مشاوره سئو - مشاوره رایگان سئو - مشاور سئو


چرا مشاوره رایگان سئو؟

چه زمانی باید مشاوره سئو گرفت , خدمات دانا و توانا در زمینه مشاوره سئو , مشاوره سئو سایت , مزیت های مشاوره سئو چیست , دو روش مشاوره سئو سایت , قبل از گرفتن مشاوره سئو سایت حتما این سوالات را از کارشناس مربوطه پرسیده و پس از آن برای ادامه صحبت های خود اقدام کنید. , خدمات دانا و توانا بر چه اساسی می باشد؟ , مشاور سئو در زمینه لینک بیلدینگ , چه انتظاراتی باید از مشاوره سئو سایت داشته باشیم , به دنبال مشاوره رایگان سئو هستید؟ , مشاوره سئو و بهینه سازی سایت نیاز هر مدیر وب سایت است , مشاوره آنلاین سئو سایت تخصص ماست.

مشاوره رایگان سئو از مهمترین فعالیت های سئو کار دانا و توانا محسوب می شود. تیم سئوکار دانا و توانا ارائه دهنده مشاوره رایگان سئو در کسب و کارهای گوناگون است. سئوکار دانا و توانا با ارائه مشاوره حرفه ای و تصمیم سازی در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه دارای این توانایی است که بتواند برای پروژه های بزرگ و کوچک در حوزه های مختلف کسب و کار راه کارهای مناسب ارائه نماید.

مشاوره سئو - مشاوره رایگان سئو - مشاور سئو

مشاوره سئو سایت | مشاور سئو سایت | مشاوره سئو و بهینه سازی سایت


مشاوره سئو سایت نیاز دارید؟ برای سئو سایت تلاش کردید اما نتیجه مطلوبتون را بدست نیاوردید؟ و یا هنوز سئو سایت را شروع نکردید و می خواهید با یک مشاور سئو صحبت کنید؟ Search Engine Optimization به معنای سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد.

مشاوره رایگان سئو


در هنگام مشاوره سئو پیشنهاد می شود سوالات زیر را از اشخاصی که می خواهند این کار را برای شما انجام دهند بپرسید:

آیا شما می توانید از نمونه کارهایی که قبلا در زمینه سئو انجام داده اید به من نشان دهید؟
آیا شما می توانید افرادی که به آنها مشاوره سئو داده اید به من معرفی نمایید؟
آیا شما توصیه های گوگل وب مستر را پیاده سازی می نمایید؟
مشاوره سئو شما چه پیشنهاداتی روی کلمات کلیدی مد نظر من دارد؟
تجربه شما از کسب و کار من چقدر است؟
از شهر یا کشور من چقدر اطلاعات دارید؟
مهمترین تکنیک هایی که شما می خواهید در افزایش رتبه وب سایت من بکار برید چیست؟
چقدر پیش بینی می نمایید این کار بطول بینجامد؟

موارد بالا تنها برخی از سوالاتی است که می بایست در مشاوره سئو که برای شما انجام می شود پاسخ های مناسب و منطقی وجود داشته باشد.

خیلی اوقات پیش می آید که صاحبان کسب و کارهای مختلف نمی دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت های بالای صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه خود از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. بدین منظور سئوکار دانا و توانا با ارائه مشاوره سئو رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد و برای آنها تشریح می کند که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می بایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند.

با مشاوره رایگان سئو توسط سئوکار دانا و توانا انتخاب مسیر آسان است

با دریافت مشاوره سئو توسط سئوکار دانا و توانا اطلاعات اشخاص به حدی خواهد رسید که خود بتوانند تصمیم گیری نموده و بهترین راه حل را انتخاب نمایند زیرا هدف سئوکار دانا و توانا از ارائه مشاوره سئو، تصمیم سازی در صاحبان مشاغل است که خود بعد از آن بتوانند براحتی تصمیم گیری نمایند. بعضی اوقات پیش می آید که افراد با هدف افزایش رتبه وب سایت خود از مشاوره سئو خوبی برخوردار نمی شوند و بجای اینکه رتبه آنها افزایش پیدا کند و روند مثبتی داشته باشد سیر نزولی به خود می گیرد و یا اصلا تغییری در آن بوجود نمی آید. یکی از نکاتی که همه افراد در افزایش رتبه وب سایت خود می بایست به آن توجه داشته باشند این مسئله است که اگر از مشاوره سئو خوبی برخوردار نشوند و استراتژی بدی را برای خود انتخاب کنند ممکن است که وب سایت آنها برای همیشه در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار گیرد و یا ممکن است بصورت موقتی رتبه آنها کمی بهبود پیدا کند ولی بعد از مدتی دیگر پیشرفت چندانی حاصل نخواهد شد.

