مشاوره رایگان ساخت سایت

مشاوره رایگان طراحی سایت با دانا و توانا

مشاوره رایگان ساخت وب سایت


شروع هر کاری در صورتیکه با مشاوره و همفکری افراد کارآزموده انجام پذیرد، نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت. با توجه به اینکه بازار آنلاین وب فارسی و کسب و کارهای موجود در آن، کسب و کارهای نوپایی هستند و هرگونه اقدامی می تواند ریسک داشته باشد، به شما پیشنهاد میکنیم که قبل از شروع کار، حتما مشاوره کنید.

همکاران شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا در ساعات کاری برای مشاوره در خدمت شما هستند.

مشاوره رایگان ساخت سایت

مشاوره رایگان طراحی وب سایت

شما می توانید در زمینه های زیر سوالات خود را مطرح کنید تا ما با دقت و حوصله سوالات شما را به طور رایگان پاسخ دهیم :

مشاوره ی رایگان راه اندازی وب سایت
مشاوره ی رایگان شروع کسب و کار آنلاین
مشاوره ی رایگان طراحی سایت
مشاوره ی رایگان طراحی قالب وردپرس
مشاوره ی رایگان طراحی طرح اصلی وب سایت
مشاوره ی رایگان انتخاب نام دامنه
مشاوره ی رایگان انتخاب شرکت مناسب برای هاستینگ
مشاوره ی رایگان بازاریابی سایت در شبکه های اجتماعی
مشاوره ی رایگان مسائل مربوط به موتورهای جستجو و بخصوص گوگل
مشاوره ی رایگان مشکلات فعلی سایت
مشاوره ی رایگان و …

برای مشاوره طراحی سایت شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا در تهران با شماره تلفن 09128981231 تماس بگیرید .

مشاوره طراحی وب سایت


امروزه تعدد طراحی سایت های مختلف و به تبع آن استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و ورود پرس و غیره رواج پیدا کرده است و تعداد زیادی از افراد یا در حال فراگیری طراحی وب سایت می باشند و یا اینکه در این زمینه می توانند امورات سایت خود را انجام دهند. هر چند که می تواند با اختصاص زمان نه چندان زیادی و شرکت در کلاس های آموزش طراحی سایت در زمان کمی این دانش را فرا گرفت اما همواره تعداد زیادی از افراد وجود دارند که به دلایل مختلف در انجام کارهای سایت خود با مشکلاتی رو برو می شوند. واقعیت این است که حتی اگر بر سیستم های مدیریت محتوایی نظیر جوملا یا دروپال نیز تسلط پیدا کنید با هم سیستم های دیگری مانند وردپرس، پرستاشاپ، لاراول و بسیاری دیگر وجود دارند که برای استفاده از آنها نیازمنده مشاوره طراحی وب سایت می باشید.

مشاوره طراحی وب شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا
مشاوره طراحی وب سایت رایگان

نکته مهمی که باید در طراحی سایت به آن توجه کنید این است که شما در طراحی وب سایت فقط به یک تخصص نیاز ندارید بلکه باید در زمینه های مختلف تخصص داشته باشید تا بتوانید یک کار عالی را در خروجی خود ببینید. دیجیتال مارکتینگ، روانشناسی، سئو سایت و برنامه نویسی و گرافیک بخشی از این تخصص ها می باشد. در کنار این تخصص ها باید تجربه را نیز افزود که می تواند برای کارشناسان طراحی سایت حتی مهم تر از تخصص نیز باشد و مهم ترین ملاک برای تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت نیز تجربه می باشد. بنابراین می بینید که یا باید یک کار تیمی را انجام دهید و یا خود در همه زمینه های مرتبط به طراحی سایت، هم تخصص و هم تجربه داشته باشید. و نهایتاً راهکار سوم این است که از مشاوره طراحی وب سایت استفاده کنید که در بسیاری شرکت های طراحی سایت به صورت رایگان انجام می شود و در برخی دیگر ممکن است هزینه ای در پی داشته باشد و یا اینکه تحت عنوان پشتیبانی سایت ارائه شود.

مشاوره طراحی وب سایت
تجربه در مشاوره طراحی وب سایت

طبیعتاً هر فرد و یا شرکتی قادر نخواهد بود که به مشاوره طراحی وب سایت بپردازد و برای این کار نیاز است دارای مؤلفه ها و فاکتورهایی باشد که در بالا اشاره کردیم که مهم ترین شاخص تجربه می باشد و از دیگر موارد مهم این است که باید توانایی و زمان کافی برای مشاوره از راه دور و به صورت تلفی را داشته باشند. اصولاً آموزش از راه دور و مشاوره غیر حضوری بسیار سخت تر از مشاوره حضوری خواهد بود زیرا از بسیاری از ابزارهای آموزش، نظیر تصویر نمی توانید بهره ببرید. گاهاً ممکن یک مکالمه کوتاه برای مشاوره طراحی سایت بیش از یک ساعت به طول بیانجامد بنابراین مورد مهم بعدی این است که زمان کافی و نیروی تخصصی را نیز در اختیار داشت.


برچسب ها : , مشاوره رایگان طراحی سایت , مشاوره رایگان ساخت سایت , مشاوره رایگان طراحی وب سایت , سایت مشاوره رایگان , سایت مشاوره رایگان ازدواج , سایت مشاوره رایگان بهزیستی , سایت مشاوره رایگان خانواده , سایت مشاوره رایگان کنکور , سایت مشاوره رایگان آنلاین , سایت مشاوره رایگان تحصیلی , سایت مشاوره رایگان حقوقی , سایت مشاوره رایگان گزینه دو , سایت مشاوره رایگان مهاجرت

شرکت دانا و توانا چه خدماتی در زمینه طراحی سایت ارائه میدهد؟ خدمات شرکت دانا و توانا (Danavatavana) :
طراحی سایت بصورت کاملا سفارشی اختصاصی و حرفه ای همراه با مشاوره رایگان برنامه نویسی تحت وب، ویندوز و موبایل.
مشاور و مجری دانا و توانا در زمینه خدمات طراحی وب سایت / سئو / اپلیکیشن / فروشگاه اینرتنتی / هاست / دامین / تبلیغات در گوگل
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دیجیتال مارکتینگ(Digital Barketing).
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه طراحی وب سایت.(Web Design)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی.(Online Store)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید و ای او اس.(Make Mobile App)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دیجیتال برندینگ.(Digital Branding)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه تولید و انتشار محتوا.(Content Marketing)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه تبلیغات در گوگل.(Google Adwords)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه تبلیغات در اپلیکیشن ها.(Ads in apps)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه سئو بهینه سازی سایت .( SEO website Search Engine Optimization)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه ایمیل مارکتینگ.(Email marketing )
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی.(Social Marketing)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه مدیریت ابزارهای آنلاین.(Online Tools)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دیجیتال مارکتینگ.(Digital Marketing)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دامین و هاستینگ و سرور.(Domain & Hosting)

جهت مشاوره رایگان برنامه نویسی تحت وب، ویندوز و موبایل | طراحی و ساخت انواع سایت | سئو و بهینه سازی سایت | قرار دادن در صفحه اول گوگل | ساخت اپلیکیشن موبایل | اندروید و ای او اس | با شماره 09128981231 تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی ، آنلاین و غیر حضوری دانا و توانا

مشاوره تلفنی ، آنلاین و غیر حضوری رایگان طراحی سایت و سئو توسط شرکت «دانا و توانا» در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.