دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ : Digital Marketing Course

Digital Marketing Course

دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ : Digital Marketing Course

آکادمی دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا | دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ توسط شرکت، موسسه و آموزشگاه دانا و توانا. دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ (Comprehensive Digital Marketing Course) در بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ (Best Digital Marketing Company) در تهران و ایران. دوره دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Course) در مرکز دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Center) دانا و توانا که یک موسسه آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران می باشد. تمام نیازهای شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ در مرکز آکادمی دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Academy) انجام می پذیرد.
در این کارگاه، با زیرمجموعه های دیگر دیجیتال مارکتینگ اعم از ایمیل مارکتینگ، موبایل مارکتینگ، روابط عمومی آنلاین و ppc یا همان تبلیغات کلیکی آشنا خواهید شد . دانا و توانا ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو ، طراحی سایت ، تولید محتوا و بازاریابی محتوا با بهره گیری از نیروهای دانشمند و توانمند با دانش روز دنیا.

مشاوره رایگان آموزش دیجیتال مارکتینگ

برای دریافت مشاوره رایگان دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing) دانا و توانا به صورت تلفنی، آنلاین، غیر حضوری توسط مشاورین با تجربه و تخصصی برترین شرکت طراحی سایت و بهترین شرکت سئو سایت در تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، رشت، زاهدان، همدان، کرمان، یزد، اردبیل، بندرعباس، اراک، اسلامشهر، زنجان، سنندج، قزوین، خرم آباد، گرگان، سارئ، شهریار، قدس، کاشان، ملارد، دزفول، نیشابور، بابل، خمینی شهر، سبزوار، گلستان، آمل، پاکدشت، نجف آباد، بروجرد، آبادان، قرچک، بجنورد، ورامین، بوشهر، ساوه، قائم شهر، بیرجند، نسیم شهر، سیرجان و خوی با شماره 09128981231 تماس بگیرد.

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ / Digital Marketing Course

دیجیتال مارکتینگ عبارت است از فرایند های به هم پیوسته ای که در راستای افزایش فروش یک محصول خاص، توسط یک شرکت خاص انجام شود.

امروزه شرکت ها واحد هایی به نام واحد بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ تأسیس کرده اند و امور بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال خود را از آن کانال انجام می دهند. بخشی از شرکت ها فعالیت بازاریابی اینترنتی خود را برون سپاری می کنند. شرکت های پیمانکار بدون استراتژی و هدف خاصی کار بازاریابی اینترنتی را برای آنان انجام می دهند که چیزی جز افزایش هزینه های جاری برای شرکت نخواهد داشت. بهتر است شرکت ها خود، کار بازاریابی اینترنی را انجام دهند. از این رو دوره جامع دیجیتال مارکتینگ (دوره جامع بازاریابی اینترنتی) را در برترین برند آموزشی کشور به شما پیشنهاد می کنیم.

دوره دیجیتال مارکتینگ به صورت مهارتی، کاربردی و Case Study تمامی مباحث بازاریابی اینترنتی را به مخاطبان از مبتدی تا پیشرفته انتقال می دهد و باعث می شود که افراد خود به تنهایی بتوانند محتوا تهیه کنند، محتوا را با استراتژی های خاص و برنامه ریزی شده منتشر کنند و باعث افزایش ممبر و فروش شرکت شوند.


دوره جامع دیجیتال مارکتینگ / Digital Marketing Course
دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول،خدمات، برند و بررسی رفتار مشتری با استفاده از ابزارهادر فضای دیجیتال مانند وب،موبایل،شبکه های اجتماعی و… صورت میگیرد گفته می شود. درواقع بازاریابی دیجیتال مجموعه ای از تلاش ها در زمینه بازاریابی است که در فضای وب،موبایل و… انجام می شود. امروزه بازاریابی در فضای دیجیتال موثرترین راهکار برای رشد کسب و کار خواهد بود و اهمیت دیجیتال مارکتینگ به مراتب از روش های سنتی بازاریابی بیشتر می شود.

چطور تبدیل به یک متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ شوم؟

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که حتی با دانستن اطلاعات محدود در این حوزه و با هر سطح معلوماتی می‌توانید در بهترین دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ در ایران شرکت کنید. ما در این دوره از آخرین متودها و سرفصل ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و جدیدترین الگوریتم های روز گوگل استفاده خواهیم کرد و بر این اساس به شما آموزش خواهیم داد که چگونه پس از گذشت ۳ ماه با پیاده سازی این اصول بر روی پروژه شخصی خود تبدیل به یک متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ گردید.