بطور کلی می توان گفت مشاوره رایگان سئو توسط سئوکار دانا و توانا شامل موارد زیر است:

مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو
مشاوره در زمینه تکنیک های سئو
مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی
مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف
مشاوره در زمینه میزان هزینه جهت افزایش رتبه وب سایت


در این آموزش هر آنچه که باید در رابطه با مشاور سئو سایت بدانید را برای شما در ۷ بخش خواهم گفت:

۱. چرا به مشاوره سئو سایت باید مراجعه کنیم ؟

در این زمانه که شغل ها تخصصی شده، هر چند انجام آنها ساده به نظر برسه اما خوب هست که برای افزایش عملکرد و مدیریت زمان تا حدالامکان کارها را به متخصصین واگذار کنیم. مشاور سئو سایت یکی از همین امور است. شما به جای تمرکز بر روی سئو سایت و انجام سئو به صورت آزمون و خطا، خیلی سخت تر می توانید به نتیجه مطلوب خود در بهینه سازی وب سایت دست پیدا کنید تا زمانی که در کنار یک مشاور سئو سایت حرفه ای این کار را انجام می دهید.

یک مثال ساده

چند مدت پیش با یک شرکت طراحی دکوراسیون برای تغییر دکوراسیون دفتر را قرار داد بستم. پس از مدت مشخص، روزی برای پیاده سازی دکوراسیون و نصب قطعات به دفتر آمدند. در مدتی که در دفتر بودن دیدم که چقدر ساده قطعات و چوب های از قبل تهیه شده را به هم متصل کرده و بعد از ۲ روز کاری یک دفتر شیک را به ما تحویل دادند.

در همان روزها یکی از همکارانم به من گفت: “می بینی چقدر ساده دکوراسیون را تغییر داند. مهندس کاش این هزینه را نمی کردی و خودمون این کار رو انجام می دادیم!”

در حقیقت همکار من باور داشت مبلغ هزینه شده برای دکوراسیون می توانست پس انداز بشه و عین همین دکوراسیون را خودمون پیاده می کریدم. اما نکته مهم اینجا بود که اگر آن شرکت دکوراسیون داخلی ظرف دو روز توانست تمامی قطعات را به ظرافت خاص خودش پیاده کنه ما شاید در یک ماه هم نمی توانستیم به این تمیزی و به این کیفیت کار را انجام می دادیم.چه خوب گفتند که:

کار هر کس نیست خرمن کوفتن/ گاو نر میخواهد و مرد کهن

۲. قیمت مشاوره سئو سایت زیاد است !

قیمت مشاوره سئو سایت زیاد استمعمولا وقتی با افراد که صحبت از هر نوع مشاوره مانند وکالت، خانواده، ازدواج، تربیت فرزند، سرمایه گذاری و … میشه، درصد قابل توجهی نظر می دهند که قیمت مشاوره زیاد است! من این موضوع را چندین مرتبه تست گرفتم. با افراد دارای وضعیت مالی عالی تا ضعیف همه بر قیمت مشاوره نظر منفی داشتند. در صورتی که این موضوع اصلا صحیح نیست. مشاوره در هر کاری کلید موفقیت شماست.

نتیجه گیری:

مشاوره با افراد مجرب در هر زمنیه کاری باعث تضمین موفقیت ماست. مشاوره سئو سایت هم یکی از الزامات موفقت در حوزه مهندسی اینترنت مارکتینگ است. در ادامه به انواع مشاوره سئو سایت اشاره می کنم.

