 هزار تومان
 • خبر فوری

  khabarfoori.com
  خبری
  رتبه ایران: 1,676اعتبار سئو: 29
  500 هزار تومان
 • بیگ تم

  Bigtheme.ir
  تکنولوژی
  رتبه ایران: 1,780اعتبار سئو: 17
  450 هزار تومان
 • نامیا دانلود

  namiadownload.ir
  رتبه ایران: 2,364اعتبار سئو: 15
  200 هزار تومان

نمناک

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

نی نی سایت

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداقل 1
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

بیتوته

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 1000 کلمه
✓ ماندگاری در سایت: 12 ماه
✓ با توجه به حجم بالای سفارشات در بیتوته، انتشار رپورتاژ شما 2-3 روز از زمان ثبت سفارش طول می کشد.
✓ تذکر: هزینه درج رپورتاژ در سایت بیتوته بر اساس دسته بندی تعیین می شود و رپورتاژ باید در یک دسته بندی مشخص درج شود، لطفا قبل از اقدام به خرید با شماره 02163404 داخلی 913 تماس بگیرید.

فارس نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

عصر ایران

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: حداکثر 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 4
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ستاره

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: 3 فالو + 2 نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

طرفداری

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 1
✓ نوع لینک : فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ایسنا

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ در پاراگراف اول لینک داده نمی شود
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 (هر تصویر اضافه + 100 هزار تومان )
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 900 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تابناک

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تسنیم نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: زیر 1000
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

مهر نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

پارس فوتبال

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

جام نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓2 لینک فالو : قیمت 700 هزار تومان
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

فرارو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

زومیت

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 3
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: نامحدود (متن طولانی بازخورد منفی به همراه دارد) + مقدمه حداکثر 25 کلمه
✓ هزینه قرار گیری رپورتاژ آگهی در ویترین سایت به ازای هر روز 300 هزار تومان
✓ ویرایش اشکالات نگارشی شما توسط تیم زومیت قبل از انتشار
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

خبرآنلاین

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

خبر فارسی

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

فردا نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

مشرق نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

گجت نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

رکنا

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 2
✓ نوع لینک: نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: معقول
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

پارس ناز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حداقل 300 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

فتوکده

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

افکار نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: معقول (بین 700 تا 1000 کلمه)
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

نی نی بان

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

چطور

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
قیمت رپورتاژ ویژه (صفحه اصلی): 1.2 میلیون تومان

دلگرم

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

شرایط الزامی درج رپورتاژ دلگرم:
✓فرمت مقاله بصورت فایل word باشد.
✓عنوان مقاله باید با معنی و کاربردی باشد ( بدون ذکر نام برند).
✓تصاویر مجاز نهایت 3 عدد و با کیفیت ( حداقل 800 پیکسل) و بدون واترمارک و نام برند باشد.
✓درج تلفن تماس می بایست در انتهای مطلب باشد.
✓عدم استفاده از جدول Table در مطالب.

برترینها

✓ تعداد لینک :3
✓ نوع لینک : نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان : حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری در سایت: 1 ماه

ایران جیب

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

برنا نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

پارسینه

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: معقول
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

پی سی دانلود

رپورتاژهای تخصصی در زمینه معرفی نرم افزار، اپلیکیشن و بازی در وبسایت پی سی دانلود منتشر می شوند | در ابتدا باید محتوای رپورتاژ بررسی شود سپس هزینه اعلام می شود.

سیمرغ

✓ تعداد لینک : 4
✓ نوع لینک: 1 فالو + 3 نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

دیجیاتو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 4 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حداکثر 1500 کلمه
✓ متن حتما شامل تیتر و حداقل یک تصویر باشد
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ تمام مطالب ارسالی دارای تیتر و حتما یک عکس با ابعاد (400*600) باشند و دامنه ی لینک ها یکسان باشد.

