Free SEO | How to SEO your site for free

سئو رایگان | چگونه سایت خود را رایگان سئو کنیم ؟ 100% تضمینی سئو سایت

شما در حال خواندن مقاله" سئو رایگان | چگونه سایت خود را رایگان سئو کنیم ؟ 100% تضمینی سئو سایت "هستید.شرکت دانا و توانا در زمینه سئو سایت به شما یک ساعت مشاوره رایگان خواهد داد. چه کسانی نیاز رایگان به مشاوره سئو دارند؟ مشاوره رایگان سئو سایت و بهینه سازی سایت را به دانا و توانا بسپارید. مشاوره رایگان سئو سایت؟ چرا و چگونه؟

مشاوره رایگان سئو

جهت مشاوره رایگان برای بهینه سازی سایت و سئو با دانا و توانا تماس بگیرید. مشاوره رایگان سئو از مهمترین فعالیت های شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا می باشد. تیم فنی شرکت دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا توانایی ارائه مشاوره حرفه ای در زمینه سئو و طراحی وب سایت بصورت رایگان می باشد. مشاوره رایگان سئو برای حضوری ماندگار در بهترین جایگاه موتورهای جستجو و افزایش بازدید از وب‌سایت شما با بهره‌گیری از بهترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دانا و توانا می باشد.

مشاوره رایگان سئو سایت بگیرید تا در صفحه اول گوگل باشید. کارشناسان سئوی دانا و توانا می توانند با راهنمایی شما بهترین راهکار ها را برای رسیدن به افزایش فروش در دنیای اینترنت کمک می نمایند.

سئو رایگان | چگونه سایت خود را رایگان سئو کنیم ؟ 100% تضمینی سئو سایت

آموزش سئو و به عنوان مشاور سئو


آموزش سئو رایگانسئو رایگان خواسته صاحبان وب سایت است. در آموزش سئو و به عنوان مشاور سئو می خواهم برای شما در رابطه با روش های سئو رایگان صحبت کنم. سئو رایگان شاید یکی از دغدغه ها و نیاز های شما برای سئو سایت خودتان باشد. سئو رایگان تعاریف مختلفی می تواند برای مدیران وب سایت داشته باشد. در این مقاله آموزش سئو در با دو بخش همراه شما هستم. بخش اول ، ۵ فرضیه سئو رایگان را بررسی می کنم. در بخش دوم آموزش سئو به معرفی ۴ مدل سئو رایگان در ایران می پردازم.

چرا سئو رایگان

۱. سئو رایگان : می خواهم کسی سایتم را رایگان سئو کند!

خوب این نوع طرز تفکر بعضی از صاحبان وب سایت است. آنها به دنبال یک مشاور سئو برای سئو رایگان سایت خود هستند. ولی به نظر شما آیا عاقلانه هست که یک مشاور سئو حرفه ای، تمام وقت خود را بدون هیچ چشم داشتی برای سئو سایت شما بگذارد. با قاطعیت به عنوان کسی که بیش از یک دهه تجربه مشاور سئو سایت را دارم به شما اطمینان می دهم هیچ سئو کار حرفه ای بدون در نظر گرفتن منافع خود حاضر به انجام سئو رایگان برای وب سایت شما نیست!

آموزش سئو رایگانسئو سایت یک کار کاملا تخصصی است که متخصص سئو می بایست ساعت ها و ماه ها با استرس فراوان بر روی سئو سایت شما فعالیت کند تا در زمان پیش بینی شده بتواند نتیجه مورد نظر را برای شما بدست بیاورد. پس چه طور می خواهیم انتظار داشته باشیم که یک سئو کار حرفه ای چنین کار تخصصی و با زحمتی را بدون چشم داشتی برای شما انجام دهد. پس اگر شما جزء کسانی هستید که چنین انتظاری از سئو رایگان دارید، پیشنهاد می کنم حتما انتظار خود را تغییر دهید و برای سئو سایت خود به صورت جدی تر به موضوع نگاه کنید!

۲. سئو رایگان : می خواهم کسی به صورت رایگان مشاوره سئو دهد!