۳. تعرفه مشاوره سئو سایت چقدر است ؟

تعرفه مشاور سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. آنچه که بیش از همه در تعرفه مشاوره سئو تاثیر گذار است تجربه و تبحر سئو کار سایت است. یک ضرب المثل قدیم یاست که می گه:

دقت داشته باشید که افراد با تجربه و ماهر طبیعی است که قیمت های پایینی در مشاوره سئو ندارند و البته کار با مشاور سئو حرفه ای می تواند تضمین کننده موفقیت شما باشد. خوب است در نظر داشته باشید که مشاوره سئو سایت به چهار حالت قابلیت پیاده سازی دارد. هر یک از این ۴ حالت شرایط خاص خود را دارد. تعرفه هر یک از این قسمت ها با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید با دانستن انواع حالتهای مشاوره سئو، متناسب با همان نوع هزینه های لازم برای سئو سایت را پرداخت کنید. در ادامه به انواع مشاوره سئو سایت اشاره می کنم.

۴. انواع مشاوره سئو سایت

مشاوره سئو سایت به چهار مدل قابلیت پیاده سازی دارد:

1.نوع اول: آموزش مقدماتی سئو سایت

در این حالت شما با مراجعه به مشاور سئو، از او می خواهید که در زمینه سئو سایت اطلاعات ابتدایی را در اختیار شما قرار دهد. اینکه سئو چیست ، روش های سئو سایت ، اصول سئو در طراحی سایت و هر آنچه از مقدمات سئو سایت باید بدانید را از مشاور سئو آموزش می بینید. این نوع مشاوره را می توانید از سایت های آموزیش سئو سایت و یا محصولات آموزشی سئو سایت نیز تهیه کنید.

۲. نوع دوم: تحلیل سئو سایتتحلیل سئو سایت

در این حالت مشاور سئو سایت با تحلیل مناسب از شرایط حاضر وب سایت و کلمات کلیدی مورد نظر، راهکار ها و پیشنهادات خود را برای موفقت در سئو سایت به شما گزارش می دهد. در ادامه برخی از وظایف مشاور سئو سایت در این قسمت را معرفی می کنم:

 1. تحلیل کلمات کلیدی انتخاب شده سئو سایت با توجه به دو موضوع رقابت و جستجوی ماهیانه
 2. تحلیل شرایط پایداری سایت مورد نظر برای ایجاد بستر سازی سئو سایت
 3. تهیه لیست مشکلات احتمالی وب سایت
 4. تحلیل رقبای شما و تهیه گزارش عملکرد
 5. پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب و جایگزین با توجه به گزارش های گوگل
 6. تحلیل مشتریان بالقوه برای کلمات کلیدی قبل از شروع سئو سایت
 7. و …

۳مجری سئو سایت. نوع سوم: مجری سئو سایت

در این نوع مشاور سئو سایت به عنوان مجری سئو سایت شما برای بهینه سازی سایت در گوگل شما را همراهی می کند. تمامی اقداماتی که لازم است تا رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا کند تماما توسط مشاور سئو بر روی سایت شما پیاده سازی می شود. وظایف تعریف شده مشاور سئو سایت در این بخش به شرح ذیل است:

 1. انجام کلیه موارد حالت نوع دوم یعنی تحلیل سئو سایت
 2. تعریف عناوین و توضیحات مناسب برای صفحات وب سایت
 3. تنظیم چیدمان صحیح صفحات و منو ها بر اساس الگوریتم های گوگل
 4. تعریف آدرس های URL صحیح برای وب سایت
 5. تعریف تگ های H1 الی H6 برای محتوای تولیدی سایت
 6. نظارت بر محتوای تولیدی وب سایت بر اساس الگوریتم های گوگل
 7. ساخت بک لینک های بیرونی استاندارد برای وب سایت
 8. تنظیمات لازم برای نقشه سایت
 9. نصب وب مستر تولز گوگل
 10. تهیه گزارش تحلیلی ماهانه و هفتگی از عملکرد سئو سایت
 11. برریس رفتار رقبا نسبت به شرایط سایت
 12. تعریف استراتژی های سئو سایت
 13. و …

ناظر سئو سایت۴. نوع چهارم: ناظر سئو سایت

در شرایطی ممکن است شما مستقیما و یا توسط یک سئو کار بر روی سئو وب سایت خود فعالیت می کنید. اما برای اطمینان از عملکرد صحیح، رفع مشکلات احتمالی، پاسخ به سوالات ممکن در سئو و … نیاز به یک فرد با تجربه در زمینه سئو سایت داشته باشید. در این شرایط شما می توانید از مشاور سئو سایت به عنوان ناظر استفاده کنید. برخی از وظایفی که مشاور سئو در این قسمت دارد عبارتند از:

 1. تحلیل ورودی های کاربران از طریق سئو
 2. تحلیل محتوای تولیدی وب سایت
 3. پاسخ به مشکلات گزارش شده توسط گوگل
 4. رفع مشکلات احتمالی
 5. ارائه پیشنهادات کاربردی برای کسب نتیجه بهتر
 6. تهیه گزارش نواقص در سئو سایت
 7. و …

۵. چه زمانی به مشاوره سئو سایت نیازمندیم ؟

این شما هستید که با توجه به چهار نوع مشاور سئو سایت معرفی شده در قسمت قبل پاسخ را می دهید.

 • اگر از سئو سایت و بهینه سازی وب سایت اطلاعات اولیه را ندارید پس از نوع اول مشاوره سئو یعنی آموزش مقدماتی سئو سایت استفاده کنید. سایت های آموزشی و کلیپ های آموزشی شاید در این قسمت پاسخگوی نیاز ابتدایی شما باشند.
 • اگر برای سئو تصمیم جدی دارید ولی نمی دانید از کجا بایستی شروع کنید، کلمات کلیدی را چگونه انتخاب کنید، چه استراتژی برای سئو سایت داشته باشید و … می بایست از نوع دوم مشاوره سئو یعنی تحلیل سئو سایت استفاده کنید.
 • اگر مایل هستید هوشمندانه رفتار کنید و کلیه امور سئو سایت را واگذاری کنید و وقت ارزشمند خود را برای بازاریابی و دیگر امور مهم سایت لحاظ کنید، می توانید از نوع سوم مشاوره سئو یعنی استفاده از مجری سئو سایت بهره مند شوید.
 • اگر خودتان و یا همکارانتان در حال پیاده سازی سئو سایت هستید و می خواهید آزمون و خطای خود را به حداقل برسانید و زودتر به نتایج مطلوب خود برسید آخرین نوع مشاوره سئو سایت یعنی ناظر سئو سایت برای شما ایده آل خواهد بود.

۶. سوالات مهمی که در جلسه مشاوره سئو سایت باید بپرسید !

در هر یک از ۴ نوع مشاوره سئو سایت یک سری سولاات مخصوص به خود را باید پرسید. در این قسمت سوالات عمومی که می توانید در هر چهار نوع از جلسه مشاوره سئو سایت پرسید را لیست می کنم:

 1. چقدر از کلمات پیشنهادی ما از جانب مشاوره سئو سایت مورد تایید است؟
 2. کلمات کلیدی پیشنهادی مشاور سئو سایت چیست؟
 3. کلمات پیشنهادی گوگل برای سئو سایت چجیست؟
 4. مدت زمان تخمینی برای کلمات مورد نظر از نظر مشاور سئو چقدر است؟
 5. آیا سایت حاضر بستر مناسب برای سئو سایت را دارد؟
 6. در صورتی که سایت شرایط سئو را ندارد لیست مشکلات آن چیست؟
 7. شرایط قیمت گذاری برای کلمات مشخص شده شما توسط مشاور سئو و نحوه پرداخت چگونه است؟
 8. نمونه قرارداد مشاور سئو سایت را درخواست کنید.
 9. در مدت زمان پیش بینی شده چه اقداماتی برای سئو سایت شما توسط مشاور سئو لحاظ می شود؟
 10. استراتژی سئو سایت توسط مشاور سئو برای سایت شما چیست؟
 11. تولید محتوای سایت بر عهده مشاور سئو سایت است یا توسط شما می بایست انجام شود؟
 12. هزینه های بک لینک های پولی توسط مشاور سئو پرداخت می شود یا توسط مدیر وب سایت؟
 13. آیا غیر از هزینه های تعیین شده در قرارداد چه هزینه های جانبی دیگری ممکن است به قرارداد اضافه شود؟

۷. ویژگی های یک کارشناس مشاوره سئو سایت خوب چیست !