زومجی

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

موبایل کمک

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: معقول (بین 700 تا 1000 کلمه)
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

آی تی رسان

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: 3 فالو + 2 نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 3 (یک تصویر شاخص و دو تصویر در متن )
✓ بدون محدودیت در تعداد واژگان
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تصویر زندگی

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ساعت ۲۴

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تالاب

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری در سایت : 12 ماه

الف

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

انزل وب

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: حداکثر 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 8
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حداکثر 1200 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
بابت حذف تگ رپورتاژ 100 هزار تومان اضافه گرفته می شود

وانا نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

اقتصاد آنلاین – آخرین اخبار

✓ تعداد لینک : 4-5
✓ نوع لینک : فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان : معقول
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

اقتصاد آنلاین – اخبار داغ

✓ تعداد لینک : 4-5
✓ نوع لینک : فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان : معقول
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ تخفیف ندارد

جی اس ام

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 تا 3 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

کجارو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بین 300 تا 1200 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

همگردی

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 1
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
لینک goto : یک میلیون تومان
لینک direct: دو میلیون تومان

دو نفره

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ایران ناز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: اختیاری
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: اختیاری
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

حرف تازه

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
انتشار رپورتاژ در سایت حرف تازه حدود 2 روز زمان می برد.

ایلنا

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

سرپوش

✓ تعداد لینک : 3
✓ نوع لینک : فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان : معقول
✓ ماندگاری یکساله در سایت

آفتاب آی آر

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ هر لینک اضافه: 50 هزار تومان
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت (1 هفته صفحه اصلی سایت و تمام صفحات داخلی و بعد از آن به صورت دائمی)

تابناک باتو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 3 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

سخت افزار مگ

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 3 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

پارس نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

کلیک

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

شبکه مگ

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: دائمی
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

خبرگزاری دانشجو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 3 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: محدودیت ندارد
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓در صفحه اصلی بخش آخرین اخبار به غیر از صفحه اصلی اقتصادی و بازرگانی نیز منتشر میشود

آفتاب نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

چیدانه

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: معقول
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

آکا ایران

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حداکثر 1200 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

روزیاتو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ محتوای رپورتاژ نباید به صورت مصاحبه ای باشد و باید به صورت معرفی کسب و کار یا خدمات ارائه شود.

کارناوال

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

فوت و فن

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

دانا نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حداکثر 1500 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ساتین

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

گیمفا

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 2
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

رند

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

بهار نیوز

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

زیبامون

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ یک روز اسلایدر
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ایتنا

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 تا 3 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

شریان

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

جام جم آنلاین

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

گویا آی تی

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

توریسم آنلاین

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

آسمونی

✓ حداکثر 3 لینک فالو – از یک وب سایت
✓ حد اکثر 3 عکس
✓ حداکثر 700 کلمه
✓ نمایش 24 ساعت در صفحه اول سایت
✓ نمایش بیش از 1 هفته در فوتر تمام صفحات سایت
✓ انتشار آگهی در ساعات پر بازدید سایت
✓ ایندکس سریع صفحه و لینک ها در گوگل
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ درج پست اختصاصی با لینک ویژه

جوان آنلاین

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

نمکستان

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓بک لینک فالو در تمام صفحات (یک ماه: 200.000 تومان | 3 ماه: 550.000 تومان)

روزگار

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ رپورتاژ تنها از سایتهای تجاری قابل انتشار است

موبایلستان

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

با علم

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تاریخ ما

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

ای پی کی تاپس

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5
✓ نوع لینک: دو لینک فالو + 3 لینک نوفالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عدد+ 1 کاور
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ قراردادن بنر به صورت اسلاید در تمام صفحات به مدت 7 روز: 300 هزار تومان
✓ برنامه برای 1 سال در سایت باقی می ماند و تا یک سال به صورت رایگان آپدیت نیز می شود.

سیری در ایران

✓ رپورتاژ فقط باید در حوزه گردشگری باشد
✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

دیدوگرام

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تکراتو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداقل یک تصویر و بدون محدودیت در درج تصاویر
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

۱ پزشک

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: معقول
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

فرادید

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تیشینه

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداقل 1
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

اعتماد آنلاین

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

دیجی رو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حداکثر 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

فارنت

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

آلامتو

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

خبر فوری

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: حداکثر 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: حداکثر 4
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: 700 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

بیگ تم

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

نامیا دانلود

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

مجله سلامت

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

برندکده

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت
✓ فقط رپورتاژ مرتبط با موضوع سایت منتشر می شود

