مشاوره رایگان طراحی وب سایت

مشاوره رایگان طراحی وب سایت شرکت دانا و توانا

برای مشاوره طراحی سایت , مشاوره طراحی سایت وردپرس , مشاور طراحی سایت , مشاوره رایگان طراحی سایت , مشاوره طراحی وب سایت , مشاوره آنلاین طراحی سایت , مشاوره برای طراحی سایت , مشاوره در طراحی سایت , مشاوره و طراحی سایت , قرارداد مشاوره طراحی سایت , طراحی سایت مشاور املاک , مشاوره رایگان ساخت سایت , مشاوره رایگان طراحی وب سایت , مشاوره در طراحی وب سایت , مشاوره در مورد طراحی سایت , مشاوره رایگان طراحی وب سایت می توانید با شرکت دانا و توانا مشاوره بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی وب سایت

مشاوره طراحی سایت دانا و توانا

مشاوره تخصصی و رایگان برای طراحی سایت و برنامه نویسی تخصصی و سفارشی برای بسیاری از نیازمندی های تجاری، صنعتی، شخصی، فروشگاهی در شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا. طی جلسه مشاوره طراحی سایت هدف شما از حضور در فضای وب، مخاطبین، رقبا و شرکت های همکار و امکانات مورد نیاز شما شناسایی میشوند. متخصصین فنی و مسئولان بخش تحلیل نرم افزار در شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا در تمامی ساعات اداری در طول هفته آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در زمینه طراحی وب سایت هستند.
جهت مشاوره رایگان با شماره 09128981231 تماس بگیرید. سایر خدمات ما: برنامه نویسی تحت وب، ویندوز و موبایل | طراحی و ساخت انواع سایت | سئو و بهینه سازی سایت | قرار دادن در صفحه اول گوگل | ساخت اپلیکیشن موبایل | اندروید و ای او اس.


چرا شما نیاز به مشاوری دانا و توانا دارید ؟

مشاوره تخصصی و رایگان طراحی وب و طراحی پرتال

همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی ، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست ، بلکه وب سایت اینترنتی شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی . به عبارت دیگر همانگونه که شما در دنیای حقیقی صاحب یک کار و کسب می باشید ، در دنیای وب و اینترنت نیز با داشتن یک وب سایت ، دارای یک تجارت اینترنتی هستید . بنابر این همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید ، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید . مشاوره اینترنتی

از طرف دیگر عرصه وب و اینترنت یکی از جدیدترین فناوریهای روز جهان محسوب می شود که در مهد به وجود آمدنش ( کشور آمریکا ) در سال 2006 میلادی ، 10 سالگی خود را جشن گرفت . لذا یکی از ناشناخته ترین عرصه های موجود در جهان می باشد که حتی در کشورهای صنعتی نیز شرکتهای زیادی تنها و به صورت تخصصی در عرصه ارائه مشاوره در این زمینه فعالیت می نمایند ، چه رسد به کشورهای در حال توسعه مانند کشور ما که در کشورهای جهان به لحاظ رتبه فناوری اطلاعات کشور 143 شناخته شده است .

در کشور ما به واسطه فعالیت نیروهای جوان در عرصه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی ، نوعی نگاه غیر تخصصی و غیر کارشناسانه به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گردیده تا کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شان یا عقد قرارداد با شرکتهای طراح سایت می نمایند ، نگاه جامع و کاملی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در خیلی از موارد ثمری که می بایست از سرمایه گذاری خود ببرند ، عایدشان نخواهد شد و ایشان را دچار سردرگمی خواهد کرد .

شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا با استفاده از کارشناسان مجرب و فعالیت تخصصی چند ساله ای که در این عرصه داشته است ، آمادگی کاملی برای ارائه مشاوره رایگان در عرصه های مختلف ، مانند تحلیل و برنامه نویسی ، انتخاب سیستم مدیریت محتوا ، طراحی گرافیکی ، طراحی بانک اطلاعاتی ، بروزرسانی و مدیریت وب سایت و بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجوگر ، ثبت دامین و اجاره فضا و عرصه های دیگر را دارد .

چگونگی استفاده از سرویس مشاوره تخصصی دانا و توانا :

استفاده از سرویس مشاوره شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا ، به صورت کاملا رایگان امکان پذیر بوده و برای استفاده از نطرات کارشناسان مجرب شرکت در زمینه های مختلف می توانید از یکی از راه های زیر بسته به انتخابتان استفاده نمایید .

- تماس با شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا جهت دریافت مشاوره

- ارسال کتبی درخواست و پرسشتان به ایمیل شرکت و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن ( email : info@danavatavana.com )

- تکمیل فرم مربوطه در سایت

مشاوره در زمینه طراحی سایت :

شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا به شما مشاوره خواهد داد که چه وب سایتی با چه خصوصیاتی متناسب با نیاز شما می باشد و شما برای داشتن یک تجارت کارا و سالم در اینترنت و معرفی و بروزرسانی وب سایت اینترنتی خود نیاز به چه سایتی ، با چه زبانی ، دارای چه خصوصیاتی و حتی حدودا با چه قیمتی نیاز دارید . به عنوان نمونه اگر شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که برای معرفی دو سه زمینه از فعالیت خود و نمایش سه چهار نمونه از نمونه کارهایتان نیاز به وب سایت دارید ، شاید داشتن یک وب سایت استاتیک یا تمام فلش با حداقل هزینه پاسخگوی نیاز شما باشد ، در حالی که چنانچه شما صاحب یک کارخانه هستید و به دنبال معرفی محصولاتتان تحت وب می گردید ، قطعا می بایست به سیستمی فکر کنید که بتوانید اطلاعات آن را بروز رسانی کنید .