ویژگی مشاوره سئو سایت خوب از چند جنبه قابل بررسی است. ویژگی های اخلاقی، ویژگی های تجربی، ویژگی های شخصیتی و … همه از نکات مهم برای این موضوع هستند. در ابتدا قبل از هر چیزی مهم این است که شما بتوانید با مشاوره سئو سایت خود یک تعامل سازنده داشته باشید. در ادامه پیشنهاد می کنم که حتما ۴ ویژگی زیر را دارا باشد:

 1. فردی متعهد باشد
 2. به دانش روز مسلط باشد
 3. در زمینه کاری سئو با تجربه و ماهر باشد
 4. روابط عمومی قوی داشته باشد


مشاوره رایگان سئو | مشاور سئو سایت | مشاور رایگان سئو سایت | مشاوره رایگان سئو حرفه ای

درباره ی محمد رجبی

مشاوره رایگان سئو مشاور رایگان سئومشاوره رایگان سئو برای سئو سایت توسط برخی شرکت ها و یا کسانی که در زمینه سئو سایت فعالیت دارند صورت می گیرد. مشاور رایگان سئو سایت در ابتدا به دلیل رایگان بودن جذابیت ویژه ای برای جذب مدیران وب سایت هایی که می خواهند سایت خود را سئو کنند دارد. اما برای مشاوره رایگان سئو سایت حتما به ۶ نکته مهم سئو دقت داشته باشید. سعی کردم مثل گذشته ۶ نکته را به صورت ضرب المثل ایرانی بیاورم. (پایین صفحه علت این کار را توضیح دادم)

۱. مشاور رایگان سئو : بی گدار به آب نزنید

برای مشاوره رایگان سئو حتما از قبل یک سری اطلاعات اولیه را بدست بیاورید. حتما به وب سایت هایی که در این زمینه مقاله های سئو خوب تولید می کنند مراجعه کنید. حتی می توانید ” کتاب آموزش سئو رایگان ” را در گوگل جستجو کنید و کتاب های موجود در این زمینه را خوب مطالعه کنید. فیلم آموزش سئو رایگان هم در سایت هایی مثل آپارات قابل مشاهده است. تا می توانید از منابع در دسترس برای سئو قبل از مشاوره رایگان سئو استفاده کنید. هر چه اطلاعات شما در موضوع سئو سایت بیشتر باشد، بهتر می توانید مشاوره رایگان سئو را محک بزنید!

۲. مشاوره رایگان سئو : یک صبر کن و هزار افسوس مخور!

در خدمات مشاوره رایگان سئو همیشه صبر داشته باشید! همیشه به مشتریانم می گویم که سئو خوب نتیجه صبر صاحب سایت است. اگر صبور باشید نتایج و ماندگارتری خواهید گرفت. پس در مشاوره رایگان سئو دقت کنید که تبلیغاتی مانند سئو سایت در یک هفته، سئو سایت در یک ماه ، صدر نتایج گوگل در یک ماه و … شما را وسوسه نکند!

اگر در مشاوره رایگان سئو با موردی مشابه تبلیغات گفته شده مواجه شدید، حتما به نحوه عملکرد مشاور سئو سایت بیشتر دقت کنید! باور داشته باشید که امکان ندارد شما کسی را در کل این کره خاکی پیدا کنید که یک شبه شما را به صفحه اول گوگل بیاورد! برای اینکه مطمئن شوید می توانید کلمه seo را در گوگل جستجو کنید و با سایت هایی که خدمات seo را انجام می دهند تماس بگیرید.

کافی است یک نامه برای آنها ارسال کنید و کلمات کلیدی سئو خود را برای آنها مشخص کنید. به شما اطمینان می دهم که هیچ یک از شرکت های معتبر به شما بازه های زمانی کوتاه مدت مانند یک هفته و حتی یک ماه را برای کلمات پر رقابت به شما نخواهند گفت.

۳. مشاوره رایگان سئو : با نردبان به آسمان نمیشه رفت

در مشاوره رایگان سئو به شما پیشنهاد داده می شود که با خرید بک لینک شما می توانید رتبه اول نتایج گوگل را بدست بیاورید! دقت داشته باشید که شما برای سئو سایت و صعود به رتبه اول گوگل فقط با یک نردبان نمی توانید نتیجه بگیرید. سئو به مانند یک هواپیمای جنگی است که برای اینکه بخواهد همیشه در اوج پرواز کند بایستی تمامی ابزارهای لازم را داشته باشد. از سوخت مناسب، وضعیت جوی تا مسائل فنی هواپیما همیشه تعیین کننده برای یک پرواز موفق در آسمان است.

