مقاله ی کامل در مورد خدمات دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing Services )

خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی | Digital Marketing Services

شما در حال خواندن مقاله "خدمات دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغات اینترنتی" می باشید . خدمات دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا ، ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله برگزاری کمپین دیجیتال و تبلیغات دیجیتال و طراحی سایت و سئو و سایر خدمات(Services) د رحوزه دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing) به شرکت‌ها و برندهای معتبر داخلی و خارجی می باشد. آژانس تبلیغات اینترنتی دانا و توانا خدمات متنوعی را در حوزه تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ مانند تبلیغات گوگل، تبلیغات در تلگرام، تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، سئو، افزایش رنک، ‎تبلیغات موبایل و رپورتاژ آگهی ارائه می دهد.خدمات دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) دانا و توانا

آژانس دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing Agency) دانا و توانا DANAVATAVANA یک خدمات دهنده دیجیتال مارکتینگ نوین است؛ با تمرکز بر روی خدمات اجرایی، مشاوره ای و آموزشی در حوزه دیجیتال برندینگ و مارکتینگ! آژانس خدماتی دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا یک شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ در تهران است که تمامی خدمات مربوطه را به صاحبان کسب و کار در تهران و ایران ارائه می دهد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) دانا و توانا
مشاور و مجری بازاریابی، تبلیغات و برندینگ - دانا و توانا

مشاور و مجری بازاریابی، تبلیغات و برندینگ - دانا و توانا

شرکت دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Company) دانا و توانا، یکی از بهترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ با جدیدترین استراتژی های تبلیغاتی و کاملترین تیم کارشناسی است. اگر به دنبال یک آژانس دیجیتال مارکتینگ (digital marketing agency) خلاق و پیشرو در تئوری و عمل می گردید جای درستی آمده اید. خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا شامل طراحی سایت ، طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل ، سئو، تولید محتوا ، تجارت الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی است. مشاور و مجری بازاریابی، تبلیغات و برندینگ شما توسط مجريان دانا و توانا. از مهمترین تفاوت های دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین، با بازاریابی سنتی می توان به کاهش هزینه ها در دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.


خدمات دانا و توانا (danavatavana)در حوزه دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing):

طراحی وب سایت (Web Design) - طراحی اپلیکیشن (App design) - بازاریابی محتوا (Content marketing) - ایمیل مارکتینگ (e-mail marketing) - تبلیغات فضای مجازی (Cyber ads) - تبلیغات در گوگل و سئو (Ads on Google and SEO) - شبکه های اجتماعی (Social Networks) - بازاریابی ویدئویی (Video marketing).

روش‌های تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی در گوگل، تبلیغات کلیکی در سایت‌های پر بازدید، تبلیغات در اپلیکیش‌های موبایلی، طراحی سایت حرفه‌ای، رپورتاژ آگهی، تبلیغات بنری و تیزری و تبلیغات دیجیتال، ارسال پیام اعلان، همه روش‌های تبلیغات اینترنتی هستند که هر کدام به نوبه خود تاثیرگذاری مفیدی بر روی روند یک کسب و کار خواهند داشت.

معرفی بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ)

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی الکترونیک به نوعی از بازاریابی آنلاین گفته می شود که با استفاده از ابزارهای الکترونیکی همانند رایانه شخصی، تلفن هوشمند و … منتشر شده و از طریق آن به جذب مخاطب پرداخته می شود. همچنین این نوع بازاریابی در کانال ها و بسترهای الکترونیکی متنوعی همانند وب سایت، پست الکترونیک و شبکه های اجتماعی عملیاتی می شوند.
در بازاریابی دیجیتال، افزایش سهم بازار، برندسازی و تأثیرگذاری بر روی مخاطبین مورد توجه ویژه قرار می گیرد و به عنوان یک هدف دنبال می شود. بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) از جهت نام و روش با اسامی دیگری از قبیل: برندینگ یا برندسازی دیجیتال (Digital Branding)، برندینگ یا برند سازی آنلاین (Online Branding)، بازاریابی یا مارکتینگ آنلاین (Online Marketing) و یا بازاریابی یا مارکتینگ اینترنتی (Internet Marketing) و یا سایر اسامی مشابه دیگر، تطابق و همپوشانی دارد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا»


شرکت دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا»، به عنوان یک شرکت تخصصی ارایه خدمات دیجیتال مارکتینگ و استراتژی های نوین بازاریابی و برندینگ، یکی از اهداف خود را ایجاد و توسعه نام برند مشتریان خود در فضای آنلاین و ارتقای مزیت رقابتی آنها بیان کرده است. برندینگ دیجیتال در سال های اخیر به عنوان یک ترند جهانی، مدل جدیدی را در فرآیند بازاریابی و تبلیغات شرکت ها بوجود آورده است.

ما به عنوان یک شرکت متمرکز دیجیتال مارکتینگ در ایران (تهران)، تعهد خود به مشتریان را اجرای اصولی و بروز این استراتژی ها میدانیم و با ایجاد بسترهای مناسب در فضای آنلاین، کمک به پیشبرد کسب و کارها و اهداف تعریف شده در شرایط رکود می کنیم.