چطور تبدیل به یک متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ شوم؟

سرفصل های دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

 • مبانی بازاریابی اینترنتی Basics Digital Marketing
 • بازاریابی محتوا Content Marketing
 • تولید محتوا Content Generation
 • بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی Social Marketing
 • بازاریابی در گوگل Google Adwords
 • تجزیه و تحلیل داده ها توسط گوگل Google Analytics
 • مدیریت سایت با کمک گوگل وب مستر Google Webmaster
 • بهینه سازی سایت (SEO) Search Engin Optimization
 • استراتژی بازاریابی آنلاین Online Marketing Strategy
 • برند سازی دیجیتال Digital Branding
 • مدیریت مشتریان آنلاین CRM ) )
 • افزایش نرخ تبدیل Click Rate (CR) – Open Rate (OR)
 • ابزارهای هوشمند و رایگان توسعه و طراحی سایت
 • ایمیل مارکتینگ و خبر نامه Email Marketing
 • تبلیغات آنلاین Payper Click (PPC) – Costper Click (CPC)
 • تدوین کمپین بازاریابی و تبلیغات دیجیتال

مدت زمان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

۵۰ ساعت (۴۰ ساعت کلاسی و ۱۰ ساعت پروژه)

شهریه دوره : ۱۶٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

مخاطبان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

 • مدیران دیجیتال مارکتینگ
 • کارشناسان دیجیتال مارکتینگ
 • علاقه مندان به حوزه ی بازاریابی آنلاین
 • کسب و کارهای اینترنتی
 • مدیران میانی و مدیران ارشد سازمان ها
 • دانشجویان و گروه ها ی استارت آپ
 • کار آفرینان و صاحبان مشاغل

دستاوردهای دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

 • توانایی تدوین کمپین بازاریابی و تبلیغات آنلاین
 • توانائی اجرای پروژه های آنلاین برای شرکت ها
 • توانائی پیاده سازی ابزارهای تبلیغاتی تحت وب برای گسترش کار
 • افزایش فروش و برند سازی
 • ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان

تفاوت ما با سایر برگزار کنندگان دوره های دیجیتال مارکتینگ در چیست؟

تفاوت مرکز آموزش اینتن با سایر برگزارکنندگان این دوره در این است که ما خود مجری پروژه افراد مختلفی بوده‌ایم؛ از این رو سابقه طولانی و موفقی در حوزه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ داریم و تجربیات اساتید ما با داشتن صدها پروژه موفق قطعا می‌تواند نقطه عطف دانا و توانا باشد. همچنین ما از میان افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند و درخواست دارند تا از همکاران ما در آینده باشند انتخاب خواهیم کرد تا با ما همراه باشند.


دوره جامع دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا

این دوره فراتر از تربیت دیجیتال مارکتر ، شما را تجهیز به مهارت ها و توانایی های مدیریت دیجیتال مارکتینگ خواهد کرد . شناخت کامل از بازاریابی دیجیتالی و ابزار های آن اصول بنیادینی هستند که شما خواهید آموخت . در ادامه توانایی و مهارت تدوین ، اجرا و مدیریت استراتژی های بازاریابی اینترنتی مدیریتی شما را ارتقاء خواهد داد . دانش آنالیز و کنترل کیفیت این فرایند به صورت پروژه محور، دستاورد نهایی صاحبان کسب و کار ، مدیران و مشاوران، در پایان این دوره خواهد بود .

مزایای دوره جامع دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا

تدوین محتوای دوره به صورت بومی سازی شده متناسب با فضای دیجیتال ایران
ارتقاء مهارت مدیران و صاحبان کسب و کار در مدیریت کمپین های دیجیتال
گواهینامه وزارت علوم با قابلیت ترجمه قوه قضاییه وتأییدیه وزارت امور خارجه
حضور مدیران دیجیتال مارکتینگ کسب و کار های موفق به عنوان منتور
بهره مندی از اساتید با رزومه حرفه ای موفق در کسب و کار
ارتقاء توانایی مدیریت تیم دیجیتال مارکتینگ و ارزیابی عملکرد
تحلیل علمی پروژه های موفق و ناموفق دیجیتال مارکتینگ در ایران

ویژگی های دوره جامع دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا

آموزش کاربردی، مهارتی اصول بازاریابی و بازاریابی دیجیتال
آموزش مهارت و دانش لازم جهت استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
آموزش تولید محتوا بر اساس نیاز سنجی و بازار هدف
آموزش اصول مدیریتی در دیجیتال مارکتینگ و رهبری تیم
آموزش انتخاب شبکه های اجتماعی متناسب و نحوه بازاریابی شبکه های اجتماعی
آموزش استفاده از روش ها و ابزارهای تحلیل بازار و تدوین استراتژی
توانایی راه اندازی کمپین های بازاریابی اینترنتی و آنالیز آنها
توانایی به کارگیری ابزار های مدرن مدیریت ارتباط با مشتریان