بازی مگ

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2-3 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ویژه بودن مطلب جهت نمایش با تصویر بزرگتر در بین باقی مطالب
✓ درج برای مدت 24 ساعت در اسلاید شو سایت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

دکتر مجازی

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 4
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: 2 عکس
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: حدود 1000 کلمه
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تاپ تراول

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 5
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: محدودیت ندارد
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: محدودیت ندارد
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

تاپ توریست

✓ تعداد لینک در رپورتاژ آگهی: 3 الی 5 لینک فالو
✓ نوع لینک: فالو
✓ تعداد تصویر در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ تعداد واژگان در رپورتاژ آگهی: بدون محدودیت
✓ ماندگاری دائمی در سایت با یکبار پرداخت

بهترین سایت های رپورتاژ آگهی

در لیست سایت‌ های رپورتاژ آگهی زیر می توانید، تعرفه رپورتاژ آگهی را مشاهده کنید و برای خرید رپورتاژ آگهی از بهترین سایت های رپورتاژ آگهی با ما در ارتباط باشید:

برای درج رپورتاژ آگهی در سایت دانا و توانا با 09128981231 در ارتباط باشید.
ردیفنام سایت رپورتاژ آگهیآدرس سایت رپورتاژ آگهی
قیمت ها به تومان می باشد.
۱سایت اقتصاد آنلاینeghtesadonline.com۶۰۰٫۰۰۰
۲سایت خبر آنلاینkhabaronline.ir۹۵۰٫۰۰۰
۳زومیتZoomit.ir۱٫۴۰۰٫۰۰۰
۴دیجیاتوdigiato.com۱٫۲۰۰٫۰۰۰
۵ایسناisna.ir۷۰۰٫۰۰۰
۶ایلناilna.ir۳۵۰٫۰۰۰
۷الفalef.ir۳۰۰٫۰۰۰
۸بیتوتهbeytoote.com۸۴۶٫۰۰۰
۹آناana.ir۴۰۰٫۰۰۰
۱۰فارس نیوزfarsnews.ir۱٫۲۵۰٫۰۰۰
۱۱رجاrajanews.com۲۵۰٫۰۰۰
۱۲مشرقmashreghnews.ir۵۵۰٫۰۰۰
۱۳برنا نیوزbornanews.ir۴۰۰٫۰۰۰
۱۴عصر ایرانasriran.com۷۷۰٫۰۰۰
۱۵مهر نیوزmehrnews.com۷۵۰٫۰۰۰
۱۶وبمسترفاwebmasterfa.com۶۹۰٫۰۰۰