برخی از صاحبان وب سایت، خودشان با اصول اولیه سئو آشنا هستند و به دنبال فردی هستند که بتوانند از یک مشاور سئو ، برای سئو سایت به صورت رایکان مشاوره بگیرند. در این شرایط شما می توانید با شرکت هایی که در زمینه سئو سایت فعالیت می کنند تماس بگیرید و از آنها برای سئو رایگان مشاوره بگیرد. اما دقت داشته باشید، سئو سایت یک فرمول خاص نیست که شما با مراجعه به یک مشاور سئو و گرفتن آن فرمول بتوانید در امر سئو سایت موفق شوید. علاوه بر این متاسفانه مشاهده شده برخی از مشاوران سئو سایت ، در مشاوره سئو خود یک سری نکات کلی و حتی مبهم را می گویند که باعث نگرانی مدیران وب سایت از سئو سایت می شود.

آموزش سئو رایگانبه عنوان نمونه مدتی پیش آقای هوریابند از مجموعه کاغذ دیواری هوریا با حالتی بسیار نگران و مضطرب برای مشاوره سئو به دفتر ما آمده بودند. نگرانی ایشان به دلیل افت شدید سئو سایت در جستجوی کلمات کلیدی آنها در گوگل بود. این نگرانی از آنجایی پیش آمده بود که یک مشاور سئو به ایشان بیان کرده بود سایت شما به دلیل به روز نشدن بر اساس الگوریتم های جدید گوگل، از سمت گوگل جریمه شده است و متاسفانه سایت دیگر جایگاه قبلی را بدست نمی آورد و می بایست به فکر سایت جدید باشید. وقتی شرایط سایت ایشان را چک کردم، متوجه شدم که طراحی سایت مدتی است تغییر پیدا کرده و به علت نصب دموی قالب وردپرس، یک سری لینک های نامرتبط با موضوع کاری ایشان در سایت فعال شده است. علاوه بر این مشکلات دیگری نیز در طراحی جدید وجود داشت که پس از توافق و امضاء قرارداد سئو، مشکلات سایت را مرتفع و در کمتر از ۱۰ روز مجددا رتبه سایت به جایگاه قبلی بازگشت.

۳. سئو رایگان : می خواهم یک سئو کار به صورت رایگان آموزش سئو دهد!

آموزش سئو یک آموزش تخصصی است. برخی دوست دارند که سئو سایت توسط خودشان انجام شود. آنها به دنیال آموزش رایگان سئو هستند تا بتوانند بدون هزینه سئو را یاد بگیرند. هر چند شما با جستجوی در سایت های آموزش سئو ، می توانید با برخی از امور و اصول سئو آشنا شوید اما این موضوع به تنهایی کافی نیست. آموزش سئو همانطور که گفتم یک کار تخصصی است و قطعا مثل هر کار تخصصی همراه با اصلاحات تخصصی هست. پس شما باید زمان ببیشتری برای آموزش سئو بگذارید. زمانی که شاید اگر صرف امور بازاریابی و فروش وب سایت خود کنید، بیشتر و بهتر بتوانید از نتایج سئو سایت خود بهره مند شوید.آموزش سئو رایگان

علاوه بر این در آموزش سئو که در سایت های سئو کار معرفی می شود، تمامی نکات به صورت رایگان بیان نشده است. هدف از بسیاری از آموزش های سئو ، بیان مباحث مقدماتی سئو جهت جلب توجه کاربران بیشتر به سمت سایت است. مباحث پیشرفته توس مشاور سئو در دوره های آموزشی پولی و یا قرارداد خدمات سئو سایت شما بیان می شود.

۴. سئو رایگان : می خواهم یک سئو کار کارگاه آموزش سئو رایگان برگزار کند!

اگر هدف شما شرکت در کارگاه آموزش سئو رایگان باشد، به راحتی می توانید در سایت های مربتط با برگزاری کارگاه مثل ایوند یک جستجوی ساده برای آموزش سئو داشته باشید. کلی کارگاه در سراسر استان ها به صورت رایگان برگزار می شود که رایگان آموزش سئو می دهند. شما می توانید در این کارگاه ها شرکت کنید. اما مشاهده می کنید که در ادامه مدرس کارگاه بیان می کند که نکات بیان شده کل محتوای سئو نیست و شما می بیاست بسته های آموزشی سئو آن فرد و یا مجموعه را خریداری کنید. در حقیقت دوره های آموزش رایگان سئو بیشتر جنبه تبلیغاتی برای فروش محصول و یا سفارش خدمات سئو توسط شرکت کنندگان را دارد.

۵. سئو رایگان : می خواهم کسی سایتم را رایگان سئو کند و در سود فروش با او شراکت داشته باشم!