بررسی روند راه اندازی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ از ابتدا تا انتها


در دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) باید ابتدا به راه اندازی و طراحی سایت خود اقدام نمایید، چرا که با طراحی وبسایت، هویت برند شما در فضای آنلاین ایجاد می گردد. در نظر داشته باشید با توجه به تعداد کاربرانی که از طریق موبایل و یا تبلت به وب سایت شما سر می زنند، طراحی وب سایت واکنش گرا (ریسپانسیو) و سازگار با موبایل (responsive) از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. همچنین تعداد صفحاتی که شما در طول دوره طراحی، پیاده سازی، پشتیبانی، نگهداری و به روزرسانی وب سایت به ایجاد و توسعه آن می پردازید از نکات قال توجه است، زیرا بازدید بیشتری را شامل می شوند. اهتمام به تولید محتوای اصیل و ارزشمند که با عنوان بازاریابی محتوا (Content Marketing) از آن یاد می شود در راستای فعالیت های برندسازی دیجیتال و آنلاین، ارزشمند و حائز اهمیت است.

توجه به اصول سئوی سایت و بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجو (seo) نیز از ملزومات اصلی کار شماست. به هر میزان که سئوی وبسایت شما قوی تر باشد، بازدید بیشتری را بدست خواهید آورد و به همان میزان، مورد توجه مخاطبین خود قرار خواهید گرفت. سئو سایت شما چیزی نیست که بتوانید از آن غافل بمانید و پویایی و زنده بودن شما، منوط به حضور پررنگ شما در نتایج جستجوی موتورهای اینترنتی از جمله گوگل است.
در دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) نرم افزارهای موبایل با هدف بازاریابی موبایلی (Mobile Marketing)، بازاریابی پیامکی (SMS Marketing) و تبلیغات موبایلی (Mobile Advertising) به کار گرفته می شوند.
سرویس های ارسال ایمیل انبوه با هدف بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) و سرویس های نمایش تبلیغات با بهره گیری از اینفوگرافیک (یا اینفوگرافی /Infographics) و پخش زنده در سایت و وبینار به عنوان ابزارهای مهم و پرکاربرد مورد توجه قرار می گیرند و برای هوشمندانه تر عمل کردن در بازاریابی و برندینگ دیجیتال نباید از آنها غافل ماند.
شبکه های اجتماعی نیز به عنوان یکی از محبوب ترین ابزارها در فضای اینترنت به یکی از راهکارهای قدرتمند بازاریابی و برندینگ دیجیتال تبدیل شده است که شما می توانید با آن به میان مردم رفته و کالا و خدمات خود را به افراد معرفی کنید و از کاربرد آن در توسعه تجارت، سازمان و برند خود بهره ببرید.
شرکت دانا و توانا، در کنار خدمات خود مبنی بر طراحی سایت و پیاده سازی پرتال های اینترنتی، به ارائه خدمات منحصر به فرد و مطمئن در خصوص بازاریابی و برندینگ دیجیتال، در بهترین سطح و به صورت یکپارچه و هماهنگ با کلیه شبکه های اجتماعی، اینترنتی و موبایلی مشتریان خود می پردازد.

طراحی استراتژی بازاریابی، برندینگ و تحلیل بازار


چه کار می کند؟

به مانند چسبی است که تمامی دپارتمان ها را در رسیدن به اهداف تعیین شده هم آوا و هماهنگ می کند. هارمونی ایجاد شده توسط استراتژی بازاریابی، خوشایندترین و دل پذیرترین رهاورد را برای هر بیزنسی به دنبال دارد: رونق و افزایش هر چه بیشتر فروش...

ما چه کار می کنیم؟

مواردی چون استراتژی برندینگ، KPI، معماری اطلاعات و ... را طراحی و اجرا نموده و آنالیزی از بازار را به منظور شناخت هرچه بیشتر بستر بازار، وضعیت رقبا و رفتار مشتریان به شما ارائه می دهیم، از دیگر خدمات ما در این بخش اجرای تست های رفتاری به منظورِ سنجش بهره وری طرح ها پیش از اجرای کمپین است...

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)


چه کار می کند؟

در دنیای امروز، جستجوی اینترنتی اساس بسیاری از تصمیم گیری هاست. دیده شدن از هر نقطه و در هر زمان با صرف هزینه ای بسیار اندک، موهبتی است که صنعت عظیم اینترنت برای انسان مدرن به ارمغان آورده است. در این بین، روز به روز بر ارزش و محبوبیت موتورهای جستجو به ويژه گوگل افزوده می شود، و بدیهی است که نمی توان امپراطوری شان را نادیده گرفت.

ما چه کار می کنیم؟

جذبِ ماکزیممِ reach و ترافیک از گوگل به سمت وب سایت شما، ارتقای رتبه ی سایت تان از طریق مواردی مانند تولید محتوای باکیفیت، استفاده از کلیدواژه ها و آنالیز آن ها، ایجاد تجربه ی کاربریِ شیرین و دل نشین...، آنالیز وب...

تبلیغات دیجیتال


چه کار می کند؟

پروسه ای است شگفت آور که در آن آگهی شما در مدت زمان تنها یک هزارم ثانیه به مردمان سرتاسر کره ی زمین نمایش داده می شود. در دنیای تبلیغات به روش سنتی همیشه این امکان وجود داشت که تبلیغ شما- که بابت آن متحملِ صرف هزینه شده اید- به افرادی برسد که مخاطبان واقعی شما نیستند. این نقص بزرگ اما، در تبلیغات دیجیتال برطرف شده است.

ما چه کار می کنیم؟

نمایش آگهی تان در وب سایت های معتبر، هم چنین طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی، طراحی و تدوین محتوای گرافیکی مورد نیاز نظیر گیف های تبلیغاتی، اینفوگرافی ها و...، طراحی و اجرای مسابقات در شبکه های اجتماعی مبتنی بر استراتژی Giveaway...