تخفیف ویژه ۶۴۹٫۰۰۰

۱۷دانشجوsnn.ir۴۷۰٫۰۰۰
۱۸جام جم آنلاینjamejamonline.ir۴۶۰٫۰۰۰
۱۹فراروfararu.com۵۶۰٫۰۰۰
۲۰سیمرغseemorgh.com۱ لینک فالوو ۳ لینک نوفالوو۵۷۰٫۰۰۰
۲۱نمناکnamnak.com۶۸۰٫۰۰۰
۲۲آفتابaftabnews.ir۳۵۰٫۰۰۰
۲۳افکار نیوزafkarnews.ir۳۴۰٫۰۰۰
۲۴پارس نیوزparsnews.com۳۵۰٫۰۰۰
۲۵داناDana.ir۴۰۰٫۰۰۰
۲۶فرادیدfaradeed.com۴۰۰٫۰۰۰
۲۷زوم تکzoomtech.ir۳۵۰٫۰۰۰
۲۸نامه نیوزnamehnews.ir۲۰۰٫۰۰۰
۲۹بهار نیوزbaharnews.ir۲۰۰٫۰۰۰
۳۰پارس فوتبالparsfootball.com۸۰۰٫۰۰۰
۳۱جی اس امgsm.ir۸۵۰٫۰۰۰
۳۲ساعت ۲۴saat24.com۲۱۵٫۰۰۰
۳۳افق نیوزofoghnews.ir۲۰۰٫۰۰۰
۳۴صبح تهرانsobhetehran.com۳۰۰٫۰۰۰
۳۵جهان نیوزjahannews.com۳۵۰٫۰۰۰
۳۶ایران بانوiranbanou.com۶۰۰٫۰۰۰
۳۷گویا آی تیgooyait.com۶۵۰٫۰۰۰
۳۸شفاف نیوزshafaf.ir۲۰۰٫۰۰۰
۳۹آلامتوalamto.com۳۴۰٫۰۰۰
۴۰انزل وبanzalweb.ir۴۵۰٫۰۰۰
۴۱مجله پردادpardad.ir۳۵۰٫۰۰۰
۴۲مرور نیوزmoroornews.com۳۰۰٫۰۰۰
۴۳ایران جیبiranjib.ir۴۵۰٫۰۰۰
۴۴بولتن نیوزbultannews.com۷۰۰٫۰۰۰
۴۵فردا نیوزzardanews.com۳۵۰٫۰۰۰
۴۶زوم جیzoomg.ir۱٫۰۰۰٫۰۰۰
۴۷کجاروkojaro.com۹۵۰٫۰۰۰
۴۸روزنوroozno.com۲۳۰٫۰۰۰
۴۹کلیکclick.ir۶۵۰٫۰۰۰
۵۰پارسینهparsine.com۳۹۰٫۰۰۰
۵۱پارس نازparsnaz.com۵۵۰٫۰۰۰
۵۲دیجی روdigiro.ir۲۸۷٫۰۰۰
۵۳نیک صالحیniksalehi.com۶۶۰٫۰۰۰
۵۴۱ پزشک۱pezeshk.com۴۵۰٫۰۰۰
۵۵گجت نیوزgadgetnews.irبسته به متن از۴۰۰٫۰۰۰ تا ۹۰۰٫۰۰۰ متغیر
۵۶تیتر برترtitrbartar.ir۲۵۲٫۰۰۰
۵۷آی تی رسانitresan.com۶۰۰٫۰۰۰
۵۸چرخانcharkhan.com۳۰۰٫۰۰۰
۵۹سافت گذرsoftgozar.com۶۵۰٫۰۰۰
۶۰سرزمین دانلودsarzamindownload.com۸۰۰٫۰۰۰
۶۱انتخابentekhab.ir۶۰۰٫۰۰۰
۶۲روزی آتوrooziato.com۶۰۰٫۰۰۰
۶۳۵۵ آنلاین۵۵online.ir۲۰۰٫۰۰۰
۶۴صلح خبرsolhkhabar.ir۳۵۰٫۰۰۰
۶۵ستارهsetare.com۸۵۰٫۰۰۰
۶۶پول نیوزpoolnews.ir۳۰۰٫۰۰۰
۶۷۵۹۸٫ir۵۹۸٫ir۲۰۰٫۰۰۰
۶۸کسب و کار نیوزkasbokarnews.ir۲۰۰٫۰۰۰
۶۹شما نیوزshomanews.com۲۴۰٫۰۰۰
۷۰خرداد خبرkhordadnews.ir۲۳۰٫۰۰۰
۷۲تراز خبرtaraznews.com۲۰۰٫۰۰۰
۷۳اعتدالetedaal.ir۲۰۰٫۰۰۰
۷۴۸ صبح۸sobh.ir۲۰۰٫۰۰۰
۷۵ایران اکونومیستiraneconomist.com۲۰۰٫۰۰۰
۷۶ایتناwww.itna.ir۴۰۰٫۰۰۰
۷۷با علمwww.baelm.net۲۹۰٫۰۰۰
۷۸ساختمونwww.sakhtemoon.com۲۰۰٫۰۰۰


نحوه ی نوشتن یک رپورتاژ آگهی موثر

رپورتاژ آگهی نمونه ای از کل متن ارائه شده است به این صورت که یک رپورتاژ بخشی از مطلب را شامل می شود و باید بیانگر محتوای اصلی و مهم متن باشد. این نوع از رپورتاژ باید علاوه بر خاص بودن جذاب و گیرا نیز باشد تا ذهن بیننده را درگیر کرده و او را به سمت مطالعه ی محتوای متن سوق دهد.