چرا دیجیتال مارکتینگ؟

مدل بازاریابی و تبلیغات دچار تغییرات زیادی شده است. شرکت های کوچک به واسطه ی فضای دیجیتال و اینترنت در حال رقابت با شرکت های بزرگ هستند. بازاریابی دیجیتالی یا Digital Marketing بستر مناسبی جهت حضور خلاق و نوآور شرکت ها ایجاد کرده است. در این فضا شرکت ها (هلدینگ ، استارتاپ) به صورت عمده حضور داشته و رقابت می کنند. استفاده از بازاریابی آنلاین بیش از پیش مورد نیاز تمامی سازمان ها و شرکت هاست.

دیجیتال مارکتینگ امروزه در دستور کار همه شرکت ها قرار گرفته است و شرکت ها واحد هایی به نام دیجیتال مارکتینگ تشکیل داده اند و از ابزار های بازاریابی آنلاین استفاده می کنند. ابزار های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باعث می شود که مشتریان شرکت افزایش پیدا کنند و شرکت ها ارتباط بهتری با مخاطبانشان برقرار کنند. امروزه این ابزار های کاربردی باعث از بین رفتن تبلیغات سنتی شده و جایگزین مناسبی برای آن است.
مدیران باید بتوانند اول استراتژی های بازاریابی اینترنتی را تدوین، سپس اجرا و پیاده کنند. مهمترین بخش بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ آنالیز و کنترل کیفیت فرایندهاست. اگر این اعمال به درستی صورت گیرند قطعا شرکت ها با بازدهی مناسب تری روبرو خواهند شد.

اگر می خواهید از بازاریابی دیجیتالی یا آنلاین استفاده کنید می بایست یک سری مسائل مهم را در نظر گرفته و زیرساخت های آن را آماده کنید. محتوای سایت و تبلیغ شما باید به بهترین شکل نگارش شده باشد. از تصویر و Info graphics و مدیا در سایت خود استفاده کنید. SEOوب سایت شما باید در حد معمولی یا خوب باشد تا بتوانید در جست و جو کاربران معرفی شوید. وب سایت شرکت شما باید قالب و ابزارهای لازم را داشته باشد. وب سایت شما باید گویا و کامل باشد و مشتری را راهنمایی کند. اگر نرم افزار موبایل یا اپلیکیشن دارید باید به بهترین شکل طراحی شده باشد. راه های برقراری ارتباط با شرکت را ساده کنید. در تبلیغات علاوه بر اطلاع رسانی برای خرید یا فراخوان، از محتوای مفید هم استفاده کنید. اگر از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید باید بدانید که از چه راه هایی و چگونه با مخاطبتان در ارتباط باشید به صورتی که آن را آزار ندهید.

چرا دیجیتال مارکتینگ بیاموزیم؟

از آنجایی که امروز دنیای مجازی با دنیای واقعی انسانها گره خورده است،

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین مفهومی الزامی در کسب و کار است. امروزه بستر اینترنت، اپلیکیشن موبایل و دیگر رسانه‌­های دیجیتالی، مکان مناسبی برای ویترین خلاقانه کسب و کارها هستند. دیجیتال مارکتینگ باعث می شود که مخاطب شما افزایش پیدا کند و شما به بهینه ارتباط با مخاطب خود دست یابید.

دیجیتال مارکتینگ برای چه کسانی مناسب است؟

دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کاری که بخواهد شناخته شود، انتخاب شود و در مسیر موفقیت قدم بردارد، مناسب است. بر همین اساس تمامی سرفصلهایی که در این دوره طراحی شده است، توسط اساتید مجرب با سالها سابقه تدریس و آموزش و راه اندازی پروژه های موفق دنیای دیجیتال، با نگاه عملیاتی و کاربردی است. ما قاطعانه عنوان می نماییم شرکت کنندگان بعد از این دوره می توانند به عنوان یک متخصص در سرفصلها و مدلهای بازاریابی دیجیتالی که تدریس میگردد، فعالیت نمایند.