سئو هم نیازمند المان های مختلف برای رسیدن به صدر نتایج گوگل است. بک لینک یکی از المان ها است. تولید محتوای خوب ، طراحی سایت استاندارد، سرعت وب سایت، آپتایپ وب سایت، عناوین صفحات و … همه مواردی هستند که باید در نظر گرفته شود!

البته در برخی از موارد دیده شده که مشاوره رایگان سئو با خرید چند بک لینک رتبه خوبی را برای وب سایت در نتایج گوگل بدست آورده است اما تمرکز تنها بر روی خرید بک لینک باعث شده است که مشکلات زیر برای صاحب وب سایت ایجاد شود:

 1. اجبار در تمدید بک لینک با هزینه های بالا
 2. نیاز به افزودن بک لینک های جدید برای حفظ برتری و افزایش هزینه های سئو
 3. افزایش هزینه های سئو در فواصل زمانی به دلیل تغییر قیمت بک لینک ها
 4. کاهش اعتبار وب سایت از جانب گوگل به دلیل عدم توجه به دیگر المان های سئو
 5. و …

به نظر من اگر قرار است با بک لینک سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، پیشنهاد می کنم از تبلیغ در گوگل استفاده کنید که هزینه هایی به مراتب کمتر از خرید و تمدید بک لینک و امکانات بیشتری مانند تعریف دامنه لغات نامحدود، قیمت گذاری هر کلمه، گزاش کامل از تعداد لینک ها و … برای شما خواهد داشت.

۴. مشاور رایگان سئو : هیچ ارزانی بی‌علت نیست

مشاوره رایگان سئو معمولا توسط برخی از شرکت ها و افراد پیشنهاد می شود. اما به نظر شما چرا باید یک سئو کار حرفه ای مشاوره رایگان سئو به شما بدهد؟! ممکن است شما هم با یکی از پاسخ های احتمالی زیر موافق باشید:

 1. مشاوره رایگان سئو برای جذب مشتری بیشتر توسط سئو کار پیشنهاد می شود.
 2. مشاور رایگان سئو یک شعار تبلیغاتی برای فریب صاحبان وب سایت است.
 3. یک سئو کار حرفه ای به ندرت حاضر می شود مشاوره رایگان سئو ارائه بدهد.
 4. مشاوره رایگان سئو مقدمه ای برای دریافت هزینه های بیشتر توسط سئو کار است.

به نظرم موافق باشید که مشاوره رایگان سئو توسط یک کارشناس سئو حرفه ای نمی تواند توجیه قابل قبولی جز موارد فوق داشته باشد. با این وجود من مخالف استفاده از مشاوره رایگان سئو نیستم! اما پیشنهاد می کنم حتما با دقت بیشتری به صحبت های مشاوره رایگان سئو توجه کنید که هیچ ارزانی بی علت نیست!

۵. مشاور رایگان سئو : آفتابه لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی

در مقاله مشاور سئو سایت به طور کامل انواع مشاوره سئو را بررسی کردم. به صورت کلی ما ۴ نوع مشاوره سئو داریم:

 • نوع اول: آموزش مقدماتی سئو سایت
 • نوع دوم: تحلیل سئو سایت
 • نوع سوم: مجری سئو سایت
 • نوع چهارم: ناظر سئو سایت

باید دید فرد یا شرکت سئو کاری که مشاوره رایگان سئو ارائه می دهد، چه نوع مشاوره ای را در نظر دارند؟ آیا فقط پاسخگویی و بررسی اولیه یک سری از مباحث مقدماتی سئو است و یا اینکه می خواهند به صورت تخصصی سئو سایت شما را بررسی کنند.

در این موارد سعی کنید جزئیات جلسه مشاوره رایگان سئو را قبل از تعیین وقت متوجه شوید تا مصداق ضرب المثل آفتابه لگن هفت دست و شام و ناهار هیچی نشوید!