تولید محتوا


چه کار می کند؟

فکر می کنید عبارت معروف "محتوا پادشاه است" به چه معناست؟ تصور کنید در حال خرید در فروشگاه بزرگی هستید. چه کالاهایی توجه شما را به خود بیشتر جلب می کنند؟ کالاهایی با تصاویر و ظاهری زیبا و دلربا، یا کالاهایی شامل نوشته هایی دل نشین و تأثیرگذار ؟ کدام یک حس اعتماد را به شما منتقل می کنند؟ کدام یک شما را به خرید سوق می دهند؟

ما چه کار می کنیم؟

برپایی ویترین تبلیغاتی متمایز نسبت به سایر رقبایتان، به نمایش گذاشتن اطلاعات متنی، گرافیکی و ویدئویی به گونه ای جذاب و گیرا با به کارگیری ماحصلِ به روزترین روش ها و هم چنین پژوهش های علوم دانشگاهی.


مزایای دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی دیجیتال):


شبانه روزی و بی وقفه بودن بازاریابی اینترنتی(Internet marketing)
قابلیت ایجاد تغییرات مطابق روز
مناسب برای شرکتهایی که از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند
دسترسی دائم به خدمات
پاسخ سریع به سوالات مشتریان
سفارشات مبتنی بر نیاز مشتری
تماس غیر شخصی با بازاریابی اینترنتی
دسترسی تمام کاربران به فروشگاه مجازی
هزینه کمتر بازاریابی اینترنتی
کاهش خطاهای انسانی
صرفه جویی در وقت با بازاریابی اینترنتی
امکان توزیع سفارش و فروش برای تک تک مشتریان
کاهش زمان انتظار برای دریافت کالاها و خدمات دیجیتالی با بازاریابی اینترنتی


بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی هایی دارد ؟

ویژگی های بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی در ایران را با هم بررسی می کنیم. در این مقاله با دانا و توانا همراه باشید تا برخی از مهمترین ویژگی های یک شرکت ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ را بررسی کنیم.

بطور کلی میتوانیم شرکت های دیجیتال مارکتینگ را به دو دسته تقسیم کنیم ؛ شرکت های ارائه دهنده کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ و دوم شرکت ها و استارت آپ هایی که فقط یک مدل از زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ را ارائه میدهند . در واقع میتوانیم بگوییم که در ایران هیچ کمپانی و برند بزرگی برای ارائه تمامی زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد . زیرا دیجیتال مارکتینگ و بطور کلی بازاریابی آنلاین شامل بخش های بسیار گسترده ای می شود و حتی در پیشرفته ترین کشور ها نیز معمولا هر شرکت دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی میتواند یک یا چند مورد از خدمات را بطور کامل ارائه کند.

دیجیتال مارکتینگ
یکی از مهمترین ترندهای بازاریابی و تبلیغات در دنیای امروز دیجیتال مارکتینگ است و علت آن چیزی نیست جز اثرگذاری بالا به نسبت هزینه و قابلیت اتکا به نتایج و دستاوردها. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» در حوزه طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی دیجیتال ، تولید محتوای دیجیتال ، مدیریت شبکه های اجتماعی و بهینه سازی موتور جستجو یا سئو فعالیت می کند.

دیجیتال برندینگ
برندینگ دیجیتال فرایندی است که درنهایت به خلق هویت و ارزش کسب و کار شما و جایگاه برند در ذهن مخاطب می پردازد. نامی که از شما در ذهن مخاطب می ماند. دپارتمان برندینگ «دانا و توانا» در زمینه ساخت هویت برند در دو فضای آفلاین و آنلاین به ارائه خدمات تهیه و تدوین استراتژی و ساخت هویت و تهیه کتابچه برند فعالیت می کند.

تبلیغات دیجیتال
بودجه تبلیغات دیجیتال شرکت های بزرگ بین المللی در پنج سال گذشته چندین برابر شده است. شرکت دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» به شکل تخصصی به ارائه خدمات تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ در حوزه شبکه های اجتماعی و تبلیغات در گوگل ، تبلیغات کلیکی ، تبلیغات همسان و... در فضای وب می پردازد.


کمپین دیجیتال مارکتینگ به سبک ۳۶۰ درجه
در یک کمپین دیجیتال مارکتینگ علاوه بر امکان استفاده از تمامی ابزارهای تبلیغات آفلاین می توان به شکل دقیقی به میزان موفقیت کمپین دیجیتال در فروش یا تعامل با مخاطبین دست یافت. خلاقیت در ایده پردازی، نحوه اجرا و مدیریت رسانه های متنوع از مهمترین عوامل موفقیت یک کمپین دیجیتال است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» با شناسایی نیاز برند/شرکت تلاش می کند تا یک کمپین بازاریابی دیجیتال کارآمد را به اهداف از پیش مشخص شده تدوین و اجرا کند. طراحی و ایده پردازی کمپین دیجیتال و استفاده از خدمات دیحیتال مارکتینگ با استناد به شاخص کلیدی عملکرد KPI و با استفاده از ابزار تبلیغات دیجیتال و تبلیغات آفلاین از اصلی ترین خدمات «دانا و توانا» است.


خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا


دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به یکی از چالش های مبهم بازاریابی در جهت ایجاد مزیت رقابتی، شناسایی و کشف برند در فضای آنلاین توسط مخاطبین تبدیل شده است. راهکاری که میتواند نقش فزاینده ای در موفقیت برندها و شرکت ها نسبت به رقبا، تثبیت نام آنها در ذهن مخاطبین و دیجیتال برندینگ آنها داشته باشد، استفاده از کانال هایی موازی دیجیتال مارکتینگ میباشد. این سیستم این امکان را میدهد تا مشتریان و مخاطبین به راحتی شما را در پلتفرم های مختلف شناسایی و کشف کنند، همچنین به راحتی بتوانند با شما تعامل متقابل داشته باشند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» بمنظور طراحی کانال ها و پلتفرم های متناسب با برندینگ و نحوه تعامل شما با مشتریان و مخاطبین تان اجرا میشود. بر این اساس ما با آنالیز کامل برند، فضای رقابتی و تهیه پرسونای مخاطبین شما، اقدام به طراحی سیستم هایی پویا و هوشمند بمنظور جذب، نگهداری، افزایش نرخ تبدیل و ایجاد وفاداری در مشتریان میکنیم.

فهرست خدمات دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا


تولید محتوا
تولید محتوا به شکل های مختلف

طراحی سایت شرکت ، خبری ، فروشگاه اینترنتی و …
تولید محتوا برای سایت
طراحی بنر های گرافیکی و انیمیشن برای تبلیغات بنر
تولید محتوای خبری و آموزشی
تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی
تولید محتوای ویدئویی

دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی و سئو سایت برای قرار گرفتن سایت در رتبه اول نتایج جستجوی کلمات کلیدی مرتبط در گوگل
انتشار رپورتاژ آگهی (Reportage Advertising) در سایت های پربازدید و دریافت بک لینک
تبلیغات کلیکی (Click Advertising) بصورت بنر های گیف در وب سایت های پربازدید
بازاریابی و انتشار محتوای تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی
انتشار ویدئو های تبلیغاتی (Advertising video) در شبکه های اجتماعی و سایت های اشتراک ویدئو
ایمیل مارکتینگ (e-mail marketing)
تبلیغات در اپلیکیشن ها و بازی های موبایل (Advertising application / Mobile advertising)
تبلیغات در گوگل (Advertising on Google)
اینفلوئنسر مارکتینگ (Marketing Influencer) که به معنی تبلیغ در پیج اینستاگرام اشخاص مشهور است
ارسال پیامک های تبلیغاتی و تبلیغات در تلگرام یا واتس اپ
فروش کالا از طریق فروشگاه اینترنتی
فروش خدمات از طریق سایت تخفیف و خرید گروهی

دیجیتال مارکتینگ بازایابی اینترنتی
تجزیه تحلیل آمار دیجیتال مارکتینگ و هدفگیری مجدد

بررسی میزان در دسترس بودن وب سایت در مرورگر های مختلف لپ تاپ و پی سی ، گوشی موبایل و تبلت
بررسی ورودی تبلیغات کلیکی به سایت از طریق گوگل آنالایتیک و سایر ابزار ها
بررسی وضعیت و میزان بهبود رتبه سایت در گوگل از طریق وبمستر گوگل و سایت سئو موز یا سایر ابزار سئو چک
بررسی میزان توجه کاربران به بسته های محصولات و خدمات ارائه شده
بررسی میزان محبوبیت برند از طریق بررسی جستجوی نام برند در گوگل و شبکه های اجتماعی
بررسی و تحلیل میزان فروش
بررسی هزینه و تاثیرگذاری هر کدام از روش های تبلیغاتی
بررسی میزان موفقیت در شبکه های اجتماعی و میزان دریافت فالوور ، لایک و کامنت مثبت

و در این مرحله موثر ترین راهکار های دیجیتال مارکتینگ مشخص میشود و برای دستیابی به بهترین نتیجه برنامه ریزی میشود.

بازاریابی و تبلیغات دیجیتال

تبلیغات دیجیتال از جمله خدمات دیجیتال مارکتینگ است که علاوه بر دانش نیازمند تجربه عملی است. تیم مارکتینگ «دانا و توانا» متشکل از افرادی است که هر یک در زمینه تخصصی خود کاملا به روز بوده و با استراتژی های مشخص، به پیشبرد فعالیت های شما کمک می کنند.

چه شما فضای دیجیتال را برای تبلیغات برند خود انتخاب کرده باشید و چه مایل به تبلیغات ATL و BTL باشید، شرکت «دانا و توانا» با استفاده از دانش روز، آنالیز اطلاعات، جمع آوری داده های بازار و به کارگیری ترندهای روز دنیا همراه و پشتیبان شماست.
فراموش نکنید، «دانا و توانا» یک آژانس مارکتینگ است که قرار است به شما در موفقیت کمپین تبلیغات دیجیتال کمک کند.


تولید محتوا و بازاریابی محتوا

اصلی ترین عامل موفقیت در اجرای کمپین تبلیغاتی تولید محتوا هدفمند و با کیفیت با قابلیت جذب مخاطب و اثرگذاری بالا است. درحقیقت پیام برند یا کمپین از طریق محتوا به مخاطب انتقال می یابد و رسانه تبلیغاتی تنها نقش یک ابزار انتقال را بازی می کند؛ درنتیجه باید با دقت و هوشمندی زیادی به تولید محتوا و همچنین بازاریابی محتوا پرداخته شود تا در عین جذابیت برای مخاطب، به آگاهی از برند نیز کمک کند. ایده پردازی، سناریونویسی و خلق محتوای ویدیویی ، مقالات متنوع در وبلاگ، طراحی و تولید اینفوگرافیک و محتوای شبکه اجتماعی و… تنها بخشی از خدمات «دانا و توانا» در زمینه تولید محتوا هست که با بالاترین کیفیت در اختیار صاحبان برند و کالا قرار می گیرد.