نحوه تولید محتوا براساس استراتژی بازاریابی محتوا به شدت مهم است. تولید محتوای حرفه ای یعنی به اندازه ای مخاطبان را درک کنید که بتوانید برای هر مرحله از سفرشان، محتوایی ایجاد کنید تا مشتری را به خرید هدایت کند.

بنابراین اگر موفق شدید که مخاطبان را به سایت خود جذب کنید، به فروش یک مرحله نزدیک تر شده اید. در نتیجه کاربران وب سایت شما را بررسی می کنند، سپس در مورد محصولات شما فکر می کنند و در نهایت خرید می کنند.

در نوشتن یک آگهی رپورتاژ باید از جملات یا تصاویر کسالت بار و خسته کننده جلوگیری کنید و به جای آن از جملات جذاب و خاص استفاده کنید تا خواننده را پای مطلب نگه دارد و دوباره به وب سایت شما سر بزند.

در زمان نوشتن رپورتاژ آگهی از عکس ها و نمودارها به قدری استفاده نکنید که جایی برای نوشتن متن در آنها وجود نداشته باشد چون با این کار رپورتاژ آگهی شما با مشکل مواجه خواهد شد.

 • سعی کنید خودتان را جای خواننده بگذارید و ببینید او چه دوست دارد از شما بداند. آیا حرف های اضافه و خسته کننده می تواند باعث جلب توجه او شود یا خیر؟
 • بهتر است بهترین سایت های رپورتاژ آگهی را پیدا کرده و مقاله تبلیغاتی تان را در این وب سایت ها منتشر کنید.
 • اگر چند وب سایت را برای رپورتاژ آگهی انتخاب کرده اید، بهتر است، متنی که برای رپورتاژ در هر یک از سایت ها قرار می دهید، با یک دیگر متفاوت باشد و بتواند کاربران بیش تری را جذب نماید.

برای گرفتن رپورتاژ آگهی با مشاوره تلفنی، آنلاین، غیر حضوری و رایگان از بهترین شرکت و موسسه آموزشی آموزشگاهی سئو و بهینه سازی سایت یعنی «دانا و توانا» در تهران , رپورتاژ آگهی در مشهد , رپورتاژ آگهی در اصفهان , رپورتاژ آگهی در کرج , رپورتاژ آگهی در شیراز , رپورتاژ آگهی در تبریز , رپورتاژ آگهی در قم , رپورتاژ آگهی در اهواز , رپورتاژ آگهی در کرمانشاه , رپورتاژ آگهی در ارومیه , رپورتاژ آگهی در رشت , رپورتاژ آگهی در زاهدان , رپورتاژ آگهی در همدان , رپورتاژ آگهی در کرمان , رپورتاژ آگهی در یزد , رپورتاژ آگهی در اردبیل , رپورتاژ آگهی در بندرعباس , رپورتاژ آگهی در اراک , رپورتاژ آگهی در اسلامشهر , رپورتاژ آگهی در زنجان , رپورتاژ آگهی در سنندج , رپورتاژ آگهی در قزوین , رپورتاژ آگهی در خرم آباد , رپورتاژ آگهی در گرگان , رپورتاژ آگهی در سارئ , رپورتاژ آگهی در شهریار , رپورتاژ آگهی در قدس , رپورتاژ آگهی در کاشان , رپورتاژ آگهی در ملارد , رپورتاژ آگهی در دزفول , رپورتاژ آگهی در نیشابور , رپورتاژ آگهی در بابل , رپورتاژ آگهی در خمینی شهر , رپورتاژ آگهی در سبزوار , رپورتاژ آگهی در گلستان , رپورتاژ آگهی در آمل , رپورتاژ آگهی در پاکدشت , رپورتاژ آگهی در نجف آباد , رپورتاژ آگهی در بروجرد , رپورتاژ آگهی در آبادان , رپورتاژ آگهی در قرچک , رپورتاژ آگهی در بجنورد , رپورتاژ آگهی در ورامین , رپورتاژ آگهی در بوشهر , رپورتاژ آگهی در ساوه , رپورتاژ آگهی در قائم شهر , رپورتاژ آگهی در بیرجند , رپورتاژ آگهی در نسیم شهر , رپورتاژ آگهی در سیرجان , رپورتاژ آگهی در خوی و سایر شهرستان ها با شماره 09128981231 تماس بگیرد.