۶. مشاوره رایگان سئو : اسب را گم کردن و پی نعلش گشتن

در برخی موارد دیدم که در مشاوره رایگان سئو، کارشناس سئو اطلاعاتی در اختیار شما قرار میدهد که به راحتی می توانید آنها را از وب سایت های مرجع تهیه کنید. یکی از وب سایت هایی که می توانید برای مشاوره رایگان سئو از آن استفاده کنید سایت woorank.com است. سایت وورنک به صورت کامل سایت شما را از لحاظ سرعت، کدنویسی، تگ های H1 الی H6 ، عناوین صفحات و … بررسی و گزارش مکتوبی را در اختیار شما می دهد.

در استفاده از سایت woorank.com دقت کنید که شما در روز فقط می توانید یکبار از آن گزارش تهیه کنید. اگر وب سایت های متعددی دارید و می خواهید برای سئو سایت گزارش های تک تک آنها را در یک لحظه بگیرید، حتما می بایست از نرم افزار هایی که آی پی اینترنت شما را تغییر می دهند (VPN) استفاده کنید. (یعنی دریافت هر گزارش به ازاء یک آی پی)

سایت دیگری که برای تحلیل سئو سایت می توانید به عنوان مشاوره رایگان سئو از آن استفاده کنید سایت seositecheckup.com است. این سایت با کاربری خیلی سایده گزارش خیلی کاربردی و ساده از سئو سایت شما تهیه می کند که به صورت فایل پی دی اف هم می توانید آن را دانلود کنید.

خوب! امیدوارم از شش نکته مشاوره رایگان سئو استفاده کرده باشید! اما اینکه ۶ نکته را با ضرب المثل های ایرانی برای شما گفتم به ۳ دلیل بود:

 1. اینکه حفظ نکات برای شما ساده تر باشد.
 2. با بیان کاربردی ضرب المثل ها آشنا شوید.
 3. آموزش مشاور رایگان سئو برای شما شیرین تر شود.

چه انتظاراتی باید از مشاوره سئو سایت داشته باشیم

 • مشخص کردن هزینه هایی که باید صرف شود و انتخاب مسیر درست برای سایت.
 • در زمینه سایت شما باید آگاه باشد و کسب و کار شما را به خوبی بشناسد تا بتواند به درستی راهنمایی کند.
 • ساختار سایت بسیار مهم است و باید علم بالایی داشته باشد و همچنین اقدام به بهینه سازی تایتل،هدینگ ها، تصاویر، متن و… نماید.
 • قبل از پیشنهاد کلمه کاملا در رابطه با آن تحقیق نماید تا بتواند پیشنهاد درستی و با هدفی به شما بدهد تا سایت بهتر روند رشد را طی کند.
 • مشخص نمودن کلمات کلیدی و همچنین صفحات هدف و یا لندینگ پیج ها که بسیار مهم می باشد.
 • اقدام به ویرایش تایتل و عنوان و… نماید تا بتواند کلیک بیشتری را برای سایت از بازدید کنندگان در یافت کند.
 • رابط کاربری بسیار مهم می باشد و سایت باید در این زمینه کاملا بهینه باشد و همچنین نرخ خروج را کاهش دهد.
 • اقدام به برسی کامل سایت نماید و خطاهای احتمالی مانند صفحات ۴۰۴ را شناسایی که و راه مناسبی را برای رفع این مشکلات انتخاب کند.
 • صفحات تکراری را شناسایی کند چراکه این صفحات می تواند بسیار مضر باشد و بهتر است اقدام به تصحیح این صفحات کند.
 • به موبایل فرندلی بودن سایت توجه نماید و به صورت ۱۰۰ درصد بر روی موبایل سایت بدون مشکل و به راحتی اجرا شود.
 • در زمینه لوکال سئو و یا سئو محلی متخصص باشد و بتواند سایت مپی بهینه را برای سایت شما ثبت نماید.
 • اقدام به هدف گذاری به صورت مرحله به مرحله نماید. چراکه سایت باید طبق برنامه ریزی پیش برود تا موفق شود.
 • اقدام به برسی سایت های رقبا کند و پس از الگوبرداری از نکات مثبت رقبا آن را در سایت شما پیاده سازی کند.
 • همراه با الگریتم های گوگل بروز باشد تا بتواند پس از بروز رسانی الگریتمی به راحتی نگذارد سایت به مشکلی برخورد نماید.
 • حتما و حتما تضمین دهد و بتواند سایت را هم برای یوزر ها و هم برای موتور جستجو بهینه سازی نماید.
 • اقدام به تولید محتوا های باکیفیت و بلند نماید تا بتواند از فرصت های ایجاد شده کمال استفاده را ببرد.
 • در زمینه کد نویسی بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد و کلیه کار html سایت را خود انجام دهد.
 • آشنایی با کلیه فاکتور های مهم و راه اندازی مناسب فروشگاه و دیگر صفحات سایت.
 • آشنایی با ابزار های مهم در زمینه سئو مانند مدیریت وب مسترتولز که بسیار مهم می باشد.
 • بتواند طرحی را ارائه کند که لینک سازی داخلی به بهترین نحو ممکن انجام شود.
 • در زمینه سئو خارجی بتواند کلیه فاکتور هارا برسی نماید و بهترین لینک را برای سایت تشخیص دهد تا بتواند اعتبار خوبی را برای سایت کسب نماید.
 • مسیر های دسترسی را برای کاربران حسابی بهینه کند به طور مثال هدر سایت و فوتر سایت و ارتباط با مدیران.
 • به صورت ماهیانه اقدام به تهیه گذارش و ارسال آن به شما باشد و روند پیشرفت را برای شما توضیح دهد.
 • در بحث شبکه های اجتماعی حضوری فعال داشته باشد و بتواند برای کسب و کار شما اقدام به ساخت شبکه اجتماعی کند.
 • در زمینه برندینگ بسیار عالی باشد و بتواند به صورت درست شما را به مخاطبان و موتور جستجو بشناسد.
 • اقدام به برسی هاست سایت و دامنه سایت که خود بسیار مهم می باشد و باید درست تصمیم گیری شود.
 • در رابطه با سئو ادعا نداشته باشد و به شما نگوید که رتبه یک در فلان کلمه را به شما تحویل می دهد.
 • دارای پشتکار باشد و همیشه اقدام به برسی سایت و همچنین رقبا کند.
 • در صورت داشتن سوال به صورت کامل به شما پاسخ دهد و شما را قانع سازد.