طراحی سایت و بهینه سازی موتور جستجو

طراحی سایت مطابق با استانداردهای روز دنیا شرط لازم هر کسب و کاری است و این اولین قدم برای حضور در فضای دیجیتال و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به مشتریان است. طراحی سایت بر پایه سئو و همچنین ریسپانسیو بودن آن از مهمترین نکات در حوزه طراحی سایت است. قدم بعدی بهینه سازی موتورهای جستجو یا اصطلاحا سئو (SEO) است که باعث می شود یک سایت به بهترین شکل و مطابق با نیاز مخاطب به نمایش در بیاید. تیم طراحی سایت «دانا و توانا» با هدف افزایش ترافیک سایت و بازگشت سرمایه ، از تمامی تکنیک های سئو و ابزارهای مفید و مجاز موجود استفاده می کنند تا بهترین عملکرد را دریافت کند.

بازاریابی شبکه اجتماعی

یکی از مهمترین ترندهای حال حاضر دیحیتال مارکتینگ خدمات مربوط به بازاریابی شبکه اجتماعی و تولید محتوا و کمپین دیجیتال در این بستر است. تحلیل استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی از مهمترین نکاتی است که قبل از هرچیز در این حوزه مورد توجه است. شرکت دیجیتال مارکتینگ «دانا و توانا» در این حوزه علاوه بر تهیه و تدوین استراتژی شبکه اجتماعی به ارائه خدماتی از جمله سناریونویسی و ایده پردازی ، تولید محتوای گرافیکی، عکاسی و ویدئویی و همچنین مدیریت فضای شبکه اجتماعی و خدمات مانیتورینگ و ارائه گزارشات مدیریتی می پردازد. ارائه راهکارهای انتخاب و بهبود حضور در فضای دیجیتال شبکه های اجتماعی از دیگر خدمات «دانا و توانا» است.

کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ

یکی از موفقترین روش های تبلیغات دیجیتال استفاده از پتانسیل های اینفلوئنسرها است. اینفلوئنسر در جذب اعتماد مخاطب بسیار خوب عمل کرده و درنتیجه افراد زیادی دنباله روی سبک زندگی آن ها هستند. دپارتمان اینفلوئنسر مارکتینگ «دانا و توانا» با در اختیار داشتن فهرست منتخبی از 180 اینفلوئنسر بر اساس نوع پیج و سبک پست ها و همچنین ارتباط با فضای برند و کسب و کار به ارائه بهترین پلن برای برگزاری کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ و کمپین ها بازاریابی به شرکت ها می پردازد..

ویدئو مارکتینگ

در سال های اخیر تبلیغات ویدیویی سهم بزرگی در بازار تبلیغات را به خود اختصاص داده اند. بزرگان دیجیتال مارکتینگ در دنیا، ویدیو مارکتینگ را بمب تبلیغاتی در سال های آینده می دانند. هنگامی که مشتریان محتوای تبلیغات ویدئویی را می بینند، نام برند نیز برای آنها تداعی می شود که به فروش بیشتر و بازدهی بالاتر برای کسب و کار شما منجر خواهد شد. تیم «دانا و توانا» با تولید ویدیوهای خلاقانه و وایرال کردن آن در شبکه های اجتماعی، آپارت و … به جذب حداکثری مخاطب برای شرکت ها اقدام می کند.

تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام

اینستاگرام و تلگرام جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی در ایران محسوب می شوند که هر یک در ایران در حدود 25 میلیون کاربر دارند. تبلیغات اثرگذار و نیتیو با هدف آگاهی رسانی به مخاطبیان در جامعه هدف از خدماتی هست که «دانا و توانا» در حوزه تبلیغات در اینستاگرام با همکاری بیش از 250 پیج محبوب و دسته بندی شده موضوعی و تبلیغات در تلگرام با بیش از 600 کانال براساس دسته بندی موضوعی و مخاطب ، به برندها و شرکت ها ارائه می دهد.


ارائه خدمات بازاریابی و برندینگ (برند سازی) دیجیتال (Digital Marketing & Branding) شامل:


سئو مارکتینگ یا بازاریابی بر اساس تکنیک های سئو (Seo Marketing)
بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing)
بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)
بازاریابی محتوا (Content Marketing)
بازاریابی موبایلی (Mobile Marketing)
بازاریابی بر اساس ارسال ایمیل گروهی و هدف دار (Email Marketing)
تبلیغات و بازاریابی پیامکی، ویدئویی و صوتی (SMS , Voice and Video Marketing)


مشاوره رایگان خودتون رو بگیرید

در آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در جهت پیشبرد اهداف کسب و کارتون در فضای دیجیتال هستند.
تیم متخصص و زبده ی دانا و توانا متشکل از متخصصان بازاریابی، کسب و کار، گرافیک، خلاقیت و ایده پردازی، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، اپلیکیشن و طراحی وب است که به صورت شبانه روزی در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ در تلاش هستیم.