چه چیزهایی در این دوره یاد میگیرم؟


روش های مختلف بازاریابی و فروش در دنیای اینترنت
اصطلاحات و مفاهیمی که به آنها نیاز خواهید داشت!
بازاریابی ربایشی (از جذب مخاطب تا تبدیل او به مشتری)
دلایل اهمیّت و نحوۀ طراحی هویت برند
شناخت دقیق مشتری ها با طراحی پرسونا
نقشۀ سفر مشتری و نحوۀ ترسیم آن
بازاریابی محتوا - نوشتن مقاله های موثر در جذب مشتری
کپی رایتینگ - نوشتن متن هایی که می فروشند!
سئو و بهینه سازی - کسب رتبه های اول در گوگل
بازاریابی شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، لینکدین و ...)
بازاریابی ایمیلی و پیامکی - ارتباط موثر با مشتری
روش های تبلیغات دیجیتال و اصول موفقیت در آنها
افزایش آنی فروش با تبلیغات گوگل
اتوماسیون بازاریابی - طراحی یک ماشین پولساز
تحلیل دیجیتال - شناخت موفقیت ها و شکست ها
استراتژی بازاریابی - ترسیم برنامۀ دقیق موفقیت

در این کارگاه بازاریابی دیجیتال می آموزیم …

 • چگونه برای کسب و کار خود استراتژی دیجیتال مارکتینگ تدوین کنیم ؟
 • چگونه از فضای آنلاین برای موفقیت کسب و کار خود استفاده کنیم ؟
 • چگونه با بازاریابی دیجیتال ، برندینگ کسب و کار خود را در فضای آنلاین بهبود دهیم ؟
 • چگونه در فضای آنلاین مخاطب هدف خود را تعیین کنیم ؟
 • چگونه مخاطب هدف را در فضای آنلاین به کسب و کار خود علاقمند کنیم ؟
 • چگونه بهترین شبکه اجتماعی را برای حضور بیزنسی خود انتخاب کنیم و با نحوه عملکرد بسترهایی همچون اینستاگرام، تلگرام و لینکداین، فیسبوک و توئیتر به طورکامل آشنا می شوید
 • می آموزید چه محتوایی بیشترین بازدهی را در اجرای کمپین دارد ؟ ( در این مبحث با انواع محتوا آشنا میشویم و می آموزیم هر نوع محتوایی مناسب برای چه بستر و مخاطبی است )
 • و چگونه یک کمپین دیجیتال برای کسب و کار خود تعریف کنیم؟
 • یاد میگیریم چگونه فعالیت های انجام شده در راستای کمپین را آنالیز کنیم ؟
 • و همچنین می آموزیم چگونه هدف گذاری مجدد بر روی کمپین آنلاین خود را انجام دهیم ؟

برسب های دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ , آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان , آموزش دیجیتال مارکتینگ pdf , دوره مجازی دیجیتال مارکتینگ , دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی , دوره جامع دیجیتال مارکتینگ , بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ , دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان , کتاب دیجیتال مارکتینگ , دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ , کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ , دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ , دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ , دوره آموزشی بازاریابی دیجیتال , دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان , دوره آموزش بازاریابی دیجیتال , دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال , دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی , دوره آموزش بازاریابی اینترنتی , دوره های آموزشی بازاریابی اینترنتی , دوره دیجیتال مارکتینگ سازمان مدیریت صنعتی , دوره بازاریابی دیجیتال سازمان مدیریت صنعتی , دوره دیجیتال مارکتینگ دانشگاه تهران , دوره های دیجیتال مارکتینگ دانشگاه تهران , دوره دیجیتال مارکتینگ بهار , دوره دیجیتال مارکتینگ دانشگاه شریف , دوره دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران , دوره دیجیتال مارکتینگ مشهد , دوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد , دوره های دیجیتال مارکتینگ در مشهد , دوره دیجیتال مارکتینگ دانشگاه شهید بهشتی , دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی , دوره ديجيتال ماركتينگ , دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان , آموزش دیجیتال مارکتینگ , آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان , آموزش دیجیتال مارکتینگ Pdf , آموزش دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام , آموزش دیجیتال مارکتینگ لیندا , آموزش دیجیتال مارکتینگ مشهد , آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد , آموزش دیجیتال مارکتینگ Lynda , آموزش دیجیتال مارکتینگ اصفهان , آموزش دیجیتال مارکتینگ آپارات , دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ در اصفهان , آکادمی دیجیتال مارکتینگ , آکادمی دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام , آکادمی دیجیتال مارکتینگ پلن , آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا , آکادمی دیجیتال مارکتینگ تهران , آکادمی دیجیتال مارکتینگ سئو , کانال تلگرام آکادمی دیجیتال مارکتینگ , آكادمي ديجيتال ماركتينگ , شرکت آکادمی دیجیتال مارکتینگ , آکادمی بازاریابی دیجیتال می باشد.