طراحی سیستم وبلاگدهی خود را به ما بسپارید

طراحی سیستم وبلاگدهی

شما در حال خواندن مقاله"طراحی سیستم وبلاگدهی" هستید. طراحی وبلاگدهی. طراحی سایت وبلاگدهی شبیه به بلاگفا، پرشین بلاگ، رزبلاگ. طراحی سیستم وبلاگدهی مثل لوکس بلاگ."طراحی سیستم وبلاگ دهی" یکی از سوالاتی است که ذهن اکثر افرادی که میخواهند اقدام به راه اندازی سیستم system وبلاگدهی Blog کنند را به خود مشغول می کند. در این مبحث قصد داریم تا به صورت مفصل شما را با هزینه های طراحی Designing سیستم وبلاگدهی آشنا کنیم.

طراحی سیستم وبلاگ دهی

طراحی سیستم وبلاگ دهی و طراحی سیستم سایت ساز یا راه اندازی سیستم وبلاگ دهی پیشرفته و مدرن با بهترین امکانات مشابه وبلاگ توسط شرکت طراحی سایت دانا و توانا. اين سيستم وبلاگ دهی يک سيستم مديريت بلاگ دهي مي باشد و شما توسط اين سيستم وبلاگ دهي میتوانید به کاربران امکان ساخت وبلاگ یا بلاگ به صورت رایگان یا غیر رایگان بدهید. همراه با طراحی قالب برای سیستم وبلاگ دهی بلاگ . سرویس وبلاگ دهی، سیستم وبلاگ دهی، طراحی وبلاگدهی، طراحی وبلاگ دهی. راه اندازی سیستم وبلاگ دهی مشابه بلاگفا , سیستم وبلاگدهی شبیه رزبلاگ , طراحی وبلاگ دهی مانند لوکس بلاگ , طراحی سیستم وبلاگدهی مشابه بلاگفا , وبلاگ.


در این مقاله فرض بر این است که قبلا، به برنامه ریزی، امکان سنجی و طراحی مسیر راه و مهم تر از همه، استراتژی درآمدزایی پروژه اقدام شده و آماده ایم تا در یک سرویس وبلاگ دهی سرمایه گذاری کنیم.

پس شروع می کنیم :


1. قبل از هر کاری ابتدا نیاز است تا یک دامنه مناسب انتخاب کنیم. انتخاب دامنه می تواند تاثیر بسزایی بر پیشرفت پروژه داشته باشد. کوتاه ترین (تا حد امکان) و به خاطر ماندنی ترین دامنه را انتخاب، و حتما از طریق شرکت های معتبر نسبت به ثبت دامنه، ترجیحا برای بیش از یک سال اقدام کنید.

2. انتخاب فضای میزبانی وب می تواند دومین گام باشد. در این گام نیاز است ضمن هماهنگی با برنامه نویس بک اند وبسایت، از نیازها و ضروریات نرم افزاری پروژه آگاهی یافته و بر این اساس اقدام کنیم. استفاده از نسخه های به روز نرم افزارهای مدیریت سرور (مانند آخرین نسخه MySQL, Apache, PHP) و بهره مندی از خدمات شرکت های معتبر و شناخته شده خدمات هاستینگ، و در صورت امکان، اجاره سرور (مجازی یا اختصاصی) به جای فضای وب اشتراکی، برای پروژه های بزرگی در سطح سرویس های وبلاگدهی توصیه می گردد.

3. حال که دامنه ای به یاد ماندنی و فضای وب مناسب در اختیار داریم، نیاز داریم تا به صور هماهنگ ، بک اند (هسته نرم افزاری) وبسایت برنامه نویسی و فرانت اند (پوسته و رابط کاربری) آن نیز طراحی و پیاده سازی گردد. مهمترین نکاتی که در این مرحله نیاز به توجه دارند:

برنامه نویسی بک اند پروژه تا حد امکان براساس جدیدترین نسخه های نرم افزارهای سرور و استانداردهای طراحی وب باشد؛ تا ضمن برخورداری از مزایای این نرم افزارها و استانداردها، نیاز به بروزرسانی اجباری از بابت بروزرسانی های سرور به حداقل برسد.
طراحی فرانت اند و رابط های کاربری بر اساس استانداردهای جدید طراحی باشد، تا ضمن زیبایی بصری، سرعت بارگزاری مناسب، هماهنگی ظاهری جزئیات وبسایت و جلب رضایت کاربران، از سایر مزایای این استانداردها، مانند امتیاز بیشتر در موتورهای جستجوگر، بهره مند شویم.
تفاوت در نوع زبان برنامه نویسی تاثیر چشم گیری بر نتیجه کار نخواهد داشت. پس در پروژه های تحت وب، بهتر است به جای تاکید و تعصب به محیط ها، نرم افزارها و زبان های برنامه نویسی خاص، بیشتر به تعهد، توانمندی و تجربه برنامه نویس طرف قرارداد توجه و بیشتر، نتایج مورد انتظار را با برنامه نویس بصورت کامل مطرح کنیم. یک برنامه نویس با تجربه در موضوع پروژه، با تمام نیازمندی های پروژه آشنا بوده، آنها را بدون مشکل، با هزینه و زمان مناسب ارضا خواهد کرد و این چیزیست که برای تیم مدیریت و سرمایه گذار پروژه، و البته کاربران نهایی اهمیت دارد.