راهکارهای کلی بازاریابی دیجیتال دانا و توانا


طراحی، توسعه، پشتیبانی، نگهداری، بروزرسانی انواع سایت و پرتال اینترنتی
تقویت برند سازمانی، کسب و کار، اشخاص و شرکت ها با ابزارهای دیجیتال (برندسازی آنلاین و برندینگ دیجیتال)
ارسال پست های آموزشی مرتبط با فعالیت مشتریان در شبکه های اجتماعی (با لینک ادامه مطلب در سایت مخاطب)
راه اندازی مسابقات و کمپین های مربوطه
تحلیل و پاسخ نظرات به در شبکه های اجتماعی و ارائه راهکارها و پیشنهادات برای توسعه فعالیت های مجازی
اطلاع رسانی مناسبتها، مراسم و وقایع برگزار شده مشتریان در شبکه های اجتماعی (بازاریابی شبکه های اجتماعی)
مدیریت نظرات کاربران برای جلوگیری از قرار دادن مطالب نامناسب
ارسال محتوا با خبرنامه ایمیلی با قابلیت پیگیری ادامه مطلب در وبسایت (بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ)
ارسال اخبار مرتبط با فعالیت مشتریان در شبکه های اجتماعی (با قرار دادن لینک ادامه مطلب برای مشاهده ادامه مطلب در سایت)
طراحی و ایجاد بلاگ در وب سایت مشتری با قرار دادن مطالب مورد نظر وی (بازاریابی محتوا و تولید محتوا)
پرداختن به ابزار پرکاربرد موبایل در جهت انتشار محتوای تبلیغاتی (بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ)
استفاده از ابزارهای پیام رسان در جهت جذب مخاطب (بازاریابی شبکه های اجتماعی موبایلی یا بازاریابی پیامکی)
قراردادن محتوا در خروجی RSS
اجرای خدمات سئوی داخلی و بهینه سازی سئو وبسایت (بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و ارتقای سئوسایت) برای ارتقاء و افزایش رتبه سایت در گوگل و افزایش ترافیک سایت (بازاریابی سئو یا سئو مارکتینگ)
ارسال خبرنامه با محتوای مرتبط با فعالیت مشتری با دقت نظر در انتخاب محتوای جذاب
جذب مشتری و بالا بردن ترافیک سایت از طریق ایمیل مارکتینگ و پرداختن به راهکارهای بازاریابی اینترنتی


بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی‌هایی دارد؟


بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌های بازاریابی در یک سازمان نیز گاهی اوقات به تنهایی توانایی ایده پردازی و اجرای برخی از فعالیتهای دیجیتال مارکتینگ را ندارند. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا استراتژی‌های آنلاین خود را گسترش داده و دارایی‌های دیجیتال خود را از طریق SEO، تولید محتوا، شبکه‌های اجتماعی و … بهینه کنند.

دلایل زیادی برای همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ وجود دارد. برخی سازمان‌ها نیاز دارند که تمام فعالیت‌های دیجیتال خود را برون‌سپاری کنند و برخی فقط نیاز به تقویت تیم دیجیتال مارکتینگ داخلی خود دارند. از طرفی حوزه بازاریابی دیجیتال به قدری پویا و در حال تغییر است که هر سازمانی نیازمند یک مشاور در این حوزه است. مشاوری که همیشه از این تغییرات آگاه بوده و بهترین استراتژی بازاریابی دیجیتال را پیش روی آن سازمان قرار دهد.

یکی از اصول مهم در حوزه دیجیتال مارکتینگ مسئله‌ی سعی و خطاست. زمانی که شما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را به عنوان پارتنر و شریک تجاری درکنار خود دارید، فعالیتی که شاید به تنهایی یک سال زمان نیاز دارد تا به استراتژی درستی برای آن دست یابید، با کمک مشاورِ دیجیتال در زمان بسیار سریعتری و روشی موثر به نتیجه‌ی مطلوب خواهد رسید. همچنین در این حالت آژانس دیجیتال مارکتینگ شما بر روی به‌روزترین استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی دیجیتال برای شرکت شما متمرکز می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت به سایر فعالیت‌های خود بپردازید.

خطوط قرمز در انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ

جستجو برای یافتن بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکارتان آسان است اما در صورتی که در گام اول بتوانید با توجه به برخی خطوط قرمز گزینه‌های خود را محدود کنید. برای مثال توجه به سه نکته مهم در خصوص یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ضروری است:

  • وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی: اگر یک آژانس بازاریابی دیجیتال نتواند نظر شما را از طریق وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی خودش جلب کند، چگونه می‌تواند برای کسب‌وکار شما این کار را انجام دهد؟
  • ارتباطات: یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باید به خوبی با شما در ارتباط باشد. به ایمیل‌ها یا تماس‌های تلفنی شما پاسخگو باشد و جلسات ساختاریافته و منظمی را مقرر کنند.
  • سابقه و مشتریان: یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باید دارای سابقه کار مشخص و شفافی باشد. برای مثال کمپین‌های موفق یک آژانس بهترین راه برای اثباتِ مناسب بودن آن آژانس برای شماست.

سوالات کلیدی در انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ

در گام بعدی، پس از محدود کردن گزینه‌های بالقوه جهت انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکار خود، لازم است تا ارتباطات عمیق‌تر و نزدیک‌تری با گزینه‌های باقی مانده برقرار کنید. در این گام باید جلسات کاری منظمی مقرر کنید و در آن جلسات به بررسی سوالاتی کلیدی بپردازید. در اینجا به نمونه‌ای از این نکات اشاره می‌کنیم:

  • آژانس مورد نظر چه KPI هایی (شاخص های ارزیابی عملکرد) برای اندازه‌گیری میزان موفقیتِ فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکارتان در نظر گرفته است؟

KPI ها برای اندازه‌گیری میزان موفقیت کمپین‌ها و فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ بسیار حیاتی هستند. آژانس شما باید با توجه به اهداف تجاری شما، مجموعه‌ای از KPI های منعطف مناسبی برایتان تعریف کرده و شما را در رسیدن به آن‌ها کمک کند.

  • سیستم گزارش‌دهی آن‌ها به شما چگونه است؟

شما نیاز به آژانسی دارید که در هر بازه زمانی که نیاز دارید (هفتگی، ماهانه، سه ماهه و…) گزارش‌های لازم را به شما ارائه دهد.