قطعا اگر فردی تمامی مواردی که در بالا برای شما عزیزان گفته شد را رعایت کند می تواند مشاور سایت خوبی باشد و شما عزیزان می توانید با خیال راحت به اینگونه افراد اعتماد نمایید و منتظر پیشرفت سایت خود در فواصل زمانی و هدف گذاری انجام شده باشید.

مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو سایت دانا و توانا

برای مشاوره تلفنی، آنلاین، غیر حضوری و رایگان طراحی سایت و سئو سایت توسط برترین و بهترین شرکت طراحی وب سایت یعنی «دانا و توانا» در تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، رشت، زاهدان، همدان، کرمان، یزد، اردبیل، بندرعباس، اراک، اسلامشهر، زنجان، سنندج، قزوین، خرم آباد، گرگان، سارئ، شهریار، قدس، کاشان، ملارد، دزفول، نیشابور، بابل، خمینی شهر، سبزوار، گلستان، آمل، پاکدشت، نجف آباد، بروجرد، آبادان، قرچک، بجنورد، ورامین، بوشهر، ساوه، قائم شهر، بیرجند، نسیم شهر، سیرجان، خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.

کلمات کلیدی , مشاوره سئو و بهینه سازی , مشاوره رایگان سئو , مشاوره seo , مشاور سئو چیست , سئو سایت , آموزش سئو , کارشناس سئو , انجام سئو سایت , نمونه کار سئو , مشاوره سئو , مشاور سئو , انجام seo , خدمات seo , شرکت های seo , سئو (seo) چیست؟ , سئو سايت , سئو آموزش , سئو چیست pdf , سئو و بهینه سازی سایت , تکنیک های سئو , بازاریابی سئو چیست , اموزش سئو سایت , سئو سایت چیست؟ , بررسی سئو سایت , بررسی رایگان سئو سایت , سئو سایت رایگان , بهبود سئو سایت , تعرفه سئو سایت , فیلم آموزش سئو , دوره آموزش سئو , کتاب آموزش سئو , آموزش سئو pdf , آموزش سئو وردپرس , آموزش رایگان سئو , آموزش کامل سئو , آموزش رایگان سئو وردپرس , متخصص سئو , سئو کار , متخصص سئو چیست , هزینه انجام سئو , قیمت سئو سایت , هزینه سئو وردپرس , خدمات سئو سایت , سئو وب سایت می باشد.