طراحی بانک اطلاعاتی سایت :

با توجه به این مهم که وب سایتهای دینامیک ( با قابلیت بروزرسانی ) در پشت صحنه ، تمامی اطلاعات را در بانک اطلاعاتی ذخیره می نمایند و این بانک اطلاعاتی به طراحان وب کمک می نماید تا بتوانند سایتی دینامیک برای شما طراحی کنند ، لذا تحلیل آن به شکلی که قابل توسعه بوده و چنانچه در آینده شما قصد آن را داشته باشید تا تغییر و بروزرسانی ای در وب سایت اینترنتی خود انجام دهید بدون هیچ مشکلی این بروزرسانی انجام شود امری بسیار مهم است ، لذا استفاده از مشاوره تخصصی طراحی و پیاده سازی پایگاه داده نیز یکی از موارد مشاوره تخصصی شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا می باشد .

طراحی گرافیکی سایت :

یکی از نکاتی که موجب جذب بازدید بیشتر و به تبع آن کسب درآمد زیادتر برای وب سایت اینترنتی شما می شود ، مساله طراحی گرافیکی وب سایت است که شامل رنگ بندی ، ساختار ارائه اطلاعات ، تصاویر بکار رفته در طرح و حجم طرح گرافیکی می شود . این طراحی گرافیکی به مانند دکوراسیون بکار رفته در یک فروشگاه می تواند موجبات جذب مشتریان بیشتر را فراهم آورد ، البته این نکته را از نظر دور ندارید که وب سایت های اینترنتی به همان میزان که باید زیبا باشند ، می بایست سبک و با سرعت بارگزاری بالا طراحی شوند تا بازدیدکنندگان در حداقل زمان ممکن بیشترین اطلاعات را از وب سایت دریافت نمایند . با توجه به اهمیت موضوع طراحی گرافیکی و انواع راهکارهای موجود در این طراحی ، بخش مشاوره شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا با ارائه تمامی راهکارهای ممکن سعی دارد تا شما را در برآورده شدن خواسته هایتان کمک نماید .

مدیریت بروزرسانی و وب مستری :

طراحی وب سایت های اینترنتی یک پروسه دائمی است که اگر چه ابتدای کار با برنامه نویسی شروع می شود ولی در ادامه ، بروزرسانی وب سایت از اهمیت بیشتری حتی نسبت به طراحی آن برخوردار می شود . شما خیلی از وب سایتهای اینترنتی را دیده اید که دارای مطالب زیاد و حجم اطلاعات قوی می باشد ولی به علت عدم ارائه این اطلاعات به شکل صحیح و نبود یک نظام فکری مناسب ، متاسفانه وب سایت اصلا کارایی لازم را نداشته و اکثر کاربران با مشاهده صفحه اول وب سایت آن را می بندند و دیگر سری به آن نمی زنند . با توجه به مطالب فوق الذکر یکی از تخصصی ترین عرصه های طراحی وب سایت های اینترنتی موضوع وب مستری یا مدیریت بروزرسانی وب سایت می شود . شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا جهت ارائه تخصصی مشاوره در زمینه وب مستری و بروزرسانی وب سایتهای اینترنتی ، آمادگی داشته و می توانید از اطلاعات تخصصی این شرکت استفاده نمایید .

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر :

با توجه به اینکه بیش از 85 در صد از بازدیدهای اینترنتی از طریق موتورهای جستجوگر انجام می شود و بیشتر بازدیدکنندگان از اینترنت عبارتند از کسانی که به نحوی عبارتی را در موتورهای جستجوگر وارد کرده اند و سراغ یک وب سایت رفته اند لذا رتبه شما در موتورهای جستجوگر مانند این است که فروشگاه شما در محل رفت و آمد و در یک مسیر شلوغ واقع شده باشد ، به شکلی که روزانه هزاران نفر فروشگاه شما درا مشاهده نمایند و در صورتی که سایت شما از رتبه مناسبی در موتورهای جستجوگر برخوردار نباشد ، به مانند این است که فروشگاه شما در محله ای دور افتاده واقع شده که روزانه حداکثر دهها نفر از مقابل فروشگاه شما عبور کنند . شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا در این راستا نیز مشاوره تخصصی ای را در اختیار شما قرار خواهد داد .


مشاوره تلفنی ، آنلاین و غیر حضوری «دانا و توانا»

مشاوره تلفنی ، آنلاین و غیر حضوری رایگان طراحی سایت و سئو توسط شرکت «دانا و توانا» در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.