  • ROI پیش‌بینی شده برای کسب‌وکار شما چه مقدار است؟

آژانس‌ها باید بازگشت سرمایه مورد انتظار و دوره زمانی آن را مشخص کنند. همچنین بهتر است از آن‌ها بخواهید که این دست پیش‌بینی‌ها را با توجه به تجربه‌های موفق قبلیشان به شما اثبات می‌کنند.

  • آیا آژانس‌ها قسمتی از فعالیت‌های خود را برون‌سپاری می‌کنند؟

گاهی آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ برخی از فعالیت‌های خود را برون‌سپاری می‌کنند. باید بررسی کرد که آیا تیم‌هایی که با آژانس همکاری می‌کنند قابل اعتماد هستند. همچنین بهتر است که شرکت‌ها و فریلنسرهایی که با آژانس دیجیتال مارکتینگِ شما همکاری می کنند تجربه‌های موفقی در گذشته داشته باشند.

  • تخصص یک آژانس دیجیتال چیست؟

برخی شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در حوزه هایی خاص متخصص هستند. زمینه‌هایی مانند SEO، شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، خرید رسانه و… . به همین خاطر حتی گاهی اوقات می‌توان دو یا سه آژانس دیجیتال مارکتینگ که هرکدام در حوزه‌ای متخصص هستند را انتخاب کرد تا با هم همکاری کنند.


خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران شامل چه مواردی است؟


تا چند سال پیش خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران فقط محدود به طراحی سایت می‌شد، اما با توسعه روزافزون اینترنت پرسرعت، موبایل‌های هوشمند و اینترنت همراه حوزه‌‌های متنوع‌تری در دیجیتال مارکتینگ مورد توجه واقع شدند و آژانس‌های بازاریابی نیز خدمات متنوع‌تری را به خدمات دیجیتال خود افزودند. در ادامه این مطلب به خدمات رایج دیجیتال مارکتینگ در ایران که طی یکی دو تا سه سال اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، اشاره خواهیم کرد.

طراحی سایت Web Design

سایت یک شرکت اصلی‌ترین عنصر هویتی آن شرکت در فضای دیجیتال است و از این رو می‌توان گفت طراحی سایت ابتدایی‌ترین خدمتی است که آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ آن را ارائه می‌دهند.

تبلیغات بنری Display Advertising

تا چند سال پیش اولین گزینه تمام شرکت برای تبلیغات در فضای آنلاین تبلیغات، استفاده از تبلیغات بنری بود و البته الان هم این تبلیغات طرفداران بسیاری دارد. تبلیغات بنری یا به صورت پرداخت اجاره ثابت برای یک مدت مشخص انجام می‌شد و یا به صورت CPC اما در حال حاضر تبلیغات بنری در نرم‌افزارهای موبایل نیز انجام می‌شود و به علت گرایش زیاد مردم به استفاده از موبایل مورد استقبال شرکت‌ها واقع شده است.

تبلیغات همسان Native Ads

تبلیغات همسان به تبلیغاتی اشاره دارد که با محتوای اصلی سایت نمایش‌دهنده آگهی تفاوت ندارد و نوعی پیوستگی موضوعی نیز با محتوای اصلی دارد، از این رو مخاطبین این نوع تبلیغات را آزاردهنده تلقی نمی‌کنند. تقریباً دو سال است که تبلیغات همسان به خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران افزوده شده است.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی Social Media Marketing

با فراگیر شدن استفاده از شبکه‌های اجتماعی، شرکت‌های ایرانی نیز به فعالیت در این شبکه‌ها روی آوردند. با توجه به محدودیت‌هایی که برای شبکه‌های اجتماعی مختلف وجود دارد، شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از ۲۵ میلیون کاربر ایرانی پرطرفدارترین شبکه اجتماعی برای فعالیت‌های بازاریابی است. تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی یکی از رایج‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است. شرکت‌ها معمولاً تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی خود را برون‌سپاری و از خدمات آژانس‌های بازاریابی استفاده می‌کنند. شبکه اجتماعی لینکدین نیز در میان بعضی کسب‌وکارها خصوصاً کسب‌وکارهای B2B طرفدارانی دارد.

تبلیغات در برنامه‌های موبایل Mobile Ads

با توجه به اینکه اکثریت نسل جوان از تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند، بازار تبلیغات در برنامه‌های موبایل بسیار پررونق است. تبلیغات موبایل شامل تبلیغات بنری و ویدئویی و همچنین پیام‌هایی به صورت پوش نوتیفیکیشن می‌شوند.

بهینه سازی موتور جستجو SEO

با فعالیت حضور شرکت‌های بیشتر در فضای مجازی و افزایش تعداد سایت‌ها، رقابت میان آن‌ها برای نمایش در صفحه نتایج جستجو نیز بالا گرفته است. خدمات سئو یا بهینه سازی موتور جستجو از خدمات بسیار داغ حوزه دیجیتال مارکتینگ در ایران هستند. شرکت‌ها به کمک این خدمات محتوا و طراحی سایت خود را برای نمایش در نتایج موتور جستجو بهینه‌سازی می‌کنند تا در جایگاه بالاتری نمایش داده شوند و در نتیجه ترافیک بیشتری جذب کنند.

