انجام سئو و بهینه سازی سایت | غیر حضوری | دورکاری

انجام سئو و بهینه سازی سایت | غیر حضوری | دورکاریسئو و بهینه سایت شما بصورت دور کاری و غیر حضوری انجام میشود. انجام دادن سئو و بهینه سازی سایت شما بصورت حضوری, غیر حضوری, دورکاری, پروژه ایی و یا درصدی یا توافقی . چگونه در صفحه اول گوگل باشیم، تنها یک پاسخ تضمینی وجود دارد.در مجموع دو راه برای رساندن سایت به صفحه اول گوگل وجود دارد؛ 1- سئو و 2- تبلیغات1- باید در گوگل تبلیغ کنید و فرصت نمایش در صفحه اول گوگل را از این شرکت بخرید. اما تبلیغ معمولاً بهترین گزینه نیست2- حداقل زمان مورد نظر برای رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل 3 تا 6 ماه است سئو از مرحله خرید هاست و دامنه آغاز می شودسئو و بهینه سازی سایت بهتر است یا گوگل ادوردز(تبلیغات گوگل)؟شماره تماس برای مشاوره 5 دقیقه رایگان : 09128981231

دورکاری چیست؟

دورکاری یعنی کار کردن دور از مکان شخصی که به ما پول میدهد (کارفرما).
انجمن بین المللی کار از راه دور دورکاری را این گونه تعریف میکند:« به طور کلی کار از راه دور نوعی آرایش کاری که طی آن، افراد به شکل انعطاف پذیر از نظر زمان، پاره وقت یا تمام وقت و از نظر مکان، در خانه، مراکز از راه دور، دفتر شرکت یا بشکل سیار به انجام وظیفه و پاسخ به امور محوله می‌پردازند.»
هر فکر نو همراه با معایب و مزایا به وجود می آید که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

مزایا دورکاری:


 1. کاهش هزینه برای کارفرمایان (هزینه‌های امور اداری، تولیدی و غیره)
 2. کاهش مشکلات مرتبط با کنترل حضور و غیاب کارکنان
 3. افزایش استقلال شغلی کارکنان
 4. افزایش زمان آزاد کارکنان
 5. کاهش نرخ بیکاری در اثر ایجاد مشاغل جدید
  معایب دور کاری:
 6. نیاز به سرمایه‌گذاری برای ایجاد فضای کاری در خانه
 7. ضرورت سواد کامپیوتری و آشنایی با زبان انگلیسی
 8. کاهش ارتباطات شغلی و تعاملات اجتماعی
 9. نیاز به امنیت اطلاعات و مقابله با تهدیدات شبکه‌ای

برخی از افراد با توجه به شیوه تفکری که دارند هنگام دورکاری دچار مشکلات و ناراحتی هایی می شوند:

• امنیت و موقعیت شغلی آنها به خطر می‌افتد

گروهی از کارکنان رفتن به دورکاری را به نوعی از دست دادن موقعیت شغلی خود می‌پندارند. حتی گروهی پا را از این هم فراتر گذاشته، رفتن به دورکاری را با از دست دادن شغل از طریق کاندید شدن برای بازخرید شدن، بازنشسته شدن، اخراج شدن و کارمند اضافی بودن در سازمان مترادف می‌دانند. بر این باور، این دسته از کارکنان که تعدادشان هم کم نیست، برای اعزام به دورکاری از خود مقاومت زیادی نشان می‌دهند.

• هزینه‌های زندگی افزایش می‌یابد

گروهی از کارکنان بر این باورند که چنانچه به دورکاری بروند، هزینه‌های زندگی‌آنها افزایش می‌یابد. در واقع، به عقیده آنان دورکاری موجب می‌شود به دلیل اقامت بیشتر در منزل برای انجام کار، هزینه‌هایی مانند: مصرف بیشتر مواد غذایی، آماده‌سازی قسمتی از منزل به عنوان دفتر کار، مصرف بیشتر برق و مکالمات تلفنی، خرید برخی تجهیزات کامپیوتری برای انجام وظایف دورکاری و … به آنان و خانواده آنها تحمیل گردد. بنابراین برای رفتن به دورکاری مقاومت می‌کنند.