4. در نهایت پس از برنامه نویسی و طراحی، با اجرای پروژه، نیاز به مدتی تست و آزمون سیستم طراحی شده خواهد بود. هر پروژه ای ممکن است در بخش هایی نیاز به بهبود، ویرایش و تغییر داشته باشد. می بایست تیم طراحی به خصوص برنامه نویس پروژه، با اتمام اجرای پروژه، باز هم متعهد و پاسخگوی نیازهای مشتری بوده و ایرادهای احتمالی را مرتفع نماید.

5. پس از طراحی و تست پروژه حال می توانیم با خیال آسوده بر اساس سیاست ها و استراتژی های پیش بینی شده، حرکت کنیم. البته در محیط های متغیری مانند شبکه وب و نرم افزار، نیاز است در متغیرهای محیطی دقتی دو چندان داشته، و همگام با پیشرفت ها و تغییرات محیط و مخصوصا نیازهای بازار هدف، آماده تغییر بوده و با آنها هماهنگ شویم. یک سیاست مهم، که تاثیر زیادی بر موفقیت کسب و کارهای تحت وب خواهد داشت، ارتباط داشتن با متخصصین و کمک گرفتن از مهارت ها و دانش به روز آنان، برای به روز نگه داشتن پروژه و همچنین توسعه و بهبود مستمر آن است.

می توانید روی دانا و توانا، به عنوان برنامه نویس و مشاور اختصاصی 24 ساعته خود، حساب کنید. از ابتدای مسیر کسب و کار دیجیتال، بصورت تمام وقت، هم پای شما خواهم بود. هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو سایت دانا و توانا

برای مشاوره تلفنی، آنلاین، غیر حضوری و رایگان طراحی سایت و سئو سایت توسط برترین و بهترین شرکت طراحی وب سایت یعنی «دانا و توانا» در تهران , مشهد , اصفهان , کرج , شیراز , تبریز , قم , اهواز , کرمانشاه , ارومیه , رشت , زاهدان , همدان , کرمان , یزد , اردبیل , بندرعباس , اراک , اسلامشهر , زنجان , سنندج , قزوین , خرم آباد , گرگان , سارئ , شهریار , قدس , کاشان , ملارد , دزفول , نیشابور , بابل , خمینی شهر , سبزوار , گلستان , آمل , پاکدشت , نجف آباد , بروجرد , آبادان , قرچک , بجنورد , ورامین , بوشهر , ساوه , قائم شهر , بیرجند , نسیم شهر , سیرجان , خوی. با شماره 09128981231 تماس بگیرد.

وبلاگدهی، سرویس وبلاگدهی، سرویس های وبلاگدهی، سیستم وبلاگدهی، سرویس وبلاگ، سرویس وبلاگ دهی، سیستم وبلاگ دهی، طراحی وبلاگدهی، طراحی وبلاگ دهی، برنامه نویسی وبلاگدهی، برنامه نویسی سیستم وبلاگدهی، طراحی سیستم وبلاگدهی، راه اندازی وبلاگ دهی، راه اندازی وبلاگدهی، مراحل راه اندازی وبلاگدهی، مراحل راه اندازی وبلاگ دهی، ساخت سیستم وبلاگدهی، ساخت سرویس وبلاگدهی، سیستم وبلاگ

وبلاگدهی، وبلاگ، وبلاگ دهی، سیستم وبلاگ، سیستم وبلاگدهی، سیستم وبلاگ دهی، سیستم های وبلاگدهی، سیستم های وبلاگ دهی، سرویس وبلاگ، سرویس وبلاگ دهی، سرویس وبلاگدهی، وبلاگ دهی جدید، طراحی وبلاگدهی، طراحی وبلاگ دهی، طراحی سیستم وبلاگ، طراحی سیستم وبلاگدهی، طراحی سایت وبلاگ، طراحی سایت وبلاگدهی، طراحی سایت وبلاگ دهی