تبلیغات در گوگل Google Ads

تا سه سال پیش تمام لینک‌های تبلیغاتی گوگل در ایران به دلیل محدودیتی که از سوی گوگل ایجاد شده بود در ایران غیرقابل‌دسترسی بودند. اما با فراهم شدن امکان تبلیغات در گوگل، استفاده از آن رشد بسیاری داشت. این نوع از تبلیغات که باعث نمایش لینک سایت شرکت در جایگاه‌های بالای گوگل می‌شود از نظر زمانی نسبت به سئو بسیار مناسب است، اما هزینه‌های آن باعث شده تا خیلی از شرکت‌ها تمایلی به استفاده از آن نداشته باشند. در این نوع تبلیغات، تبلیغات شرکت با جستجوی کلمات کلیدی که توسط خود شرکت مشخص شده در موتور جستجو نمایش داده می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با نحوه کار سرویس تبلیغاتی گوگل مقاله “سیستم مزایده گوگل ادوردز چگونه کار می‌کند؟” را مطالعه کنید.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی Social Media Advertising

شرکت‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی حضور فعال دارند برای بهتر دیده شدن محتوای خود از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. با توجه به عدم امکان استفاده از هدفگذاری جغرافیایی تبلیغات اینستاگرام در ایران، تبلیغات در اینستاگرام به این صورت انجام می‌شود که صفحات پرطرفدار در پست یا استوری خود پیج شرکت را تبلیغ می‌کنند. بخش دیگر تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مربوط به تبلیغات در تلگرام می‌شود. تبلیغات در تلگرام نیز توسط کانال‌های پرطرفدار انجام می‌شود.

اینفلوئنسر مارکتینگ Influencer Marketing

به علت اینکه تأثیرگذاری افراد در شبکه‌های اجتماعی بیشتر از خود برندها است، خیلی از شرکت‌ها برای رساندن پیام بازاریابی خود به گوش مخاطبین از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می‌کنند. تنها شبکه اجتماعی به معنای واقعی که دسترسی به آن در ایران محدود نیست، اینستاگرام و از این رو شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران بیشتر تمرکز خود را روی اینفلوئنسرها در اینستاگرام گذاشته‌اند. البته کمپین‌های اینفلوئنسر در تعداد کمتر در توئیتر نیز اجرا می‌شوند.

بازاریابی محتوا Content Marketing

این دسته از خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران شامل تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی (شامل عکس، ویدئو و متن) و همچنین تولید محتوای بلاگ و یا انواع کتاب‌های الکترونیکی و مواردی از این دست برای شرکت‌ها می‌شود. امروزه شرکت‌ها به علت حضور در شبکه‌های اجتماعی و برای گسترش ارتباطات خود با کاربران بیش از پیش به تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی و بلاگ اهمیت می‌دهند.

ویدئو مارکتینگ Video Marketing

ویدئو مارکتینگ به بخشی از اقدامات بازاریابی دیجیتال گفته می‌شود که با تولید و نشر محتوای ویدئویی پیام بازاریابی را به مخاطبین منتقل می‌کند. امروزه با گسترش شبکه‌های اجتماعی ویدئو محور اهمیت این بخش نسبت به گذشته دوچندان شده است.

رپورتاژ آگهی Reportage

یکی راه‌های ارتقاء سئوی سایت استفاده از بک‌لینک‌هاست. بک‌لینک، لینکی است که از یک سایت دیگر به سایت شما متصل می‌شود. یکی از راه‌های ایجاد بک‌لینک استفاده از رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی معمولاً در سایت های خبری معتبر و درباره خدمات، محصولات و یا رویدادها منتشر می‌شود. این روش از مؤثرترین خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران برای ایجاد بک‌لینک است.

ایمیل مارکتینگ Email Marketing

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای حفظ ارتباط با مشتریان و اطلاع‌رسانی رویدادهای مختلف به آن‌هاست. استفاده از ایمیل مارکتینگ در کسب‌وکارهای B2B و همچنین فروشگاه‌های اینترنتی برای اطلاع‌رسانی جشنواره‌های فروش بسیار رواج دارد.

اگر برای راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی یا دیجیتال مارکتینگ خود نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از خدمات متنوع آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا در این حوزه بهره‌مند شوید.

برچسب های تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ , ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ , انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ , شرح خدمات دیجیتال مارکتینگ , شرح وظایف دیجیتال مارکتینگ , شرح وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ , شرح وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ , قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ , خدمات دیجیتال مارکتینگ , انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ , خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی , لیست آژانس های خدمات دیجیتال مارکتینگ , بهترین شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ , لیست شرکت های خدمات دیجیتال مارکتینگ , آژانس خدمات دیجیتال مارکتینگ , خدمات مارکتینگ , حقوق دیجیتال مارکتینگ , خدمات دیجیتال مارکتینگ آموزش , خدمات دیجیتال مارکتینگ آموزشی , خدمات دیجیتال مارکتینگ دوره آموزشی , خدمات آموزش دیجیتال مارکتینگ Pdf , خدمات آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان , خدمات آموزش دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام , خدمات آموزشگاه دیجیتال مارکتینگ , خدمات آموزش دیجیتال مارکتینگ لیندا , خدمات آموزش دیجیتال مارکتینگ مشهد , خدمات آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد , خدمات دیجیتال مارکتینگ دوره , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ سازمان مدیریت صنعتی , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ دانشگاه تهران , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ بهار , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ دانشگاه شریف , خدمات دورهمی دیجیتال مارکتینگ , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان , خدمات دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران , خدمات ديجيتال ماركتينگ , خدمات ديجيتال ماركتينگ چيست , خدمات دیجیتال مارکتینگ , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ وارگو , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بومرنگ , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ فیلیپ , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آویژه , خدمات آژانس های دیجیتال مارکتینگ , خدمات آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ , خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ می باشد.