• برخی مزایای ماهیانه از دست داده می‌شود

این گروه از کارکنان تصور می‌کنند، چنانچه به دورکاری بروند، در مقایسه با سایر کارکنان درآمد ماهیانه آنان کاهش می‌یابد. مانند کاهش حقوق و خصوصاً مزایا (مانند اضافه‌کار، حق ایاب و ذهاب، مزایای رفاهی و …). در واقع، آنان دورکاری را عاملی برای از دست دادن بخشی از درآمدهای ماهیانه خود می‌دانند. از این رو، برای رفتن به دورکاری از خود مقاومت نشان می‌دهند.
این نکته مهمی است که باور داشته باشیم، هیچ یک از موارد بیان شده در بالا، الزاماً مانعی برای انجام دورکاری نیستند. آنها فقط نشان می‌دهند که در برنامه ریزی دورکاری، چه عواملی اگر مورد توجه قرار نگیرند، دورکاری با شکست مواجه خواهد شد. برخی مدیران یا کارکنان می‌گویند: «دورکاری روش مناسبی برای انجام کار نیست» یا: «دورکاری، متناسب با نوع فعالیتهای سازمان ما نیست». واقعیت این است که «آنان هنوز دورکاری و راه بهره برداری از آن را نیاموخته اند!». به این گروه از افراد باید گفت: «دورکاری پایان کار نیست، بلکه آغاز راه است. دورکاری، انقلابی است که دیر یا زود همه سازمانها باید به آن گردن نهند.»

سئو و نمایش سایت در صفحه اول گوگل

سئو برگرفته از Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو میباشد.
بهینه سازی سایت به سه شیوه انجام میشود:

 • سئو کلاه سیاه
 • سئو کلاه سفید
 • سئو کلاه خاکستری

بهینه سازی سایت باید در چارچوب قوانین جستجوگر بزرگی همانند گوگل باشد تا سایت شما پنالتی یا جریمه نشود.

گروهی از افراد به خاطر این که زود به نتیجه برسند و کسب و کار آنها دائمی نمیباشد از روش سئو کلاه سیاه استفاده میکنند که پس از گذشت مدتی از نتایج گوگل حذف میشوند.


سئو کلاه سفید مقابل سئو کلاه سیاه قرار دارد و 100 درصد در چارچوب قوانین گوگل میباشد. معایبی که این روش دارد نتیجه گیری طولانی مدت باعث دلسرد شدن توسعه دهندگان میشود.
اما روشی که اغلب سئو کاران استفاده میکنند، روش سئو کلاه خاکستری میباشد.


این روش چه گونه است؟
با توجه به مطالب ذکر شده، این روش ترکیبی از هر دو روش سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه میباشد. برای این که هم زود به نتیجه برسیم و هم توسط گوگل جریمه نشویم برخی از قوانین گوگل را رعایت میکنیم و برخی دیگر را که گوگل قادر به تشخیص آن نمیباشد به سود خودمان انجام میدهیم.
بطور کلی اهداف سئو را می توان این گونه دسته بندی کرد:
سرمایه گزاری کم و بازدید همیشگی وبسایت
باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد
باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد
بهترین ابزار برای تبلیغات است
و در نتیجه به برند شدن سایت شما کمک بسیار خوبی میکند

سئو سایت خود را به افراد مبتدی واگذار نکنید:

برخی افراد به خاطر کمتر شدن هزینه های برندینگ و تبلیغات با افراد غیر متخصص قرارداد میبندند که نتیجه آن سالهاست ثابت است (پنالتی شدن سایت یا نرسیدن به نتیجه دلخواه که نتیجش میشه هزینه ای که شده به باد رفت).