حالت دیگری که برای سئو رایگان می شود در نظر گرفت، اصطلاحا بازی برد _ برد در بازاریابی و فروش است. در این حالت شما می خواهید که فردی به صورت رایگان برای سئو سایت شما وقتگذاری کنید و در نهایت از سود فروش محصول و یا خدمات در زمانی که به رتبه اول گوگل رسیدید با سئو کار شراکت داشته باشید. هر چند به نظر این حالت برای طرفین (سفارش دهنده و سئو کار ) مناسب به نظر می رسد ولی در حقیقت این موضوع به ضرر سئو کار است. چرا که سئو کار می بایست حداقل ۳ تا ۶ ماه برای سئو سایت بدون هیچ چشم داشتی وقتگذاری کند. در نهایت پس از ۶ ماه می تواند به کسب درآمد امیدوار شود. این در صورتی است که سفارش دهنده سئو فرد قابل اعتمای بوده و پس از رسیدن به رتبه اول گوگل به تعهد خود عمل کند. این حالت از سئو زمانی قابل اجرا است که طرفین از یکدیگر شناخت مناسبی داشته باشند و سئو کار هم با ۶ ماه وقت گذاری برای سئو رایگان مشتری مشکلی نداشته باشد.

بخش دوم: معرفی ۴ مدل سئو رایگان

در این بخش می خواهم شما را با ۴ مدل سئو رایگان که در میان وب سایت های ایرانی مرسوم است آشنا کنم. با من همراه باشید…

۱. تحلیل کلمات کلیدی سئو سایت

در این مدل سئو کار برای کلمات کلیدی شما یک گزارش رایگان تهیه می کند. در حقیقت سئو کار با بررسی سایت و کلمات پیشنهادی شما، کلمات هدف برای سئو سایت را با ابزار های سئو بررسی و در نهایت گزارشی از تعداد جستجوی ماهیانه و رقابت در میان کلمات تهیه و برای شما ارسال می کند. این مدل از سئو رایگان به شما دید مناسبی از انتخاب کلمات پر جستجو از سمت کاربران می دهد و می تواند در روند پیشرفت سئو سایت شما بسیار موثر واقع شود.

۲. هزینه سئو سایت پس از اتمام کار

در یک جستجوی ساده در زمینه سئو رایگان با سایتی مواجه شدم که خدمات سئو را برای حداکثر ۳ کلمه به صورت رایگان انجام می دهد و پس از رسیدن به رتبه صفحه اول گوگل هزینه سئو را از شما مطالبه می کند. به عنوان یک مشاور سئو امیدوارم این همکار عزیز متعهدانه، صادقانه و حرفه ای کار سئو سایت مشتریانی که به به این مدل پذیرش دارد را انجام دهد. امیدوارم که این دوست عزیز از روش های کلاه سیاه در سئو سایت شما استفاده نکند که در کوتاه ترین زمان به رتبه اول گوگل برسید و پس از پرداخت هزیزنه متوجه شوید که سایت از سمت گوگل جریمه شده و شاید باید برای همیشه قید رتبه اول گوگل را برای وب سایت خود را بزنید.

۳. گزارش سئو سایت توسط ابزارهای سئو

در این مدل برخی از سایت ایرانی توسط ابزارهایی که معمولا وب سایت های خارجی هستند، گزارشی از سئو سایت شما به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. البته با تست و بررسی برخی از ابزارهای آنها، متاسفانه گزارش دقیق و صحیحی مشاهده نکردم!آموزش سئو رایگان

۴. سئو سایت به صورت غیر تضمینی!

در یکی از مدل های مشاهد شده در سئو رایگان، یکی از وب سایت ها با درج لینک خود به صورت فالو در وب سایت شما، متعهد می شود که خدمات سئو رایگان ارائه می دهد. در این مدل قطعا صاحب وب سایت متضرر می شود. چرا که از سایت صاحب وب سایت یک بک لینک مجانی به سمت سایت سئو کار دریافت می شود و هیچ تعهدی هم برای سئو کار در جهت سئو سایت شما وجود ندارد!

برچسب های سفارش بک لینک , قیمت سئو سایت , متخصص سئو , مشاور سئو , مشاوره رایگان سئو سایت , مشاوره سئو , مشاوره سئو رایگان , هزینه سئو سازی.فرآیند افزایش رتبه وب سایت , آموزش سئو , بهینه سازی سایت , طراحی با اصول سئو سایت , مشاوره رایگان سئو سایت , پشتیبانی سئو سایت. می باشد.

منبع: سئو سایت پیشرو ارتباط